DAMILK

Design Frontend Backend QA Marketing Support
damilk
Damilk - молоко в кожен дім
Damilk - лідер з продажу доїльного обладнання та комплектуючих в Україні. На ринок компанія вийшла у 2011 році. Спочатку займалася виключно виробництвом доїльних апаратів і працювала в оптовому сегменті. Згодом було прийнято рішення спробувати сили в роздробі та виробництві комплектуючих. Замовник звернувся до нас за розробкою інтернет-магазину з метою розширення бізнесу.

Сучасний магазин і складна ніша

Завданням співпраці DaMilk і Brander була розробка сайту, який презентує компанію як лідера у сфері виробництва доїльних апаратів. На основі аналізу бізнес-ніші та головних конкурентів, були виділені ключові запити й категорії, була складена грамотна структура сайту.

Особлива увага приділялася UX-проектуванню. Ми вивчили поведінкові фактори потенційної аудиторії та підготували зрозумілий і зручний інтерфейс сайту. На основі логотипу компанії були підібрані шрифти та кольори, щоб підкреслити імідж бренду.

Розробили візуальну архітектуру. Кнопки до дії зробили більш помітними. Налаштували зв'язок між товарами, між категоріями, щоб у користувача була можливість відразу подивитися інші моделі товару.

Категоризація і фільтрація - корисні інструменти не тільки для внутрішньої оптимізації сайту. Це відмінний спосіб підвищити довіру клієнта до бренду і спрощення процесу покупки. Коли користувач може відразу знайти доїльний апарат, наприклад, з переносним візком, то і ймовірність оформлення покупки буде вище.

Продумали структуру картки товару. У ніші доїльних апаратів важливий кожен нюанс, тому проектуючи картку товару ми додали розбивку по групах атрибутів. Такі атрибути дозволяють описати товар до найдрібніших подробиць.

Продумали грамотное и удобное оформление покупки. Форма покупки имеет необходимый минимум полей для заполнения, а пользователь может выбрать необходимый доильный аппарат онлайн или позвонить менеджеру напрямую. Контактная информация доступна с любой страницы сайта.

Разработали и внедрили модули для поисковой оптимизации. Учитывая сложность ниши, поисковый трафик является эффективным каналом привлечения потенциального покупателя.

Интегрировали модуль кредитов и оплаты частями от ПриватБанка и Моно Банка. Внедрили платежную систему LiqPay. Проработали выгрузку фидов и работу с Google Analytics и Facebook Pixel.

Выводы:

  1. Сайт разработан с удобным функционалом и современным дизайном, заточенный под целевую аудиторию компании.
  2. Новый сайт позволил DaMilk использовать новые каналы продаж, занять лидирующую позицию на рынке.
  3. Добились отличного ранжирования сайта по высокочастотным, средне- и низкочастотным запросам.

Technology

Frontend

HTML / Css / Require JS

Backend

Magento 2.0

Integration

Privatbank / MonoBank / NovaPoshta / Google Merchant Centre / Google Feed / Facebook Feed / Google Analytics
Next
Ready to work together