Technologies

1С: Підприємство

1С інтеграція — об’єднання вашого сайту із системою обліку й аудиту бізнес-процесів. Якщо ви використовуєте 1С:Підприємство для бухгалтерського, кадрового та організаційного управління, з’єднання його з CMS допоможе автоматизувати взаємодію. У такий спосіб ви знизите навантаження на операторів, менеджерів і співробітників складу й бухгалтерії, а також прискорите обробку заявок і замовлень, і зменшите кількість помилок.

5 причин інтегрувати сайт і 1С: Підприємство
01
01
Вивантаження товарів

Першочергове завдання, яке вирішує інтеграція 1С — прискорення обміну статусами. Статуси, як інформація про наявність і інших параметрах товарів, від кольору й розміру до найближчої точки, де їх можна забрати, зберігаються в базі даних 1С:Підприємство. Вивантаження товарів — автоматична синхронізація даних із системи обліку, куди оператор вносить їх вручну, з відповідними полями на сайті. У такий спосіб вам не доведеться робити подвійну роботу, а покупці будуть бачити всю важливу інформацію, без необхідності уточнювати її в операторів.

02
02
Ефективно використовувати час

1С інтеграція із сайтом може бути двосторонньою. CMS буде не тільки отримувати інформацію, а й навпаки, передавати її в систему обліку. У такий спосіб дані за товарами будуть оновлюватися в реальному часі або за заданим розкладом, і якщо, наприклад, останній товар такого типу вже замовили, інший покупець не зможе цього зробити. Окремо можна налаштувати оповіщення для менеджерів про те, які товари закінчуються і вчасно їх замовити або відреагувати іншим способом.

03
03
Обробка замовлень

Двостороння інтеграція може передавати й персональні дані про замовлення. Наприклад, в особистому кабінеті з’явиться розділ, де буде зображатися їхній статус — «обробляється», «відправлено» та інші.

04
04
Інтеграція для корпоративних порталів.

Перераховані вище можливості корисні для інтернет-магазинів, але якщо ви надаєте послуги або використовуєте сайт для взаємодії зі співробітниками, то можна налаштувати показ також інших даних. Наприклад, список співробітників з особистими даними, інтерактивний розклад роботи або різні звіти.

05
05
Додаткові можливості обміну даними

1С: Підприємство — комплексне програмне забезпечення, призначення якого допомагати на різних етапах діяльності компанії. Ви можете налаштувати обмін даними з кур’єрськими службами, маркетплейсами (Prom.ua та Rozetka), завантажувати прайс-листи постачальників, автоматично генерувати та відправляти смс та e-mail, а також багато іншого.

Висновок

Інтеграція з 1С, якщо ви звикли використовувати цю систему обліку, один з базових складників розробки будь-якого сайту. Без неї вашим співробітникам доведеться робити в десятки разів більше роботи на всіх етапах, від вивантаження товарів, до їхнього обліку й роботи з клієнтами.

Вам точно потрібна інтеграція, якщо ваш інтернет-магазин на базі CMS «1С-Бітрікс: Управління сайтом», а ваша CRM — «Bitrix24». Це продукти однієї компанії, які легко об’єднуються в одну систему, через фірмовий модуль обміну даними. Для інтеграції з іншими CMS, як Magento або OpenCart, а також сайтами на базі фреймворків, буде потрібен не тільки хороший програміст 1С, а й розробники, які знають принципи роботи використаних мов і систем. У цьому випадку, потрібні кастомні модулі обміну і їх доопрацювання для кожного проєкту, але в підсумку ви отримаєте жорстко пов’язану й автоматизовану систему управління для сайту.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.