Technologies

Fast Operator

Fast Operator — сервіс для автоматизації роботи ресторанів, розроблений і популярний у Росії. Це комплексне рішення на базі, якого можна навіть створити шаблонний сайт із Бітрікс24, й ефективно управляти як закладами громадського харчування, так і доставкою. Хоча основна частина користувачів FastOperator — російські заклади РГ, серед його партнерів є як мінімум 5 відомих українських мережевих ресторанів і ще більше закладів з інших близьких країн.

 

FastOperator складається з більш ніж 20 модулів, кожен із яких розв'язує свою задачу. Управління складом, кухнею й персоналом, обслуговування в залі та ведення звітності — усе стає простіше зі злагодженою системою автоматизації.

4 причини використовувати FastOperator для автоматизації ресторанного бізнесу
01
01
Контроль над усім в одному місці

Основа автоматизації FastOperator — електронний бек-офіс, де збирається і структурується вся інформація про бізнес. Ви зможете стежити за завантаженням кухні й залу, приймати й обробляти замовлення, відстежувати доставку, а головне аналізувати всі процеси. Проводьте інвентаризацію, формуйте прибуткові та видаткові накладні, контролюйте звіти з залишків та інших процесів на складі. Аналізуйте своїх кур’єрів і замовників, щоби поліпшити сервіс і маршрути, додати новинки в меню й запустити ефективні рекламні кампанії. ПЗ може працювати як на фізичному сервері, так і на хмарному.

02
02
Додатки для офіціантів і кухарів

FastKeeper — ПЗ для терміналів у залі, яке пов’язує їх з основним бек-офісом і допомагає організувати обслуговування в класичному режимі. FastWaiter — те ж саме, тільки для смартфона або планшета. Спрощена версія цих додатків для працівників кухні допомагає поліпшити обробку, виконання та складання замовлень для видачі, у тому числі й кур’єру.

03
03
Автоматизована доставка з повним списком інтеграцій

FastOperator — відмінно підходить для комплексного управління ресторанами, які працюють «на винос». У базову збірку сервісу вже включені функції call-центру, а також контролю приготування страв і роботи кур’єрів. Усе це й потужна система аналітики, розташована в додатку з простим і дружелюбним до недосвідченим користувачам інтерфейсом.

04
04
Допоміжні модулі

Додаткові інтеграції Fast Operator включають модулі для зв’язку з 1С, RKeeper і іншим популярним ПЗ для ХоРеКа, а також інструменти для підключення офісних програм, контрольно-касового апарату й телефонії. Можна інтегрувати систему з уже існуючим сайтом і мобільним додатком, а також агрегаторами доставки й кур’єрськими службами на аутсорс. Приєднати картку з виділеними областями й модуль автомаршруту, щоб оптимізувати виконання й доставку замовлень різними підрозділами компанії. Окремо ви можете використовувати готових до роботи після мінімальних налаштувань чат-ботів і швидко запускати програми лояльності.

Висновок

FastOperator — це все, що потрібно вашому ресторанному бізнесу, для створення повноцінної екосистеми. Водночас якщо у вас уже є перевірені рішення, які ви не хочете змінювати, можна вибрати саме ті модулі, що потрібні вашому бізнесу. Взаємна інтеграція, навіть якщо для неї немає готових конекторів, усе одно не займе багато часу, завдяки простоті й модульності сервісу. Ви можете відразу купити готовий бек-офіс з усіма доповненнями або поступово тестувати їх у доступі за підпискою.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.