Technologies

LARAVEL

Laravel — php-фреймворк з відкритим вихідним кодом для розробки продуктивних, функціональних і масштабованих web-додатків. Ларавел — ідеальний інструмент для e-commerce, від стартапів, до масштабних корпоративних (enterprise) проєктів, який створений, щоб вирішувати завдання бізнесу. Спільнота GitHub назвала його кращим backend-фреймворком 2020 року, причому платформа удостоюється цього звання вже 5 років поспіль.

Laravel для стратегії розвитку

Laravel як не можна краще підходить власникам середнього і великого бізнесу, у яких є готова стратегія розвитку, що включає розширення функціоналу вашого сайту. На прикладі інтернет-магазину вона може складатися з 4 етапів. Спочатку ви отримаєте повністю працює сайт, з яким можна почати продавати. На другому етапі до нього можна під'єднати окремий розділ з функціями для оптових покупців або дропшиппінгу. На третьому — інтегрувати з CRM для контролю замовлень та (або) 1С для бухгалтерського і складського обліку. Останнім етапом може бути створення складних партнерських програм або навіть розробка мобільного додатку, який можна буде розвивати паралельно з основним сайтом. 

Можливість кастомізувати готове рішення, не зупиняючи його роботу, також виступає причиною звернути увагу на програмування laravel для творців стартапів або ентерпрайз-компаній, які хочуть протестувати гіпотезу та розвивати її в разі успіху.

7 причин вибрати Laravel для розробки сайту
Висновок

Laravel цінують за свободу творчості, а також структурований код з логічною архітектурою, з яким просто працювати веб розробникам. Верхні рядки в рейтингах фреймворків — кращий аргумент на користь Ларавел.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.