Technologies

OPENCART

Opencart — CMS (система управління контентом) створена для інтернет-магазинів. Движок добре підходить для малого та середнього бізнесу, простий в адмініструванні, гнучко налаштовується та легко масштабується, виростаючи з вашим проєктом.

 

Опенкарт — третя за популярністю CMS для інтернет-магазинів, адже у неї відкритий вихідний код та величезне ком'юніті, а головне — величезний набір вбудованих інструментів для створення торговельного онлайн-майданчика.

Що таке CMS і коли вона потрібна

Opencart — це CMS або система управління контентом сайту. Цей web-додаток написано на одній з мов програмування, в цьому випадку PHP. CMS або движок — база вашого сайту з основним набором функцій, до якої підключаються модулі, що відповідають за додаткові можливості. CMS визначає, як буде виглядати та працювати сам сайт та його адміністративна панель. Крім того, її особливості впливають на те, як інтернет-магазин буде ранжуватися пошуковими системами, наскільки великі навантаження може витримувати та багато іншого.

CMS потрібні для того, щоб полегшити роботу розробників та заощадити ваш бюджет на сайт. Інтернет-магазин в теорії можна написати з нуля чистою мовою програмування, але це займе в сотні разів більше часу, а підтримувати та допрацьовувати його зможе тільки той, хто його створив. Тому розробники користуються CMS та фреймворками. CMS можна назвати конструктором — блоками-модулями, кожен з яких відповідає за свою функцію, що легко підключаються один до одного. До Опенкарт, як движку з відкритим вихідним кодом, можна додати кастомні модулі, які написані програмістами спеціально для вашого інтернет-магазину, якщо ви хочете, щоб у ньому була нестандартна функція.

CMS зазвичай вигідно використовувати для проєктів зі стандартною бізнес-логікою — новинні портали, інтернет-магазини, сайти кур'єрських компаній, онлайн-сервіси та інші додатки, які вирішують прості та знайомі користувачеві завдання. Для web-додатків зі складною або незвичайною бізнес-логікою, наприклад, музичних сервісів або web-додатків, що показують котирування на біржі онлайн, краще вибирати фреймворк або чисту високорівневу мову програмування.

Opencart заточений тільки під онлайн-торгівлю товарами, тому якщо у вас, наприклад, ресторан з доставкою містом, краще вибрати CMS Magento, більш гнучку та потужну систему. Якщо ж вам потрібен простий в управлінні, зрозумілий та масштабований інтернет-магазин для невеликої або середньої кількості товарів, Опенкарт — найкраще рішення.

5 причин вибрати CMS Opencart
Чому розробники вибирають OpenCart
Швидко та зрозуміло 1 / 2

Опенкарт просто вивчити та у нього є російськомовна версія — почати працювати з ним легше, ніж з іншими двигунами та тим більше фреймворками. Тому розробка інтернет-магазину на Opencart дешевше, ніж багато інших. Крім того, власники малого та середнього бізнесу, особливо ті, у кого ще немає сайту або небагато торгових точок, хочуть почати продавати онлайн якомога швидше, а тому вибирають Опенкарт, який відмінно підходить як стартовий варіант, й створюють на нього попит.

Довгострокове співробітництво 2 / 2

Запустити сайт на Опенкарт дуже просто, але щоб налаштувати його й домогтися швидкості роботи та стабільності, потрібно багато досвіду та знань. В системі є багато особливостей, які потрібно виправляти додатковими модулями. У досвідчених розробників, зокрема в Brander, є готові кастомні рішення, які автоматично роблять сайт на Opencart на порядок краще за інших на такому ж движку.

Висновок

Opencart — класика серед движків для інтернет-магазину. Він простий, зрозумілий, безплатний та розвивається великим ком'юніті, а головне містить в собі все, що потрібно для старту онлайн-торгівлі. Опенкарт не обмежує вас в кількості товарів, які ви хочете додати на сайт та їх характеристик, а також не вимагає доплачувати за корпоративну версію. Brander займається розробкою інтернет-магазинів на Opencart вже більше ніж 10 років, тому з нами у вашого проєкту буде максимум функцій та можливостей, висока продуктивність і стабільна робота.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.