Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство

Мобільні пристрої захоплюють ринок, а кожен четвертий користувач проводить сім годин зі смартфоном в руках. Розробка мобільного додатку оновлює ваш бізнес, робить його більш гнучким. Інтеграція 1с підприємство оптимізує і автоматизує бізнес-процеси. Ми віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.
 

Якому бізнесу потрібен мобільний додаток з інтеграцією 1с підприємство
Мобільний додаток з інтеграцією 1с підприємство або іншою базою корисна компаніям з оборотом товарів. Ви отримуєте все в одному місці та вам не потрібно буде обробляти заявки через панель адміністратора. 1с підприємство в мобільному додатку потрібно:
eCommerce
службам доставки
ресторанам і кафе
виробничим компаніям
фінансовим компаніям

Як ми створюємо додатки та інтегруємо з 1с підприємство?

Аналіз ринку та створення концепції
1/6
На початку розробки мобільного застосування — аналіз ринку. Навіть якщо у вас є тільки ідея, ми зможемо її реалізувати. На цьому етапі вивчаються "бізнес-сусідів", визначається та сегментується цільова аудиторія. Складаються чіткі вимоги для ТЗ, зокрема, до бази даних клієнта. Після узгодження технічного завдання, ми починаємо розробку продукту.
Проектування
2/6
Це складний і відповідальний етап, адже саме на ньому зароджується ваш продукт. На основі ретельного аналізу, UX фахівець прописує портрети користувачів, визначає типову поведінку кожного аватара, створює сюжети. Результат роботи на цьому етапі — макет, який відправляється на узгодження клієнту.
Дизайн
3/6
Якщо макет затверджений, до роботи приступає дизайнер. Всі іконки, логотипи, анімації, інфографіка ретельно промальовуються. Дизайнер створює вашому додатку унікальний стиль. Після затвердження візуального наповнення, продукт відправляється до програмістів.
Технічна частина
4/6
Щоб написати надійний і працездатний код, наші розробники звертаються до магії програмування та ефективних інструментів. Ми інтегруємо з 1с підприємство або дамо рекомендації з оптимального варіанту обміну даних 1с підприємство. На цьому етапі також структурується панель адміністратора, вибудовується логіка, здійснюється верстка.
Публікація в магазинах додатків
5/6
Коли робочий варіант програми готовий, починається тестування, правляться недоліки та фіксяться баги, якщо такі є. Тільки переконавшись у працездатності додатку, ми готуємо продукт до релізу.
Маркетинг
6/6
Життя програми починається після релізу. Brander — компанія повного циклу. Тому ми пропонуємо підтримку, оновлення, просування програми. У нас є команда маркетологів, яка поглибить охоплення аудиторії, підвищить довіру, збільшить конверсію, зробить креативну відбудову від конкурентів.

З нами клієнти отримують більше

Аудиторія
Мобільний додаток для андроїда і айос охоплює більше 85% українців — ваших потенційних клієнтів.
Публікація
Опублікуємо ваш додаток з автоматизацією бази даних в App Store і (або) Play Market. Публікація можлива з нашого аккаунта або з аккаунта клієнта (дамо практичні рекомендації).
Підтримка
Не кинемо та завжди допоможемо. Якщо клієнт хоче додати функціоналу в додаток або як-небудь змінити його, у нас передбачено оновлення та підтримка.
Оптимізація бізнес-процесів
Автоматичне формування замовлень, деякої звітності та документації заощадить час менеджерам. Регулярний обмін даними не допустить втрати інформації або її подвисания.
Підвищення продажів
З мобільних пристроїв роблять покупки протягом години понад 70% користувачів. Швидкий обмін даними, оформлення заявки і можливість оплати замовлення через смартфон збільшує прибуток.
Ми чекаємо на ваш проект

Часті питання

Ми не займаємося розробкою бази даних. Своє завдання бачимо в створенні програми для вашого бізнесу з автоматизацією бухгалтерії. Якщо ваш бізнес поки не працює з 1с підприємство, ми можемо дати рекомендації по вимогам, щоб інтеграція з бухгалтерією краще функціонувала.
Наші програмісти зможуть зробити мобільний додаток з 1с підприємство, незалежно від того, нативним він буде або кросплатформним.
Вартість розробки мобільного додатку без чіткого ТЗ назвати складно. Це залежить від складності функціоналу, специфіки теми, крутих фішок і інших технічних моментів. Попередня ціна мобільного додатка буде включати інтеграцію з 1с підприємство.
Всі результати ми зводимо в документі "беклог", до якого клієнт має доступ. Після кожного етапу розробки клієнти можуть подивитися клікабельні прототипи, оцінити прогрес, внести правки та коментарі. Наша команда завжди на зв'язку.