Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство

Мобільні пристрої захоплюють ринок, а кожен четвертий користувач проводить сім годин зі смартфоном в руках. Розробка мобільного додатку оновлює ваш бізнес, робить його більш гнучким. Інтеграція 1с підприємство оптимізує і автоматизує бізнес-процеси.
 

Якому бізнесу потрібен мобільний додаток з інтеграцією 1с підприємство
Мобільний додаток з інтеграцією 1с підприємство або іншою базою корисна компаніям з оборотом товарів. Ви отримуєте все в одному місці та вам не потрібно буде обробляти заявки через панель адміністратора. 1с підприємство в мобільному додатку потрібно:
eCommerce;
службам доставки;
ресторанам і кафе;
виробничим компаніям;
фінансовим компаніям.
Кейси
Як ми створюємо додатки та інтегруємо з 1с підприємство?

Ми віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання. Розробка мобільного додатку — комплексний процес, що складається з шести етапів. На кожному етапі працюють окремі фахівці.

Аналіз ринку та створення концепції

На початку розробки мобільного застосування — аналіз ринку. Навіть якщо у вас є тільки ідея, ми зможемо її реалізувати. На цьому етапі вивчаються "бізнес-сусідів", визначається та сегментується цільова аудиторія. Складаються чіткі вимоги для ТЗ, зокрема, до бази даних клієнта. Після узгодження технічного завдання, ми починаємо розробку продукту.

Проектування

Це складний і відповідальний етап, адже саме на ньому зароджується ваш продукт. На основі ретельного аналізу, UX фахівець прописує портрети користувачів, визначає типову поведінку кожного аватара, створює сюжети. Результат роботи на цьому етапі — макет, який відправляється на узгодження клієнту.

Дизайн

Якщо макет затверджений, до роботи приступає дизайнер. Всі іконки, логотипи, анімації, інфографіка ретельно промальовуються. Дизайнер створює вашому додатку унікальний стиль. Після затвердження візуального наповнення, продукт відправляється до програмістів.

Технічна частина

Щоб написати надійний і працездатний код, наші розробники звертаються до магії програмування та ефективних інструментів. Ми інтегруємо з 1с підприємство або дамо рекомендації з оптимального варіанту обміну даних 1с підприємство. На цьому етапі також структурується панель адміністратора, вибудовується логіка, здійснюється верстка.

Публікація в магазинах додатків

Коли робочий варіант програми готовий, починається тестування, правляться недоліки та фіксяться баги, якщо такі є. Тільки переконавшись у працездатності додатку, ми готуємо продукт до релізу.

Маркетинг

Життя програми починається після релізу. Brander — компанія повного циклу. Тому ми пропонуємо підтримку, оновлення, просування програми. У нас є команда маркетологів, яка поглибить охоплення аудиторії, підвищить довіру, збільшить конверсію, зробить креативну відбудову від конкурентів.

З нами клієнти отримують більше
01
Аудиторія

Мобільний додаток для андроїда і айос охоплює більше 85% українців — ваших потенційних клієнтів.

02
Публікація

Опублікуємо ваш додаток з автоматизацією бази даних в App Store і (або) Play Market. Публікація можлива з нашого аккаунта або з аккаунта клієнта (дамо практичні рекомендації).

03
Підтримка

Не кинемо та завжди допоможемо. Якщо клієнт хоче додати функціоналу в додаток або як-небудь змінити його, у нас передбачено оновлення та підтримка. 

04
Оптимізація бізнес-процесів

Автоматичне формування замовлень, деякої звітності та документації заощадить час менеджерам. Регулярний обмін даними не допустить втрати інформації або її подвисания.

05
Підвищення продажів

З мобільних пристроїв роблять покупки протягом години понад 70% користувачів. Швидкий обмін даними, оформлення заявки і можливість оплати замовлення через смартфон збільшує прибуток.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ми не займаємося розробкою бази даних. Своє завдання бачимо в створенні програми для вашого бізнесу з автоматизацією бухгалтерії. Якщо ваш бізнес поки не працює з 1с підприємство, ми можемо дати рекомендації по вимогам, щоб інтеграція з бухгалтерією краще функціонувала.
Наші програмісти зможуть зробити мобільний додаток з 1с підприємство, незалежно від того, нативним він буде або кросплатформним.
Вартість розробки мобільного додатку без чіткого ТЗ назвати складно. Це залежить від складності функціоналу, специфіки теми, крутих фішок і інших технічних моментів. Попередня ціна мобільного додатка буде включати інтеграцію з 1с підприємство.
Всі результати ми зводимо в документі "беклог", до якого клієнт має доступ. Після кожного етапу розробки клієнти можуть подивитися клікабельні прототипи, оцінити прогрес, внести правки та коментарі. Наша команда завжди на зв'язку.
Ми чекаємо на ваш проект