Розробка інтернет-магазинів на Bitrix

Вбудована інтеграція з 1С, CRM, платіжними системами та іншими сервісами — головна перевага CMS Бітрікс, інтернет-магазин на цій платформі швидко завантажується, надійно захищений і підходить для малого бізнесу і масштабних торговельних майданчиків.

Зараз ми не працюємо з будь-якими компаніями та технологіями з країни-агресора. Рекомендуємо вам звернути увагу на розробку інтернет-магазину на Magento.

Кейси
Переваги інтернет-магазинів на Бітрікс

Головна причина, чому популярна розробка інтернет-магазину на Бітрікс — проста і швидка інтеграція сайту з CRM Bitrix24 і "1С: Підприємство".  Це програмні продукти однієї компанії, які легко об'єднати в одну систему, використовуючи вбудовані інструменти. CMS (система управління контентом) — движок сайту, з яким взаємодіють покупці.  CRM (система управління взаємовідносинами з клієнтами) — база даних про клієнтів, з якою працюють менеджери відділу продажів і маркетингу.  "1С: Підприємство" — система обліку для бухгалтерії, торгівлі, складу і не тільки.

Синхронізовані конфігурації 1С: Підприємство, CRM і сайту на CMS Бітрікс — інтернет-магазин під ключ, одна система, яка об'єднує всі відділи вашої компанії і полегшує роботу кожного.  Автоматичне вивантаження товарів на сайт і замовлень в 1С, відображення їх статусів онлайн, збір і обробка інформації про покупців для аналітики і настройки акційних пропозицій — тільки базові можливості, які можна отримати практично "з коробки".

Bitrix магазин можна інтегрувати не тільки з фірмовими продуктами "1С".  До торговому майданчику просто підключити сервіси оплати, трекери доставки, системи аналітики, онлайн-чати і багато іншого.  Модулі для багатьох з них вже є в "Маркетплейсі", і їх потрібно тільки налаштувати. Об'єднати створений на 1С Бітрікс інтернет-магазин з іншими системами обліку і взаємодії з клієнтами теж можна, але для цього буде потрібен кастомний плагін, написаний досвідченими розробниками, котрі знають особливості кожного ПО. Потужні інструменти аналітики — ще одна причина створити інтернет-магазин на Бітрікс.  В панелі адміністратора можна контролювати частоту індексації, пошукові запити й інші статистичні дані.
 

Інтернет-магазин під ключ 1С-Бітрікс — це не тільки легка інтеграція, але й:

Просте адміністрування

Першу настройку, як і створення інтернет-магазину на Бітрікс краще доручити програмістам, які знають 1С, але після цього працювати з сайтом зможе будь-який ваш співробітник.  Додатково можна відправити персонал на безкоштовні фірмові курси, де їм розкажуть про наповнення інтернет-магазину на Бітрікс, управління ним і аналітику, щоб витягти максимум вигоди з програмного продукту.

SEO-орієнтованість

Створити сайт на Бітрікс — значить отримати торговий майданчик, адаптований під просування в Google і Яндекс.  Seo-модуль движка полегшує настройку мета-тегів і генерацію robots.txt і sitemap.xml, вміє пінгувати адреси і відстежувати індексацію.

Максимальна безпека

Якщо створити інтернет-магазин на Бітрікс 24 або "1С-Бітрікс: Управління сайтом", ви отримаєте максимальну вбудований захист від крадіжки персональних даних покупців та інших хакерських атак для свого торгового майданчика. Вбудований фільтр веб-антивіруса блокує загрози, а сканер перевіряє сайт на наявність вразливостей.  Створення інтернет-магазину на Bitrix захищає авторизацію, шифруючи дані, які вводить користувач, навіть без SSL сертифікату. Щоб ще сильніше убезпечити себе, можна підключити хмарне сховище для резервного копіювання.

Етапи створення інтернет-магазину
01
Аналітика

До того як скласти технічне завдання на розробку інтернет-магазину Бітрікс, ми аналізуємо ваш бізнес з різних сторін — нішу, продукт, потенційних покупців, конкурентів та інше.  Комерційна пропозиція, складена на основі отриманих даних, буде містити оптимальні способи розв'язання ваших завдань.  Ми разом виберемо ліцензію, а також вирішимо які модулі і варіанти інтеграції потрібно підключити або написати.

02
Розробка ТЗ і проектування

Після аналітики та обговорення затверджується технічна документація, завдання для менеджера проекту, програмістів, верстальників, дизайнерів і тестувальників.  Ми підписуємо договір і починаємо роботу.  Перший етап розробки — створення UI/UX-макета інтернет-магазину для тестування його юзабіліті.  Сайт повинен бути зрозумілим, ефективним і таким, що запам'ятовується.  Щоб кожна дія потенційного клієнта на сайті підводіла його до покупки, ми використовуємо дані аналітики, описують поведінкові фактори цільової аудиторії.  Прототип кілька разів тестується до того, як ми показуємо його вам для затвердження.

03
UI-дизайн

Розробка інтернет-магазину на Bitrix 24 — вибір шаблону, а зовнішній вигляд сайту на "1С-Бітрікс: Управління сайтом" можна купити як у вигляді готової теми, котру можна налаштовуваті,  в "Маркетплейсі", так і намалювати з нуля, створивши його по-справжньому унікальним.  Кастомна верстка потрібна, щоб зробити торгову площадку впізнаваною і орієнтованою на презентацію і продаж конкретного товару.  Наші дизайнери допоможуть з розробкою фірмового стилю або створять концепцію з використанням вашого брендбуку.  Фірмові кольори, інфографіка, лого та іконки покращують конверсію і створюють образ бренду, який запам'ятається покупцям.

04
Front-end і back-end розробка

Створити інтернет-магазин 1С Бітрікс просто і складно водночас.  Все залежить від обраного рішення і використовуваного ПО.  Ми виберемо хостинг, купимо ліцензію і приступимо до розробки, підключення й налаштування модулів.  На цьому ж етапі проводиться інтеграція з програмним забезпеченням для складського обліку і бухгалтерії, базами даних, сервісами оплати та іншими.  Розробники створять загальну архітектуру сайту з базою даних і налаштують адміністративну панель в CMS, а верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макету. Останній етап — об'єднання "зовнішньої" і "внутрішньої" частин інтернет-магазину в одну працюючу систему.

05
Тестування

Замовити сайт на Бітрікс під ключ — значить отримати повністю готовий до використання інтернет-магазин.  QA-тестування включає аналіз адаптивності до різних браузерив і пристроїв, стабільності і швидкості роботи, а також коректності синхронізації модулів.

Після публікації сайту в інтернеті ви можете відразу почати продавати і продовжити співпрацю з нами, якщо хочете отримати більше.  Пошукова оптимізація, контекстна реклама, таргетинг — тільки базові інструменти маркетингу, які ми використовуємо, щоб збільшити вашу прибуток.

Продукти компанії "1С-Бітрікс" — лідери в російськомовному сегменті інтернету.  В Україні понад 10 тисяч компаній вибрали "Бітрікс24" в якості основи для своєї торгової онлайн-майданчики.  "1С-Бітрікс" — це три ліцензії для інтернет-магазинів різних масштабів і вбудований каталог "MarketPlace", де можна купити готові модулі, котрі ще більше розширюють функціональність.

 "1С-Бітрікс" — має по-справжньому величезну кількість рішень: можна навіть безкоштовно створити невеликий шаблонний інтернет-магазин на Бітрікс 24, якщо ви користуєтеся CRM від 1С.  Набагато більше можливостей відкриває створення інтернет-магазину на CMS "1С-Бітрікс: Управління сайтом".  Навіть у базовій збірці реалізоване завантаження нескінченної кількості товарних позицій, а також інструменти для роботи з вмістом і замовленнями.  Bitrix інтернет-магазин з ліцензією "Бізнес" і "Ентерпрайз" — торгова площадка з розширеними функціями для маркетингу і аналітики, яка збільшує продажі і полегшує управління сайтом.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

"Brander" розробляє сайти з 2009 року, строго дотримуючись головного правила — Business First.  Ми випустили на український ринок більше 700 успішних проектів для e-commerce, тільки тому, що завжди починаємо роботу зі всебічної аналітики бізнесу.  Інтернет-магазин, створений з увагою до ваших завданнь, завданням вашого бізнесу і його клієнтів, обов'язково приносить прибуток, працює стабільно, легко адмініструється і привабливо виглядає.

Брендер — це команда фахівців в розробці, знають, як інтегрувати складні системи і створювати кастомні продукти.  Ми уважно стежимо за оновленнями платформ і сервісів і, завдяки постійній практиці, завжди знаємо, як вирішити завдання вашого бізнесу швидко, логічно і ефективно.

Ми конструюємо продуктивну і масштабовану систему на базі продуктів 1С, або ви можете замовити інтернет-магазин на Бітрікс, об'єднаний з іншого CRM і будь-якими сервісами, в тому числі і кастомними, розробленими для вас.

Від чого залежить вартість розробки

Скільки коштує зробити інтернет-магазин на Бітрікс залежить від розміру вашого бізнесу і кількості завдань, які належить вирішити в процесі розробки.  Перший фактор впливає на ціну ліцензії і хостингу, вимоги до ресурсів якого у CMS зростають разом з кількістю товарів і покупців.

Складність і нестандартність завдань визначає, скільки часу буде потрібно програмістам, дизайнерам і фахівцям в 1С для реалізації проекту.
 Якщо ви захочете купити і встановити готові плагіни з "Маркетплейса" або замовити розробку кастомних модулів для Бітрікс інтернет-магазину, вартість збільшиться.  У неї також може входити оплата послуг контентщіков, seo-фахівців, копірайтерів та інших фахівців, які займуться наповненням сайту.

Вартість створення інтернет-магазину на Бітрікс і його просування — тільки частина витрат на утримання торговельного майданчика.  Ліцензію потрібно оновлювати щороку для доступу до актуальних версій. Додатково у вартість розробки інтернет-магазину на Bitrix, особливо якщо він об'єднаний в одну систему з 1С: Підприємство і CRM Бітрікс24, краще відразу включити бюджет на штатного фахівця, який буде займатися технічною підтримкою.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Всі етапи розробки інтернет-магазинів на Bitrix завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості розробки інтернет-магазинів на Bitrix. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.