Agro portex

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
agroportex
ПЕРШИЙ B2B МАРКЕТПЛЕЙС ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Перший органічний. AgroportEx.bio — додаток для покупців з усього світу. Тепер надійним постачальникам і покупцям органічної продукції не потрібно шукати одне одного на виставках. Це завдання вирішує стартап.

Через терни аналізу до першого кроку

Зростання попиту і пропозиція на сільськогосподарські товари надихнули клієнта на створення інструменту для взаємодії обох сторін. Ми проаналізували ідею, ринок, цільову аудиторію і упакували все це у логіку додатку.

Рости від коренів до маківки

Додаток вже зараз оперує 400+ виробниками, 1000+ найменуваннями товарів, 2000+ потенційними пропозиціями з цінами від виробників. Сортування товарів і процес вибору зроблено так, щоб хотілося купувати й купувати, а не виходити з додатку.

Все по-дорослому

Система реєстрації і рейтингів чесна і безпечна. Продавець обов'язково повинен пройти сертифікацію “Органік Стандарт” і підтвердити це при реєстрації. Покупцям для реєстрації потрібен лише код ЄДРПОУ або ІПН. А ще всі можуть подивитися рейтинг користувачів. Після операції оператори можуть оцінити одне одного. Так покупець обирає найнадійнішого постачальника, а продавці залучаються до чесної конкуренції та підвищують якість обслуговування.

Дивись серцем

Фірмовий стиль — від холодного аналізу до почуттів. Лаконічний інтерфейс не відволікає від покупок. Головний акцент на інтуїтивно зрозумілій навігації та інформативності.

Технології

Backend

postgress docker redis jwt firebase
postgress docker redis jwt firebase

iOS

Swift Google Maps Core Location Core Data Core Graphics Core Animation
Swift Google Maps Core Location Core Data Core Graphics Core Animation

Android

Java Android SDK Room Retrifit2
Java Android SDK Room Retrifit2
Відгуки
  Подивитись відео
CEO AGROPORTEX.BIO
Дмитро Титаренко

Проаналізувавши агроринок я з'ясував, що основною проблемою агровиробників є збут. Ось так і з'явилась ідея для стратапу, Uber для орг продукції - Agroportex. Спільними зусиллями з командою Brander ми розробили готовий продукт в якому враховані всі нюанси і у якого немає аналогів.

5
5 з 5 - "Повністю довірилися, про що жодного разу не пошкодували."
Next
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.