Разработка Javascript приложений

Разработка приложений на javascript — это действенный способ заработка и продвижения бизнеса. Мобильное приложение может приносить деньги само по себе, например, если это игра для развлечений или полезный инструмент для работы/учебы. Иногда же приложение создают, чтобы сделать сервис компании более удобным для клиента, повысить имидж бренда: это отличный способ борьбы за лояльность покупателей, поиска лидов и их конвертации в постоянных клиентов. Мы разрабатываем качественные приложения на js, чтобы достичь ваших бизнес-целей.

Кому нужна разработка Javascript приложений?
Если правильно сформулировать концепцию приложения, то понадобиться оно может любому человеку и бизнесу. Приложения, которые сами по себе зарабатывают деньги — это выгодный стартап, с которым мы готовы вам помочь. Если же у вас уже есть работающий бизнес, то js мобильное приложение — отличный способ продвижения и развития услуг предприятия. Чаще всего за помощью в разработке приложений js обращаются фирмы, работающие в сферах:
Retail;
E-commerce;
B2B;
B2C;
сфера услуг, доставки и логистики;
СМИ, информационные компании;
образовательные платформы.

Особливо часто JS додатки на смартфони потрібні компаніям, які працюють в сфері E-commerce. Клієнту легко знайти потрібний товар та оформити покупку. Все це можна зробити в додатку буквально за кілька кліків. Окрема можливість для освітніх платформ — створення мобільного застосування на js з елементами гейміфікації. Вивчати багато речей простіше через ігри, та мобільний додаток підходить для цього якнайкраще.

Розробка Javascript додатків: основні етапи
01
Формулюємо ідею додатки

Можна приступати до розробки програми, поки його концепція не буде продумана до дрібниць. У вас могла зародитися ідея в загальному вигляді: "а чи не створити мобільний додаток, який допоможе купувати товари в два кліка". Можливо, ідея полягає в іншому; це не настільки важливо — ми допоможемо довести концепцію до логічного завершення. Ми відразу продумаємо особливості просування додатки, вивчимо конкурентів в ніші, оцінимо складності розробки, придумаємо usability фішки та засоби для стимулювання клієнтів. Коли мозаїка майбутнього додатку буде зібрана, ми приступимо до його створення.

02
Вибираємо архітектуру

Коли ми зрозуміємо, які завдання перед нами стоять, прийде час вибору платформи. Розробляти мобільні додатки на javascript можна для Android, iOS. Це найпопулярніші OS для смартфонів у світі. Спочатку доречно охопити аудиторію, яка користується однією з операційних систем. Якщо запуск буде вдалим, то можна закріпити успіх, створивши додатки для інших "операційних систем".
Ми займаємося розробкою javascript додатків під всі операційні системи, тому вибір платформи буде залежати від одного — вашої потенційної вигоди. Якщо маркетингове дослідження покаже, що переважна кількість ваших клієнтів користується айфона та айпад, то ми виберемо iOS. Раціональний і виважений вибір платформи, заснований на маркетинговому дослідженні — це половина успіху, якщо ви зайнялися розробкою js додатку.

03
Пишемо код на JavaScript

Ми вибрали платформу та приступаємо до написання коду. Код буде чистим, що забезпечує швидку, безперебійну роботу програми. Ми також робимо його структурованим, залишаємо коментарі: якщо в майбутньому техпідтримкою додатка займатися будемо не ми, то фахівцям не важко зрозуміти, як змінити або виправити його швидко та ефективно.
Коли it-спеціалісти пишуть код, вони відштовхуються від досвіду колег, щоб все працювало на вищому рівні. Ми не пишемо код зовсім з нуля, щоб економити для вас час і гроші; ми використовуємо популярні фреймворки, серед яких Electron JS. Він дає розробнику багато можливостей, допомагає створити код з хорошої, міцною архітектурою.

04
Тестуємо

Коли код написаний, ми не заливаємо додаток в той же момент: спочатку проходить етап повномасштабного тестування. Ми вивчаємо функціонал додатка, визначаємо чи все працює без збоїв. Будь-які похибки записуються і виправляються програмістами.
Наступні етапи: тестування юзабіліті, призначеного для користувача інтерфейсу, швидкості роботи та безпеки. Якщо ми помітимо, що десь користувачеві незручно працювати з додатком, незважаючи на правильний код, ми покращимо додаток. Якщо десь коду невиправдано багато, ми скоротимо його і тим самим зробимо роботу додатка швидше. Важливо перевірити також безпеку додатка, щоб захистити його від зломів, передачі особистих даних. Особливо це значимо, якщо через додатки проходять фінансові транзакції користувача.

05
Запускаємо програму

Популярні онлайн-магазини додатків не пропускають погано зроблений продукт. У AppStore і Google Play різні критерії: складніше запускати додатки для айфонів. Ми готові взятися за завдання будь-якої складності та запустити додаток на ринку. Коли адміністрація онлайн-магазинів пропустить додаток, доступ до нього отримає кожен охочий.
Ми не тільки займаємося розробкою, але готові також взяти просування продукту під ключ. Мобільний додаток встановить більше людей, якщо ми налаштуємо контекстну та таргетовану рекламу, продумаємо спеціальні акції та поширимо інформацію про них через різні канали: SMM, e-mail розсилку та т.і.

З нами ви отримуєте більше
Лояльність користувачів

Додаток може приносити гроші як сам по собі, так і підвищуючи популярність бізнесу, до якого воно відноситься. Однак ефективно з цими завданнями впорається лише той додаток, що викликає лояльність аудиторії. Клієнти повинні відчувати себе комфортно, інтерфейс програми повинен бути зручним, дизайн — продуманим, баги — виключені. Для цього ми прописуємо чистий код, надаємо йому чітку архітектуру, залишаємо докладні коментарі. Навіть якщо тех. підтримку з додатком надаватимуть інші фахівці, вони завжди без проблем розберуться з тим, "як тут все влаштовано".

Високі показники конверсії

Мобільні додатки на javascript більш інтерактивні, ніж навіть найбільш пророблений сайт. Залучаючи ліда у взаємодію, якщо воно комфортно і інформативно для нього, ви підвищуєте ймовірність конверсії. Клієнт зрозуміє, що вам слід довіряти, усвідомлює всі переваги вашого унікальної торговельної пропозиції. Мобільний додаток на js — потужний інструмент в руках маркетологів і підприємців.

Зниження вартості залучення лидов

Сучасна людина живе в рухомому світі, та тому тривалі процедури йому будуть не дуже приємними. Коли хочеш щось купити, іноді відганяєш цю думку, просто розуміючи: "треба зайти на сайт через браузер на смартфоні, а потім ще й оформляти замовлення". Тому лід, один раз купує у вас товар, та більше не повертаться. Більшість товарів йому зручніше купувати в великих магазинах, які вже розробили власний додаток.
Додаток легко відкрити: воно просто завантажується на дисплей вашого смартфона. Один клік — і ви вже обираєте покупку. Покупці оцінять турботу про їхній комфорт і стануть постійними клієнтами. З цієї причини вартість залучення лидов знизиться, та в пошук потенційних покупців можна буде вкладати менше коштів.

Імідж компанії

Сучасний бізнес не може існувати лише в офлайні, а останнім часом навіть одного сайту стало мало, щоб витримувати конкуренцію. Створення веб-додатку на JS вирішить цю проблему. Ви відразу ж займете гідне місце в очах клієнтів, вам будуть довіряти, адже не кожна фірма може дозволити собі паралельну підтримку і сайту, і додатка. Зростання іміджу швидко принесе користь, позитивно позначиться на обсягах продажів і прибутку. Він стане гарною допомогою не тільки для роботи з клієнтами, а й для налагодження контактів з бізнес-партнерами. Він — показник зростання та розвитку вашого бренду, джерело для нових можливостей і перспектив.

Комплексна робота над просуванням сайту

Розробка javascript додатку — це лише один інструмент, до якого вдаються для просування бізнесу. Тривалий і глобальний результат принесе виключно комплексна робота над просуванням сайту.
Ми готові зайнятися просуванням бізнесу під ключ: від складання стратегії та проведення маркетингових досліджень до запуску таргетованої реклами та контент-супроводу сайту. За кожну нішу у нас відповідає вузькопрофільний фахівець, а їх роботу організовує PM, якого виділять спеціально під ваш проект.

Зростання продажів

Додатки створюються не просто так: вони повинні приносити вам прибуток. І це наша головна мета — використовувати всі можливі інструменти, щоб ваш бізнес розвивався, та зростання продажів ставало помітним. Ми розробимо додаток на javascript, який буде націлений на здійснення ваших бізнес-цілей, довгострокових і короткострокових планів. У нас ви можете замовити також інші методи просування: seo-оптимізацію, таргетовану та контекстну рекламу, SMM і контент-маркетинг, e-mail розсилку.

Кейсы
Частые вопросы
Мобильное приложение — это более удобный аналог сайта компании. Создайте приложение для своего бизнеса: клиентам будет удобно им пользоваться, и это положительно скажется на всех маркетинговых показателях. Отдельное преимущество, которое вы получите — это частота конверсии лидов в постоянных клиентов. Есть много способов разработки мобильных приложений. Javascript отлично подходит для таких целей. Это язык программирования, который позволяет создавать гибкие приложения с широким функционалом. Фактически, с его помощью можно создать что угодно, но именно сфера веб-проектов для js считается родной. Кроме того, разработка мобильных приложений на javascript упрощается, ведь есть много качественных фреймворков и библиотек, написанных на этом языке программирования. Благодаря этому it-специалисты могут быстро выполнить поставленные задачи, не принося в жертву чистоту кода и его архитектуру.
Разработка веб приложения javascript — это техническая задача, которой займутся профильные специалисты. Однако вы можете принимать активное участие в работе над идеей приложения, его дизайном и наполнением. Каждый месяц мы присылаем отчет о проделанной работе. К вашему проекту прикрепляем подготовленного PM, к которому вы всегда можете обратиться с пожеланиями или вопросами. Пишите ему в рабочее время в мессенджерах или звоните по телефону. Когда проект будет предварительно закончен, у вас останется пространство для креатива: возможность придумать улучшения для продукта, которые стоило бы внедрить до релиза приложения.
Стоимость мобильного приложения на javascript отличается, в зависимости от объемов работы. Перед началом работы мы обсуждаем с вами бюджет и прикидываем итоговую стоимость. Вложить деньги надо в работу программистов, дизайнеров, контент-специалистов. Отдельно придется заплатить за релиз приложения в интернет-магазине операционной системы, под которую он рассчитан. Дешевле вкладываться в разработку js приложений на OS Android, чем на iOS “яблочных” гаджетов.
React Native — это один из самых популярных фреймворков для javascript. С его помощью мы делаем качественные сайты с понятной каждому разработчику архитектурой. Даже если в будущем тех. поддержкой приложения будем заниматься не мы, то разобраться в коде не составит труда. Node JS — это среда работы с js. Среда программирования позволяет компьютеру считывать и интерпретировать код, написанный на JavaScript. Использование фреймворков и среды программирования — это скорее вопрос разработчиков, а не заказчика. Однако вам будет полезно знать, что программисты прибегают к общепринятым и надежным решениям, работая над вашим проектом.
Мобильные приложения — вещь не универсальная: некоторые из них работают на одной операционной системе, другие — на другой. Вам надо изначально понимать, какая OS наиболее популярная среди вашей аудитории. Есть два варианта — iOS и Android. Как правило, на украинском рынке именно Android можно считать мобильной “операционкой” №1.
Зависит от типа приложения и задач, которые перед ним поставлены. Некоторые приложения платные или предлагают бесплатно только версию, урезанную в функционале. Окупаться они начнут быстро, если сам функционал приложения достаточно рентабелен. Некоторые приложения специально делают бесплатными. Они очень эффективно продвигают бренд, способствуют стремительному росту лояльности аудитории.
Electron JS — это фреймворк для разработки мобильных приложений на javascript. Обычно выбор фреймворка проходит мимо заказчика и беспокоит только разработчика. Мы выбрали Electron JS по нескольким причинам. Первая — это популярный фреймворк, поэтому большинство разработчиков умеют его использовать: даже если технической поддержкой будем заниматься не мы, то наш код будет легко понять другим специалистам. Вторая причина — это многофункциональный и хорошо проработанный фреймворк. Мы быстро сделаем на нем качественное приложение, которое даст клиенту нужный функционал, а вам — нужный эффект от запуска продукта.
Сделаем проект вместе