Розробка Javascript додатків

Розробка додатків на javascript — це дієвий спосіб заробітку та просування бізнесу. Мобільний додаток може приносити гроші саме по собі, наприклад, якщо це гра для розваг або корисний інструмент для роботи/навчання. Іноді ж додаток створюють, щоб зробити сервіс компанії зручнішим для клієнта, підвищити імідж бренду: це відмінний спосіб боротьби за лояльність покупців, пошуку лідов та їх конвертації в постійних клієнтів. Ми розробляємо якісні додатки на js, щоб досягти ваших бізнес-цілей.

Кому потрібна розробка Javascript додатків?
Якщо правильно сформулювати концепцію додатку, то знадобитися він може будь-якій людині чи бізнесу. Додатки, які самі по собі заробляють гроші — це вигідний стартап, з яким ми готові вам допомогти. Якщо ж у вас вже є працюючий бізнес, то js мобільний додаток — відмінний спосіб просування та розвитку послуг підприємства. Найчастіше за допомогою в розробці додатків js звертаються фірми, що працюють в сферах:
Retail;
E-commerce;
B2B;
B2C;
сфера послуг, доставки і логістики;
ЗМІ, інформаційні компанії;
освітні платформи.
Кейси

Особливо часто JS додатки на смартфони потрібні компаніям, які працюють в сфері E-commerce. Клієнту легко знайти потрібний товар та оформити покупку. Все це можна зробити в додатку буквально за кілька кліків. Окрема можливість для освітніх платформ — створення мобільного застосування на js з елементами гейміфікації. Вивчати багато речей простіше через ігри, та мобільний додаток підходить для цього якнайкраще.

Розробка Javascript додатків: основні етапи
01
Формулюємо ідею додатки

Можна приступати до розробки програми, поки його концепція не буде продумана до дрібниць. У вас могла зародитися ідея в загальному вигляді: "а чи не створити мобільний додаток, який допоможе купувати товари в два кліка". Можливо, ідея полягає в іншому; це не настільки важливо — ми допоможемо довести концепцію до логічного завершення. Ми відразу продумаємо особливості просування додатки, вивчимо конкурентів в ніші, оцінимо складності розробки, придумаємо usability фішки та засоби для стимулювання клієнтів. Коли мозаїка майбутнього додатку буде зібрана, ми приступимо до його створення.

02
Вибираємо архітектуру

Коли ми зрозуміємо, які завдання перед нами стоять, прийде час вибору платформи. Розробляти мобільні додатки на javascript можна для Android, iOS. Це найпопулярніші OS для смартфонів у світі. Спочатку доречно охопити аудиторію, яка користується однією з операційних систем. Якщо запуск буде вдалим, то можна закріпити успіх, створивши додатки для інших "операційних систем".
Ми займаємося розробкою javascript додатків під всі операційні системи, тому вибір платформи буде залежати від одного — вашої потенційної вигоди. Якщо маркетингове дослідження покаже, що переважна кількість ваших клієнтів користується айфона та айпад, то ми виберемо iOS. Раціональний і виважений вибір платформи, заснований на маркетинговому дослідженні — це половина успіху, якщо ви зайнялися розробкою js додатку.

03
Пишемо код на JavaScript

Ми вибрали платформу та приступаємо до написання коду. Код буде чистим, що забезпечує швидку, безперебійну роботу програми. Ми також робимо його структурованим, залишаємо коментарі: якщо в майбутньому техпідтримкою додатка займатися будемо не ми, то фахівцям не важко зрозуміти, як змінити або виправити його швидко та ефективно.
Коли it-спеціалісти пишуть код, вони відштовхуються від досвіду колег, щоб все працювало на вищому рівні. Ми не пишемо код зовсім з нуля, щоб економити для вас час і гроші; ми використовуємо популярні фреймворки, серед яких Electron JS. Він дає розробнику багато можливостей, допомагає створити код з хорошої, міцною архітектурою.

04
Тестуємо

Коли код написаний, ми не заливаємо додаток в той же момент: спочатку проходить етап повномасштабного тестування. Ми вивчаємо функціонал додатка, визначаємо чи все працює без збоїв. Будь-які похибки записуються і виправляються програмістами.
Наступні етапи: тестування юзабіліті, призначеного для користувача інтерфейсу, швидкості роботи та безпеки. Якщо ми помітимо, що десь користувачеві незручно працювати з додатком, незважаючи на правильний код, ми покращимо додаток. Якщо десь коду невиправдано багато, ми скоротимо його і тим самим зробимо роботу додатка швидше. Важливо перевірити також безпеку додатка, щоб захистити його від зломів, передачі особистих даних. Особливо це значимо, якщо через додатки проходять фінансові транзакції користувача.

05
Запускаємо програму

Популярні онлайн-магазини додатків не пропускають погано зроблений продукт. У AppStore і Google Play різні критерії: складніше запускати додатки для айфонів. Ми готові взятися за завдання будь-якої складності та запустити додаток на ринку. Коли адміністрація онлайн-магазинів пропустить додаток, доступ до нього отримає кожен охочий.
Ми не тільки займаємося розробкою, але готові також взяти просування продукту під ключ. Мобільний додаток встановить більше людей, якщо ми налаштуємо контекстну та таргетовану рекламу, продумаємо спеціальні акції та поширимо інформацію про них через різні канали: SMM, e-mail розсилку та т.і.

З нами ви отримуєте більше
Лояльність користувачів

Додаток може приносити гроші як сам по собі, так і підвищуючи популярність бізнесу, до якого воно відноситься. Однак ефективно з цими завданнями впорається лише той додаток, що викликає лояльність аудиторії. Клієнти повинні відчувати себе комфортно, інтерфейс програми повинен бути зручним, дизайн — продуманим, баги — виключені. Для цього ми прописуємо чистий код, надаємо йому чітку архітектуру, залишаємо докладні коментарі. Навіть якщо тех. підтримку з додатком надаватимуть інші фахівці, вони завжди без проблем розберуться з тим, "як тут все влаштовано".

Високі показники конверсії

Мобільні додатки на javascript більш інтерактивні, ніж навіть найбільш пророблений сайт. Залучаючи ліда у взаємодію, якщо воно комфортно і інформативно для нього, ви підвищуєте ймовірність конверсії. Клієнт зрозуміє, що вам слід довіряти, усвідомлює всі переваги вашого унікальної торговельної пропозиції. Мобільний додаток на js — потужний інструмент в руках маркетологів і підприємців.

Зниження вартості залучення лидов

Сучасна людина живе в рухомому світі, та тому тривалі процедури йому будуть не дуже приємними. Коли хочеш щось купити, іноді відганяєш цю думку, просто розуміючи: "треба зайти на сайт через браузер на смартфоні, а потім ще й оформляти замовлення". Тому лід, один раз купує у вас товар, та більше не повертаться. Більшість товарів йому зручніше купувати в великих магазинах, які вже розробили власний додаток.
Додаток легко відкрити: воно просто завантажується на дисплей вашого смартфона. Один клік — і ви вже обираєте покупку. Покупці оцінять турботу про їхній комфорт і стануть постійними клієнтами. З цієї причини вартість залучення лидов знизиться, та в пошук потенційних покупців можна буде вкладати менше коштів.

Імідж компанії

Сучасний бізнес не може існувати лише в офлайні, а останнім часом навіть одного сайту стало мало, щоб витримувати конкуренцію. Створення веб-додатку на JS вирішить цю проблему. Ви відразу ж займете гідне місце в очах клієнтів, вам будуть довіряти, адже не кожна фірма може дозволити собі паралельну підтримку і сайту, і додатка. Зростання іміджу швидко принесе користь, позитивно позначиться на обсягах продажів і прибутку. Він стане гарною допомогою не тільки для роботи з клієнтами, а й для налагодження контактів з бізнес-партнерами. Він — показник зростання та розвитку вашого бренду, джерело для нових можливостей і перспектив.

Комплексна робота над просуванням сайту

Розробка javascript додатку — це лише один інструмент, до якого вдаються для просування бізнесу. Тривалий і глобальний результат принесе виключно комплексна робота над просуванням сайту.
Ми готові зайнятися просуванням бізнесу під ключ: від складання стратегії та проведення маркетингових досліджень до запуску таргетованої реклами та контент-супроводу сайту. За кожну нішу у нас відповідає вузькопрофільний фахівець, а їх роботу організовує PM, якого виділять спеціально під ваш проект.

Зростання продажів

Додатки створюються не просто так: вони повинні приносити вам прибуток. І це наша головна мета — використовувати всі можливі інструменти, щоб ваш бізнес розвивався, та зростання продажів ставало помітним. Ми розробимо додаток на javascript, який буде націлений на здійснення ваших бізнес-цілей, довгострокових і короткострокових планів. У нас ви можете замовити також інші методи просування: seo-оптимізацію, таргетовану та контекстну рекламу, SMM і контент-маркетинг, e-mail розсилку.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Мобільний додаток — це більш зручний аналог сайту компанії. Створіть додаток для свого бізнесу: клієнтам буде зручно їм користуватися, та це позитивно позначиться на всіх маркетингових показниках. Окреме перевага, яке ви отримаєте — це частота конверсії лидов в постійних клієнтів. Є багато способів розробки мобільних додатків. Javascript відмінно підходить для таких цілей. Це мова програмування, який дозволяє створювати гнучкі програми з широким спектром функцій. Фактично, з його допомогою можна створити що завгодно, але саме сфера веб-проектів для js вважається природною. Крім того, розробка мобільних додатків на javascript спрощується, адже є багато якісних фреймворків і бібліотек, написаних на цій мові програмування. Завдяки цьому it-фахівці можуть швидко виконати поставлені завдання, не приносячи в жертву чистоту коду та його архітектуру.
Розробка веб додатку javascript — це технічне завдання, якою займуться профільні фахівці. Однак, ви можете брати активну участь в роботі над ідеєю додатка, його дизайном і наповненням. Щомісяця ми надсилаємо звіт про виконану роботу. До вашого проекту прикріплюємо підготовленого PM, до якого ви завжди можете звернутися до побажань або питаннями. Пишіть йому в робочий час в месенджерах або телефонуйте. Коли проект буде попередньо закінчений, у вас залишиться простір для креативу: можливість придумати поліпшення для продукту, які варто було б впровадити до релізу програми.
Вартість мобільного застосування на javascript відрізняється, в залежності від обсягів роботи. Перед початком роботи ми обговорюємо з вами бюджет і стверджуємо підсумкову вартість. Вкласти гроші треба в роботу програмістів, дизайнерів, контент-фахівців. Окремо доведеться заплатити за реліз додатка в інтернет-магазині операційної системи, під яку він розрахований. Дешевше вкладатися в розробку js додатків на OS Android, ніж на iOS "яблучних" гаджетів.
React Native — це один з найпопулярніших фреймворків для javascript. Завдяки ньому ми робимо якісні сайти зі зрозумілою кожному програмісту архітектурою. Навіть якщо в майбутньому технічною підтримкою додатка будемо займатися не ми, то розібратися в коді не складе труднощів. Node JS — це середовище роботи з js. Середовище програмування дозволяє комп'ютеру зчитувати та інтерпретувати код, який був написаний на JavaScript. Використання фреймворків і середовища програмування — це швидше питання для програмістів, а не замовників. Однак, вам буде корисно знати, що програмісти вдаються до загальноприйнятих і надійних методик, працюючи над вашим проектом.
Мобільні додатки — річ не універсальна: деякі з них працюють на одній операційній системі, інші — на інший. Вам треба спочатку розуміти, яка OS найбільш популярна серед вашої аудиторії. Є два варіанти — iOS та Android. Як правило, на українському ринку саме Android можна вважати мобільною операційною системою №1.
Залежить від типу програми та завдань, які перед ним поставлені. Деякі додатки платні або пропонують безкоштовно лише версію, яку обмежили в функціоналі. Окупатися вони почнуть швидко, якщо сам функціонал додатка досить рентабельний. Деякі додатки спеціально роблять безкоштовними. Вони дуже ефективно просувають бренд, сприяють стрімкому зростанню лояльності аудиторії.
Electron JS — це фреймворк для розробки мобільних додатків на javascript. Зазвичай вибір фреймворку проходить повз замовника та турбує виключно програмістів. Ми вибрали Electron JS з кількох причин. Перша — це популярний фреймворк, тому більшість розробників вміють його використовувати: навіть якщо технічною підтримкою будемо займатися не ми, то наш код буде легко зрозуміти іншим фахівцям. Друга причина — це багатофункціональний і добре пророблений фреймворк. Ми швидко зробимо на ньому якісний додаток, який дасть клієнту потрібний функціонал, а вам — очікуваний ефект від запуску продукту.
Ми чекаємо на ваш проект