Вакансії

Вакансії Brander

Design

Requirements:
 • Experience working in a company or agency for about 2 years, as a UI designer.
 • Strong understanding of modern design trends, fresh portfolio at Be or dribbble is a must.
 • Solid knowledge of practical usage and theory about colors, typography, composition.
 • Creativity & ability to make fresh-looking websites.
 • Familiar with e-commerce trends and online stores.
 • At least 2 successfully launched websites with your design.
 • Understanding of UX and what's behind the b&w wireframes.
 • Familiar with design systems and the ability to support existing ones.
 • Had the experience of communicating with developers while developing your project.
 • Interface animation will be a plus (lottie AE or principle).
 • English intermediate will be a plus

We are expecting to see a portfolio with e-commerce & corporative websites, application will be a plus.

Responsibilities:
 • Design both from scratch and support existing products.
 • Designing websites, ecommerce and corporative, rarely - landings.
 • Support & update our's customer's Applications and internal products.
 • Cooperate with designers and developers.

Development

Вимоги

Looking for Senior Magento Developer
Over 5 years experience with PHP

 • Experience with Magento 2.0+;
 • Experience with PHP for more than 3 years (OOP principles, SOLID, patterns.);
 • Stable knowledge of MySQL;
 • Experience in Apache and \ or Nginx;
 • Experience in bash and shell;
 • REST, SOAP, GraphQl;
 • Understanding of CI and experience with it;
 • Experience in e-commerce projects.
Буде плюсом
 • Knowledge of working with PHP frameworks;
 • Technical education.
Brander
це
Самореалізація
Люди — головна цінність. Ми віримо у них і цінуємо кожного. У Brander люди знаходять себе та своє покликання. Якщо ви не визначилися із напрямом, ми допоможемо знайти роботу, на яку захочется прокидатися ранком.
Гнучкість
Ми шукаємо унікальних спеціалістів: перспективних та амбітних. Графік та винагороду узгоджуємо з кожним кандидатом індивідуально, шукаємо компроміси для комфортної праці у колективі. Ми не обмежуємо лише одним проектом. З нами ви завжди зможете розвиватися та отримувати досвід роботи з різноманітними продуктами та клієнтами.
Чесність
У наших командах прозорі стосунки. Говоримо все як є: щиро, відверто. Ми не боїмося висловитися, показати світові своє бачення, думати та аргументувати. Думка кожного важлива для розвитку проектів.
Професіоналізм
Працюємо з лідерами та створюємо лідерів. Розвиваємо одне одного. Кожен лідер команди піклується про її розвиток. Кожен член команди прагне саморозвитку та ділиться знаннями із оточуючими. Щодня ми стаємо кращою версією самих себе.
Вашої вакансії немає в списку?
Напишіть, якщо хочете до нас в команду
Про себе
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.

Brander вакансії

Ще раз вітаємо на сайті діджитал-агентства Brander, вакансії – розділ для тих, хто хоче працювати разом із нами.

Неважливо, чи ти нас шукав спеціально, перейшов за посиланням з майданчиків пошуку роботи або взагалі заглянув випадково. Ти потрапив на адресу.

Brander - Діджитал-агентство повного циклу. Що це означає? Що у нас є робота не тільки для Python, PHP, Symfony та інших розробників, UX/UI дизайнерів та QA-інженерів. Наші двері завжди відчинені для класних маркетологів, сео-фахівців, копірайтерів, контент-менеджерів та багатьох інших майстрів своєї справи. Поки ти це читаєш, у нас вже з'явився новий клієнт, і цьому проекту потрібен новий досвідчений менеджер!

Робота в Brander Україна - твій шанс стати частиною команди мрії та випускати функціональні сайти та чудові програми.

Вакансії у діджитал-агентстві Brander у Харкові


То чому ж тобі пощастило, що ти заглянув на сторінку, де Брендер Харків публікує вакансії? Вибирай причину на свій смак:

 1. Відмінний початок кар'єри. Брендер розвивається та допомагає розвиватися своїм співробітникам. Ми завжди в пошуку нових талантів і чекаємо на тебе. Навіть якщо зараз ми не полюють активно спеціаліста твого профілю, можливо для тебе вже є місце. До того ж, ми не тільки шукаємо таланти, а й самі їх виховуємо. Не вмієш? Навчимо! Приходь до нас на позицію Trainee в напрямку, що тебе цікавить, розробки і вчися у кращих.
 2. Круті проекти. Тільки заглянь у наше портфоліо і сам переконаєшся, що ми не штампуємо шаблонні сайти та додатки, а розробляємо унікальні розв'язки складних завдань. З Брендер у тебе завжди буде свобода вибору із десятка різних продуктів та клієнтів. Ти зможеш спробувати свої сили там, де завжди хотів.
 3. Командна робота. Втомився тягнути на собі проект цілком? Приходь до нас і побачиш, як працюють професіонали. Зараз у нашому штаті 130+ фахівців у найрізноманітніших напрямках розробки, дизайну та маркетингу і кожен з них готовий прийти до тебе на допомогу або навчитися чогось у тебе. До того ж, хто добре працює, той відмінно відпочиває. Якщо захочеш, приєднуйся до наших клубів за інтересами. У нас можна знайти компанію для чого завгодно, від футболу та пейнтболу до поетичних батлів, і звісно ж як без корпоративів!
 4. Справді гнучкі умови. Хочеш працювати віддалено? Залишайся на зв'язку з командою в WorkSession, а також Telegram та Discord та працюй там, де тобі зручно. Ходиш на курси або ведеш на них дитину, а може, не хочеш пропускати тренування о 5 годині вечора? У твоєму розпорядженні не фіксований робочий час з 8:30 до 22:30 щодня. Головне не пропускай наради і вкладайся в дедлайн, а про решту не турбуйся!
 5. Усі базові плюшки роботи у великій компанії та ще дещо. Вважаєш важливим, щоб у компанії був величезний офіс-лофт близько до центру та метро? Хочеш укласти договір як ФОП чи внести гарний запис до трудового? Мрієш, щоб зарплата приходила на карту рівно в обумовлені терміни та чесно за курсом? Чув, що бувають оплачувані відпустки та лікарняні? А може, звик у перервах лежати на подушках і пити каву з печивом? Тобі пощастило – це є у всіх нормальних компаніях і у Brander теж. Все це ніякі переваги. Це факти!

Звичайно, робота в Brander - це не постійні веселощі і винятково райдужні перспективи. Іноді це монотонна і енерговитратна праця, але в результаті завжди будеш готовий проект у портфоліо, яким можна пишатися. І не один.

Все, що потрібно, щоб стати одним із нас, - відгукнутися на вакансію Brander.