Розробка айдентики для бренду та бізнесу

Ситуація складається таким чином, що у світі бізнесу конкуренція дуже велика. На ринку щоденно з'являється велика кількість нових гравців, як дрібних стартапів, так і великих проектів. Кожен з них хоче привернути свою аудиторію. Щоб ваша компанія була конкурентоспроможною, потрібно виділитися на тлі конкурентів. У цьому вам допоможе айдентика сайту або бренд айдентика бізнесу. А якщо не знали, де її замовити, то компанія Brander завжди поруч.

Що таке айдентика та брендинг?

Бренд айдентика або ідентичність бренду — візуальні та концептуальні елементи, які формують образ і унікальність бренду. В айдентику входять такі компоненти:

 • логотип;
 • кольорову палітру;
 • шрифти;
 • стиль зображень та інші дизайнерські атрибути.

Брендинг — більш широке поняття. Він включає в себе такі речі, як стратегія створення та управління брендом, ідентичність, позиціонування бренду на ринку, комунікаційну стратегію та формування ціннісної пропозиції.

Айдентика та її роль у формуванні бренду

За що відповідають айдентика та брендинг у бізнесі? Яка їхня роль і що корисного вони дають компанії?

 1. Формування впізнаваності. Айдентика допомагає створити впізнаваний образ. Це включає в себе логотип, колірну схему та шрифти, які роблять бренд впізнаваним серед багатьох інших.
 2. Трансляція цінностей та місії. Використовуючи візуальні елементи айдентики, бренд передає свої ключові цінності та місію. Це допомагає формувати емоційний зв'язок з аудиторією та збільшити показники її лояльності до компанії, її продуктів.
 3. Диференціація від конкурентів. Унікальна айдентика дозволяє бренду виділитися на ринку, відрізняючись від конкурентів не тільки за якістю продукції або послуг, але й за візуальним сприйняттям.
 4. Демонстрація професіоналізму. Консистентна та якісна айдентика підвищує довіру до бренду, підкреслюючи його надійність та професіоналізм.
 5. Маркетинговий вплив. Айдентика є ключовим елементом маркетингових кампаній. Вона дає можливість створювати узгоджені, цілісні та ефективні рекламні матеріали.
 6. Покращення сприйняття продукту або послуги. Професійна айдентика може покращити сприйняття якості продукції або послуг бренду.

Кому потрібна айдентика?

Кому потрібні айдентика та фірмовий стиль? Якщо чесно, то всім типам бізнесу. Без такого компонента вони не можуть конкурувати з іншими компаніями.

 1. Стартапи. Для новачків у світі бізнесу айдентика життєво необхідна. Вона відповідає за створення унікального іміджу та початкового позиціонування на ринку.
 2. Малий та середній бізнес. Для малих та середніх проектів користь айдентики в тому, що вона на ранніх етапах починає формувати їх образ і підвищує впізнаваність.
 3. Великі корпорації. Обов'язковий компонент розвитку та стратегії. Вона відповідає за підтримку єдності та консистентності бренду на різних ринках та у різних продуктових лінійках.
 4. Некомерційні компанії та проекти. Для організацій, які працюють у сфері соціальних послуг або благодійності, вона допомагає донести до аудиторії їхні цілі, послання, місію, допомагає стати впізнаваними та збільшує увагу оточуючих.
 5. Особисті бренди. Індивідуальні підприємці, такі як фрілансери, інфлюенсери, консультанти та представники творчої середи використовують айдентику для трансформації свого імені в повноцінний, впізнаваний бренд.

У кожному з цих випадків, візуальна айдентика є ключовим інструментом для побудови та розвитку бренду, зміцнення його позицій на ринку та допомагає конкурувати з іншими компаніями.

Як проходить розробка айдентики?

Створення айдентики для компанії — процес, який будується за певним алгоритмом. Ми в компанії Brander розробили для себе найефективнішу систему роботи над проектами. Кожен крок та етап не просто оптимізують роботу, а й допомагають досягати вражаючих результатів. 

 • Визначення цілей та дослідження:
 • Аналіз цільової аудиторії клієнта. Проводить дослідження потреб, переваг та поведінки цільової аудиторії.
 • Дослідження конкурентів. Розуміння того, як конкуренти позиціонують себе та виділяються на ринку допомагає зрозуміти їхні сильні/слабкі сторони та зробити краще, цікавіше, ефективніше.
 • Оцінка поточного бренду (якщо він є). Аналіз сильних та слабких сторін існуючого бренду, а в інших випадках — розробка з нуля.
 1. Стратегія:
 • Визначення місії та цінностей бренду. Чітке розуміння того, за що стоїть за брендом, які цінності та ідеї він передає.
 • Позиціонування. Формування унікальної пропозиції та місця бренду на ринку.
 • Розробка візуальної ідентичності:
 • Створення логотипу. Розробка унікального та впізнаваного логотипу, який відображає суть бренду.
 • Вибір кольорової палітри та шрифтів (розробка індивідуальних шрифтів): визначення кольорів та шрифтів, які будуть використовуватися у всіх візуальних матеріалах.
 • Дизайн фірмового стилю. Створення дизайнерських елементів, таких як візитні картки, фірмовий папір, упаковка продукту тощо.
 1. Створення брендбука:
 • Розробка керівництва з використання фірмового стилю. Опис правил використання логотипу, кольорової палітри, шрифтів та інших елементів айдентики.
 1. Імплементація:
 • Застосування айдентики. Інтеграція нової візуальної ідентичності у всі аспекти діяльності компанії, включаючи маркетингові матеріали, веб-сайт, інтер'єр офісу тощо.
 • Маркетингові кампанії. Використання нової айдентики у просуванні бренду та промо-матеріалах.
 1. Моніторинг та оновлення:
 • Відстеження сприйняття бренду. Розуміння того, як айдентика впливає на сприйняття бренду клієнтами та ринком.
 • Оновлення. Адаптація та оновлення айдентики відповідно до змін на ринку та у потребах аудиторії.

Розробка айдентики – не просто створення логотипу або вибір кольорів. Це глибокий та стратегічний процес, який визначає, як бренд буде сприйматися аудиторією та як він буде конкурувати на ринку.

Скільки коштує айдентика сайту та бренду?

Скільки коштує візуальна айдентика? А скільки коштує айдентика сайту? З такими питаннями до нас звертаються регулярно. Формування вартості брендингу залежить від низки факторів:

 • обсяг робіт за проектом;
 • фінальний результат;
 • кількість задіяних спеціалістів під час роботи;
 • терміни на реалізацію проекту;
 • використання додаткових ресурсів у процесі роботи;
 • кількість правок та ескізів.

Якщо вас цікавить ціна айдентики, то ви завжди можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів. Досить заповнити форму зворотного зв'язку і після розрахунків, наші менеджери зв'яжуться з вами та нададуть попередній прайс.

Бренд айдентика для вашої компанії: кому довірити розробку?

Вам потрібна візуальна айдентика? Ви потрапили за адресою. Brander Studio — спеціаліст у сфері дизайну, брендингу та розробки фірмового стилю для бізнесу та брендів. З 2009 року наша компанія спеціалізується на сфері дизайну. За цей час ми співпрацювали, як з великими компаніями, так і стартапами.

Власники бізнесу цінують нас, радять, довіряють нам найцінніше — свої компанії, бізнес, їхнє майбутнє.

Наша команда розробляла брендинг у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших великих містах України. Ми не просто робимо свою роботу, ми створюємо унікальний образ продукту, робимо його яскравим, впізнаваним , а найголовніше — ефективним.

Розробка айдентики для вашого бізнесу

Сучасний світ бізнесу набагато суворіший, ніж раніше. Сьогодні кожен бренд, компанія, продукт має бути не лише функціональним, якісним, але й запам’ятовуватися. І без унікальної айдентики в бізнесу мало шансів на розвиток. Айдентика формує єдиний стиль, образ бренду, що дає компанії змогу виділитися на ринку, збільшити свою присутність у мережі, стати впізнаваною та підвищити лояльність клієнтів. Наша команда готова вам допомогти!

Для якого бізнесу важливо створення айдентики
Якщо ви сумніваєтеся, що вашій компанії або бізнесу потрібно виділити свою унікальність, сформувати ідентичність бренду, то це не так. Айдентика важлива для всіх: від невеликих інтернет-магазинів до великих підприємств і корпорацій. Час висловитися про себе, про свій продукт в інтернет-просторі, якщо ви:
бажаєте збільшити показники впізнаваності на ринку
бажаєте збільшити кількість клієнтів
прагнете до росту й розвитку вашого бізнесу
будуєте проєкт
створюєте свій бренд або виробництво
запускаєте інтернет-магазин чи маркетплейс
долучені до сфери послуг
Етапи розробки візуальної айдентики компанії
Спілкування із замовником
Спілкуємося і дізнаємося всю необхідну інформацію про продукт, про цілі та побажання клієнта.
Дослідження та аналіз
Проводимо дослідження ринку та конкурентів.
Формування концепції
Формуємо концепцію та ідеї для айдентики.
Затвердження робочих процесів
Затверджуємо план робіт та проєкту з клієнтом.
Вибір фірмових кольорів
Вибираємо фірмові кольори, які будуть відображати сильні сторони компанії, її цінності та посил.
Робота над логотипом
Розробляємо логотип, використовуючи фірмові кольори.
Розробка шрифтів
Розробляємо фірмовий шрифт, який буде використовуватися в матеріалах компанії.
Графічний дизайн
Розробляємо графічні елементи.
Формування брендбуку
Формуємо брендбук та керівництво з використання айдентики.
Тестування та правки
Проводимо тестування та затвердження із замовником.
Інтеграція в сервіси та продукти
Інтегруємо нову айдентику на сайт, застосунок та інші продукти компанії.
dare to dream big

Розробка айдентики в студії Brander: довіряйте тільки професіоналам

 1. Ми не розглядаємо програшні чи застарілі варіанти. Наша команда завжди в курсі останніх трендів та тенденцій у сфері дизайну, брендингу. Ми ніколи не пропонуємо замовнику те, що не цікавить, не ефективно, не актуально.
 2. Ми розкажемо й покажемо. Комунікація з клієнтом — ключ до успіху. Ми — за регулярний, чесний фідбек від клієнта. Тому завжди розповідаємо й показуємо, як йде робота над його проєктом.
 3. Ми навчимо ефективно використовувати айдентику. Ми не просто віддамо ваш проєкт, але й розкажемо, як використовувати матеріали, як застосовувати їх для покращення показників.
girl
Що ви отримуєте після розробки айдентики в нас?
Унікальність і впізнаваність
Розробка айдентики підкреслить унікальні риси вашої компанії, надасть їй індивідуальність та виділить на тлі конкурентів. Сучасний і якісний логотип, колірна гама та загальний дизайн зроблять ваш бренд впізнаваним, що важливо у світі, де перші візуальні враження грають важливу роль.
Довіра користувачів
Якісна айдентика формує враження довіри та професіоналізму до компанії та продукту. Коли ваш бренд виглядає привабливо та структуровано, клієнти та партнери відчувають, що мають справу з надійною, компетентною компанією. Фірмові кольори, шрифти та елементи дизайну підкреслять ваші переваги та інноваційний підхід.
Постійність у візуальній комунікації
Айдентика відіграє ключову роль у формуванні впізнаваного та погодженого візуального стилю компанії в різних контекстах і каналах спілкування. Стабільність у дизайні та стилі сприяє ефективнішому сприйняттю інформації, створюючи єдиний вигляд бренду. Цей підхід також полегшує взаємодію з вашою організацією, забезпечуючи зручність клієнтів і партнерів під час орієнтації в інформаційному просторі.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Розробка айдентики — комплексна послуга. Розробка айдентики може містити в собі велику кількість різних компонентів, які впливають на фінальну вартість робіт. Ви можете використовувати форму зворотного зв’язку й отримати попередні розрахунки.
Тривалість розробки айдентики для бізнесу залежить від поставлених завдань, кількості компонентів, складності проєкту. Процес може займати від кількох тижнів до кількох місяців. Важливим аспектом є і зворотний зв’язок. Чим швидше й точніше відбувається комунікація між нашою командою і замовником, тим простіше і швидше працювати.
Процес розробки айдентики містить у собі різні етапи. На кожному етапі ми взаємодіємо із замовником, представляємо йому концепції, розробки, отримуємо фідбек. Наші фахівці завжди на зв’язку й можуть розповісти про те, на якому етапі перебуває проєкт клієнта.
Розробка айдентики для бізнесу або бренду, зазвичай, відбувається на ранніх етапах його створення або під час стратегічного ребрендингу. Є ще кілька етапів, коли можлива розробка ідентичності: створення та розвиток нових продуктів або послуг, підвищення конкурентоспроможності.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (64 голоса)