Brander —
В бізнесі
в діджиталі
в серці

Born to shine

Ми стали на шлях у 2009 році як креативна юзабіліті-студія. Кожен рік, кожен новий клієнт ставали викликами для нас і давали стимул до розвитку.

Зараз ми Brander — досвідчена команда розробників бізнес-рішень.

Шукаємо та знаходимо

Наша місія - шукати та знаходити: точки росту, причинно-наслідкові зв’язки, перспективні проекти та талановитих людей.

Ми зростаємо разом із клієнтами та будуємо нашу спільну історію успіху. Аналізуємо кожен піксель, байт та символ. Просіваємо бізнес-моделі крізь сито здорового глузду та говоримо відверто.

9 років історії

У Brander вже розробили більше 700 проектів. У нашому портфоліо успішні кейси мобільної розробки, електронної комерції та стартапів.

Ми розуміємо, що кожен клієнт потребує унікального рішення. А розробка та маркетинг — інструменти для його створення.

Знаємо, де слід розібрати до молекул, а де — обійняти.

Експертиза

Мобільні додатки
Завжди поряд і вчасно. Доставимо ваш проект до кожної кишені та долоньки. Адже, за даними досліджень 2018 року, вже більше 60% покупок проводяться з мобільних пристроїв.
Ми створюємо мобільні додатки для будь-яких потреб бізнесу. Володіємо повним циклом розробки: аналіз, проектування, дизайн, розробка для  iOs та Android, backend, тестування, реліз та маркетинг.
Додатки-сервіси
Fintech
Для eCommerce
B2B додатки
Кросплатформенна розробка
Інтернет-магазини
Працюємо з електронною комерцією вже більше 9 років. Все, аби онлайн-шопінг приносив задоволення. Створюємо унікальний дизайн, опрацьовуємо UX. Обираємо разом: потужний движок Magento, кастомна розробка, а може й жвавий мобільний додаток. Допомагаємо оптимізувати бізнес процеси та запускаємо маркетинг.
Інтернет-магазини на Magento 2.3
Перехід на Magento 2.3
Маркетплейси
B2B рішення
Мобільні додатки
Digital marketing
Технічна підтримка
Веб-розробка
Стійкість, надійність, функціональність та презентабельність — на цих китах стоїть наша web-розробка. Створюємо корпоративні сайти для потужних компаній, соковиті промо-сайти та функціональні web-сервіси.
Беремо на техпідтримку та покращуємо проекти будь-якого рівня
Корпоративні сайти
Промо-сайти
WEB-сервіси
Технічна підтримка
Стартапи
Запуск стартапу — це виклик, і ми готові його прийняти. Аналізуємо ринок та конкурентів, прокачуємо бізнес-модель. Розробимо якісний продукт та запустимо на ринок, підкріплюючи переконливим контентом та маркетингом.
Бізнес-концепт
Демоверсія
MVP
Повнофункціональний продукт
Digital-маркетинг
Команда вправних маркетологів знає, що під водою у айсберга. Проводимо аналіз конкурентів, аудиторії та створюємо стратегію. Згодом опрацьовуємо воронку продажів, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду влучним контентом.
Digital-реклама
Аудит та оптимізація digital-каналів
Web-аналітика
Розробка стратегії медіакомунікацій
Створення рекламного контенту
Дизайн
Дизайнери Brander враховують все: поведінку користувачів, психологію, форму та зміст, логіку та візуал.
Проектуємо складні інтерфейси, створюємо фірмовий стиль проектів Наш UX\UI — не лише гарно, але й змістовно.

UX-проектування
UI-дизайн
Розробка фірмового стилю

Brander —
це партнерство
Дещо більше за відносини “замовник-підрядник”. Це дружба.

Прагнемо бути корисними з першої зустрічі, допомогти, вкласти наш досвід у новий проект. Якщо ми працюємо з вами, значить безперечно віримо у нього.

Ми майстри аналізу та розробки рішень. Якщо клієнт не впевнений, завжди запропонуємо найліпше, навіть якщо це менш вигідно для нас.

Brander —
це люди
І хоч кожен з нас — унікальна сніжинка, нас об’єднують цінності: любити те, чим займаєшся, вірити в себе, у свої роботи та знати, як правильно прикласти свій подорожник унікальності до улюбленого проекту.
Хочеш стати частиною нас?
Вакансії