Розробка сайтів на React

Digital світ змінюється поки ви читаєте цей текст. Цифровий простір розширюється, і саме час зайняти домен вашим проектом. Сайт на React — один з популярних веб-проектів, які замовляють в нашій компанії. Наші програмісти мають більше ніж 7 років досвіду в створенні сайту на React: напишемо надійний код, намалюємо яскравий дизайн, зробимо круту відбудову від конкурентів.
Для якого бізнесу створення сайту на React буде актуальним?
Експертність React.js показав у веб-додатках. З ним легко впоратися розробникам, а також він має підтримку надійної корпорації Facebook. Сайт на React, приклади та кращі зразки, був створений для корпорацій Instagram, Netflix, Dropbox, New York Times, WhatsApp. При цьому, бібліотека допомагає легко адаптувати веб-додатки для мобільних пристроїв будь-якої ОС. По суті, React не підійде тільки в тому випадку, якщо планується створити лендінг. Розробка сайтів React буде актуальною для:
E-commerce;
Marketplace;
B2B рішень;
Великих порталів;
Медійних проектів;
Форумів.
Кейси
Як відбувається створення сайту на React?
Аналіз

Сайт на React — продукт комплексної роботи, яка починається з аналізу. Навіть якщо у вас є тільки ідея, наша команда готова її реалізувати. Ми аналізуємо вашу сферу діяльності: бізнес, конкурентів, цільову аудиторію. На основі аналізу створюється концепція продукту, яка приведе вас до успіху.

Розробка ТЗ

На цьому етапі формується ТЗ: обговорюються побажання, майбутній функціонал, основні модулі, всі тонкощі та нюанси. Обговорення документується, а технічна документація стає орієнтиром для всієї команди під час розробки сайту на React.

Проектування

Перший технічний етап розробки передбачає залучення UX дизайнерів. Вони детально вивчають вашу цільову аудиторію: прописують аватари клієнтів, створюють можливі сценарії комунікації клієнта з вашим сайтом, визначають типову поведінку. На основі цього аналізу створюється перший макет веб-додатки, який відразу ж тестується. Завдання UX дизайну: створити максимально зручний і простий шлях клієнта до цільової дії на вашому сайті.

Дизайн і контент

Коли клікабельний прототип готовий, до роботи приступають наші креативники. Дизайнер створює унікальний стиль, ґрунтуючись на вашому логотипі. Якщо у вас абсолютно новий продукт, продумаємо вам логотип і авторський стиль. На цьому етапі прописується вся візуальна композиція ресурсу: кнопки, іконки, анімація, інфографіка та інші візуальні елементи. За погодженням з клієнтом готові створити ефективний контент: фото, відео, тексти.

Розробка Backend і Frontend

Створення сайту на React на цьому етапі відбиває усі переваги цієї технології. Ця бібліотека створювалася, щоб User Interface був написаний просто, швидко, зручно. При цьому, універсальність React дозволяє виконувати додаток одночасно на сервері та на клієнті. Розробники створять надійний код, який буде відповідати за всю логіку веб-додатку, а Frontend — переведуть код на мову браузера, щоб все зображалося красиво і логічно.

QA тестування

Як і аналіз, тест-драйв обов'язковий етап розробки сайту. Перевіряється все: від працездатності веб-проекту до адаптивності під різні роздільності мобільних пристроїв. Також перевіряємо, як веб-проект зображається в різних браузерах. Тестуємо сайт на React, приклади багів і помилок фіксуються і відразу ж виправляються.

Підтримка і просування

Створення сайту на React — тільки перша частина роботи. Веб-додаток потребує оновлення і покращення, тому ми готові взяти ваш проект на технічну підтримку надалі. Крім цього, Brander — компанія повного циклу, тому ви можете довірити нам просування вашого сайту. Маркетологи можуть приступити до роботи одночасно з розробкою сайту, щоб digital-ринок був готовий вас зустрічати.

З нами клієнти отримують більше
01
Інтерактивний сайт на React

React орієнтований на призначений для користувача інтерфейс, тому ви отримуєте сайт, на якому вашому клієнтові буде приємно і зручно перебувати. Клієнти швидко отримують зворотний зв'язок, з легкістю виконують цільові дії, а значить, лояльність клієнтів зростає, а імідж покращується.

02
Аудиторія

З кожним роком кількість інтернет-користувачів в Україні зростає на 7%. З кожним роком зволікання кількість вашої потенційної аудиторії зростає. Не упускайте можливості отримати нових клієнтів через новий канал комунікації.

03
Публікація і підтримка

Ми самостійно опублікуємо ваш проект або дамо рекомендації по його публікації. Наша команда продовжує покращувати сайт на React після запуску: здійснюємо технічну підтримку, готуємо оновлення, вдосконалюємо продукт.

04
Digital маркетинг

Продукт потрібно продавати, щоб веб-проект приносити дохід. Щоб підвищити продажі та вийти на нових клієнтів, сайт необхідно просувати. У нас команда професійних маркетологів, яка використовує передові digital інструменти, щоб привести клієнта до успіху.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
React — найкраща технологія для створення інтерактивного веб-додатка. Особливо, якщо в перспективі планується розробка мобільного додатка або якщо воно вже є. Також ми радимо сайт на React, оскільки: інтерактивність продукту дає можливість клієнту швидко отримати відповідь, що великий плюс до його взаємодії з вашим сайтом; зважаючи на компонентного підходу, розробка програми проходить максимально швидко і надійно; технологія React дозволяє використовувати код надалі: якщо плануєте масштабувати проект, на це буде йти все менше часу, а значить, бюджету; взаємодія з Backend за протоколом https допомагає масштабувати проект безболісно і швидко; розробники можуть не тільки масштабувати сайт на React, але надалі ускладнити логіку веб-додатки; у React велика міжнародна спільнота, яка дозволяє не витрачати час на винахід велосипеда, а скористатися готовими рішеннями та протестувати їх під конкретний проект.
Іноді нам подобається візуальне оформлення веб-додатки і його логіка. На жаль, не завжди це підходить під іншу програму. Якщо вам подобається проект і ви хочете подібне рішення, розкажіть нам про це. Ми будемо надихатися ідеєю і зможемо підготувати для вас рішення, яке підійде саме під ваш продукт.
Оскільки у технології відкритий код, багато рішень вже доступні, а значить, вартість продукту буде в кілька разів менше, ніж кастомний проект. Сказати однозначну вартість складно без чіткого ТЗ. Залиште заявку і ми оцінимо ваш проект.
Наявність готових рішень значно економить час на розробку. При цьому, потрібно врахувати складність логіки, специфіку теми, кількість сторінок, унікальність дизайну й інші моменти. Оцінити час на створення сайту без побажань по функціоналу складно. Залиште заявку і ми обговоримо реалізацію вашої ідеї.
На кожен проект ми виділяємо команду. Після кожного етапу всі дії команди узгоджуються з клієнтом. Також ви можете поставити питання менеджеру проекту в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.