Усі захоплені React.js

Digital світ змінюється поки ви читаєте цей текст. Цифровий простір розширюється, і саме час зайняти домен вашим проектом. Сайт на React — один з популярних веб-проектів, які замовляють в нашій компанії. Наші програмісти мають більше ніж 7 років досвіду в створенні сайту на React: напишемо надійний код, намалюємо яскравий дизайн, зробимо круту відбудову від конкурентів.

Для якого бізнесу створення сайту на React буде актуальним?

Експертність React.js показав у веб-додатках. З ним легко впоратися розробникам, а також він має підтримку надійної корпорації Facebook. Сайт на React, приклади та кращі зразки, був створений для корпорацій Instagram, Netflix, Dropbox, New York Times, WhatsApp. При цьому, бібліотека допомагає легко адаптувати веб-додатки для мобільних пристроїв будь-якої ОС. По суті, React не підійде тільки в тому випадку, якщо планується створити лендінг. Розробка сайтів React буде актуальною для:

 • E-commerce;
 • Marketplace;
 • B2B рішень;
 • Великих порталів;
 • Медійних проектів;
 • Форумів.

Як відбувається створення сайту на React?

Аналіз

Сайт на React — продукт комплексної роботи, яка починається з аналізу. Навіть якщо у вас є тільки ідея, наша команда готова її реалізувати. Ми аналізуємо вашу сферу діяльності: бізнес, конкурентів, цільову аудиторію. На основі аналізу створюється концепція продукту, яка приведе вас до успіху.

Розробка ТЗ

На цьому етапі формується ТЗ: обговорюються побажання, майбутній функціонал, основні модулі, всі тонкощі та нюанси. Обговорення документується, а технічна документація стає орієнтиром для всієї команди під час розробки сайту на React.

Проектування

Перший технічний етап розробки передбачає залучення UX дизайнерів. Вони детально вивчають вашу цільову аудиторію: прописують аватари клієнтів, створюють можливі сценарії комунікації клієнта з вашим сайтом, визначають типову поведінку. На основі цього аналізу створюється перший макет веб-додатки, який відразу ж тестується. Завдання UX дизайну: створити максимально зручний і простий шлях клієнта до цільової дії на вашому сайті.

Дизайн і контент

Коли клікабельний прототип готовий, до роботи приступають наші креативники. Дизайнер створює унікальний стиль, ґрунтуючись на вашому логотипі. Якщо у вас абсолютно новий продукт, продумаємо вам логотип і авторський стиль. На цьому етапі прописується вся візуальна композиція ресурсу: кнопки, іконки, анімація, інфографіка та інші візуальні елементи. За погодженням з клієнтом готові створити ефективний контент: фото, відео, тексти.

Розробка Backend і Frontend 

Створення сайту на React на цьому етапі відбиває усі переваги цієї технології. Ця бібліотека створювалася, щоб User Interface був написаний просто, швидко, зручно. При цьому, універсальність React дозволяє виконувати додаток одночасно на сервері та на клієнті. Розробники створять надійний код, який буде відповідати за всю логіку веб-додатку, а Frontend — переведуть код на мову браузера, щоб все зображалося красиво і логічно.

QA тестування

Як і аналіз, тест-драйв обов'язковий етап розробки сайту. Перевіряється все: від працездатності веб-проекту до адаптивності під різні роздільності мобільних пристроїв. Також перевіряємо, як веб-проект зображається в різних браузерах. Тестуємо сайт на React, приклади багів і помилок фіксуються і відразу ж виправляються.

Підтримка і просування

Створення сайту на React — тільки перша частина роботи. Веб-додаток потребує оновлення і покращення, тому ми готові взяти ваш проект на технічну підтримку надалі. Крім цього, Brander — компанія повного циклу, тому ви можете довірити нам просування вашого сайту. Маркетологи можуть приступити до роботи одночасно з розробкою сайту, щоб digital-ринок був готовий вас зустрічати.

З нами клієнти отримують більше

Інтерактивний сайт на React

React орієнтований на призначений для користувача інтерфейс, тому ви отримуєте сайт, на якому вашому клієнтові буде приємно і зручно перебувати. Клієнти швидко отримують зворотний зв'язок, з легкістю виконують цільові дії, а значить, лояльність клієнтів зростає, а імідж покращується.

Аудиторія

З кожним роком кількість інтернет-користувачів в Україні зростає на 7%. З кожним роком зволікання кількість вашої потенційної аудиторії зростає. Не упускайте можливості отримати нових клієнтів через новий канал комунікації.

Публікація і підтримка

Ми самостійно опублікуємо ваш проект або дамо рекомендації по його публікації. Наша команда продовжує покращувати сайт на React після запуску: здійснюємо технічну підтримку, готуємо оновлення, вдосконалюємо продукт.

Digital маркетинг

Продукт потрібно продавати, щоб веб-проект приносити дохід. Щоб підвищити продажі та вийти на нових клієнтів, сайт необхідно просувати. У нас команда професійних маркетологів, яка використовує передові digital інструменти, щоб привести клієнта до успіху.

Часті питання

Чому створення сайту на React краще?

React — найкраща технологія для створення інтерактивного веб-додатка. Особливо, якщо в перспективі планується розробка мобільного додатка або якщо воно вже є. Також ми радимо сайт на React, оскільки:

 • інтерактивність продукту дає можливість клієнту швидко отримати відповідь, що великий плюс до його взаємодії з вашим сайтом;
 • зважаючи на компонентного підходу, розробка програми проходить максимально швидко і надійно;
 • технологія React дозволяє використовувати код надалі: якщо плануєте масштабувати проект, на це буде йти все менше часу, а значить, бюджету;
 • взаємодія з Backend за протоколом https допомагає масштабувати проект безболісно і швидко;
 • розробники можуть не тільки масштабувати сайт на React, але надалі ускладнити логіку веб-додатки;
 • у React велика міжнародна спільнота, яка дозволяє не витрачати час на винахід велосипеда, а скористатися готовими рішеннями та протестувати їх під конкретний проект.

Ви можете зробити сайт на React за прикладом?

Іноді нам подобається візуальне оформлення веб-додатки і його логіка. На жаль, не завжди це підходить під іншу програму. Якщо вам подобається проект і ви хочете подібне рішення, розкажіть нам про це. Ми будемо надихатися ідеєю і зможемо підготувати для вас рішення, яке підійде саме під ваш продукт.

Скільки коштує створення сайту на React?

Оскільки у технології відкритий код, багато рішень вже доступні, а значить, вартість продукту буде в кілька разів менше, ніж кастомний проект. Сказати однозначну вартість складно без чіткого ТЗ. Залиште заявку і ми оцінимо ваш проект.

Як довго створюється сайт React?

Наявність готових рішень значно економить час на розробку. При цьому, потрібно врахувати складність логіки, специфіку теми, кількість сторінок, унікальність дизайну й інші моменти. Оцінити час на створення сайту без побажань по функціоналу складно. Залиште заявку і ми обговоримо реалізацію вашої ідеї.

Чи можу я стежити за процесом?

На кожен проект ми виділяємо команду. Після кожного етапу всі дії команди узгоджуються з клієнтом. Також ви можете поставити питання менеджеру проекту в будь-який момент.

Розробка сайтів на React

Сьогодні React – це фреймворк, котрий люблять радити іншим. Він більше не потребує реклами. Така популярність виникла не відразу, але розвивалася швидко. Чималий внесок зробили самі розробники, які не втомлювалися нагадувати своїм фанатам, що їх підтримує сам Марк Цукерберг разом із Facebook. Погодьтеся, аргумент дуже серйозний, і особливо для тих, хто вибирає, який фреймворк буде використовувати для свого сайту. Настав час дізнатися, чому React.js підкорив навіть Цукерберга.

Ви ще не з нами?
Веб-додатки на React.js показують себе чи не найкращими. Вони дивують (по-доброму, звичайно) швидкодією та оптимізацією. Жодний розробник не відмовиться від таких переваг. А який замовник зможе відмовитися, якщо побачить, що Instagram, Dropbox, New York Times та WhatsApp теж створювалися на React.js?

Вам підійде React.js, якщо ви:
Великий медіапортал;
Новинний агрегатор;
Задумали діджитал проект;
Працюєте у B2B;
Збираєтеся робити онлайн-магазин;
Бажаєте месенджер.
Кейси
Goose
Докладніше, будь ласка!
Легке вивчення та елементарне застосування

Завдяки навмисне спрощеному синтаксису виходить легко справлятися з непростими завданнями. React.js сильно зберігає час того, хто ним користується. Процес забирає не так багато часу, адже все систематизовано і виглядає дуже просто. Навіть втручання власника сайту для внесення змін не підвищують ризики ламання.

Робота за трьох

React.js працює дуже швидко навіть коли дуже завантажений. Більшість клієнтів готові на все, аби отримати «все й одразу». React.js – це саме те, що оцінять такі клієнти.

Крутість віртуального DOMа

Бувають випадки, коли клієнту не сподобалась нова версія інтерфейсу, і від нього звучить прохання переробити. Він просить зробити "як було раніше", але при цьому залишити місце для маневру. Функція віртуальний DOM призначена саме для таких випадків. Ця програмна концепція, де віртуальний інтерфейс завжди зберігається у пам'яті, може синхронізуватися зі «справжнім» DOM за допомогою бібліотеки React. Для простоти веб-ремісники називають це узгодженням. Завдяки йому нічого ніколи не пропадає!

React завжди на зв'язку

Творці React прислухаються до думки тих, хто безпосередньо відповідає за роботу з фреймом (до розробників). Навіть у своїх офіційних заявах представники говорять про важливість зворотного зв'язку від кодерів. Це дає можливість клієнту мати під рукою продукт, який завжди відшліфований десятками робочих годин та рук.

Take a look at react
Додаток має бути на React.js
01
100% інтерактивності

Майбутній користувач буде отримувати відповіді від програми швидше, ніж встигне поставити запитання. Завдяки системі фідбека користувальницький досвід покращується пропорційно до кількості годин, проведених за додатком.

02
Повторно використаний код

Мається на увазі можливість використовувати напрацювання інших веб-ремісників. Вас не повинен бентежити подібний «секонд-хенд», адже така можливість економить час та гроші. Унікальність кожного елемента потрібна далеко не завжди. Тим більше React.js гарантує гнучкість і кастомність напрацювань.

03
Компонентний підхід

При ефективному розділенні завдань та повторному використанні коду з'являються нові опції, які неможливі під час роботи з іншими фреймами. React.js зроблено логічно, завдяки чому стає легше масштабувати та підтримувати проект у майбутньому.

04
Ложка дьогтю

React.js, як і всі інші фреймворки, стопориться у питаннях відносин із пошуковою оптимізацією. Але праці веб-ремісників по всьому світу не проходять даремно, тому щороку ситуація покращується.

Welcome to my website
Сайт також має бути на React.js!
01
Сила модулів

React.js надає власникам веб-застосунків можливість розбити сайт на кілька модулів, які пізніше будуть використані в інших частинах ресурсу. Простіше кажучи, сайт складається з окремих елементів, які зібрані з компонентів ще меншого розміру. Ідеальна систематичність React.js дозволяє бути винахідливим та креативним.

02
Архітектура

Після поділу на модулі з'являється можливість подумати, яким буде продукт загалом. На етапі планування архітектури з'являється можливість додавати більше інструментів ведення бізнесу. Після цього вам буде надано можливість подивитися на розробку. Ви зрозумієте, що ми не брехали весь цей час.

03
SPA працює швидше!

React.js працює за принципом Single Page Application. Це означає, що сайт або програма розміщена на одній веб-сторінці, але взаємодіє з користувачем шляхом динамічного переписування цієї сторінки. Саме звідти відбувається завантаження коду, що прискорює роботу. Навіть часткова робота офлайн підтримується, що є ідеальним рішенням для месенджера!

04
Користувач – завжди головний орієнтир

React працює з розрахунком на те, що користувач матиме максимально зручний сайт. Клієнти повинні отримувати швидкий зворотний зв'язок та легко робити те, для чого прийшли. Саме для цього потрібні сотні класних готових напрацювань інших програмістів. Вони дозволяють оминати непотрібні «граблі».

Join us!

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Brander – чорний пояс React.js
У нас набита рука
Сайти на React – це найбільш популярний продукт у нашій студії, і ми робимо їх вже понад 7 років у різних варіаціях. Цю інформацію складно перевірити, але ходять чутки, що наші програмісти вміють писати сайти та програми на React.js із заплющеними очима.
Ми зробимо вас унікальним
Ми відрізняємо дизайн від прикраси та унікальність від позерства. React дозволяє з максимальним комфортом робити клієнтам красиві сайти, а величезна бібліотека рішень з кастомізації дуже цьому сприяє.
Тімворк!
Ми допомагаємо клієнтам у публікації та детально пояснюємо, як робити це самостійно. Навіть після запуску проекту команда не припинить додавати нові покращення. Ви не залишитесь без технічної підтримки, оновлень та корисних консультацій.
Гроші
Успішність веб-проекту вимірюється його окупністю. Наша команда маркетологів знає, як досягти успіху в цій справі. Вони керують розумом покупців і користуються інструментами, які дозволяють сайту швидше зацікавити потрібну аудиторію.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
У світі діджитал говорити про кращих складно, але React однозначно в топі. Його перевагами можна вважати швидкість, логічність та систематичність. А якщо веб-додаток планується ще й на мобільній платформі, то й у такому разі він дасть прикурити конкурентам.
Так, робимо. Проте створення «під копірку» не зовсім етичне, тому ми пропонуємо свій варіант з урахуванням ваших прикладів. Бібліотека React цьому сприяє.
Цілком можливо. Через те, що кастомний код писати не потрібно, робота стає дещо простішою. Проте ми часто стикаємося з різними клієнтськими «забаганками», і їх втілення теж відбивається на вартості. Ви побачите всі цифри, що вас цікавлять, у ТЗ.
Так! Швидкість розробки завжди була перевагою React. Але хочемо попередити, що ми вже стикалися з клієнтами, які мали великі вимоги щодо дизайну та функціоналу. Спочатку нам потрібно зрозуміти, що ви хочете, і тоді вже точно скажемо, скільки часу на це піде.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (555 голосів)