Розробка сайтів на Node.js

Розробка сайтів на Node.js — технологія для створення вебпроектів (програм або сайтів). Ця платформа дозволяє створювати високошвидкісні вебпроекти з високим навантаженням. При цьому, розробка і подальше обслуговування відбувається з мінімальними витратами. Ми створюємо сайти з використанням платформи Node.js вже більш як 9 років: напишемо функціональний код, створимо зручний інтерфейс, розробимо унікальний дизайн конкретно під ваш продукт.
Для якого бізнесу підійде сайт на Node.js з нуля?
Розробка сайтів на Node.js вже використовується найбільшими світовими компаніями та об'єднаннями. З Node.js були створені eBay, Paypal, Yahoo !, Wall Street Journal, Shutterstock, Netflix, Uber та інші проекти зі світовим ім'ям. Ця технологія підійде для проектів, коли важлива висока швидкість, щоб зробити більш чуйний продукт для клієнтів. Також платформа підійде, якщо потрібна можливість горизонтального масштабування. Розробка сайтів на Node.js буде актуальною для:
E-commerce;
Marketplace;
B2B рішень;
Великих порталів;
Медійних проектів;
Відеоконференцій, онлайн-зустрічей, чатів для спільної роботи.
Кейси
Apple Mania
Дизайн Frontend Backend QA
CROPPER
Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка Інтернет магазин
Аналіз

Біля початку будь-якого проекту стоїть попередня підготовка. Перед початком розробки вашого сайту на node.js, ми зустрічаємося та обговорюємо ваш проект. Навіть якщо на старті є тільки ідея, ми допоможемо її реалізувати. Наша команда вивчить вашу сферу діяльності, бізнес, рівень конкуренції, цільову аудиторію. На основі проведеного аналізу опрацьовується ідея і концепція всього продукту.

Розробка ТЗ

Коли функціональні завдання обумовлені, переходимо до формування технічного завдання. Разом з клієнтом складаємо технічну документацію, яка стане орієнтиром для роботи кожного з фахівців. У ТЗ прописуються всі основні моменти, нюанси та деталі, щоб реалізація продукту була спланованою та ефективною.

Проектування

Веб-продукт, сайт або додаток, створюється з прототипу — ескізу майбутнього проекту. UX-фахівці вивчають цільову аудиторію і її типову поведінку: прописуються аватари користувачів, створюються сценарії, розробляється найлегший шлях відвідувача до цільової дії. Чим складніша структура сайту, тим більше роботи потрібно виконати UX-дизайнера. Макет веб-проекту складається UI / UX та відразу ж проходить перші польові випробування. Це дозволяє не допускати помилки надалі, а розробка сайту на Node.js відбувається більш ергономічно.

Дизайн і контент

Ваш сайт — цифрова візитка вашої компанії. Унікальний дизайн підвищує впізнаваність бренду і лояльність клієнтів. Дизайн веб-додатка покращує ранжування сайту в пошуковій системі. Наші дизайнери запропонують авторський стиль, на основі якого буде створено візуальна композиція всього веб-проекту.

Розробка Backend і Frontend

Сайт на Node.js має свої особливості та переваги при написанні серверної частини. У деяких проектах пишеться велика частина всієї логіки, але в будь-якому випадку наявність модулів полегшує завдання програмістам. Для розробки сайту Node.js з нуля програмісти використовують гнучкий фреймворк Express. Платформа надає великий набір функцій для створення веб-додатків.

QA - Тестування

Коли технічна частина завершена настає обов'язковий етап створення сайту на Node.js — тестування. Перевіряється працездатність всього функціоналу та адаптивність ресурсу. 73% користувачів дивляться веб-сервіси на мобільних пристроях, тому ми готуємо рішення, адаптовані під будь-яку роздільність екрану для зручності ваших користувачів. На цьому етапі проводиться остаточне "лікування" багів системи, якщо такі з'являються.

Запуск і просування

Розробка продукту — тільки частина всього проекту. Щоб сайт на Node.js приносив дохід, про нього повинні знати. Після публікації веб-проекту, до роботи приступає професійна команда маркетологів. На основі вашої цільової аудиторії, її поведінкових факторів і аватарів, наші фахівці запропонують оптимальні інструменти просування вашого сайту в цифровому просторі.

З нами клієнти отримують більше
01
Кастомний та функціональний продукт

Сайт на Node.js — свобода реалізації продукту з логікою будь-якої складності. Ви говорите ідею — ми реалізовуємо. Node.js забезпечує швидкість виконання проекту при високій продуктивності. Скільки б відвідувачів на ресурсі не знаходилося б, сервіс витримає навантаження і швидко обробить дані.

02
Аудиторія

Якщо вас немає в інтернеті, вас немає в бізнесі. Власний сайт покращує імідж компанії, підвищує лояльність клієнтів, зміцнює репутацію в очах партнерів. Веб-додаток і сайт відкриває нові можливості взаємодії між клієнтом і вашим продуктом.

03
Публікація і підтримка

Ми самостійно опублікуємо веб-додаток або дамо практичні рекомендації. Розробка сайтів на Node.js дозволяє вдосконалити проект, додаючи новий функціонал і розширені можливості. Ми надаємо сайтам технічну підтримку і готуємо поновлення.

04
Сила digital-маркетингу

Ми допомагаємо вашим клієнтам дізнатися про ваш продукт через канали інтернет-маркетингу. Наші фахівці допоможуть визначити оптимальні інструменти просування під кожен проект. Для вашого бізнесу — SEO, реклама в соціальних мережах і Google, e-mail-маркетинг і інші інструменти.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Node.js — виконавча JavaScript, яка дає більше можливостей для розробки серверних веб-додатків і додаткового функціонала на сайті. Наприклад, для розробки чат-бота програмісти в більшості випадків звертаються до ноді. Крім цього, у програмної платформи є інші плюси: швидке створення першого робочого прототипу з подальшим доопрацюванням, якщо потрібно, орієнтованість на веб-проекти, через що доступна підтримка всіх сучасних мережевих протоколів, вільна взаємодія з усіма популярними базами даних, молода платформа, яка постійно зростає (поліпшується екосистема, оновлюється движок, додаються нові модулі), спільнота програмістів з різних куточків світу, яка постійно вдосконалює систему.
Створення продукту залежить від функціоналу, який хочеться отримати в результаті. Кожен проект індивідуальний, а терміни будуть залежати від специфіки теми, складності логіки, кількості сторінок та інших чинників. Отримайте попередню оцінку, залишивши заявку в формі.
Ціна продукту також залежить від мети та завдань проекту. З огляду на те, що є власна екосистема і ряд готових рішень в безкоштовному доступі, розробники можуть економити ресурси на рішення тривіальних завдань. Сказати попередню вартість можливо при наявності ТЗ. Якщо поки є тільки ідея, зв'яжіться з нашим менеджером і ми обговоримо ваш задум.
Кожен етап узгоджується з клієнтом "до" і "після", а в документі беклог зібрані всі реалізовані функції та майбутні завдання. Менеджер вашого проекту завжди на зв'язку, тому дізнатися, як справи з сайтом ви можете в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект