Please, welcome, Node.Js!

Розробка сайтів на Node.js — технологія для створення вебпроектів (програм або сайтів). Ця платформа дозволяє створювати високошвидкісні вебпроекти з високим навантаженням. При цьому, розробка і подальше обслуговування відбувається з мінімальними витратами. Ми створюємо сайти з використанням платформи Node.js вже більш як 9 років: напишемо функціональний код, створимо зручний інтерфейс, розробимо унікальний дизайн конкретно під ваш продукт.

Для якого бізнесу підійде сайт на Node.js з нуля?

Розробка сайтів на Node.js вже використовується найбільшими світовими компаніями та об'єднаннями. З Node.js були створені eBay, Paypal, Yahoo !, Wall Street Journal, Shutterstock, Netflix, Uber та інші проекти зі світовим ім'ям. Ця технологія підійде для проектів, коли важлива висока швидкість, щоб зробити більш чуйний продукт для клієнтів. Також платформа підійде, якщо потрібна можливість горизонтального масштабування. Розробка сайтів на Node.js буде актуальною для:

 • E-commerce;
 • Marketplace;
 • B2B рішень;
 • Великих порталів;
 • Медійних проектів;
 • Відеоконференцій, онлайн-зустрічей, чатів для спільної роботи.

Як відбувається розробка сайту на Node.js з нуля?

Аналіз 

Біля початку будь-якого проекту стоїть попередня підготовка. Перед початком розробки вашого сайту на node.js, ми зустрічаємося та обговорюємо ваш проект. Навіть якщо на старті є тільки ідея, ми допоможемо її реалізувати. Наша команда вивчить вашу сферу діяльності, бізнес, рівень конкуренції, цільову аудиторію. На основі проведеного аналізу опрацьовується ідея і концепція всього продукту.

Розробка ТЗ

Коли функціональні завдання обумовлені, переходимо до формування технічного завдання. Разом з клієнтом складаємо технічну документацію, яка стане орієнтиром для роботи кожного з фахівців. У ТЗ прописуються всі основні моменти, нюанси та деталі, щоб реалізація продукту була спланованою та ефективною.

Проектування

Веб-продукт, сайт або додаток, створюється з прототипу — ескізу майбутнього проекту. UX-фахівці вивчають цільову аудиторію і її типову поведінку: прописуються аватари користувачів, створюються сценарії, розробляється найлегший шлях відвідувача до цільової дії. Чим складніша структура сайту, тим більше роботи потрібно виконати UX-дизайнера. Макет веб-проекту складається UI / UX та відразу ж проходить перші польові випробування. Це дозволяє не допускати помилки надалі, а розробка сайту на Node.js відбувається більш ергономічно.

Дизайн і контент

Ваш сайт — цифрова візитка вашої компанії. Унікальний дизайн підвищує впізнаваність бренду і лояльність клієнтів. Дизайн веб-додатка покращує ранжування сайту в пошуковій системі. Наші дизайнери запропонують авторський стиль, на основі якого буде створено візуальна композиція всього веб-проекту.

Розробка Backend і Frontend 

Сайт на Node.js має свої особливості та переваги при написанні серверної частини. У деяких проектах пишеться велика частина всієї логіки, але в будь-якому випадку наявність модулів полегшує завдання програмістам. Для розробки сайту Node.js з нуля програмісти використовують гнучкий фреймворк Express. Платформа надає великий набір функцій для створення веб-додатків. 

QA - Тестування

Коли технічна частина завершена настає обов'язковий етап створення сайту на Node.js — тестування. Перевіряється працездатність всього функціоналу та адаптивність ресурсу. 73% користувачів дивляться веб-сервіси на мобільних пристроях, тому ми готуємо рішення, адаптовані під будь-яку роздільність екрану для зручності ваших користувачів. На цьому етапі проводиться остаточне "лікування" багів системи, якщо такі з'являються.

Запуск і просування

Розробка продукту — тільки частина всього проекту. Щоб сайт на Node.js приносив дохід, про нього повинні знати. Після публікації веб-проекту, до роботи приступає професійна команда маркетологів. На основі вашої цільової аудиторії, її поведінкових факторів і аватарів, наші фахівці запропонують оптимальні інструменти просування вашого сайту в цифровому просторі.

З нами клієнти отримують більше

Кастомний та функціональний продукт

Сайт на Node.js — свобода реалізації продукту з логікою будь-якої складності. Ви говорите ідею — ми реалізовуємо. Node.js забезпечує швидкість виконання проекту при високій продуктивності. Скільки б відвідувачів на ресурсі не знаходилося б, сервіс витримає навантаження і швидко обробить дані.

Аудиторія

Якщо вас немає в інтернеті, вас немає в бізнесі. Власний сайт покращує імідж компанії, підвищує лояльність клієнтів, зміцнює репутацію в очах партнерів. Веб-додаток і сайт відкриває нові можливості взаємодії між клієнтом і вашим продуктом.

Публікація і підтримка

Ми самостійно опублікуємо веб-додаток або дамо практичні рекомендації. Розробка сайтів на Node.js дозволяє вдосконалити проект, додаючи новий функціонал і розширені можливості. Ми надаємо сайтам технічну підтримку і готуємо поновлення.

Сила digital-маркетингу

Ми допомагаємо вашим клієнтам дізнатися про ваш продукт через канали інтернет-маркетингу. Наші фахівці допоможуть визначити оптимальні інструменти просування під кожен проект. Для вашого бізнесу — SEO, реклама в соціальних мережах і Google, e-mail-маркетинг і інші інструменти.

Часті питання

Чому ми пропонуємо створення сайту на Node.js?

Node.js — виконавча JavaScript, яка дає більше можливостей для розробки серверних веб-додатків і додаткового функціонала на сайті. Наприклад, для розробки чат-бота програмісти в більшості випадків звертаються до ноді. Крім цього, у програмної платформи є інші плюси:

 • швидке створення першого робочого прототипу з подальшим доопрацюванням, якщо потрібно;
 • орієнтованість на веб-проекти, через що доступна підтримка всіх сучасних мережевих протоколів;
 • вільна взаємодія з усіма популярними базами даних;
 • молода платформа, яка постійно зростає (поліпшується екосистема, оновлюється движок, додаються нові модулі);
 • спільнота програмістів з різних куточків світу, яка постійно вдосконалює систему.

Як довго триває розробка на Node.js?

Створення продукту залежить від функціоналу, який хочеться отримати в результаті. Кожен проект індивідуальний, а терміни будуть залежати від специфіки теми, складності логіки, кількості сторінок та інших чинників. Отримайте попередню оцінку, залишивши заявку в формі.

Скільки коштує сайт на Node.js з нуля?

Ціна продукту також залежить від мети та завдань проекту. З огляду на те, що є власна екосистема і ряд готових рішень в безкоштовному доступі, розробники можуть економити ресурси на рішення тривіальних завдань. Сказати попередню вартість можливо при наявності ТЗ. Якщо поки є тільки ідея, зв'яжіться з нашим менеджером і ми обговоримо ваш задум.

Чи можу я стежити за процесом?

Кожен етап узгоджується з клієнтом "до" і "після", а в документі беклог зібрані всі реалізовані функції та майбутні завдання. Менеджер вашого проекту завжди на зв'язку, тому дізнатися, як справи з сайтом ви можете в будь-який момент.

Розробка сайтів на Node.js

Перш ніж робити будь-які пропозиції, дозвольте розповісти, що таке Node.Js. Це своєрідне середовище для кодування найпопулярнішою мовою JavaScript. Якщо ви хочете простий, але ефектний сайт, або легкий додаток, то вам потрібен саме Node.Js. З ним ви отримаєте продукт на простій операційній системі, де легко оновлювати, читати та публікувати. Дозвольте вам пояснити: Node.Js – це доказ слів про те, що досконалість криється у простоті!

Кому потрібний сайт на Node.Js?
Це програмне середовище вже обрали для своїх ресурсів Netflix, Uber, eBay, The Wall Street Journal. Перегляньте уважно їхні сайти. Вони витримують величезні навантаження та працюють зі стабільністю швейцарських годинників. Занадто просто, щоб бути правдою? Але ж Brander ніколи не ускладнює там, де це зайве. Node.Js допомагає створювати сайти або програми без недоліків, але все ж таки рекомендуємо виключити складні обчислення, тому що сайти для них краще писати іншою мовою. Ми пропонуємо Node.Js та JavaScript:
Медійним проектам
Сайтам електронних продажів
Великим порталам
B2B
Кейси
Етапи роботи
Ми любимо виклики
Якщо у вашої платформи складна бізнес-логіка, то нам знадобиться час, щоб заглибитись у її подробиці. На цьому етапі ви потоваришуйте з нашими аналітиками, які хочуть дізнатися, в чому конкретно ви бачите формулу успіху.
Ми робимо аналіз
Вибираємо оптимальну технологію для різних елементів: від адмін-панелі до бази даних.
Ми працюємо з нуля
Пишемо власні моделі для вашого дітища, пов'язуємо сайт та сервер, опрацьовуємо нюанси, і з ними проект розквітає.
Ми працюємо за категоріями
Спочатку блоки для комунікації з користувачами, потім пропоновані їм продукти, й так до кінця. Якщо потрібно, ми пропишемо унікальний інтерфейс користувача.
Ми тестуємо до переможного
Тестування може забрати найбільше часу, але саме це в результаті й призводить до збільшення окупності сайту, його максимальної віддачі.
Аудиторія буде нашою
Після релізу маркетологи зроблять так, щоб красень-сайт або додаток дісталися цільового споживача, залізли до нього в серце та в гаманець.
Welcome
Особливості розробки додатків у Node.Js

Простими словами розповімо про складне, і заодно відповімо, яку вигоду отримує бізнес від усіх технологічних наворотів Node.

 • Сервер не буде гальмувати! За це відповідають спеціальні скрипти, що ґрунтуються на подіях. Ніякі API-інтерфейси бібліотеки не блокуватимуть завантаження (асинхронність). З цього випливає, що сервер після звернення до API переходить далі, і так ланцюжком.
 • Головне – швидкість. Java всередині Node буває у 2, а то й у 3 рази швидше, ніж код, написаний з використанням мов, що компілюються. Через це платформа підкорює саме своєю швидкодією.
 • Сила у потоці. У Node використовується однопоточна схема з циклом подій. Що це означає для вас? А те, що Node, використовуючи цей потік, буде обслуговувати набагато більше запитів, якщо порівнювати з іншими серверами.
You
А яка користь від цієї популярності моєму бізнесу?
01
Не бійтеся бути сміливими

Ви зможете реалізувати свою найсміливішу бізнес-логіку. Крім того, не бійтеся здатися комплексним! Якщо за цим стоїть big idea, ми її втілимо.

02
Бізнес в екосистемі

Ви не будете ізольовані, адже Node.Js дружить зі сторонніми програмами, а також він простий у плані інтеграції технологій.

03
Підтримка спільноти!

Можливо, кейс схожий на ваш уже був успішним раніше. Ми дізнаємося про це та обговоримо стратегію.

04
Ідеальний баланс

Споживання ресурсів дуже низьке, а навантаження, що витримуються, – високі. Якщо ви задумали внутрішньокорпоративний чат із натяком на соцмережу, тоді Node.Js – ваша робоча конячка.

05
Апдейти все лише покращують

Перехід на нову версію відбувається безболісно. Brander враховує всі нюанси.

We can code this
А що з цього розробнику?
01
Жодного стресу

Розробник не переживає, що залишиться у важку хвилину без поради. Спільнота підтримує обидві сторони: і бізнес, і трудяг.

02
Модульна структура

Вона відкриває простір для творчості. Писати код стає цікаво.

03
Можна зробити ще краще

У Node дуже легко прикручувати нові технології.

04
Запланована простота інфраструктури

Девелопери зізнаються, що хотіли знизити поріг входження для новачків.

05
Масовість

Кількість успішних проектів на Node.Js дозволяє отримати натхнення для нових ідей.

This is custom

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Разом із Brander отримаєте більше? Набагато!
Інші обіцяють, а ми робимо
Сьогодні клієнту потрібен лише результат, і ми з радістю його надаємо. Понад 10 років у бізнесі та більш як 1000 успішних проектів у digital маркетингу, web-розробці, e-commerce та мобільних додатках.
Команда, яка звикла перемагати
Від самого початку Brander працює з ухилом у важливість кожного веб-продукту. Саме це мотивує нас рухатись уперед.
Випробування будь-яких масштабів
Brander не відмовиться від стартапів і не злякається загальнонаціональної компанії. Обсяги роботи нас не лякають, адже ми черпаємо силу у виклику!
Друзі вашого бізнесу
Не варто переживати, що після релізу проекту ми забудемо ваше ім'я. Підтримуємо клієнта завжди! У проекти вкладено нашу любов та сили, тому кожен клієнт для нас трішки рідний.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Для створення першого працюючого прототипу за допомогою Node.Js знадобиться не так багато часу. Інше питання – чи захочете ви працювати над ресурсом далі, підлаштовуючи його для себе. Терміни розробки залежатимуть від ваших потреб.
Якщо ви дочитали до цього пункту, тоді відповідь – так! Ми радимо Node усім тим, хто шукає прості відповіді на складні питання, хоче реалізувати свій задум у вигляді простого ресурсу з величезними можливостями.
Звісно. Кожен етап розробки ми будемо звіряти з вами. Команда на зв'язку 24/7 та завжди готова надати останні новини про роботу з проектом.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (480 голосів)