Прагнемо робити клієнтів - щасливими, а проекти - прибутковими. У якій би ніші не перебував ваш бізнес, ми знайдемо для нього найкраще рішення.

  Подивитись відео
Head of Digital WOG
Євген Чорний

"WOG" - перша національна мережа автозаправних комплексів. На ринку вже понад 20 років.

Ми отримали злагоджений процес. Отримали якісний продукт, з яким продовжуємо далі працювати й розвивати. Намагаємося інтегрувати нові ідеї.

Все вирішується швидко та оперативно, не дивлячись на те, що працюємо в різних містах.

5
5 з 5 - "Brander - той механізм, той гвинтик, якого нам не вистачало".
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
  Подивитись відео
EX CMO SUSHIYA, CMO CITRUS
Дмитро Демидов

"Сушия" - найбільша і швидкоросла мережа ресторанів сучасної японської кухні, яка об'єднує 32 заклади в 11 містах України.

 У 2018 році, коли я зіткнувся з компанією Brander - наш сайт не дозволяв нам впоратися з великими навантаженнями і завданнями. 
За підсумками співпраці — ми отримали роботу з підрядником, що зробив нам все від 0 до кінцевого результату. Ми отримали: сучасний сайт з мобільною версією, який швидко завантажується, з дизайном, який я собі уявляв.

 
5
5 з 5  - "Що б я зробив інакше? Я б більше довірився експертизі Brander".
  Подивитись відео
CMO BUDUSUSHI
Ірина Златова

"Budusushi" - мережа суші магазинів. На ринку ми вже більше 7 років і маємо більше 20 магазинів по всій Україні. 

До вас звернулися за розробкою мобільного додатку і налаштуванням контекстної реклами, таргету. 
Співпрацюємо вже давно. 
А на цьому етапі - звертаємося в Brander щомісячно. Створюємо локалізацію під нові міста з вами швидко, що важливо для запуску.
 

5
5 з 5 - "Без сумніву я рекомендую вашу компанію, як надійного постачальника якісних рішень"
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

5
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
Олександр Баденко

Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.

5
5 з 5 - "Приємно було бачити залученість фахівців в наш проєкт."
  Подивитись відео
CEO AGROPORTEX.BIO
Дмитро Титаренко

Проаналізувавши агроринок я з'ясував, що основною проблемою агровиробників є збут. Ось так і з'явилась ідея для стратапу, Uber для орг продукції - Agroportex. Спільними зусиллями з командою Brander ми розробили готовий продукт в якому враховані всі нюанси і у якого немає аналогів.

5
5 з 5 - "Повністю довірилися, про що жодного разу не пошкодували."
Ми чекаємо на ваш проект

Відгуки про Brander

Краща і найчесніша ілюстрація того, як працює Brander — відгуки від наших клієнтів. Серед тих, хто довіряє нам, десятки великих українських компаній і ще більше невеликих стартапів, багато з яких стали відомі саме завдяки проєктам Брендер.

Ми створюємо величезні і функціональні інтернет-магазини, лаконічні і сучасні корпоративні сайти, масштабні B2B портали і зручні додатки з інноваційними рішеннями. Відгуки клієнтів та користувачів про кожного з них обов'язково беруться до уваги, щоб кожен новий проєкт був ще кращим за попередній.

Відгуки про Brander від клієнтів і співробітників компанії

Ми цінуємо кожну зворотний зв'язок і ось чому:

  1. Співпрацюємо з кращими. Лідери українського ринку довіряють нам свої проєкти. На нашому сайті Brander ua є відгуки від представників компаній Золотий Вік, Agroportex, Safor і Toplyvo.ua. Це відео, з комерційними директорами та іншими відповідальними фахівцями в головних ролях, зняті спеціально для нас. На сторінці портфоліо — ще більше готових проєктів, в тому числі для компаній Київстар, Класс, Сушия, Япошка, Мегабанк і десятків інших. Кожен сайт і додаток — джерело цінної інформації про якість нашої роботи, а тому ми викладаємось на максимум.
  2. Вирощуємо таланти. Клієнти і користувачі наших проєктів не єдині, хто високо цінує Brander — відгуки від співробітників завжди чесніше, і ми поважаємо їх за це. У нашому штаті понад 130 осіб і кожен з них майстер своєї справи. Багато з тих, хто прийшов до нас, як trainee кілька років тому, зараз провідні фахівці і не тільки в Брендер. Інші, навпаки, прийшли вже з досвідом і вкладають його в круті проєкти. У кожного з них є своя думка про Брендер. Деякі навіть діляться ним на сторонніх майданчиках, інші просто розповідають друзям і знайомим про свій досвід.
  3. Стежимо за репутацією. Як і про будь-яку велику компанію, про Branderstudio є хороші і погані відгуки, але ми пишаємося тим, що позитивних набагато більше, і працюємо над тим, щоб довести їх кількість до 99,9%. Якщо наш клієнт або співробітник чимось незадоволений, менеджери проєктів і HR завжди готові вислухати і знайти рішення. Ми ніколи не кидаємо своїх в будь-яких важких ситуаціях і завжди на зв'язку, щоб покращувати якість кожного аспекту співробітництва.

Найголовніше — достатня кількість згадок про фірму Brander в Харкові, відгуки про нас є, а значить ми реально працюємо і не припиняємо свою діяльність. Кожен новий проєкт, кожен співробітник, кожен реліз — важливі для нас і служать джерелом нового корисного досвіду. Ми збираємо і обробляємо відгуки, щоб удосконалюватися і ставати кращими для вас. Якщо ви хочете залишити свій відгук про Brander, зв'яжіться з менеджерами і дізнайтеся, як ви можете висловити свою думку і допомогти нам розвиватися.