Прагнемо робити клієнтів - щасливими, а проекти - прибутковими. У якій би ніші не перебував ваш бізнес, ми знайдемо для нього найкраще рішення.

  Подивитись відео
CEO Apple Mania
Денис

"Apple Mania" - мережа магазинів техніки Apple, комплектуючих та сервісу яблучної техніки. У ніші компанія вже понад 8 років і кількість задоволених клієнтів складає 50 000+.

Ми прийшли із запитом про розвиток наших онлайн-сервісів. На даному етапі крок за кроком йдемо до намічених цілей і нас все влаштовує. Ми отримали приріст у 300%. Процеси налагоджені дуже ефективно. Комунікація з менеджерами шикарна, щоправда – так було не завжди.

5
5 з 5 - "Я безcумнівно раджу Brander у якості підрядника".
  Подивитись відео
CEO Inbus.ua
Костянтин Мінаков

INBUS - прямий ретейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. У ніші вже понад 15 років.

Із завданням Brander впоралався на 100%. Ми отримали повністю готові робочі додатки, які дозволяють здійснювати купівлю автобусних квитків до 60 секунд.

На цьому етапі, спільно з Brander, прийняли рішення про продовження роботи та розвиваємо вже не один, а чотири проєкти.
 

 
5
5 з 5 - "Ми своїм досвідом довели, що співпраця з Brander - це позитивний досвід. Однозначно рекомендуємо іншим підрядникам"
  Подивитись відео
Head of Digital WOG
Євген Чорний

"WOG" - перша національна мережа автозаправних комплексів. На ринку вже понад 20 років.

Ми отримали злагоджений процес. Отримали якісний продукт, з яким продовжуємо далі працювати й розвивати. Намагаємося інтегрувати нові ідеї.

Все вирішується швидко та оперативно, не дивлячись на те, що працюємо в різних містах.

5
5 з 5 - "Brander - той механізм, той гвинтик, якого нам не вистачало".
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
  Подивитись відео
EX CMO SUSHIYA, CMO CITRUS
Дмитро Демидов

"Сушия" - найбільша і швидкоросла мережа ресторанів сучасної японської кухні, яка об'єднує 32 заклади в 11 містах України.

 У 2018 році, коли я зіткнувся з компанією Brander - наш сайт не дозволяв нам впоратися з великими навантаженнями і завданнями. 
За підсумками співпраці — ми отримали роботу з підрядником, що зробив нам все від 0 до кінцевого результату. Ми отримали: сучасний сайт з мобільною версією, який швидко завантажується, з дизайном, який я собі уявляв.

 
5
5 з 5  - "Що б я зробив інакше? Я б більше довірився експертизі Brander".
  Подивитись відео
CMO BUDUSUSHI
Ірина Златова

"Budusushi" - мережа суші магазинів. На ринку ми вже більше 7 років і маємо більше 20 магазинів по всій Україні. 

До вас звернулися за розробкою мобільного додатку і налаштуванням контекстної реклами, таргету. 
Співпрацюємо вже давно. 
А на цьому етапі - звертаємося в Brander щомісячно. Створюємо локалізацію під нові міста з вами швидко, що важливо для запуску.
 

5
5 з 5 - "Без сумніву я рекомендую вашу компанію, як надійного постачальника якісних рішень"
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

5
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
  Подивитись відео
Product Manager Safor
Дмитро Діменко

Додаток Safor - надає послуги безпеки для кожного мешканця України.

Ми звернулися в Brander за адаптацією нашого додатку під сучасні реалії ринку.

Тому команда зосередилася на 2-х речах: безвідмовна архітектура і комфортний інтерфейс для користувача. В результаті отримали крутий продукт, який рятує життя.

5
5 з 5 - "Рекомендую усім, хто хоче якісний продукт"
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
Олександр Баденко

Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.

5
5 з 5 - "Приємно було бачити залученість фахівців в наш проєкт."
  Подивитись відео
CEO AGROPORTEX.BIO
Дмитро Титаренко

Проаналізувавши агроринок я з'ясував, що основною проблемою агровиробників є збут. Ось так і з'явилась ідея для стратапу, Uber для орг продукції - Agroportex. Спільними зусиллями з командою Brander ми розробили готовий продукт в якому враховані всі нюанси і у якого немає аналогів.

5
5 з 5 - "Повністю довірилися, про що жодного разу не пошкодували."
Ми чекаємо на ваш проект

Отзывы о Brander

Лучшая и самая честная иллюстрация того, как работает Brander — отзывы от наших клиентов. Среди тех, кто доверяет нам, десятки крупных украинских компаний и еще больше небольших стартапов, многие из которых стали известны именно благодаря проектам Брендер.

Мы создаем огромные и функциональные интернет-магазины, лаконичные и современные корпоративные сайты, масштабные В2В порталы и удобные приложения с инновационными решениями. Отзывы клиентов и пользователей о каждом из них обязательно принимаются во внимание, чтобы каждый новый проект был еще лучше предыдущего.

Отзывы о Brander от клиентов и сотрудников компании

Мы ценим каждую обратную связь и вот почему:

  1. Сотрудничаем с лучшими. Лидеры украинского рынка доверяют нам свои проекты. На нашем сайте Brander ua есть отзывы от представителей компаний Золотой Век, Agroportex, Safor и Toplyvo.ua. Это видео, с коммерческими директорами и другими ответственными специалистами в главных ролях, снятые специально для нас. На странице портфолио — еще больше готовых проектов, в том числе для компаний Киевстар, Класс, Сушия, Япошка, Мегабанк и десятков других. Каждый сайт и приложение — источник ценной информации о качестве нашей работы, а потому мы выкладываемся на максимум.
  2. Выращиваем таланты. Клиенты и пользователи наших проектов не единственные, кто высоко ценит Brander — отзывы от сотрудников всегда честнее, и мы уважаем их за это. В нашем штате более 130 человек и каждый из них мастер своего дела. Многие из тех, кто пришел к нам, как trainee несколько лет назад, сейчас ведущие специалисты и не только в Брендер. Другие, наоборот, пришли уже с опытом и вкладывают его в крутые проекты. У каждого из них есть свое мнение о Брендер. Некоторые даже делятся им на сторонних площадках, другие просто рассказывают друзьям и знакомым о своем опыте.
  3. Следим за репутацией. Как и о любой крупной компании, о Branderstudio есть хорошие и плохие отзывы, но мы гордимся тем, что положительных намного больше, и работаем над тем, чтобы довести их количество до 99,9%. Если наш клиент или сотрудник чем-либо недоволен, менеджеры проектов и HR всегда готовы выслушать и найти решение. Мы никогда не бросаем своих в любых трудных ситуациях и всегда на связи, чтобы улучшать качество каждого аспекта сотрудничества.

Самое главное — достаточное количество упоминаний про фирму Brander в Харькове, отзывы о нас есть, а значит мы реально работаем и не прекращаем свою деятельность. Каждый новый проект, каждый сотрудник, каждый релиз — важны для нас и служат источником нового полезного опыта. Мы собираем и обрабатываем отзывы, чтобы совершенствоваться и становиться лучше для вас. Если вы хотите оставить свой отзыв про Brander, свяжитесь с менеджерами и узнайте, как вы можете выразить свое мнение и помочь нам развиваться.