Відгуки

Прагнемо робити клієнтів - щасливими, а проекти - прибутковими. У якій би ніші не перебував ваш бізнес, ми знайдемо для нього найкраще рішення.

  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт. 

5
5 из 5 - "Мне понравилось. Я бы повторил"
  Подивитись відео
Product Manager Safor
Дмитро Діменко

Додаток Safor - надає послуги безпеки для кожного мешканця України. Ми звернулися в Brander за адаптацією нашого додатку під сучасні реалії ринку. Тому команда зосередилася на 2-х речах: безвідмовна архітектура і комфортний інтерфейс для користувача. В результаті отримали крутий продукт, який рятує життя.

5
5 из 5 - "Рекомендую всем, кто хочет качественный продукт"
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
ОЛЕКСАНДР БАДЕНКО
Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.
5
5 из 5 - "Приятно было видеть вовлеченность специалистов в наш проект"
  Подивитись відео
CEO AGROPORTEX.BIO
ДМИТРО ТИТАРЕНКО
Проаналізувавши агроринок я з'ясував, що основною проблемою агровиробників є збут. Ось так і з'явилась ідея для стратапу, Uber для орг продукції - Agroportex. Спільними зусиллями з командою Brander ми розробили готовий продукт в якому враховані всі нюанси і у якого немає аналогів.
5
5 из 5 - "Полностью доверились, о чем ни разу не пожалели"
Ми чекаємо на ваш проект

Відгуки про Brander

Краща і найчесніша ілюстрація того, як працює Brander — відгуки від наших клієнтів. Серед тих, хто довіряє нам, десятки великих українських компаній і ще більше невеликих стартапів, багато з яких стали відомі саме завдяки проєктам Брендер.

Ми створюємо величезні і функціональні інтернет-магазини, лаконічні і сучасні корпоративні сайти, масштабні B2B портали і зручні додатки з інноваційними рішеннями. Відгуки клієнтів та користувачів про кожного з них обов'язково беруться до уваги, щоб кожен новий проєкт був ще кращим за попередній.

Відгуки про Brander від клієнтів і співробітників компанії

Ми цінуємо кожну зворотний зв'язок і ось чому:

  1. Співпрацюємо з кращими. Лідери українського ринку довіряють нам свої проєкти. На нашому сайті Brander ua є відгуки від представників компаній Золотий Вік, Agroportex, Safor і Toplyvo.ua. Це відео, з комерційними директорами та іншими відповідальними фахівцями в головних ролях, зняті спеціально для нас. На сторінці портфоліо — ще більше готових проєктів, в тому числі для компаній Київстар, Класс, Сушия, Япошка, Мегабанк і десятків інших. Кожен сайт і додаток — джерело цінної інформації про якість нашої роботи, а тому ми викладаємось на максимум.
  2. Вирощуємо таланти. Клієнти і користувачі наших проєктів не єдині, хто високо цінує Brander — відгуки від співробітників завжди чесніше, і ми поважаємо їх за це. У нашому штаті понад 130 осіб і кожен з них майстер своєї справи. Багато з тих, хто прийшов до нас, як trainee кілька років тому, зараз провідні фахівці і не тільки в Брендер. Інші, навпаки, прийшли вже з досвідом і вкладають його в круті проєкти. У кожного з них є своя думка про Брендер. Деякі навіть діляться ним на сторонніх майданчиках, інші просто розповідають друзям і знайомим про свій досвід.
  3. Стежимо за репутацією. Як і про будь-яку велику компанію, про Branderstudio є хороші і погані відгуки, але ми пишаємося тим, що позитивних набагато більше, і працюємо над тим, щоб довести їх кількість до 99,9%. Якщо наш клієнт або співробітник чимось незадоволений, менеджери проєктів і HR завжди готові вислухати і знайти рішення. Ми ніколи не кидаємо своїх в будь-яких важких ситуаціях і завжди на зв'язку, щоб покращувати якість кожного аспекту співробітництва.

Найголовніше — достатня кількість згадок про фірму Brander в Харкові, відгуки про нас є, а значить ми реально працюємо і не припиняємо свою діяльність. Кожен новий проєкт, кожен співробітник, кожен реліз — важливі для нас і служать джерелом нового корисного досвіду. Ми збираємо і обробляємо відгуки, щоб удосконалюватися і ставати кращими для вас. Якщо ви хочете залишити свій відгук про Brander, зв'яжіться з менеджерами і дізнайтеся, як ви можете висловити свою думку і допомогти нам розвиватися.