Прагнемо робити клієнтів - щасливими, а проекти - прибутковими. У якій би ніші не перебував ваш бізнес, ми знайдемо для нього найкраще рішення.

  Подивитись відео
CEO Apple Mania
Денис

"Apple Mania" - мережа магазинів техніки Apple, комплектуючих та сервісу яблучної техніки. У ніші компанія вже понад 8 років і кількість задоволених клієнтів складає 50 000+.

Ми прийшли із запитом про розвиток наших онлайн-сервісів. На даному етапі крок за кроком йдемо до намічених цілей і нас все влаштовує. Ми отримали приріст у 300%. Процеси налагоджені дуже ефективно. Комунікація з менеджерами шикарна, щоправда – так було не завжди.

5
5 з 5 - "Я безcумнівно раджу Brander у якості підрядника".
  Подивитись відео
CEO Inbus.ua
Костянтин Мінаков

INBUS - прямий ретейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. У ніші вже понад 15 років.

Із завданням Brander впоралався на 100%. Ми отримали повністю готові робочі додатки, які дозволяють здійснювати купівлю автобусних квитків до 60 секунд.

На цьому етапі, спільно з Brander, прийняли рішення про продовження роботи та розвиваємо вже не один, а чотири проєкти.
 

 
5
5 з 5 - "Ми своїм досвідом довели, що співпраця з Brander - це позитивний досвід. Однозначно рекомендуємо іншим підрядникам"
  Подивитись відео
Head of Digital WOG
Євген Чорний

"WOG" - перша національна мережа автозаправних комплексів. На ринку вже понад 20 років.

Ми отримали злагоджений процес. Отримали якісний продукт, з яким продовжуємо далі працювати й розвивати. Намагаємося інтегрувати нові ідеї.

Все вирішується швидко та оперативно, не дивлячись на те, що працюємо в різних містах.

5
5 з 5 - "Brander - той механізм, той гвинтик, якого нам не вистачало".
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
  Подивитись відео
EX CMO SUSHIYA, CMO CITRUS
Дмитро Демидов

"Сушия" - найбільша і швидкоросла мережа ресторанів сучасної японської кухні, яка об'єднує 32 заклади в 11 містах України.

 У 2018 році, коли я зіткнувся з компанією Brander - наш сайт не дозволяв нам впоратися з великими навантаженнями і завданнями. 
За підсумками співпраці — ми отримали роботу з підрядником, що зробив нам все від 0 до кінцевого результату. Ми отримали: сучасний сайт з мобільною версією, який швидко завантажується, з дизайном, який я собі уявляв.

 
5
5 з 5  - "Що б я зробив інакше? Я б більше довірився експертизі Brander".
  Подивитись відео
CMO BUDUSUSHI
Ірина Златова

"Budusushi" - мережа суші магазинів. На ринку ми вже більше 7 років і маємо більше 20 магазинів по всій Україні. 

До вас звернулися за розробкою мобільного додатку і налаштуванням контекстної реклами, таргету. 
Співпрацюємо вже давно. 
А на цьому етапі - звертаємося в Brander щомісячно. Створюємо локалізацію під нові міста з вами швидко, що важливо для запуску.
 

5
5 з 5 - "Без сумніву я рекомендую вашу компанію, як надійного постачальника якісних рішень"
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

4
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
  Подивитись відео
Product Manager Safor
Дмитро Діменко

Додаток Safor - надає послуги безпеки для кожного мешканця України.

Ми звернулися в Brander за адаптацією нашого додатку під сучасні реалії ринку.

Тому команда зосередилася на 2-х речах: безвідмовна архітектура і комфортний інтерфейс для користувача. В результаті отримали крутий продукт, який рятує життя.

5
5 з 5 - "Рекомендую усім, хто хоче якісний продукт"
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.

Відгуки про Brander

Краща та найчесніша ілюстрація того, як працює Brander — відгуки від наших клієнтів. Серед тих, хто довіряє нам, десятки великих українських компаній та ще більше невеликих стартапів, багато з яких стали відомі саме завдяки проектам Брендер.

Ми створюємо величезні та функціональні інтернет-магазини, лаконічні та сучасні корпоративні сайти, масштабні В2В портали та зручні програми з інноваційними рішеннями. Відгуки клієнтів та користувачів про кожного з них обов'язково беруться до уваги, щоб кожен новий проект був ще кращим за попередній.

Відгуки про Brander від клієнтів та співробітників компанії

Ми цінуємо кожен зворотний зв'язок і ось чому:

  1. Співпрацюємо з найкращими. Лідери українського ринку довіряють нам свої проекти. На нашому сайті Brander ua є відгуки від представників компаній Золотий Вік, Agroportex, Safor та Toplyvo.ua. Це відео, з комерційними директорами та іншими відповідальними спеціалістами у головних ролях, зняті спеціально для нас. На сторінці портфоліо ще більше готових проектів, у тому числі для компаній Київстар, Клас, Сушія, Япошка, Мегабанк та десятків інших. Кожен сайт і додаток є джерелом цінної інформації про якість нашої роботи, а тому ми викладаємося на максимум.
  2. Вирощуємо таланти. Клієнти та користувачі наших проектів не єдині, хто високо цінує Brander – відгуки від співробітників завжди чесніші, і ми поважаємо їх за це. У нашому штаті понад 130 осіб і кожен із них майстер своєї справи. Багато хто з тих, хто прийшов до нас, як trainee кілька років тому, зараз провідні фахівці і не тільки в Брендер. Інші, навпаки, прийшли вже з досвідом та вкладають його у круті проекти. Кожен з них має свою думку про Брендер. Деякі навіть поділяються на сторонніх майданчиках, інші просто розповідають друзям і знайомим про свій досвід.
  3. Слідкуємо за репутацією. Як і про будь-яку велику компанію, про Branderstudio є хороші та погані відгуки, але ми пишаємося тим, що позитивних набагато більше, і працюємо над тим, щоб довести їх кількість до 99,9%. Якщо наш клієнт чи співробітник чимось незадоволений, менеджери проектів та HR завжди готові вислухати та знайти рішення. Ми ніколи не кидаємо своїх у будь-яких важких ситуаціях і завжди на зв'язку, щоб покращувати якість кожного аспекту співпраці.

Найголовніше — достатня кількість згадок про фірму Brander у Харкові, відгуки про нас є, а значить, ми реально працюємо і не припиняємо свою діяльність. Кожен новий проект, кожен співробітник, кожен реліз — важливі для нас і є джерелом нового корисного досвіду. Ми збираємо та обробляємо відгуки, щоб удосконалюватися і ставати кращими для вас. Якщо ви хочете залишити свій відгук про Brander, зв'яжіться з менеджерами і дізнайтеся, як ви можете висловити свою думку і допомогти нам розвиватися.