Веб-розробка

Принципи нашої web розробки — надійність, стійкість, функціональність та презентабельність. Ми створюємо корпоративні сайти для великих компаній, насичені промо-лендинги для презентації продуктів та функціональні web сервіси. Розробимо надійний backend для мобільних додатків.Беремо проекти будь-якої складності на техпідтримку та покращуємо їх.

Корпоративні сайти
Це ніби побудувати великий та гарний бізнес-центр — все має бути детально продуманим, зручним та виглядати як витвір архітектури. Ми створимо унікальний фірмовий стиль для вашої компанії, детально опрацюємо юзабіліті. Зробимо інтеграції із зовнішніми сервісами. Наші проекти безпечні та здатні витримати величезні навантаження.
Промо-сайти
Для реклами продуктів та послуг потрібен такий промо сайт, щоб і “вау-ефект” був, і осмисленість. Для цього ми вивчаємо продукт, ринок та креативимо. Ефектним дизайном стукаємо та сміливо заходимо у серця покупців. Пишемо стійкий до навантажень бекенд, налаштовуємо аналітику. Запускаємо.
Web сервіси
Замовлення послуг, покупка білетів, особисті кабінети служб доставки, рітейлу, унікальні калькулятори тощо. І це лиш маленька частина нашої експертизи. Ми продумаємо логіку роботи сервісу, розробимо зручний інтерфейс та напишемо чистий код, аби все працювало так, як було задумано. Ефективність бізнесу клієнта — найкращий показник нашої ефективності.
Технічна підтримка
Беремо на техпідтримку та поліпшуємо сторонні проекти. Зробимо аудит вашого сайту, виправимо баги, зробимо його стійкішим та швидшим. Підключимо необхідні модулі та інтеграції.

Технології

Backend on CMS

Drupal Wordpress

Backend on Framework

Symfony 2/3/4 Node.js Express.js

Databases

MySQL PostgreSQL Mongo Redis

Front end

Angular.js / Angular 4.x.x Vue.js Vuex Nuxt.js React.js Redux Next.js Socket.io
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ

Кейси

Поширені питання

У кожного рішення є свої переваги і недоліки. Зазвичай, якісного рішення на CMS (Drupal або Wordpress) досить. Деколи дійсно потрібне гнучке і нестандартне рішення, і можна вдатися до написання сайту на фреймворку. Але це виходить значно дорожче, довше, і має сенс нечасто. У будь-якому разі, ми вивчимо ваш проект і запропонуємо краще рішення для нього. Адже успішність клієнта - кращий показник нашої ефективності.
Так, у нас великий досвід у підтримці проектів, які створювали інші компанії. Ми можемо зарезервувати виділену команду для вашого проекту, або ж оцінювати завдання окремо, ставлячи їх в чергу.
Це непросто, і ми маємо такий досвід. Наприклад, з такого завдання ми почали техпідтримку сайту «Київстар». Точно впораємося.
Ми чекаємо на ваш проект