website developing

Розробка вебсайтів

Розробка сайту в нашій компанії побудована на принципах надійності, функціональності, стійкості, рентабельності. Надаємо послуги веб розробки для корпоративних сайтів великих компаній, по насиченим промо-лендінгам для презентації продуктів і функціональним web сервісів. Створюємо і розробляємо надійний backend для мобільних додатків. Беремо проекти будь-якого рівня складності на техпідтримку і покращуємо їх.

Кейси
Наша студія веб розробки пропонує

У нас ви можете замовити веб послуги, які допоможуть ефектно вийти на digital-ринок. Ми розробимо корпоративний сайт, лендінг, веб-додаток, які допоможуть досягти головної мети вашого бізнесу. Надамо технічну підтримку і розкрутимо проект в мережі.

Створення корпоративного сайту

З розвитком digital-ринку мати власний сайт для компанії стало справжнім must have. Якщо хочете вивести свій продукт або послуги у віртуальний простір, наша веб студія по розробці сайтів створить функціональний і надійний сайт. Дизайнери створять унікальний авторський стиль для вашої компанії, ретельно опрацюють юзабіліті, щоб сайт був зручним і привабливим для клієнтів. Інтегруємо його з зовнішніми ресурсами, щоб оптимізувати бізнес-процеси; пропишемо коректний код, щоб звести кількість багів до нуля.

Промо-сайти

Хочете, щоб ваш сайт викликав WOW-ефект і був корисним для клієнта? Створимо яскравий промо-сайт зі змістом, який буде просувати послуги та товари. Вивчимо вашу потенційну аудиторію і запропонуємо ефектний дизайн, який запам'ятається користувачам. Напишемо надійний бекенд, який здатний впоратися з високими навантаженнями, а також налаштуємо аналітику і запустимо продукт.

Web сервіси

Авіакомпанії, туристичні організації, особисті кабінети служби доставки або ритейлу, електронні бібліотеки, курси для вивчення іноземних мов, тайм-трекінг — сфери, в яких потрібні проектування і розробка веб додатків можна перераховувати до безкінечності. Також ми готові створити унікальні калькулятори, конструктори та підбирачі. Команда продумає логіку роботи сервісу, щоб шлях користувача до цільової дії був коротким і зручним. Створимо гарний і функціональний інтерфейс, використовуємо найбільш функціональні мови розробки веб додатків.

Технічна підтримка

Візьмемо на технічну підтримку сторонні проекти будь-якої складності:

  1. Зробимо аудит сервісу.
  2. Виявимо помилки та упущення.
  3. Виправимо баги.
  4. Розробимо веб-сайт і оптимізуємо його для більшої стійкості, стабільності, швидкості.
  5. Потрібні модулі під'єднамо, а інтеграції налаштуємо.
Етапи веб розробки

Ми комплексно підходимо до кожного окремого проекту. Робота над продуктом виконується системно і поетапно. Розробка і просування веб сайтів складається з 6 етапів.

01
01
Аналіз

Сучасна веб розробка починається з аналізу, тому спочатку ми знайомимося з вашим продуктом. У розмові з вами з'ясовуємо головну мету проекту, побажання, нюанси та особливості. Потім аналізуємо нішу, в якій ви працюєте: вивчаємо цільову аудиторію, специфіку, конкурентів. На підготовчому етапі формується функціональне завдання проекту, концепція продукту, яка вплине на подальші етапи. Часом до нас приходять клієнти тільки з ідеєю. Вони хочуть реалізувати її, але не знають, як це зробити. Ми приймаємо такі проекти як виклик і готові показати найкращий результат.

02
02
Розробка ТЗ

Етап переходу з функціонального в технічне завдання. Ми визначаємо, як саме буде реалізовуватися ідея. Створюється технічна документація, на яку спиратиметься команда проекту, прописуються всі деталі, уточнюються останні нюанси. На цьому етапі визначаються способи розробки веб сайтів. Для кожного проекту ми пропонуємо оптимальне рішення, яке буде працювати саме під ваш бізнес.

03
03
Проектування і розробка веб сайту

Веб дизайн і розробка конкретного проекту — окрема digital книга, тому всі наші сайти унікальні. Макет сервісу пишуть UI / UX, які попередньо вивчають вашу цільову аудиторію. Прописуються аватари потенційних користувачів ресурсу, визначається типові поведінка і сценарії. Відразу ж перевіряється працездатність прототипу. Таким чином, ми створюємо макет, який хоче бачити ваша цільова аудиторія.

04
04
UI Дизайн проекту

Розробка веб дизайну сайту передбачає не тільки зручний інтерфейс, але і візуальне оформлення. Ми пропонуємо клієнтам розробку веб додатків на основі унікального авторського дизайну. Разом з вами ми продумаємо колірну гамму проекту, його стилістику і круті фішки. На цьому етапі промальовувалися все іконки та кнопки, створюється інфографіка та анімація — весь візуал, який буде працювати на досягнення головної мети продукту.

05
05
Розробка Backend і Frontend проекту

Після дизайну до роботи приступають програмісти. Наша команда використовує тільки сучасні технології веб розробки, які роблять сервіс зручним, функціональним, швидким. Фахівці Frontend відповідають за те, що буде бачити користувач сайту, а Backend - за лаштунками ресурсу. На цьому етапі використовуються всі інструменти для розробки веб сайтів: програмування логіки та верстки, створення бази даних, структура системи та адмінпанелі, а також настроюються інші компоненти сайту. На цьому етапі створюється унікальний контент для вашого проекту або наповнюється текстами, які надає клієнт.

06
06
QA - Тестування

Перед запуском проекту, наші фахівці тестують його працездатність, ефективність, адаптивність. Тестувальники перевіряють, наскільки добре сайт працює на різних пристроях: iPhone, iPad, смартфони та інші гаджети з різною роздільністю екрану. 

07
07
Просування продукту

Професійна веб розробка на цьому не закінчується. Ми — компанія повного циклу, тому також займаємося просуванням бізнесу в інтернеті. На цьому етапі в гру вступає наша команда маркетологів. Ми допоможемо в створенні філософії бренду, зробимо круту відбудову від конкурентів, залучимо нових клієнтів і розкрутимо ваш продукт. Реклама в соціальних мережах, контекст, SEO просування, створення унікального контенту (тексти, фото, відео) - будь-який маркетинговий інструмент на службі вашого бізнесу.

З нами клієнти отримують більше
01
Аудиторія

Багато ваші потенційні клієнти шукає потрібні товари через пошукові системи. Ми застосовуємо маркетингові техніки, які допоможуть знайти клієнтів з соціальних мереж, пошукових систем та інших каналів.

02
Публікація

Ми опублікуємо ваш сайт на хостингу або дамо практичні рекомендації з публікації.

03
Підтримка

Наші фахівці ретельно виконують свою роботу на кожному етапі, і з усією захопленістю занурюються в кожен проект. Це допомогає довести ваш веб-сайт до досконалості. Але також ми розуміємо, що "досконалість" - це умовна категорія. Працювати над поліпшеннями треба і після релізу, тому з публікації життя вебсайту тільки починається. З огляду на це, ми допомагаємо підприємцям з технічною підтримкою, просуванням і оновленнями.

04
Підвищення продажів

Не упускайте клієнтів — зробіть сайт з гарним дизайном і зрозумілим інтерфейсом. Грамотний юзабіліті — кращий стимул для швидкої покупки.

05
Монетизація

У веб додатків стає все більше і більше можливостей, тому і смарт-ринок зростає колосальними темпами. Якщо ви зробите продукт і частину контенту платними, а також налаштуєте процес оплати, то веб розробка буде приносити реальний дохід.

Технології
Backend on CMS
Drupal Wordpress
Backend on Framework
Symfony 2/3/4 Node.js Express.js
Databases
MySQL PostgreSQL Mongo Redis
Front end
Angular.js / Angular 4.x.x Vue.js Vuex Nuxt.js React.js Redux Next.js Socket.io
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Розробка сайту та створення вебсайтів передбачає використання цілого набору інструментів. Ми створюємо проекти на CMS або фреймворку. Клієнтам пропонуємо WordPress або Drupal - одні з кращих CMS для створення сайту. Залиште заявку і ми запропонуємо краще рішення для вашого проекту.
У кожного рішення є свої переваги та недоліки. Зазвичай, якісного вирішення на CMS (Drupal або Wordpress) досить. У рідкісних випадках, коли дійсно потрібно гнучке і нестандартне рішення, можна вдатися до написання сайту на фреймворку. Але це виходить значно дорожче, довше, і не завжди має сенс. Перш за все, ми вивчимо ваш проект, а потім запропонуємо оптимальний варіант.
Навіть якщо розробкою сайту займалася інша компанія, ми можемо здійснити вашому проекту технічну підтримку. Чи можемо зарезервувати окрему команду для вашого проекту, або ж оцінювати завдання відповідно пріоритетам.
Розробка веб додатка, ціна і терміни, залежать від складності проекту і необхідного функціоналу. Залиште заявку і ми зробимо попередню оцінку. Для більш точної оцінки послуг з розробки веб додатки бажано надати точне ТЗ.
Всі етапи розробки сайту завершуються звітом перед клієнтом. Тільки після узгодження наступного етапу ми приступаємо до задачі. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект