Розробка вебсайтів

Розробка вебпроекту в нашій компанії побудована на принципах надійності, функціональності, стійкості, рентабельності. Надаємо послуги веб розробки для корпоративних сайтів великих компаній, по насиченим промо-лендінгам для презентації продуктів і функціональним web сервісів. Розробляємо надійний backend для мобільних додатків. Беремо проекти будь-якого рівня складності на техпідтримку і покращуємо їх.

Наша студія веб розробки пропонує

У нас ви можете замовити веб послуги, які допоможуть ефектно вийти на digital-ринок. Ми розробимо корпоративний сайт, лендінг, веб-додаток, які допоможуть досягти головної мети вашого бізнесу. Надамо технічну підтримку і розкрутимо проект в мережі.

Створення корпоративного сайту

З розвитком digital-ринку мати власний сайт для компанії стало справжнім must have. Якщо хочете вивести свій продукт або послуги у віртуальний простір, наша веб студія по розробці сайтів створить функціональний і надійний сайт. Дизайнери створять унікальний авторський стиль для вашої компанії, ретельно опрацюють юзабіліті, щоб сайт був зручним і привабливим для клієнтів. Інтегруємо його з зовнішніми ресурсами, щоб оптимізувати бізнес-процеси; пропишемо коректний код, щоб звести кількість багів до нуля.

Промо-сайти

Хочете, щоб ваш сайт викликав WOW-ефект і був корисним для клієнта? Створимо яскравий промо-сайт зі змістом, який буде просувати послуги та товари. Вивчимо вашу потенційну аудиторію і запропонуємо ефектний дизайн, який запам'ятається користувачам. Напишемо надійний бекенд, який здатний впоратися з високими навантаженнями, а також налаштуємо аналітику і запустимо продукт.

Web сервіси

Авіакомпанії, туристичні організації, особисті кабінети служби доставки або ритейлу, електронні бібліотеки, курси для вивчення іноземних мов, тайм-трекінг — сфери, в яких потрібні проектування і розробка веб додатків можна перераховувати до безкінечності. Також ми готові створити унікальні калькулятори, конструктори та підбирачі. Команда продумає логіку роботи сервісу, щоб шлях користувача до цільової дії був коротким і зручним. Створимо гарний і функціональний інтерфейс, використовуємо найбільш функціональні мови розробки веб додатків. 

Технічна підтримка

Візьмемо на технічну підтримку сторонні проекти будь-якої складності. Зробимо аудит сервісу, виявимо помилки та упущення, виправимо баги. Оптимізуємо сайт для більшої стійкості, стабільності, швидкості. Потрібні модулі під'єднамо, а інтеграції налаштуємо.

Етапи веб розробки

Ми комплексно підходимо до кожного окремого проекту. Робота над продуктом виконується системно і поетапно. Розробка і просування веб сайтів складається з 6 етапів.

Аналіз

Сучасна веб розробка починається з аналізу, тому спочатку ми знайомимося з вашим продуктом. У розмові з вами з'ясовуємо головну мету проекту, побажання, нюанси та особливості. Потім аналізуємо нішу, в якій ви працюєте: вивчаємо цільову аудиторію, специфіку, конкурентів. На підготовчому етапі формується функціональне завдання проекту, концепція продукту, яка вплине на подальші етапи. Часом до нас приходять клієнти тільки з ідеєю. Вони хочуть реалізувати її, але не знають, як це зробити. Ми приймаємо такі проекти як виклик і готові показати найкращий результат.

Розробка ТЗ

Етап переходу з функціонального в технічне завдання. Ми визначаємо, як саме буде реалізовуватися ідея. Створюється технічна документація, на яку спиратиметься команда проекту, прописуються всі деталі, уточнюються останні нюанси. На цьому етапі визначаються способи розробки веб сайтів. Для кожного проекту ми пропонуємо оптимальне рішення, яке буде працювати саме під ваш бізнес.

Проектування і розробка веб сайту

Веб дизайн і розробка конкретного проекту — окрема digital книга, тому всі наші сайти унікальні. Макет сервісу пишуть UI / UX, які попередньо вивчають вашу цільову аудиторію. Прописуються аватари потенційних користувачів ресурсу, визначається типові поведінка і сценарії. Відразу ж перевіряється працездатність прототипу. Таким чином, ми створюємо макет, який хоче бачити ваша цільова аудиторія.

UI Дизайн проекту

Розробка веб дизайну сайту передбачає не тільки зручний інтерфейс, але і візуальне оформлення. Ми пропонуємо клієнтам розробку веб додатків на основі унікального авторського дизайну. Разом з вами ми продумаємо колірну гамму проекту, його стилістику і круті фішки. На цьому етапі промальовувалися все іконки та кнопки, створюється інфографіка та анімація — весь візуал, який буде працювати на досягнення головної мети продукту.

Розробка Backend і Frontend проекту

Після дизайну до роботи приступають програмісти. Наша команда використовує тільки сучасні технології веб розробки, які роблять сервіс зручним, функціональним, швидким. Фахівці Frontend відповідають за те, що буде бачити користувач сайту, а Backend - за лаштунками ресурсу. На цьому етапі використовуються всі інструменти для розробки веб сайтів: програмування логіки та верстки, створення бази даних, структура системи та адмінпанелі, а також настроюються інші компоненти сайту. На цьому етапі створюється унікальний контент для вашого проекту або наповнюється текстами, які надає клієнт.

QA - Тестування

Перед запуском проекту, наші фахівці тестують його працездатність, ефективність, адаптивність. Тестувальники перевіряють, наскільки добре сайт працює на різних пристроях: iPhone, iPad, смартфони та інші гаджети з різною роздільністю екрану. 

Просування продукту

Професійна веб розробка на цьому не закінчується. Ми — компанія повного циклу, тому також займаємося просуванням бізнесу в інтернеті. На цьому етапі в гру вступає наша команда маркетологів. Ми допоможемо в створенні філософії бренду, зробимо круту відбудову від конкурентів, залучимо нових клієнтів і розкрутимо ваш продукт. Реклама в соціальних мережах, контекст, SEO просування, створення унікального контенту (тексти, фото, відео) - будь-який маркетинговий інструмент на службі вашого бізнесу.

З нами клієнти отримують більше

Аудиторія

Багато ваші потенційні клієнти шукає потрібні товари через пошукові системи. Ми застосовуємо маркетингові техніки, які допоможуть знайти клієнтів з соціальних мереж, пошукових систем та інших каналів.

Публікація

Ми опублікуємо ваш сайт на хостингу або дамо практичні рекомендації з публікації.

Підтримка

Наші фахівці ретельно виконують свою роботу на кожному етапі, і з усією захопленістю занурюються в кожен проект. Це допомогає довести ваш веб-сайт до досконалості. Але також ми розуміємо, що "досконалість" - це умовна категорія. Працювати над поліпшеннями треба і після релізу, тому з публікації життя вебсайту тільки починається. З огляду на це, ми допомагаємо підприємцям з технічною підтримкою, просуванням і оновленнями.

Підвищення продажів

Не упускайте клієнтів — зробіть сайт з гарним дизайном і зрозумілим інтерфейсом. Грамотний юзабіліті — кращий стимул для швидкої покупки.

Монетизація

У веб додатків стає все більше і більше можливостей, тому і смарт-ринок зростає колосальними темпами. Якщо ви зробите продукт і частину контенту платними, а також налаштуєте процес оплати, то веб розробка буде приносити реальний дохід.

Розробка вебсайтів

РОЗРОБКА ВЕБСАЙТІВ

Ми хочемо, щоб наш майбутній клієнт був поінформований. Для цього іноді доводиться буквально пояснювати на пальцях, за що відповідають ті чи інші технології. Найчастіше ми робимо саме веб-сайти, тому нам є що розповісти. Обіцяємо не бути занудами, розповідь буде цікавою! Отже, почнемо.

Для кого ми робимо веб-сайти?

З першого ж дня Brander вирішив працювати з бізнесом та для бізнесу. Ми завершили понад тисячу проектів, але в жодному з них не відхилялися від поставленої мети. Наші сьогоднішні цілі не відрізняються від попередніх, але ми стали сильнішими, більш професійними та впевненішими у своїх цілях. Ми готові поділитись нашими вміннями, в тому числі й з вами. Сайт необхідний:

СТАРТАПАМ ТА БІЗНЕСУ, ЩО ЗРОСТАЄ
УСІМ СФЕРАМ ОНЛАЙН-ТОРГІВЛІ
ОСВІТНІМ ПРОЕКТАМ
ЗАСОБАМ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
БІЗНЕС-ПРОЕКТАМ
ІНВЕСТИЦІЙНИМ ФОНДАМ
ВСІМ, ХТО ВВАЖАЄ БІЗНЕС В ІНТЕРНЕТІ ПОТРІБНИМ
Кейси
man
Яку CMS порадите?
WooCommerce

Кажуть, що це найкраща CMS за всіма параметрами, але не вірте у подібні чутки. У цій сфері бувають лише лідери вузького профілю. WooCommerce, на нашу думку, найкраще підходить саме для WordPress.

InSales

Якщо у вас вже є готовий магазин, і для запуску не вистачає лише движка, то вибирайте InSales.

Shop-Script

Ми рекомендуємо цей CMS для рішень на основі популярного фрейму Webasyst.

OpenCart

Цей двигун для інтернет-магазинів, мабуть, найпопулярніший. Він поширюється безплатно та надає велику бібліотеку, яка вносить різноманітність у роботу. Один із найкращих варіантів.

Deal

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
we going on and on
Технології
Backend
NODE.JS NODE.JS EXPRESS.JS EXPRESS.JS SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4
CMS
DRUPAL DRUPAL WORDPRESS WORDPRESS
Frontend
ANGULAR.JS ANGULAR.JS VUE.JS VUE.JS VUEX VUEX NUXT.JS NUXT.JS REACT.JS REACT.JS REDUX REDUX NEXT.JS NEXT.JS SOCKET.IO SOCKET.IO
Database
MYSQL MYSQL POSTGRESQL POSTGRESQL MONGO DB MONGO DB REDIS REDIS
Розробка по етапах
Про важливість першої зустрічі
Коли ми будемо проводити ознайомлювальну бесіду, то дізнаємося, які у вас цілі та завдання, яку роль має відігравати сайт, і наскільки великі мають бути обсяги прибутку. Всі ці нюанси дуже спростять роботу над деталями надалі.
Розробляємо макети
На цій стадії переважно працює дизайнер. Він уважно ознайомиться з технічним завданням та покаже своє художнє бачення проекту. Завдяки йому інтерфейс вашого сайту буде одним із найкращих у світі.
Програміст пожвавлює дизайн
Завдання програміста — змусити функціонал сайту працювати, не зіпсувавши при цьому дизайн. Робота кодера чи не найважливіша, від неї залежить багато аспектів. Ми не квапимо нашого маестро, щоб не відривати його.
Жодної помилки
Наша симфонія має бути гармонійною. Тому, ми перевіряємо додаток декількома стрес-тестами, і з'ясовуємо, чи не повилазять баги, коли сайт переведуть у публічний доступ.
Чому сайт потрібно замовити саме у Brander?
Ми підкажемо відмінні ідеї
Безсумнівно те, що красиві та стильні сайти зараз вміють робити багато хто. Однак ми надаємо не лише голий сайт, тому крім естетики ви отримаєте ще й розширений функціонал.
Тримаємо секрети всередині компанії
Іноді до нас звертаються клієнти, що просувають на ринок технологію, якої ще немає у конкурентів. Ми розуміємо, що це дуже тонка робота та обіцяємо: ваш секрет залишиться з нами. У разі потреби можемо підписати договір про нерозголошення.
Готові застосовувати інноваційні методики
У нас завжди є в запасі кілька перспективних та зухвалих стратегій. Не кожен ризикне випробувати їх на собі, але ті, хто наважується, потім дякують нам. Може і ви наважитеся?
Ми апостоли технічного завдання
Є компанії, які неуважно слухають клієнта, тому що не вважають це обов'язковим. Ми точно не такі! Наша мета — ідеальний у всіх відносинах проект, тому ми уважно слухаємо вас, зафіксуємо все у ТЗ і не будемо відхилятися від заданого курсу.
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Така відповідь вам може й не сподобається, але знайте, що ціна далеко не завжди вирішує. Іноді мінімалістичний інтерфейс дозволяє заощадити десятки тисяч гривень на розробці.
Сайти коштують по-різному, але не рекомендується вибирати варіант "швидше і дешевше". Вам потрібен рішучий ривок у бізнесі, тому малими грошима тут не обійтися.
Це саме те, що ми хочемо зробити для вас. Проведемо дослідження, разом дізнаємося про сильні та слабкі сторони конкурентів. Це допоможе правильно визначити стратегію.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (258 голосів)