website developing

Розробка вебсайтів

Розробка сайту в нашій компанії побудована на принципах надійності, функціональності, стійкості, рентабельності. Надаємо послуги веб розробки для корпоративних сайтів великих компаній, по насиченим промо-лендінгам для презентації продуктів і функціональним web сервісів. Створюємо і розробляємо надійний backend для мобільних додатків. Беремо проекти будь-якого рівня складності на техпідтримку і покращуємо їх.

Розробка сайтів на WordPress
Сайт під ключ на системі WordPress — одна з послуг, яку надає Brander. Більш як 36% сайтів, що існує, створені на CMS WordPress, що робить цю систему лідером серед движків. Багатомовність, універсальність, багатофункціональність, інтуїтивно зрозуміле управління — айсберг причин, чому наші клієнти замовляють сайт на вордпресс.
Розробка сайтів на Drupal
Ви знали, що 54% сайтів, які були створені на cms drupal, потрапили в рейтинг "Top Best Sites"? Розробка сайтів cms drupal — не найпопулярніша послуга, проте це безумовно краще рішення для нестандартних, трудомістких, високо завантажених сервісів. Drupal — це безкоштовна система з відкритим кодом, потужність движка, безпека і надійність. C Drupal ви отримуєте безмежні можливості фреймворку і зручність повноцінної CMS. Drupal — це виклик для професійної команди розробників, інструмент реалізації практично будь-якої ідеї клієнта. Корпоративний сайт Brander ми також зробили на Drupal.
Розробка сайтів на Symfony
Symfony — відомий фреймворк з безкоштовним доступом і відкритим кодом. Це php-framework, який підходить для розробки сайтів і веб додатків будь-якої складності. Якщо шукали рішення для реалізації нестандартного проекту, розробка на Symfony допоможе в досягненні мети. Напишемо надійний код, створимо авторський дизайн, допоможемо з крутої відбудовою від конкурентів, яку запам'ятають.
Розробка сайтів на Angular
Сайти на Angular — web-проекти, розроблені на фреймворку Angular. Це відкрита платформа з компонентами, яка дозволяє грамотно і якісно створити веб-додаток або сайт в стислі терміни. У ангуляр тільки один недолік — складний код, але наші програмісти працюють з фреймворком з моменту його випуску, тому розробка сайтів на Angular нам по зубам.
Розробка сайтів на Node.js
Розробка сайтів на Node.js — технологія для створення вебпроектів (програм або сайтів). Ця платформа дозволяє створювати високошвидкісні вебпроекти з високим навантаженням. При цьому, розробка і подальше обслуговування відбувається з мінімальними витратами. Ми створюємо сайти з використанням платформи Node.js вже більш як 9 років: напишемо функціональний код, створимо зручний інтерфейс, розробимо унікальний дизайн конкретно під ваш продукт.
Наша студія веб розробки пропонує

У нас ви можете замовити створення сайту, яке допоможе ефектно вийти на digital-ринок. Ми розробимо корпоративний сайт, лендінг, веб-додаток, які допоможуть досягти головної мети вашого бізнесу. Надамо технічну підтримку і розкрутимо проект в мережі.
 

Створення корпоративного сайту;
Промо-сайти;
Web сервіси;
Технічна підтримка.
Створення корпоративного сайту

Створення корпоративного сайту

З розвитком digital-ринку мати власний сайт для компанії стало справжнім must have. Якщо хочете вивести свій продукт або послуги у віртуальний простір, наша веб студія створить корпоративний сайт функціональним і надійним. Дизайнери створять унікальний авторський стиль для вашої компанії, ретельно опрацюють юзабіліті, щоб сайт був зручним і привабливим для клієнтів. Інтегруємо його з зовнішніми ресурсами, щоб оптимізувати бізнес-процеси; пропишемо коректний код, щоб звести кількість багів до нуля.

Промо-сайти

Хочете, щоб ваш веб сайт викликав WOW-ефект і був корисним для клієнта? Створимо яскравий промо-сайт зі змістом, який буде просувати послуги та товари. Вивчимо вашу потенційну аудиторію і запропонуємо ефектний дизайн, який запам'ятається користувачам. Напишемо надійний бекенд, який здатний впоратися з високими навантаженнями, а також налаштуємо аналітику і запустимо продукт.

Web сервіси

Авіакомпанії, туристичні організації, особисті кабінети служби доставки або ритейлу, електронні бібліотеки, курси для вивчення іноземних мов, тайм-трекінг — сфери, в яких потрібні проектування і розробка веб додатків можна перераховувати до безкінечності. Також ми готові при розробці сайту створити унікальні калькулятори, конструктори та підбирачі. Команда продумає логіку роботи сервісу, щоб шлях користувача до цільової дії був коротким і зручним. Створимо на сайті гарний і функціональний інтерфейс, використовуємо найбільш функціональні мови розробки веб додатків.

Технічна підтримка

Візьмемо на технічну підтримку сторонні проекти будь-якої складності:

  1. Зробимо аудит сервісу.
  2. Виявимо помилки та упущення.
  3. Виправимо баги.
  4. Розробимо веб-сайт і оптимізуємо його для більшої стійкості, стабільності, швидкості.
  5. Потрібні модулі під'єднамо, а інтеграції налаштуємо.
Етапи веб розробки
Аналіз
Етапи веб розробки Ми комплексно підходимо до кожного проекту з розробки сайту. Робота над продуктом виконується системно і поетапно. Створення сайтів під ключ включає в себе 6 етапів. Сучасна розробка сайту починається з аналізу, тому спочатку ми знайомимося з вашим продуктом. У розмові з вами з'ясовуємо головну мету проекту, побажання, нюанси та особливості. Потім аналізуємо нішу, в якій ви працюєте: вивчаємо цільову аудиторію, специфіку, конкурентів. На підготовчому етапі формується функціональне завдання проекту, концепція продукту, яка вплине на подальші етапи створення сайту. Часом до нас приходять клієнти тільки з ідеєю. Вони хочуть реалізувати її, але не знають, як це зробити. Ми приймаємо такі проекти як виклик і готові показати найкращий результат створення і розробки сайтів з нуля.
Розробка ТЗ
Етап переходу з функціонального в технічне завдання. Ми визначаємо, як саме буде реалізовуватися ідея. Створюється технічна документація, на яку спиратиметься команда проекту, прописуються всі деталі, уточнюються останні нюанси. На цьому етапі визначаються способи створення сайтів. Для кожного проекту ми пропонуємо оптимальне рішення, яке буде працювати саме під ваш бізнес.
Проектування і розробка веб сайту
Веб дизайн і розробка конкретного проекту — окрема digital книга, тому всі наші сайти унікальні. Макет сервісу пишуть UI / UX, які попередньо вивчають вашу цільову аудиторію. Прописуються аватари потенційних користувачів ресурсу, визначається типові поведінка і сценарії. Відразу ж перевіряється працездатність прототипу. Таким чином, ми створюємо макет, який хоче бачити ваша цільова аудиторія.
UI Дизайн проекту
Розробка веб дизайну сайту передбачає не тільки зручний інтерфейс, але і візуальне оформлення. Ми пропонуємо клієнтам розробку веб додатків на основі унікального авторського дизайну. Разом з вами ми продумаємо колірну гамму проекту, його стилістику і круті фішки. На цьому етапі промальовувалися все іконки та кнопки, створюється інфографіка та анімація — весь візуал, який буде працювати на досягнення головної мети продукту.
Розробка Backend і Frontend проекту
Після дизайну до роботи приступають програмісти. Наша команда використовує тільки сучасні технології розробки сайтів, які роблять сервіс зручним, функціональним, швидким. Фахівці Frontend відповідають за те, що буде бачити користувач сайту, а Backend - за лаштунками ресурсу. На цьому етапі використовуються всі інструменти для створення сайтів з нуля: програмування логіки та верстки, створення бази даних, структура системи та адмінпанелі, а також настроюються інші компоненти сайту. На цьому етапі створюється унікальний контент для вашого проекту або наповнюється текстами, які надає клієнт.
QA - Тестування
Перед запуском проекту, наші фахівці тестують його працездатність, ефективність, адаптивність. Тестувальники перевіряють, наскільки добре сайт працює на різних пристроях: iPhone, iPad, смартфони та інші гаджети з різною роздільністю екрану.
Просування продукту
Професійна веб розробка на цьому не закінчується. Ми — компанія повного циклу, тому також займаємося просуванням бізнесу в інтернеті. На цьому етапі в гру вступає наша команда маркетологів. Ми допоможемо в створенні філософії бренду, зробимо круту відбудову від конкурентів, залучимо нових клієнтів і розкрутимо ваш продукт. Реклама в соціальних мережах, контекст, SEO просування, створення унікального контенту (тексти, фото, відео) - будь-який маркетинговий інструмент на службі вашого бізнесу.
З нами клієнти отримують більше
Аудиторія
Багато ваші потенційні клієнти шукає потрібні товари через пошукові системи. Ми застосовуємо маркетингові техніки, які допоможуть знайти клієнтів з соціальних мереж, пошукових систем та інших каналів.
Публікація
Ми опублікуємо ваш сайт на хостингу або дамо практичні рекомендації з публікації.
Підтримка
Наші фахівці ретельно виконують свою роботу на кожному етапі, і з усією захопленістю занурюються в кожен проект. Це допомогає довести ваш веб-сайт до досконалості. Але також ми розуміємо, що "досконалість" - це умовна категорія. Працювати над поліпшеннями треба і після релізу, тому з публікації життя вебсайту тільки починається. З огляду на це, ми допомагаємо підприємцям з технічною підтримкою, просуванням і оновленнями.
Підвищення продажів
Не упускайте клієнтів — зробіть сайт з гарним дизайном і зрозумілим інтерфейсом. Грамотний юзабіліті — кращий стимул для швидкої покупки.
Монетизація
У веб додатків стає все більше і більше можливостей, тому і смарт-ринок зростає колосальними темпами. Якщо ви зробите продукт і частину контенту платними, а також налаштуєте процес оплати, то веб розробка буде приносити реальний дохід.
Технології
Backend on CMS
Drupal Wordpress
Backend on Framework
Symfony 2/3/4 Node.js Express.js
Databases
MySQL PostgreSQL Mongo Redis
Front end
Angular.js / Angular 4.x.x Vue.js Vuex Nuxt.js React.js Redux Next.js Socket.io
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ
Кейси
Найчастіші питання
 
Розробка сайту та створення вебсайтів передбачає використання цілого набору інструментів. Ми створюємо проекти на CMS або фреймворку. Клієнтам пропонуємо WordPress або Drupal - одні з кращих CMS для створення сайту. Залиште заявку і ми запропонуємо краще рішення для вашого проекту.
У кожного рішення є свої переваги та недоліки. Зазвичай, якісного вирішення на CMS (Drupal або Wordpress) досить. У рідкісних випадках, коли дійсно потрібно гнучке і нестандартне рішення, можна вдатися до написання сайту на фреймворку. Але це виходить значно дорожче, довше, і не завжди має сенс. Перш за все, ми вивчимо ваш проект, а потім запропонуємо оптимальний варіант.
Навіть якщо розробкою сайту займалася інша компанія, ми можемо здійснити вашому проекту технічну підтримку. Чи можемо зарезервувати окрему команду для вашого проекту, або ж оцінювати завдання відповідно пріоритетам.
Розробка веб додатка, ціна і терміни, залежать від складності проекту і необхідного функціоналу. Залиште заявку і ми зробимо попередню оцінку. Для більш точної оцінки послуг з розробки веб додатки бажано надати точне ТЗ.
Всі етапи розробки сайту завершуються звітом перед клієнтом. Тільки після узгодження наступного етапу ми приступаємо до задачі. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект