Стартапи

Коли досвідчена команда працює над ідеєю, вона стає бізнесом. Запуск стартапу — виклик, який ми готові прийняти. Вивчимо вашу ідею, допоможемо побудувати бізнес-модель та вивести на ринок повноцінний продукт. У нашому портфоліо кейси успішних стартапів, які пройшли з нами весь шлях: від ідеї до бізнесу, що працює. Ми продовжуємо співпрацю з ними та розширюємо функціонал додатків.

Бізнес-концепт
Щоб презентувати ідею, її слід оформити як концепт. Для цього ми проаналізуємо вашу ідею, доопрацюємо та переведемо у технічну документацію. Функціонал та ролі користувачів ми опишемо у документі, що зветься “беклог”. Коли логіка додатку стане зрозумілою, UX-проектувальники створять його прототипи.
Демоверсія
Містить в собі: аналіз, UX та розробку найважливішого функціоналу або механіки роботи. На відміну від концепту, демоверсія містить в собі не лише схеми та прототипи, але й живий функціонал. Її можна запустити у підготовленому середовищі. Це дозволить перевірити гіпотези на користувачах та показати функціонал інвесторам.
MVP
Додаток з мінімальним набором функціоналу, який можна використовувати на мобільних пристроях. Приміром, месенджер, за допомогою якого можна лише листуватися, але не обмінюватися файлами тощо. На відміну від демоверсії, це повноцінна розробка, хоча і з мінімальним дизайном та функціоналом. Вона об’ємніша, але результат вже можна викласти на AppStore та Google Play. Такий продукт придатний до тестування на великій кількості реальних користувачів.
Повнофункціональний продукт
Це повний цикл створення продукту. Ми реалізуємо весь функціонал, який узгодили за беклогом. Ви отримуєте цілісний продукт без жодних “заглушок”. Містить аналіз, опис вимог та опрацювання ідеї, технічну документацію, проектування, розробку фірмового стилю та інтерфейсів. Після завершення розробки розміщуємо додаток на AppStore, Google Play, просуваємо у мережі, допомагаємо збирати та аналізувати статистику.

Технології

iOS native

Swift Objective C

Android native

Java Kotlin Dart C++

Cross-platform

Flutter

Backend

Symfony Node.js Python
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ

Кейси

Поширені питання

Звичайно. Разом ми проаналізуємо її, знайдемо проблеми і запропонуємо рішення для її реалізації. Визначимо необхідний функціонал, пріоритетність його реалізації, напишемо Backlog і зробимо продукт.
Залежить від цілей додатку. Кросплатформенний актуальний для перевірки гіпотез, для додатків з простим функціоналом, невеликих стартапів з невисоким бюджетом. Тобто, при виборі потрібно в будь-якому випадку відштовхуватися від функціоналу і завдань додатку. І лише після ретельного аналізу можна видати оптимальне рішення.
Аналізуємо і опрацьовуємо бізнес-модель проекту, його потреби. Проводимо бенчмаркінг і аналіз конкурентів. Доопрацьовуємо концепцію. Визначаємо ролі користувачів, функціонал для кожної ролі. Результати зводимо у документі, званому “беклог”. Після цього UX-фахівець створює інтерактивні прототипи. Ми приводимо у відповідність візуальну частину і функціонал з беклога. На цьому етапі інтерфейс виглядає схематично. Це шлях, яким користувач “ходитиме” по додатку. Далі — UI. Дизайнимо приємний інтерфейс і унікальний корпоративний стиль для вашого проекту. Створюємо анімації, інфографіку, іконки і логотип. Коли макети дизайну створені, починаємо розробку. Після тестування розміщуємо на Google Play і AppStore.
Залежить від швидкості перевірки на боці Google і Apple. Через це термін “плаває” від декількох днів до тижнів.
Ми чекаємо на ваш проект