startup unicorn

Створення стартапа

В Україні створення стартапу — можливість відкрити свою власну справу з нуля. Стартап починається з ідеї, а бізнес — з добре підібраною команди, яка зможе її реалізувати. Запуск стартапу — виклик, який ми готові прийняти. Вивчимо вашу ідею, допоможемо побудувати бізнес-модель і вивести на ринок повноцінний продукт. У нашому портфоліо кейси успішних стартапів, які пройшли разом з нами весь шлях: від ідеї до робочого бізнесу.
 

Бізнес концепт
Idea pitch неможлива без опрацьованого концепту. Щоб уявити свою ідею інвесторам, потрібна грамотна презентація продукту. Ми проаналізуємо ідею, ринок, цільову аудиторію. Допрацюємо концепт і переведемо в технічну документацію. Функціонал, ролі користувачів ми описуємо в документі під назвою "беклог". Після того як буде зрозуміла логіка роботи програми, UX-проектувальники створять його прототипи. Також ми готові прописати вашу ідею на платформах краудфандингу, щоб проект міг отримати додаткове фінансування.
Демоверсія
Це перший живий функціонал вашого проекту, який складається з аналізу, UX та розробки ключового функціонала або механіки роботи. Демоверсія потрібна для тестування користувальницького функціонала і демонстрації інвесторам. Демоверсія допоможе правильно сформулювати очікування і визначить цільових користувачів. 
MVP
Мінімально життєздатний продукт являє собою додаток з мінімальним функціоналом, який може виконувати одну задачу. Наприклад, месенджер, що відправляє тільки повідомлення, але в перспективі здатний обробити фото і відеоматеріали. Цю модель вже запускають, тестують гіпотези про проект з мінімальними витратами. MVP - продукт, що пропонує мінімальну, але унікальну і важливу, цінність для користувача. Модель дає можливість уникнути небажаних дій і визначити необхідний функціонал на відгуках реальних користувачів. Розробка MVP займає більше часу, ніж демоверсія, оскільки це повноцінне виробництво товару. Зате додаток буде готовий до публікації на App Store і Play Market.
Повнофункціональний продукт
Це повний цикл створення продукту. Ми реалізуємо весь функціонал, який погодили в беклоге, і ви отримаєте цілісний продукт без будь-яких "заглушок". Це аналіз, опис вимог і опрацювання ідеї, підготовка технічної документації, проектування, розробка фірмового стилю і всіх інтерфейсів, розробка додатків. Після цього ми просуваємо стартап в мережі, допомагаємо збирати та аналізувати статистику.
Створення стартапу: кроки та моделі

Розробка і створення стартап проектів - комплексний проект, який включає 4 основні етапи. Ми пропонуємо працездатні моделі для вашого стартапа.
 

Бізнес концепт;
Демоверсія;
MVP;
Повнофункціональний продукт.
З нами клієнти отримують більше
Грамотне створення стартапу
Звернувшись до нас, ви уникаєте типових помилок молодих проектів. Ми запустили понад 20 успішних стартапів, тому знаємо з якими підводними каменями доведеться зіткнутися. Вам не потрібно витрачати час і гроші на набивання власних шишок. Ми підкажемо, на що варто зробити акцент і як уникнути проблем при розробці стартапу.
Комплексний підхід
Ми компанія повного циклу, тому створення стартапу з нуля контролюється фахівцями різного профілю. Для проекту виділяється команда, яка буде вести вас від ідеї до успіху.
Гнучкість
Знаємо не з чуток, як молоді проекти часто змінюють орієнтир і цілі, тому гнучкість — один з основних принципів нашої роботи. Організація розробки стартапу влаштована таким чином, що є можливість внести корективи в проект на будь-якому етапі.
Орієнтація на результат
В Brander знають, що успіх клієнта — кращий показник. Ми не женемося за грошима, ми хочемо рости разом з вами. Реалізувати ідею і досягти цілей нам допомагає розроблений разом з клієнтом покроковий план.
Підтримка
Brander — компанія повного циклу, тому після запуску продукту ми готові допомагати в його розвитку: підтримка, оновлення, просування.
Стартап-маркетинг
У нас є професійна команда маркетологів, яка готова приєднатися до просування вашого продукту на будь-якій стадії. Хочете залучити користувачів до продукту і нових клієнтів? Допоможемо створити філософію бренду, позиціювання на ринку, креативну відбудову від конкурентів. У вашому розпорядженні цілий арсенал інструментів маркетингу: SEO, реклама в Google і соціальних мережах, e-mail маркетинг, а також круті креативи для рекламних кампаній (тексти, фото, відеопродакшн).
Технології
iOS native
Swift Objective C
Android native
Java Kotlin Dart C++
Cross-platform
Flutter
Backend
Symfony Node.js Python
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ
Кейси
Найчастіші питання
 
Сказати точну вартість розробки стартапу складно. Вона залежить від специфіки, складності проекту, а також необхідного функціоналу. Щоб отримати попередню вартість робіт, залиште замовлення на нашому сайті. Ми проведемо оцінку в годинах роботи фахівців і зможемо сказати приблизну ціну. Чим точніше прозвучить ТЗ, тим точнішу оцінку зможемо сказати.
Сказати точний час без ТЗ неможливо. Термін розробки залежить від специфіки теми, складності, функціоналу, тестування гіпотез і інших чинників. Надати попередню оцінку часу зможемо після обговорення вашої ідеї.
Звичайно. Разом ми проаналізуємо її, знайдемо віхи та запропонуємо рішення для реалізації. Визначимо необхідний функціонал, пріоритетність реалізації, напишемо Backlog і зробимо продукт.
У нас великий досвід роботи в розробці, тому з готовністю займемося навіть найскладнішими проектами. Нам подобаються унікальні та цікаві проекти з перспективою на ринку. Ми із задоволенням реалізуємо ваші ідеї, адже успіх клієнта — кращий показник ефективності.
Етапи розробки стартапу — проміжні цілі, які досягаються нашою командою. Після кожного етапу, ми надаємо звіт про виконану роботу і погоджуємо план далі. Команда проекту завжди на зв'язку, тому можете поставити питання в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект