Створення стартапу

В Україні створення стартапу — можливість відкрити свою власну справу з нуля. Стартап починається з ідеї, а бізнес — з добре підібраною команди, яка зможе її реалізувати. Запуск стартапу — виклик, який ми готові прийняти. Вивчимо вашу ідею, допоможемо побудувати бізнес-модель і вивести на ринок повноцінний продукт. У нашому портфоліо кейси успішних стартапів, які пройшли разом з нами весь шлях: від ідеї до робочого бізнесу.

Створення стартапу: кроки та моделі

Розробка і створення стартап проектів - комплексний проект, який включає 4 основні етапи. Ми пропонуємо працездатні моделі для вашого стартапа.

Бізнес концепт

Idea pitch неможлива без опрацьованого концепту. Щоб уявити свою ідею інвесторам, потрібна грамотна презентація продукту. Ми проаналізуємо ідею, ринок, цільову аудиторію. Допрацюємо концепт і переведемо в технічну документацію. Функціонал, ролі користувачів ми описуємо в документі під назвою "беклог". Після того як буде зрозуміла логіка роботи програми, UX-проектувальники створять його прототипи. Також ми готові прописати вашу ідею на платформах краудфандингу, щоб проект міг отримати додаткове фінансування.

Демоверсія

Це перший живий функціонал вашого проекту, який складається з аналізу, UX та розробки ключового функціонала або механіки роботи. Демоверсія потрібна для тестування користувальницького функціонала і демонстрації інвесторам. Демоверсія допоможе правильно сформулювати очікування і визначить цільових користувачів. 

MVP

Мінімально життєздатний продукт являє собою додаток з мінімальним функціоналом, який може виконувати одну задачу. Наприклад, месенджер, що відправляє тільки повідомлення, але в перспективі здатний обробити фото і відеоматеріали. Цю модель вже запускають, тестують гіпотези про проект з мінімальними витратами. MVP - продукт, що пропонує мінімальну, але унікальну і важливу, цінність для користувача. Модель дає можливість уникнути небажаних дій і визначити необхідний функціонал на відгуках реальних користувачів. Розробка MVP займає більше часу, ніж демоверсія, оскільки це повноцінне виробництво товару. Зате додаток буде готовий до публікації на App Store і Play Market.

Повнофункціональний продукт

Це повний цикл створення продукту. Ми реалізуємо весь функціонал, який погодили в беклоге, і ви отримаєте цілісний продукт без будь-яких "заглушок". Це аналіз, опис вимог і опрацювання ідеї, підготовка технічної документації, проектування, розробка фірмового стилю і всіх інтерфейсів, розробка додатків. Після цього ми просуваємо стартап в мережі, допомагаємо збирати та аналізувати статистику.

З нами клієнти отримують більше

Грамотне створення стартапу

Звернувшись до нас, ви уникаєте типових помилок молодих проектів. Ми запустили понад 20 успішних стартапів, тому знаємо з якими підводними каменями доведеться зіткнутися. Вам не потрібно витрачати час і гроші на набивання власних шишок. Ми підкажемо, на що варто зробити акцент і як уникнути проблем при розробці стартапу.

Комплексний підхід

Ми компанія повного циклу, тому створення стартапу з нуля контролюється фахівцями різного профілю. Для проекту виділяється команда, яка буде вести вас від ідеї до успіху. 

Гнучкість

Знаємо не з чуток, як молоді проекти часто змінюють орієнтир і цілі, тому гнучкість — один з основних принципів нашої роботи. Організація розробки стартапу влаштована таким чином, що є можливість внести корективи в проект на будь-якому етапі. 

Орієнтація на результат

В Brander знають, що успіх клієнта — кращий показник. Ми не женемося за грошима, ми хочемо рости разом з вами. Реалізувати ідею і досягти цілей нам допомагає розроблений разом з клієнтом покроковий план.

Підтримка

Brander — компанія повного циклу, тому після запуску продукту ми готові допомагати в його розвитку: підтримка, оновлення, просування.

Стартап-маркетинг

У нас є професійна команда маркетологів, яка готова приєднатися до просування вашого продукту на будь-якій стадії. Хочете залучити користувачів до продукту і нових клієнтів? Допоможемо створити філософію бренду, позиціювання на ринку, креативну відбудову від конкурентів. У вашому розпорядженні цілий арсенал інструментів маркетингу: SEO, реклама в Google і соціальних мережах, e-mail маркетинг, а також круті креативи для рекламних кампаній (тексти, фото, відеопродакшн).

Створення стартапа

СТВОРЕННЯ СТАРТАПА

Зазвичай стартапу вдається досягти лише незначного припливу інвестицій на старті, тому й можливості для його розкручування скромніші, ніж у великих проектів. Найчастіше першим інвестором є сам автор стартапу. Ми розуміємо, в якому складному становищі виявляються подібні проекти, тому завжди з радістю беремося за втілення цікавих ідей. Наше завдання — забезпечити проекту стрімке зростання та окупність. Розберемо докладно, як це робиться, і які хитрощі використовуються.

Яким стартапам віддає перевагу Brander?

Нам подобаються всі проекти, які хочуть мати свій сайт або додаток. Враховуючи спеціалізацію нашої компанії, ми обираємо тих, хто зможе не лише побудувати прибутковий бізнес, а й стати частиною нашого портфоліо. Ось неповний список тих, хто особливо симпатизує нам:

Класичні B2B/B2C
Маркетплейси
Інтернет-магазини з широким асортиментом
Фінансисти
Екологи
Соціальні мережі
Месенджери
Телекомунікації
Кейси
monkey

Задоволення від процесу

Ви повинні розуміти, що успіх стартапу майже повністю залежить від вас. Для збільшення ймовірності успіху потрібно побудувати процес досягнення цілей таким чином, щоб він був легким і приємним. Запитайте у себе, чим саме ви повинні займатися у своєму новому бізнесі. Найчастіше невірно розставлені акценти руйнують навіть найкращі компанії, тому не повторюйте чужих помилок.

 • Знайдіть золоту середину між своєю пристрастю, вмінням та справою, за яку отримуєте гроші
 • Визначте (можна з нашою допомогою) попит на продукти стартапів на ринку
 • Організуйте свої вміння таким чином, щоб перевести їх у фінансову площину. Якщо це вдається зробити легко, то ви знайшли золоту жилу!
beast
Види стартапів
Успішні клони

Подивіться на вітчизняні засоби масової інформації, соцмережі та месенджери. Здебільшого вони повторюють за успішнішими західними аналогами. Мовний бар'єр дозволив їм вчасно зайняти перспективну нішу та стати досить успішними.

Агресори

Подібні компанії нахабно вриваються у гру і намагаються обійти її учасників, а також прагнуть відірвати великий шматок від лідерів ринку. У таких випадках використовуються будь-які хитрощі, починаючи з привабливого зовнішнього вигляду і закінчуючи вигідними цінами. У хід йде все, що допомагає набути впізнаваності й захопити перевагу.

Неочевидні

Новаторський підхід подібного стартапу не дозволяє відразу ж розкрити його потенціал. Ми стикалися з подібними проектами, і потрібно залучити креативне мислення, щоб побачити, в чому ж полягають приховані переваги стартапу.

Технологічні

Подібні стартапи роблять ставку на високі технології, тому важливо розуміти, що їм потрібні серйозні фінансові вкладення та певні зв'язки у світі бізнесу.

how much

Скільки коштуватиме стартап?

Напевно кожен стартапер думає, що він цікавиться цим питанням більше за інших. На жаль, неможливо оголосити ціну без попереднього дослідження. Ми не в курсі ваших амбіцій, не знаємо, куди прагне компанія, і не до кінця розуміємо, якою буде наша роль у цій формулі. Тому прояснімо такі нюанси:

 • Стартап — це прикладні завдання та набір різних технологій (від простих до складних). Найчастіше таски зводяться до розробки інтернет-магазину, агрегатора новин або месенджера
 • Розкажіть нам про заплановане навантаження для ресурсу та завдання, які він повинен виконувати щодня
 • Скільки може знадобитися додаткових функцій? Сюди входять групові розсилки зображень, чати, відповіді на запитання та сповіщення про дії користувачів.
 • Хоча б загалом опишіть, якою ви бачите адміністраторську частину сервісу.
Deal

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
girl
Технології
iOS
SWIFT SWIFT OBJECTIVE-C OBJECTIVE-C
Android
KOTLIN KOTLIN DART DART JAVA JAVA FLUTTER FLUTTER
Backend
PYTHON PYTHON NODE.JS NODE.JS SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4
Етапи успішного стартапу
“Посівна кампанія”
Цю стадію ви проходите без нас. Вона є етапом народження світлої ідеї та пошуку технічних рішень, які дозволять реалізувати її найкращим чином. Іноді це можуть бути просто намітки, про які ви розповідаєте нашим фахівцям. Вони проведуть аналіз ринку, пропишуть бізнес-план та сформують технічне завдання.
Час запуску
Припустимо, фінансів достатньо, пріоритети розробки розставлені, і тепер потрібно зрозуміти, яким чином продукт буде реалізований у конкурентному середовищі. Обійти конкурентів, самі розумієте, не так просто. Вони закріпилися на своїх позиціях і віддавати їх без бою не захочуть. Час проявити свою хватку та креативність!
Рости великим!
Якщо продукту вдалося увійти до тих щасливих 10% стартапів, які виживають у перші дні свого існування, то йому потрібно починати рости. Продукт має вийти на так звану "точку окупності" і почати приносити прибуток інвесторам, які довірили свої гроші автору стартапу.
Розширення
Коли вдасться досягти цілей бізнес-плану, розробник повинен не зупинятися на досягнутому і просувати своє дітище на нові ринки. Сміливість, що з'явилася в результаті успіху початкових етапів, дозволить зробити це набагато простіше.
Чому нас обирають стартапи?
Ми не даємо порожніх обіцянок
Для успіху спільної справи важливою є повна чесність. Стартапер після першого дослідження, проведеного нашою командою, дізнається про свій проект практично все. Якщо нам здається, що проект не вийде на окупність, або до нього ще не готовий український ринок, то доведеться сказати вам гірку правду.
Ми бачимо можливості навіть у проблемах
Поки є проблеми, їх треба вирішувати. Ми для себе визначилися, що наше покликання — знаходити ці самі рішення. Займаємося цим 24/7, у тому числі зі стартапами.
Ми перетворюємо стартаперів на бізнесменів
Молоді та слабкі, вони приходять до нас за порадою. Ми із задоволенням допоможемо, бо знаємо: будь-який стартап потребує вкладень. Вкладенням може бути не тільки хрусткий долар, а й мудра порада.
Ми знаходимо інвесторів
Головна проблема стартапів — це майже завжди гроші. Фінанси відкривають можливості, чи не так? Наше завдання — знайти ці гроші й перетворити нашу спільну справу на прибуткову інфраструктуру.
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Це стартап без ідеї, фінансів та лідера. Але не поспішайте засмучуватися, адже таких понад 90%.
Домовленість завжди індивідуальна. Багато залежить від розміру вкладу, який робить людина з грошима, але швидкість окупності теж впливає. Якщо стартапер вкладається в терміни й відшкодовує перший внесок, то умови можна буде переглянути.
Подібні випадки мають приватний характер, і в нас це не практикується. Однак ми знаємо чимало фрілансерів, які в гонитві за славою роблять проекти безоплатно. Але ви не зможете висловити їм претензії, якщо їхня робота вам не подобається.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (169 голосів)