startup unicorn

Створення стартапа

В Україні створення стартапу — можливість відкрити свою власну справу з нуля. Стартап починається з ідеї, а бізнес — з добре підібраною команди, яка зможе її реалізувати. Запуск стартапу — виклик, який ми готові прийняти. Вивчимо вашу ідею, допоможемо побудувати бізнес-модель і вивести на ринок повноцінний продукт. У нашому портфоліо кейси успішних стартапів, які пройшли разом з нами весь шлях: від ідеї до робочого бізнесу.
 

Кейси
Створення стартапу: кроки та моделі

Розробка і створення стартап проектів - комплексний проект, який включає 4 основні етапи. Ми пропонуємо працездатні моделі для вашого стартапа.

01
01
Бізнес концепт

Idea pitch неможлива без опрацьованого концепту. Щоб уявити свою ідею інвесторам, потрібна грамотна презентація продукту. Ми проаналізуємо ідею, ринок, цільову аудиторію. Допрацюємо концепт і переведемо в технічну документацію. Функціонал, ролі користувачів ми описуємо в документі під назвою "беклог". Після того як буде зрозуміла логіка роботи програми, UX-проектувальники створять його прототипи. Також ми готові прописати вашу ідею на платформах краудфандингу, щоб проект міг отримати додаткове фінансування.

02
02
Демоверсія

Це перший живий функціонал вашого проекту, який складається з аналізу, UX та розробки ключового функціонала або механіки роботи. Демоверсія потрібна для тестування користувальницького функціонала і демонстрації інвесторам. Демоверсія допоможе правильно сформулювати очікування і визначить цільових користувачів. 

03
03
MVP

Мінімально життєздатний продукт являє собою додаток з мінімальним функціоналом, який може виконувати одну задачу. Наприклад, месенджер, що відправляє тільки повідомлення, але в перспективі здатний обробити фото і відеоматеріали. Цю модель вже запускають, тестують гіпотези про проект з мінімальними витратами. MVP - продукт, що пропонує мінімальну, але унікальну і важливу, цінність для користувача. Модель дає можливість уникнути небажаних дій і визначити необхідний функціонал на відгуках реальних користувачів. Розробка MVP займає більше часу, ніж демоверсія, оскільки це повноцінне виробництво товару. Зате додаток буде готовий до публікації на App Store і Play Market.

04
04
Повнофункціональний продукт

Це повний цикл створення продукту. Ми реалізуємо весь функціонал, який погодили в беклоге, і ви отримаєте цілісний продукт без будь-яких "заглушок". Це аналіз, опис вимог і опрацювання ідеї, підготовка технічної документації, проектування, розробка фірмового стилю і всіх інтерфейсів, розробка додатків. Після цього ми просуваємо стартап в мережі, допомагаємо збирати та аналізувати статистику.

Технології
iOS native
Swift Objective C
Android native
Java Kotlin Dart C++
Cross-platform
Flutter
Backend
Symfony Node.js Python
З нами клієнти отримують більше
Грамотне створення стартапу
Звернувшись до нас, ви уникаєте типових помилок молодих проектів. Ми запустили понад 20 успішних стартапів, тому знаємо з якими підводними каменями доведеться зіткнутися. Вам не потрібно витрачати час і гроші на набивання власних шишок. Ми підкажемо, на що варто зробити акцент і як уникнути проблем при розробці стартапу.
Комплексний підхід
Ми компанія повного циклу, тому створення стартапу з нуля контролюється фахівцями різного профілю. Для проекту виділяється команда, яка буде вести вас від ідеї до успіху.
Гнучкість
Знаємо не з чуток, як молоді проекти часто змінюють орієнтир і цілі, тому гнучкість — один з основних принципів нашої роботи. Організація розробки стартапу влаштована таким чином, що є можливість внести корективи в проект на будь-якому етапі.
Орієнтація на результат
В Brander знають, що успіх клієнта — кращий показник. Ми не женемося за грошима, ми хочемо рости разом з вами. Реалізувати ідею і досягти цілей нам допомагає розроблений разом з клієнтом покроковий план.
Підтримка
Brander — компанія повного циклу, тому після запуску продукту ми готові допомагати в його розвитку: підтримка, оновлення, просування.
Стартап-маркетинг
У нас є професійна команда маркетологів, яка готова приєднатися до просування вашого продукту на будь-якій стадії. Хочете залучити користувачів до продукту і нових клієнтів? Допоможемо створити філософію бренду, позиціювання на ринку, креативну відбудову від конкурентів. У вашому розпорядженні цілий арсенал інструментів маркетингу: SEO, реклама в Google і соціальних мережах, e-mail маркетинг, а також круті креативи для рекламних кампаній (тексти, фото, відеопродакшн).
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Сказати точну вартість розробки стартапу складно. Вона залежить від специфіки, складності проекту, а також необхідного функціоналу. Щоб отримати попередню вартість робіт, залиште замовлення на нашому сайті. Ми проведемо оцінку в годинах роботи фахівців і зможемо сказати приблизну ціну. Чим точніше прозвучить ТЗ, тим точнішу оцінку зможемо сказати.
Сказати точний час без ТЗ неможливо. Термін розробки залежить від специфіки теми, складності, функціоналу, тестування гіпотез і інших чинників. Надати попередню оцінку часу зможемо після обговорення вашої ідеї.
Звичайно. Разом ми проаналізуємо її, знайдемо віхи та запропонуємо рішення для реалізації. Визначимо необхідний функціонал, пріоритетність реалізації, напишемо Backlog і зробимо продукт.
У нас великий досвід роботи в розробці, тому з готовністю займемося навіть найскладнішими проектами. Нам подобаються унікальні та цікаві проекти з перспективою на ринку. Ми із задоволенням реалізуємо ваші ідеї, адже успіх клієнта — кращий показник ефективності.
Етапи розробки стартапу — проміжні цілі, які досягаються нашою командою. Після кожного етапу, ми надаємо звіт про виконану роботу і погоджуємо план далі. Команда проекту завжди на зв'язку, тому можете поставити питання в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект