Створення інтернет-магазину чаю у Brander

Розробка інтернет-магазину чаю — відмінне рішення для новачків в електронній комерції. Якщо ви тільки хотіли розпочати свій бізнес, але поки що не визначилися з нішею, щоб і актуально було, і вигідно, створення інтернет-магазину чаю та кави вам підійде. Зрозуміло, у товарів цієї категорії є певна сезонність (кількість продажів у холодну пору підвищується), але попит на продукцію завжди є. Розберемо, як відкрити інтернет-магазин із продажу чаю і що вам знадобиться.

Як відкрити інтернет-магазин чаю: спочатку готуємось

Статистика показує, що 80 % нових проєктів на ринку провалюється в перший рік. Чому так відбувається? Аналітики стверджують, що питання у недостатній підготовці до розробки інтернет-магазину чаю. Наш досвід це підтверджує. Є низка моментів, які потрібно продумати до того, як розпочати створення інтернет-магазину чаю.

Концепція

Зайдіть у будь-який магазин. Скільки чаю та кави ви там побачите? Чому покупці мають заходити до вашого інтернет-магазину й чекати на доставку?

Ваше завдання — створити унікальну цінність продукту для клієнтів. Як варіант, ви можете знайти свою спеціалізацію, наприклад:

 • чай та кава для шанувальників ЗОЖ;
 • люкс сегмент із підвищеним чеком та перевіреними постачальниками;
 • веганська продукція;
 • екотема;
 • чай або кава з конкретної країни чи регіону.

Останні три варіанти дадуть змогу створювати колаборації з локальними закладами у вашому місці.

Подумайте про заперечення наперед

Якщо одяг та взуття ми можемо побачити на моделях, то чай та каву спробувати не можна. Що робити під час розробки інтернет-магазину чаю? Вкластися в якісний контент: знайдіть фуд-фотографа та професійного автора.

Що робити після розробки інтернет-магазину чаю? Створіть акцію: запропонуйте своїм клієнтам сет популярних сортів за мінімальною ціною. Нехай вони самі вибирають, який чай замовлятимуть постійно.

Етапи створення інтернет-магазину чаю

Створення інтернет-магазину чаю — комплексна процедура, що складається з кількох важливих та складних етапів:

 1. Перший контакт. Ми вважаємо за краще знайомитися особисто або у форматі відеоконференції. Це допомагає краще зрозуміти цілі та особливості бізнесу нашого клієнта, на відміну від вивчення бріфу. Перед зустріччю наші менеджери знайомляться з ринком, конкурентами, можливою ЦА, щоб ставити вам найточніші питання.
 2. Упорядкування ТЗ. Бізнес-аналітик вивчає вимоги клієнта, отримує фідбек від програміста та дизайнера, повертається до клієнта та затверджує бажаний функціонал. Після цього менеджер проєкту складає технічну документацію. На основі цього ТЗ працюватимуть усі команди.
 3. Дизайн. У нас велика команда дизайнерів, яка створює дизайни з вау-ефектом. Спочатку фахівці пропрацюють сценарії поведінки вашої ЦА та створять максимально короткий та зручний шлях від входу на сайт до оплати замовлення. Потім починається творчий процес: створюються всі екрани, іконки, анімації та інші візуальні компоненти у фірмовому стилі. Якщо ви тільки починаєте шлях, у нас чудова команда з брендингу, яка розробить вам повноцінний брендбук.
 4. Програмування — складний і тривалий етап, оскільки охоплює і лицьову, і виворітну частину вашого сайту. Одна команда розробників займеться серверною частиною і зробить ресурс працюючим, а друга — подбає про те, що бачитиме клієнт, втілюючи задуми дизайнера.
 5. Тестування не рекомендуємо пропускати. Чим більше часу буде в тестувальників, тим менше грошей ви витратите на технічну підтримку та оновлення потім.
 6. Реліз. Ми дбаємо про клієнтів: допомагаємо вибрати домен, купити хостинг, розмістити сайт в інтернеті та випустити продукт на ринок.

Ми знаємо, як важливо замовнику бути в курсі того, що відбувається, тому регулярно показуємо проміжні результати та затверджуємо наступний етап. Наша команда працює за спринтами, а менеджер проєкту завжди з вами на зв’язку.

Як розкрутити інтернет-магазин чаю?

Харчові продукти — сфера з величезною конкуренцією, тому важливо залучити всі можливі напрями для просування вашого продукту. Для ефективного просування інтернет-магазину чаю вам потрібна комплексна маркетингова стратегія, яка охоплюватиме:

 • послуги SEO;
 • таргетована реклама;
 • контекстна реклама;
 • якісний контент;
 • робота з інфлюенсерами;
 • розміщення на маркетплейсах;
 • залучайте офлайн-засоби.

Знаєте, чому вже недостатньо використовувати лише деякі способи просування? Тому що їх уже використовують ваші конкуренти. Щоб отримувати прибуток і увійти до рейтингу найкращих продавців чаю, вам потрібно зробити ще більше.

Добре, якщо ви звернулися із запитом, як створити інтернет-магазин чаю в Brander, адже ми компанія повного циклу й готові допомогти вам стати найкращим на ринку. Ми розробимо для вас ефективний інтернет-магазин чаю та залучимо нових клієнтів за допомогою продуманої маркетингової стратегії.

Створення інтернет-магазину чаю

Що для вас чаювання? Для нас це ритуал, глибоко особистий та особливий для кожного. Продаючи листя чаю та супутні інструменти, ви працюєте з аудиторією поціновувачів релаксу. Чашка високогірного улуна будь-кого доведе до нірвани.

Якому бізнесу це потрібно?
Ми вважаємо, що торгівля чаєм в інтернеті може бути зосереджена на певному вигляді цього напою чи вузькій специфіці. Ви можете продавати, наприклад, послуги чайної церемонії. У такому разі ви продаєте емоцію, тому, якщо вам дорікатимуть у торгівлі “повітрям”, знайте, що відповісти кривдникам. Рекомендуємо сайт:
Магазинам чайної атрибутики
Організаторам чайних церемоній
Ритейлерам чайної продукції
Маркетплейсам
Етапи робіт
Знайомимося
Наша мета — налагоджувати контакт із клієнтом до того моменту, поки ми не побачимо, що перед нами жива людина зі своїми бажаннями та амбіціями. Від того, як швидко станеться це осяяння, залежить ефективність роботи.
Демонструємо
Вже на ранньому етапі дизайнер з програмістом покажуть проєкт у його поки що сирому, але вже дієздатному вигляді. Завдяки цій демонстрації впаде остання стіна, і ви зрозумієте, що перед вами не дилетанти, а справжні профі.
Повна робота
Коли клієнт дасть на нашу демонстрацію зелене світло, ми розпочнемо роботу до переможного. Багато вдосконалень у стартовий пакет внесе дизайнер, потім підхопить чергу програміст. Їхнє завдання — скомбінувати естетику та функціонал, не нашкодивши тому й іншому.
Новий погляд
Прийде ваша черга знову побачити свій сайт із продажу чаю. Тепер після довгих годин роботи перед вами буде завершений сайт. Його мета — нести чайну культуру на простори інтернету та приносити вам дохід. Не забуваємо також про тестування та виділяємо на нього додатковий тиждень, навіть якщо робота здається завершеною.
tea service

Як я визначу ефективність сайту?

Сайт опиниться в топ Google, окупиться за термін від одного до трьох місяців, і до вас почнуть приходити клієнти ваших конкурентів. Найчастіше ефективність буває легко виміряти, адже вона ніби витає у повітрі. Ми зі свого боку доповнимо це відчуття детальною інфографікою та демонстрацією продукту на різних стадіях. В результаті ви отримаєте:

 • Місце у топі видачі Google;
 • Популярність в AppStore та Play Store;
 • Диджиталізацію чайних традицій;
 • Різке зростання замовлень у мережі;
 • Зниження навантаження на фізичний магазин.
kettle
Результат
Ви популяризуєте чай у мережі

Чай асоціюється з теплом будинку та духом церемонії. З чаєм пов'язаний величезний культурний спадок всього світу, і ці традиції потрібно розвивати. Якщо ви поєднаєте цю світлу місію з бізнесом в інтернеті, то отримаєте задоволення та формулу успіху.

Інтернет — це швидкі покупки

З магазинами в реальному світі пов'язано багато головного болю, тоді як інтернет-магазин позбавлений практично всіх недоліків. Головне завдання — створити майданчик, який гідно представляє вас в інтернеті, справно продає людям чай і сприяє зростанню бізнесу. При цьому платити оренду та наймати персонал необов'язково.

Початок роботи бренду

Свій сайт, додаток та маркетингова підтримка творять чудеса. Коли ви зрозумієте, що весь цей час неправильно розуміли слово "бренд", ми будемо тільки раді. Бренд, створений компанією Brander — це не просто каламбур і позитивні емоції від покупок, але й екстаз у клієнтів від однієї згадки вашого імені.

cup of tea
Цінність Brander
Універсальний підхід до продажу
Багато розробників з якоїсь причини не хочуть заглиблюватися в маркетинг і дізнаватися, чому люди одні продукти купують, а повз інші проходять повз. Ми ж поєднуємо IT-технології та маркетинг. Іноді ця суміш за своїм ефектом виявляється настільки термоядерною та енергоефективною, що остуджувати її доводиться всюдисущим менеджерам.
Робота повним циклом
Що мають на увазі під повним циклом? Пояснюємо. Допустимо, ви приходите з ідеєю, і в нашому випадку це чайний магазин. Ми могли б зробити для вас онлайн-сторінку з простим каталогом і відпустити вас на всі чотири сторони, але ні. Наша мета — йти далі. Як зробити так, щоб у магазині чаю клієнтам хотілося купувати знову та знову? У цьому й полягає наше завдання.
Перфекціонізм і юзер френдлі
Подібно до китайського ченця, що сидить на вершині гори Хуашань і мирно помішує свій чай, ми використовуємо відточені методи для максимально ефективної реалізації кожного кейсу. Перфекціонізм виключає банальну помилку, а філософія юзер френдлі дозволяє розробляти, точно знаючи, що сподобається клієнту.
Обмін досвідом
Впевнені, ви з радістю розкажете про свій досвід у чайному бізнесі, а ми із задоволенням розвіємо міф про складність розробки, в який ви вірили весь цей час. Впевнені, що наслідки такого обміну досвідом виллються в союз, скріплений чашкою чаю.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Наші маркетологи знають безліч методів, за допомогою яких можна розкрутити все, що завгодно. Чай має цінність, як фізичну, так і духовну, тому його рекламувати буде простіше, ніж дрібнички.
Швидко відповісти на це питання можна тільки так: маркетинг стимулює продажі. Якщо вам це звучить, як незрозуміле заклинання з Гаррі Поттера, радимо зв'язатися з нашим менеджером.
Якщо ваша аудиторія вже сформована, тоді є ймовірність, що вона швидко відреагує на те, що у вас з'явилася філія в інтернеті, і на окупність піде не більше одного-трьох місяців. Далі роботу потрібно буде підтримувати за допомогою технічного супорта.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (57 голосів)