Створення інтернет магазину побутової техніки

Створення інтернет магазину побутової техніки — це розробка торгового майданчика онлайн, де відвідувачі зможуть замовити з доставленням пристрої, прилади та гаджети, необхідні для впорядкування та досягнення комфорту вдома. Йдеться про всілякі телевізори, пральні машини, холодильники, тостери, електрочайники тощо. Рекомендуємо замовити створення інтернет магазину побутової техніки та електроніки у професіоналів з Brander.

Особливості створення інтернет магазину побутової техніки

При розробці інтернет магазину побутової техніки спеціалістам слід приділяти особливу увагу наступним нюансам:

  1. Адаптивність. Більшість сучасних користувачів роблять покупки в інтернеті за допомогою своїх смартфонів чи планшетів. Необхідно створення десктопної та мобільної версії сайту, щоб він коректно відображався на будь-яких пристроях.
  2. Дизайн. Сайт в інтернеті — це обличчя вашої компанії, тому він має виглядати солідно та привабливо. При цьому він має бути максимально зручним для користувачів, щоб їм не доводилося довго шукати потрібні товари, послуги чи інформацію. Необхідне створення внутрішньої пошукової системи, а також продуманого дерева категорій та підкатегорій.
  3. При розробці інтернет магазину запчастин для побутової техніки та самих приладів вкрай важлива SEO-оптимізація. Сайт має бути оптимізований під пошукові запити користувачів.
  4. Гнучка система налаштувань. Власнику сайту потрібно надати можливість змінити через час колірну гаму та різні графічні елементи. 
  5. Грамотна структура. Більшість користувачів не відрізняються терпінням, тому вони не захочуть довго копатися в незручному та незрозумілому каталозі. Швидше за все, вони підуть за покупками на сайт конкурентів.

Особливу увагу при створенні інтернет магазину побутової техніки слід приділити карткам товарів. Оскільки у клієнтів не буде можливості помацати телевізор або пилотяг, необхідно максимально серйозно поставитися до фотографій приладів. Фотографувати потрібно з різних ракурсів, щоб покупцям було зрозуміло, які у товару розміри, об'єм, особливості конструкції. У картках обов'язково вказуються технічні параметри, такі як вага, енергоспоживання, потужність, час автономної роботи тощо. Іншими словами, у картці повинні бути розписані всі подробиці, яких не побачиш на фотографіях.

Чому створення інтернет магазину побутової техніки необхідне?

Створення інтернет магазину побутової техніки значно спростить життя вашим клієнтам. Їм не потрібно буде виходити з дому та добиратися до магазину, а потім доставляти покупку до пункту призначення своїми силами. На відміну від одягу та взуття, електроприлади не потрібно приміряти, тому зручно їх замовляти з доставленням через сайт. Також завдяки створенню інтернет магазину побутової техніки зручніше порівнювати ціни, сортувати товари за новизною та популярністю, знаходити акції та знижки. До того ж ціни на таких торгових майданчиках зазвичай нижчі, ніж у звичайних магазинах.

Завдяки створенню інтернет магазину побутової техніки ви заощадите час і собі, і клієнтам. Вам не доведеться займатися постійними перестановками товарів та плануванням зовнішнього вигляду вітрини. Набагато простіше правильно розмістити товари на сайті. Покупцям не доведеться годинами ходити між вітринами та відбиватися від настирливих консультантів, яким потрібно виконати певний план, поставлений начальством. Дайте відвідувачам свободу і вони самі виберуть все необхідне. Для цього достатньо, щоб після створення інтернет магазину побутової техніки в картках товарів була вказана докладна технічна інформація з цифрами. Також знадобиться реалізація зручного сервісу доставляння.

Розробка онлайн-магазина побутової техніки

Як створюється онлайн-магазин побутової техніки? Зараз ми відкриємо завісу таємниці над процесом. Обережно! Прочитання спричиняє бажання терміново зв’язатися з менеджером Brander та замовити сайт, додаток та маркетингову кампанію.

Хто вибирає?
На сучасному стані розвитку високих технологій людина все більше покладається на розумні пристрої для дому. Не дивно, що магазини побутової техніки переживають хвилю небувалої популярності. Brander із задоволенням бере участь у підтримці цієї хвилі та пропонує додаток:
мережам побутової техніки
монобрендам, що пропонує від одного до трьох продуктів
стартапам, що тільки планують вихід на ринок
фірмам, що проходять ребрендинг
бажаючим упорядкувати каталог продукції
Кейси
Крок за кроком
У всього є початок
У будь-якому суспільстві заведено починати з вітання. Як люди виховані, ми дотримуємося правил. Дотримання формальності дає змогу сторонам ближче дізнатися один одного перед початком робіт, поговорити про плани, амбіції. Звичайне спілкування, результатом якого стає розуміння, чому робота має виконуватися саме так і ніяк інакше.
Підсумовуємо ідеї
Усі ідеї, озвучені клієнтом та командою Brander, вирушають до технічного завдання. Крім опису розробки вашого магазину техніки, ми також вказуємо бюджет, тимчасові витрати та ключових виконавців. Прагнемо зробити роботу максимально прозорою, позбавити білих плям та недомовленості.
Дизайнер вступає перший
Естетичний смак, рука художника та знання бізнесу… Це і є ваш ідеальний дизайнер! Він вивчить усіх конкурентів у ніші побутової техніки, щоб ви могли спати спокійно. Дизайнер також звіриться з результатами дослідження цільової аудиторії. Унікальні знання дадуть можливість створити унікальний продукт.
Програміст продовжує
Наступний хід за програмістом. Його відрізняє холодний розрахунок та нескінченна любов до коду. Ідеальним він вважає проєкт, де вдалося втілити всі технічні задуми клієнта. Радіє, коли не довелося ображати дизайнера, вимагаючи від нього забрати зайвий графічний елемент. Класний сайт народжується там, де кожен із перелічених пунктів втілений однаково.
process

Результат

Сьогодні ми не тільки прибираємо та миємо посуд, але й навчаємося, розважаємося та виховуємо дітей. Технологічний прогрес викликав зростання купівельної спроможності, і сьогодні кожен підприємець не проти вхопити шмат цього пирога. Експерти з продажу побутової техніки мають знати, що наш додаток виконає для них такі завдання:

  • знизить навантаження на магазини;
  • розширить можливості мережі в інтернеті;
  • залучить нових покупців та зміцнить лояльність старих;
  • дасть змогу працювати за системою передзамовлень.
thumbs up
Brander > інші
Відносини, що побудовані на виконаних обіцянках
Агентства люблять прикриватися словом довіру. Мовляв, «наші стосунки збудовані на довірі». Ми не з них! Команда Brander є прагматичною й не кидається словами на вітер. Обіцяємо, що ви не почуєте нічого, окрім правди. Якщо проєкт складний і потребує додаткових годин на реалізацію — дізнаєтесь. Якщо ідея не відповідає маркетинговим очікуванням — з правдою доведеться зіткнутися віч-на-віч. У цьому полягає магія Brander. Там, де інші вішають на вуха локшину, ми вважаємо за краще говорити факти в лоб.
Стратегія повного циклу
Ми виконали понад тисячу проєктів, і здебільшого, замовники поверталися з новими ідеями. Коли ми запитували підприємців, чому вони обрали нас повторно, відповідь була однаковою: «Повний цикл». У це поняття входить комплекс робіт, що робить команда. Крім сайту сюди входять промо-кампанія, маркетингові дії, розкручування готового продукту. Заплативши один раз, клієнт отримує доступ до всіх інструментів Brander. Відчуття такої могутності дає впевненість, що рамки лише в голові.
Де зберігаються всі таємниці?
У наших палацах пам’яті 😃😃😃 Насправді ми сумлінно ​​ставимося до конфіденційності клієнта. Від секретності задуму залежить, наскільки унікальним продукт вийде. Тому якщо потрібно, ми підписуємо документ про нерозголошення. Якщо це допоможе позбавити вас стресу, ми теж будемо працювати в спокійних обставинах.
Ми вивчимо ринок побутової техніки
Мова про масоване дослідження, у процесі якого ми дізнаємося, хто ваш головний конкурент, чому він став успішним і де не дотискаєте ви. Також подивимося на цільову аудиторію, оголимо її таємниці та вразливі місця. У них і битимемо, щоби досягти максимальних конверсій.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ніяк! Якщо ми припускаємося помилки, то виявляємо її на етапі тестування. В особливо складних проєктах на цю процедуру може піти до двох тижнів. Нетерплячим клієнтам пропонуємо почитати відгуки на продукти, власники яких поспішили з релізом та не виправили баги. Видовище не для людей зі слабкими нервами, але якщо ви наполягаєте…
Майже кожен бізнесмен вважає себе експертом у вибраній галузі. Сперечатися не будемо, це заслужено, але люб’язно зазначимо, що ми займаємося розробкою, а тут потрібен інший рівень експертного оцінювання. Найкраще бізнес працює, коли кожен займається тим, що вміє краще за інших. Розумієте, до чого це ми?
Прочитайте наш захоплюючий лонгрід на цю тему. Принагідно напишіть менеджеру, він введе вас у курс справи.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (63 голоса)