Верстка інтернет-магазину

Верстка сторінок — один з вирішальних факторів швидкості завантаження, функціональності і юзабіліті, а також їх правильного відображення і роботи на різних пристроях.  Від якості верстки інтернет-магазину залежить ранжирування і конверсія — позиція сайту в пошуковій видачі і відсоток унікальних користувачів, які зроблять покупку в інтернет-магазині.

Професійна верстка

Професійна верстка гарантує швидкодію і служить базою для seo-просування інтернет-магазину, незалежно від кількості сторінок, контенту і функцій на кожній з них.

Правильна верстка сайту робить інтернет-магазин візуально красивим, але при цьому зрозумілим для користувачів і пошукових систем.  Її завдання — збільшити охоплення аудиторії, не дати потенційному клієнту піти без покупки і підвести його до неї.  5 ознак професійної верстки:

Висока швидкість завантаження

Сайт вантажиться не довше ніж трьох секунд.  Кожна додаткова секунда очікування — це -20% від потенційних покупців, які не стануть чекати і підуть до конкурентів.  Швидкість завантаження залежить від різних чинників, наприклад, потужності вашого сервера, але неправильно зверстані, важкі сторінки теж значно впливають на цей параметр.

Кросбраузерність

Інтернет-магазин стабільно працює у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera актуальних версій.  Чим більше програм може відобразити сайт, тим більше у нього покупців.  Хороший верстальник буде використовувати тільки елементи html-коду, які однаково відображаються у всіх браузерах, і може написати рішення, які будуть автоматично спрацьовувати при нестандартних вимогах одного з них.

Адаптивність

Сайт однаково правильно і швидко працює як на десктопних ПК, так і на мобільних пристроях.  Кількість покупців, що замовляють товари і послуги в інтернет-магазинах зі свого смартфона або планшета вже більше, ніж тих, хто користується ноутбуком або ПК.  Адаптований під меншу, але не фіксовану діагональ екрану, але такий же функціональний інтернет-магазин, в десятки разів збільшить конверсію.  Ще 10 років тому компанії замовляли розробку окремої мобільної версії, але зараз сайти роблять адаптивними за замовчуванням.

Семантика

Мінімум html-тегів, що строго відповідають даним всередині них.  Чистий, структурований і читабельний код прискорює завантаження сторінки і робить її більш зрозумілою для пошукових роботів — піднімає вище у видачі.  У HTML5 є теги, що підвищують семантичного розмітки, але вміння передати сенс і логіку, винісши стилі, графіку і динамічні елементи в окремі класи, залежить тільки від професіоналізму верстальника.

Валідність

Верстка інтернет-магазину відповідає міжнародному стандарту організації W3C.  Валідність коду — його правильність і відсутність помилок.  Верстку можна перевірити на різних сервісах, але стандартом якості вважається хороша оцінка від W3C.  Оптимізовані, валідність сторінки, створені відповідно до методології розробки, краще просуваються в пошукових системах.

Наша команда верстальників

Верстка сайту — розмітка та оформлення інтерактивних HTML-сторінок з описом елементів зовнішнього вигляду в CSS на основі дизайн-макету. Завдання верстальників — написати стандартизований код, що описує всі елементи сайту: від розмірів блоків до реакції компонентів на взаємодію з ними, наприклад, зміна кольору кнопки при наведенні на них курсора миші. При цьому він повинен відповідати PSD-макету, намальованому дизайнерами, і технічним завданням. Для верстки використовують спільну мову розмітки HTML, зрозумілий всім браузерам, CSS (каскадні таблиці стилів, що описують оформлення), а також функції JavaScript для підключення мультимедіа файлів, анімації, спливаючих вікон, геолокації і інших динамічних елементів. Це один з останніх етапів front-end розробки, після якого залишається тільки зв'язати зверстані сторінки з налаштованої CMS, протестувати їх роботу — і можна починати продавати.

"Brander" займається розробкою інтернет-магазинів з 2009 року, ми випустили на український ринок більше 700 успішних e-commerce проектів, для створення кожного з яких потрібна була якісна верстка.

Ми підходимо до розробки комплексно, починаючи з докладної аналітики і до багаторівневого тестування, щоб інтернет-магазин став інструментом, котрий ефективно вирішує ваші завдання, завдання вашого бізнесу і його клієнтів.  Ми знаємо, як створити унікальний, впізнаваний дизайн для сайту і навчити його працювати за допомогою професійної верстки.  Інтернет-магазин, розроблений "Брендер" привертає увагу динамічними елементами, швидко вантажиться, ненав'язливо демонструє величезну кількість можливостей (фільтри, характеристики, знижки, послуги), а головне — зрозумілий і функціональний, в ньому легко і приємно купувати.

Професійна верстка — обов'язкова умова високих продажів і позитивних оцінок від клієнтів.  Ми вміємо розробляти продають інтернет-магазини і робимо це поетапно:
 

01
Аналітика

Верстка — технічна частина розробки сайту, пов'язана з сео-оптимізацією.  Щоб почати її, потрібен не тільки дизайнерський макет сайту, але і зібране семантичне ядро.  В технічному завданні для верстальників вказуються теги, використання яких покращує оцінки від сервісів, які перевіряють валідність і позиції у видачі пошукових систем.  Аналітика — найперший етап розробки сайту, потрібний для створення  портрета покупця, оцінки ніші і конкурентів, а також інших факторів.  На їх основі вибирають CMS і продумують дизайн, який визначає складність і ціну верстки.

02
Верстка

Написання коду на HTML5, CSS3 і JavaScript, в тому числі для php frameworks, наприклад, Laravel, і під імплементацію для CMS Wordpress, Opencart та інших.  Адаптація сторінок до різних браузерам і пристроїв.

03
Тестування

Перевірка відповідності зверстаних файлів дизайн-макету та технічним завданням, а також аналіз швидкості завантаження сторінок, коректності відображення в різних браузерах і семантичності.  Для тестування використовується W3C, а також Window Raizer для адаптивності, PerfectPixel для перевірки ідентичності макету та інші інструменти.

04
Інтеграція файлів з CMS

Її часто пропонують верстальники-фрілансери, проте краще відразу доручити всі етапи розробки одній компанії, щоб отримати цілісний і готовий до роботи продукт.  Це вигідніше, ніж додатково платити розробникам, які витратять час, на те, щоб розібратися в чужому коді, а, можливо, і адаптувати його під особливості вашої CMS.  З цієї ж причини ми можемо почати роботу з готовим PSD-макетом сайту, зібравши семантику для тегів і дотримуючись всіх правил якісної верстки, але не гарантувати такий же підсумковий результат, як при комплексному підході до розробки.

Верстка інтернет-магазину в "Brander" — це:
01
Досвід

Верстка інтернет-магазину включає в себе роботу з базовими сторінками, "Головна" або "Про нас", але основна її частина — настройка категорій, кошики і карток товарів.  Ми знаємо, як помістити максимум інформації і функцій для користувачів, зберігши швидкість завантаження.

02
Технології

Ми використовуємо тільки актуальні програмні інструменти для HTML5, CSS3 і JavaScript — Bootstrap, LESS, Sass, Jquery, Js і багато інших. Ми працюємо з різними php-фреймворками і CMS, а також завжди знайдемо кастомні рішення для нестандартних ситуацій.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два аспекта формування вартості верстки інтернет-магазину. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
У нас великий досвід роботи з версткою інтернет-магазину, тому з готовністю займемося навіть найскладнішими проектами. Нам подобаються унікальні та цікаві проекти з перспективою на ринку. Ми із задоволенням реалізуємо ваші ідеї, адже успіх клієнта — кращий показник ефективності.
Етапи верстки інтернет-магазину — проміжні цілі, які досягаються нашою командою. Після кожного етапу, ми надаємо звіт про виконану роботу і погоджуємо план далі. Команда проекту завжди на зв'язку, тому можете поставити питання в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.