Як верстка оживить ваш сайт

Верстка сторінок — один з вирішальних факторів швидкості завантаження, функціональності і юзабіліті, а також їх правильного відображення і роботи на різних пристроях.  Від якості верстки інтернет-магазину залежить ранжирування і конверсія — позиція сайту в пошуковій видачі і відсоток унікальних користувачів, які зроблять покупку в інтернет-магазині.

Верстка сайту — розмітка та оформлення інтерактивних HTML-сторінок з описом елементів зовнішнього вигляду в CSS на основі дизайн-макету.  Завдання верстальників — написати стандартизований код, що описує всі елементи сайту: від розмірів блоків до реакції компонентів на взаємодію з ними, наприклад, зміна кольору кнопки при наведенні на них курсора миші.  При цьому він повинен відповідати PSD-макету, намальованому дизайнерами, і технічним завданням.  Для верстки використовують спільну мову розмітки HTML, зрозумілий всім браузерам, CSS (каскадні таблиці стилів, що описують оформлення), а також функції JavaScript для підключення мультимедіа файлів, анімації, спливаючих вікон, геолокації і інших динамічних елементів.  Це один з останніх етапів front-end розробки, після якого залишається тільки зв'язати зверстані сторінки з налаштованої CMS, протестувати їх роботу — і можна починати продавати.

 Професійна верстка

Правильна верстка сайту робить інтернет-магазин візуально красивим, але при цьому зрозумілим для користувачів і пошукових систем.  Її завдання — збільшити охоплення аудиторії, не дати потенційному клієнту піти без покупки і підвести його до неї.  5 ознак професійної верстки:

 1.  Висока швидкість завантаження.  Сайт вантажиться не довше ніж трьох секунд.  Кожна додаткова секунда очікування — це -20% від потенційних покупців, які не стануть чекати і підуть до конкурентів.  Швидкість завантаження залежить від різних чинників, наприклад, потужності вашого сервера, але неправильно зверстані, важкі сторінки теж значно впливають на цей параметр.
 2.  Кросбраузерність.  Інтернет-магазин стабільно працює у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera актуальних версій.  Чим більше програм може відобразити сайт, тим більше у нього покупців.  Хороший верстальник буде використовувати тільки елементи html-коду, які однаково відображаються у всіх браузерах, і може написати рішення, які будуть автоматично спрацьовувати при нестандартних вимогах одного з них.
 3.  Адаптивність.  Сайт однаково правильно і швидко працює як на десктопних ПК, так і на мобільних пристроях.  Кількість покупців, що замовляють товари і послуги в інтернет-магазинах зі свого смартфона або планшета вже більше, ніж тих, хто користується ноутбуком або ПК.  Адаптований під меншу, але не фіксовану діагональ екрану, але такий же функціональний інтернет-магазин, в десятки разів збільшить конверсію.  Ще 10 років тому компанії замовляли розробку окремої мобільної версії, але зараз сайти роблять адаптивними за замовчуванням.
 4.  Семантичного.  Мінімум html-тегів, що строго відповідають даним всередині них.  Чистий, структурований і читабельний код прискорює завантаження сторінки і робить її більш зрозумілою для пошукових роботів — піднімає вище у видачі.  У HTML5 є теги, що підвищують семантичного розмітки, але вміння передати сенс і логіку, винісши стилі, графіку і динамічні елементи в окремі класи, залежить тільки від професіоналізму верстальника.
 5.  Валідність.  Верстка інтернет-магазину відповідає міжнародному стандарту організації W3C.  Валідність коду — його правильність і відсутність помилок.  Верстку можна перевірити на різних сервісах, але стандартом якості вважається хороша оцінка від W3C.  Оптимізовані, валідність сторінки, створені відповідно до методології розробки, краще просуваються в пошукових системах.

 Професійна верстка гарантує швидкодію і служить базою для seo-просування інтернет-магазину, незалежно від кількості сторінок, контенту і функцій на кожній з них.

 Наша команда верстальників

"Brander" займається розробкою інтернет-магазинів з 2009 року, ми випустили на український ринок більше 700 успішних e-commerce проектів, для створення кожного з яких потрібна була якісна верстка.

Ми підходимо до розробки комплексно, починаючи з докладної аналітики і до багаторівневого тестування, щоб інтернет-магазин став інструментом, котрий ефективно вирішує ваші завдання, завдання вашого бізнесу і його клієнтів.  Ми знаємо, як створити унікальний, впізнаваний дизайн для сайту і навчити його працювати за допомогою професійної верстки.  Інтернет-магазин, розроблений "Брендер" привертає увагу динамічними елементами, швидко вантажиться, ненав'язливо демонструє величезну кількість можливостей (фільтри, характеристики, знижки, послуги), а головне — зрозумілий і функціональний, в ньому легко і приємно купувати.

Професійна верстка — обов'язкова умова високих продажів і позитивних оцінок від клієнтів.  Ми вміємо розробляти продають інтернет-магазини і робимо це поетапно:

 1.  Аналітика.  Верстка — технічна частина розробки сайту, пов'язана з сео-оптимізацією.  Щоб почати її, потрібен не тільки дизайнерський макет сайту, але і зібране семантичне ядро.  В технічному завданні для верстальників вказуються теги, використання яких покращує оцінки від сервісів, які перевіряють валідність і позиції у видачі пошукових систем.  Аналітика — найперший етап розробки сайту, потрібний для створення  портрета покупця, оцінки ніші і конкурентів, а також інших факторів.  На їх основі вибирають CMS і продумують дизайн, який визначає складність і ціну верстки.
 2.  Верстка.  Написання коду на HTML5, CSS3 і JavaScript, в тому числі для php frameworks, наприклад, Laravel, і під імплементацію для CMS Wordpress, Opencart та інших.  Адаптація сторінок до різних браузерам і пристроїв.
 3.  Тестування.  Перевірка відповідності зверстаних файлів дизайн-макету та технічним завданням, а також аналіз швидкості завантаження сторінок, коректності відображення в різних браузерах і семантичності.  Для тестування використовується W3C, а також Window Raizer для адаптивності, PerfectPixel для перевірки ідентичності макету та інші інструменти.
 4. Інтеграція зверстаних файлів з CMS інтернет-магазину.  Її часто пропонують верстальники-фрілансери, проте краще відразу доручити всі етапи розробки одній компанії, щоб отримати цілісний і готовий до роботи продукт.  Це вигідніше, ніж додатково платити розробникам, які витратять час, на те, щоб розібратися в чужому коді, а, можливо, і адаптувати його під особливості вашої CMS.  З цієї ж причини ми можемо почати роботу з готовим PSD-макетом сайту, зібравши семантику для тегів і дотримуючись всіх правил якісної верстки, але не гарантувати такий же підсумковий результат, як при комплексному підході до розробки.

Верстка інтернет-магазину в "Brander" — це:

 1.  Досвід.  Верстка інтернет-магазину включає в себе роботу з базовими сторінками, "Головна" або "Про нас", але основна її частина — настройка категорій, кошики і карток товарів.  Ми знаємо, як помістити максимум інформації і функцій для користувачів, зберігши швидкість завантаження.
 2.  Технології.  Ми використовуємо тільки актуальні програмні інструменти для HTML5, CSS3 і JavaScript — Bootstrap, LESS, Sass, Jquery, Js і багато інших.  Ми працюємо з різними php-фреймворками і CMS, а також завжди знайдемо кастомними рішення для нестандартних ситуацій.

У випадку з таким етапом розробки, як верстка інтернет-магазину, ціна залежить від кількості і типу сторінок.  Чим більше функцій у вашого торгового майданчика, тим більше верстка вимагає від програмістів і займає часу.

Верстка інтернет-магазину

Не всі розуміють, що таке процес верстки. Ми тут, щоб пояснити, кому і навіщо воно потрібно, а також розповісти, що це взагалі таке. Верстка – це процедура, яка проводиться програмістами та дизайнерами з метою створення зовнішнього вигляду кожної окремо взятої сторінки сайту. Завдання, поставлені клієнтом, на цьому етапі перекладаються мовою коду і починають свою роботу в Інтернеті. Якщо ви тут, то готові дізнатися про всі секрети цієї праці.

Виходить, верстка потрібна кожному?
Так і є! Грамотний маркетинг – це лише одна зі складових успіху. Для повноти емоцій клієнт хоче побачити гарну оболонку, і за це відповідає верстка сайту. Клієнт, заглядаючи на сайт, спирається на первинні емоції, тобто «зустрічає по одягу». Тож покажімо йому, який ви крутий!

Верстку замовляють:
В електронній комерції
Для продажу всього, що можна взяти в руки
У продажу цифрових продуктів
У продажу навчальних онлайн-програм
На великих та маленьких маркетплейсах
Всі, хто хоче собі привабливий сайт
Кейси
Як верстати?
Перевірка
Потрібно подивитись, з чим ви прийшли. Найчастіше кількох вступних речень про ваш бізнес вистачає, і після отриманої інформації верстку вже стає робити простіше. Іноді потрібні комплексні зміни, і в таких випадках працюватимемо індивідуально.
Покажемо свій план
План ми також називаємо технічним завданням. У ньому показані всі нюанси щодо вартості, яка відштовхується від складності роботи та кількості годин, необхідних для успішного виконання.
Прибрати проблеми
Буває, до нас звертаються з проханням здійснити верстку вже наявних ресурсів. У процесі такої роботи доводиться перевіряти сайт на баги, глюки та інші інтернет-захворювання. З чистою архітектурою працювати набагато простіше.
Робимо напевно!
Вам точно не сподобається, якщо в майбутньому проблеми знову спливатимуть і їх доведеться виправляти, тому верстка запобігатиме можливості виникнення нових косяків.
Підсумкова перевірка
Перш ніж передати сайт клієнту, нам потрібно буде його перевірити та протестувати. Нерідко буває, що тестування займає трохи більше часу, ніж очікувалося. Не варто через це переживати, адже ми зацікавлені у результаті, а він потребує комплексного підходу.
It`s alive!
Що дасть верстка особисто вам?
01
Читабельний текст

Адаптивна верстка – це процес створення єдиного макета. Це, що називається, «ол інклюзів». Розміри шрифтів перестануть змінюватись, текст не буде повзти вниз. Проведення верстки – це необхідна профілактика для кожного власника бізнесу.

02
Мобільне дублювання

Успішний бізнес, рано чи пізно, починає розуміти необхідність мобільної версії для свого сайту. Завдяки верстці ви отримаєте сайт нового типу URL з красивою літерою "m" на початку. Це покаже клієнтам і конкурентам, що ви серйозний діджитал-гравець, і з вами варто рахуватися.

03
Картинки на своїх місцях

Багатьом здається, що зображення опиняються на своїх місцях за помахом чарівної палички, але насправді це не так. Верстка полегшує процес розміщення картинок у десятки разів. В такому випадку один раз пустити у справу дизайнера та програміста – це як звозити машину на СТО після кількох тисяч кілометрів у дорозі.

04
Взаємозв'язок із браузерами

Йдеться про універсальність верстки. Brander враховує кожну деталь і завжди дбає, щоб сайт коректно працював у всіх популярних браузерах. Ми будемо прагнути, щоб навіть клієнт зі старою версією браузера відкривав сайт без проблем. У таких випадках потрібна хороша верстка.

05
Потоваришувати з клієнтом

Якщо враховано всі зазначені пункти, ви на кілька позицій підвищуєте юзабіліті вашого ресурсу. Жоден користувач не залишиться байдужим до того, що про нього дбають. Чи варто нагадувати, що це жирний бонус для вашого продажу?

How?

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Show me
Верстак імені Brander
Переваги повного циклу
Коли працюєте з нами, можна не хвилюватися, що після закінчення верстки ми про вас забудемо. Наша мета – не лише провести успішну угоду, а й заробити лояльного клієнта. Ми підкажемо, як розкручувати власний сайт, де брати інструменти для маркетингу та як самостійно виправляти некритичні помилки.
Тисяча успішних кейсів
Верстка сайтів – це технічне вміння, яким досконало володіє кожен наш програміст. Якщо у вас з цього приводу виникли сумніви, тоді просто подивіться наше портфоліо з більш ніж 1000 різних кейсів.
Не плутаємо сервіс та стосунки
Ми чудово розуміємо, що насамперед між нами ділові відносини. Правда, дружити ми теж любимо, тому до кожного замовлення ставимося як до рідного. Ви помітите це завдяки якості спілкування з нашою командою.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Залежить від того, наскільки все запущено. Іноді доводиться виконувати роботу буквально з нуля, виправляючи працю несумлінних колег.
Іноді справляємось за 6-8 годин, але в інших випадках робота розтягується на кілька днів через підвищену складність.
Ми припускаємо, що у вас немає необхідної технічної підготовки, але готові імпровізувати. У будь-якому випадку ми будемо спиратись на ваші рекомендації та все робитимемо згідно ТЗ.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (351 голос)