Створення інтернет магазину годинників - розробка в компанії Brander

Створення інтернет магазину годинників — це розробка торгового майданчика онлайн для продажу аксесуарів з довгою історією, які досі актуальні. Не вірте, коли вам кажуть, що нині така категорія товарів вже нікому не потрібна. Різниця лише в тому, що тепер цей бізнес став нішевим, тому вам потрібно буде знайти та залучити цільову аудиторію. Створити інтернет магазин годинників вам допоможуть досвідчені фахівці з компанії Brander. 

Особливості створення інтернет магазину годинників

Якщо вас цікавить, як створити інтернет магазин годинників, то для цього вам потрібно буде ретельно продумати й спланувати безліч моментів: 

  1. Вивчити особливості ніші. Сьогодні всі годинники можна умовно розділити на механічні, електронні та "розумні", причому у кожного з цих типів своя цільова аудиторія.
  2. Скласти бізнес-план. Перед створенням інтернет магазину годинників потрібно заздалегідь продумати, як буде побудована робота з клієнтами, а також грамотно розподілити ресурси.
  3. Вивчити цільову аудиторію. Якщо коротко, то вашу ЦА можна умовно поділити на дві основні категорії. Це будуть старші люди, які віддають перевагу класичній механіці, і молодь, більш схильна вибирати електронні гаджети.
  4. Асортимент. Якщо зробити інтернет магазин годинників і не наповнити його правильним асортиментом, то він може і не вийти на окупність. У каталозі після його створення повинні бути аксесуари на будь-який смак, включаючи смарт-годинники, інтер'єрні та наручні моделі.
  5. Постачальники. Тут вам доведеться вибирати між постачанням безпосередньо від виробника, який займається створенням аксесуарів, та співпрацею з перекупниками.
  6. Доставляння. Приділіть цьому моменту особливу увагу, тому що товари з цієї ніші відрізняються підвищеною крихкістю. 

Окремо варто згадати персонал. Створити інтернет магазин годинників — це ще пів справи, адже його хтось повинен буде обслуговувати. Принадність торгового майданчика онлайн в тому, що вам не знадобиться великий штат співробітників. Проте відбір має бути суворим, і будьте готові до того, що консультантам знадобляться навчальні курси. Вузька ніша має на увазі наявність кваліфікованих фахівців, які після створення інтернет магазину годинників нададуть клієнтам усі необхідні консультації. Вони повинні однаково добре розуміти, як влаштовані смарт-пристрої та класична механіка. Консультації надаватимуться через спеціальний чат на сайті або за допомогою дзвінків.

Чим вигідне створення інтернет магазину годинників?

Завдяки створенню інтернет магазину годинників ви зможете надати клієнтам величезний асортимент, адже каталог на сайті можна наповнювати до нескінченності. Головне, щоб усе містилося на складі. Завдяки зручній системі пошуку та деревоподібному каталогу користувачі після створення інтернет магазину годинників будуть легко знаходити товари навіть без допомоги консультантів. При цьому вартість товарів буде нижчою, ніж у фізичних торгових точках. Це пояснюється відсутністю необхідності платити оренду за приміщення та наймати великий штат працівників.

Створення інтернет магазину годинників допоможе вам швидше завоювати лояльність клієнтів. На сайті після його створення можна реалізувати зручну та зрозумілу систему лояльності з різними бонусами, акціями та знижками. Обов'язково потрібно надати покупцям можливість залишати відгуки про куплені товари. Це не тільки збільшить популярність вашого бізнесу в мережі, але допоможе вам відстежувати якість продукції після її створення. Якщо у відгуках клієнт напише, що йому дістався бракований аксесуар, поставтеся до цього з розумінням та надайте безплатну заміну. Також варто повідомити про це постачальника, щоб він уважніше стежив за якістю продукції.

Створення інтернет-магазину годинників

Годинник у всі часи вважався елементом стилю, який багато говорить про характер людини. Вони можуть сигналізувати про те, що їхній власник — це діловий homo sapiens, і його зайнятість необхідно поважати. Під час створення інтернет-магазину потрібно мислити у схожому стилі. Люди люблять тримати свої справи під контролем, але з годинниками це робити набагато простіше. Достатньо створити інтернет-магазин, де наручний аксесуар своєї мрії можна буде купити просто та приємно.

Який бізнес підходить?
Годинник може бути наручним, настінним, для тумбочки біля ліжка тощо. Тепер навіть гігантські корпорації, такі як Apple і Samsung, випускають нову партію розумних годинників щороку. Все перераховане може зацікавити тисячі й тисячі покупців, які завжди знаходяться у пошуку. Їм потрібен сайт, де вони легко знайдуть необхідний товар. Також їм знадобиться особистий кабінет, у якому вони відчують себе босами та зможуть скористатися акцією 😜. Замовляйте сайт, якщо ви:
Продаєте декор для квартири чи будинку
Продаєте аксесуари
Виготовляєте годинники
Займаєтеся ритейлінгом годинників
Надаєте ремонтні послуги
Етапи розробки
Знайомимося
Який би обсяг робіт не потрібно було виконати, важливо спочатку познайомитися з вами та зрозуміти вашу думку. Також нам захочеться обговорити всі формальні питання та з'ясувати, що влаштовує обидві сторони, і з чим миритися вони не готові. Тому запрошуємо вас на відеоконференцію чи на зустріч у реальному житті, що навіть краще.
Стартовий етап розробки
Почнемо з макета. Ви повинні розуміти на схематичному рівні, як працюватиме майбутній сайт. Наш дизайнер та програміст покажуть демоверсію. На цьому етапі буде час вносити коригування, адже правити поки що буде легко, і для цього не знадобляться складні маніпуляції.
Дизайнер + програміст
Якщо докладніше про завдання цих фахівців, то дизайнер виконує художню функцію, наводить порядок у сайті, прокладає мости між естетикою і функціоналом. Потім естафету перехоплює програміст і “оживляє” напрацювання дизайнера. Взаємодія між ними має бути спокійною та взаємодоповнювальною (за цим простежать менеджери).
Тестуємо продукт
Не можна відпускати ресурс у вільне плавання, не переконавшись у його працездатності повністю. Цим і займається наша команда розробників, часом приділяючи тестуванню не менше уваги, ніж розробці.
clock-man
Розповімо про себе
Робимо швидко, але на перспективу
А ви знаєте, що педантичність, увагу до деталей та швидкодію можна поєднувати? Це не всім очевидно. Однак ми встигли отримати досвід на сотнях кейсів та усвідомили базові потреби бізнесу при розробці сайтів. Це дозволяє скоротити час розробки та призводить до оптимального результату досить швидко.
Вчимося разом із клієнтом
Не варто думати, що ми розуміємося на всіх видах бізнесу, який до нас звертається. Але при цьому ми швидко вчимося і здатні в короткі терміни осягнути ази вашої справи. Також ми постараємося розвіяти страхи та міфи, пов'язані з розробкою, щоб ви підходили до процесу не як боязка лань, а як лев завойовник.
Розвиваємо бренди
Часом компанія до кінця не розуміє значення слова "бренд". Так називають все, що провокує клієнтів зробити покупку. Бренд — це ваша історія, ідея та місія, а також емоції покупців. Тільки грамотна комбінація кожного із цих пунктів дозволяє виділитися серед конкурентів.
Підтримуємо після розробки
Закінчення роботи над інтернет-магазином має ознаменувати початок іншого етапу співробітництва — технічної підтримки. Вона відрізняється меншою інтенсивністю, але без неї оптимальної віддачі з сайту не досягнеш.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Це залежить від динаміки, яку ваш бізнес демонстрував до моменту запуску сайту. Якщо сайт робили для "холодної" аудиторії, то окупатися він буде вдвічі довше.
Якщо ваш клієнт байдужий, і, швидше за все, не знає про ваше існування, тоді необхідно потрапити до його зору. Маркетологи з Brander вивчають клієнтів вдень і вночі, щоб ви надалі змогли поговорити з ними, розповісти про себе і стати їх другом. Тільки після цього настане черга продажів.
Ви можете поговорити з нашими менеджерами про кожну із цих статей договору окремо. Якщо ви уникаєте довгих телефонних розмов, тоді заглибтеся в даний лонгрід, тому що тут багато корисної для вас інформації.
Про це точно варто говорити довше, ніж заведено. Технічна підтримка — це вже 50% успішного кейса, не менше. Будь-який сайт потребує підтримки, і це важливий інструмент, який не можна ігнорувати в жодному разі. Підтримка сайту підпадає під нашу відповідальність, і під час укладання контракту цей пункт ми вважаємо обов'язковим.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (51 голос)