Розробка сайту для кафе

Сфера послуг — це популярний та цікавий напрямок, щоб спробувати свої сили в підприємництві. Особливо якщо це кафе або ресторан. Якщо правильно побудувати маркетингову стратегію, ви швидко почнете отримувати прибуток, та й просто відчувати задоволення від власної справи. Однак самому розробити таку стратегію до дрібниць досить складно. Ще складніше — запустити її в інтернеті, де потрібні спеціальні вміння та знання. Краще звернутися до професіоналів, які знають про інтернет-маркетинг абсолютно все.

Чи є сенс виходити з оффлайн-продажів?

Перше питання, яке виникає у підприємця — а чи потрібен кафе свій власний сайт? Адже можна обійтися і без нього, просто надаючи послуги в онлайні. Без охоплення інтернет-аудиторії пробитися в цій ніші буде гранично складно, і на це є кілька причин:

  1. Сучасні люди, а особливо молодь, хоче різноманітності. Їм недостатньо ходити в кафе, які їм радять друзі та родичі, та й для бронювання столика не хочеться дзвонити на гарячу лінію. Їх тягне туди, де зручний сервіс. Якщо ви створите власний сайт для кафе, про вас дізнається більше людей, вони відразу отримають уявлення про ваш профіль, меню та інші особливості закладу. Багато послуги будуть доступні для них в кілька кліків.
  2. Кожен поважаючий себе підприємець 21 століття прагне охопити інтернет-нішу. Навіть якщо ви добре налаштуєте оффлайн-рекламу, втрачати інтернет-аудиторію буде недоречно.
  3. Реклама в офлайні не тільки втрачає свою ефективність. Вона ще й набагато дорожче інтернет-реклами. Навіщо зайвий раз переплачувати за речі, які працюють не так добре, як нам би хотілося?

Особливо популярними сайти кафе стали в 2020 році. Карантин нагадав підприємцям, що заклад може працювати не лише в межах одного приміщення. Поєднувати кафе та службу доставки — це вигідна справа. І немає засобу краще для розвитку служби доставки страв, ніж інтернет. Подивіться на маркетингові кампанії найвідоміших в Україні та світі піцерій, суші-ресторанів та інших кафе. Вони пропонують замовити страви та напої віддалено, через інтернет. Залишиться лише створити власну службу доставки, або ж укласти контракт з уже існуючою фірмою, яка працює в цій сфері.

Етапи розробки сайту для кафе

Розробка будь-якого сайту — це складний процес, який виконують в декілька етапів. Спочатку потрібно придумати саму ідею, загальний проект без конкретизації. На сайті будуть пропонуватися якісь послуги або це просто сайт візитка? Який brand-voice ви вибираєте для сайту? Чи плануєте розвивати інтернет-сторінку в найближчому майбутньому?

Коли ви або маркетологи розробили саму концепцію онлайн-бізнесу, за справу беруться вузькопрофільні фахівці. Дизайнери генерують креативні ідеї та затверджують їх з вами. На виході виходить зовнішній вигляд сайту. Frontend-розробники верстають сторінки, доповнюють їх різними "фішками", які привертають увагу відвідувача. Backend-розробники адаптують сайт під популярні CMS-платформи для e-Commerce.

Створення каркаса сайту — це лише половина справи. Контент-менеджери попрацюють над його наповненням. Треба зробити якісні фотографії, написати якісні тексти та інформативні описи для кожного блюда або послуги. Все, що є на сайті, має залучати вашу цільову аудиторію.

Ще в процесі розробки сайту для кафе треба задуматися про маркетинговому просуванні ресурсу. І мова не тільки про конверсійні характеристики текстового і візуального контенту, дизайну. Сама структура сайту повинна враховувати основи SEO-оптимізації. На кожній сторінці повинні розташовуватися ключові слова; контент повинен бути унікальним, не лише корисним для читача, але ще й зрозумілим для пошукових систем.

Наші переваги

Brander — це команда розробників і маркетологів з багаторічним досвідом в e-Commerce та сфері послуг. Ми неодноразово розробляли сайти для українських кафе та готові зробити якісний продукт для вашого підприємства.

Спочатку ми допомагаємо створити або конкретизувати вашу ідею, якщо ви ще не створили бізнес-план. Для цього фахівці проводять мозкові штурми, генерують максимум ефективних та ефектних ідей, враховуючи обсяги бюджетування. Якщо у вас вже готова бізнес-стратегія, ми готові просто стати відповідальними та талановитими виконавцями.

Маркетологи беруть участь в роботі з самого початку, щоб потім не виникли проблеми з рекламою. Наші SEO-фахівці не просто діють за підручником, а відстежують сучасні тенденції в алгоритмах пошукових систем. Їх мета — дати вам результат в найближчі терміни, паралельно з цим роблячи кроки на перспективу. Коли ж сайт буде розроблений повністю, ми готові займатися маркетинговим просуванням в інтернеті під ключ. Ви звільните себе від цього важливого, але тяжкого завдання.

У нас є всі ресурси для створення якісного контенту. Креативні райтери напишуть по-справжньому смачні тексти про послуги вашого кафе; на студії відеопродакшена знімуть ролики, що здатні продавати, та зроблять якісні фото.

Ще одна перевага — з нами зручно працювати. Вам не доведеться "власноруч" контролювати кожного фахівця. Проекти ведуть наші project-менеджери. Вони завжди на зв'язку, готові вислухати ваші побажання, розповісти про актуальний стан речей, повідомити про креативні ідеї фахівців. Якщо ж ви хочете щось виправити, то вони донесуть цю думку до окремих виконавців.

Від чого залежить вартість розробки

Переваги розробки такого ресурсу очевидні. Однак підприємців перед прийняттям рішення цікавить питання бюджетування: скільки коштує розробка сайту для кафе? Ціна сайту залежить від того, наскільки функціональним ви хочете його зробити, чи делігуєте ви інтернет-просування нашим професіоналам.

Економія на професійних навичках програмістів та інтернет-маркетологів — це не найкраще рішення. Від чистоти коду буде залежати зручність користувача, та, отже, успіх сайту. Якщо ж не розвивати SEO-просування, розробка сайту для кафе зводиться до створення візитки з майже нульовою органікою. Ми готові вивести ваш бізнес в інтернет не на папері, а на практиці. Звичайно, чим більше послуг ви вибираєте, тим більше буде вартість розробки та просування сайту. Однак шанси проекту на успіх теж будуть зростати в геометричній прогресії.

Розробка сайту для кафе

Кафе — це романтика, але ми будемо скрупульозними та відразу перейдемо до справи. Хочемо чітко заявити, що сайт для кафе принесе чималі гроші до вашого закладу. Сайт дозволить вам відмовитися від паперових меню, зайвих деталей в інтер'єрі залу та навіть певної частини персоналу. Бажаєте розібратися, чому сайт для кафе настільки корисний?

Навіщо вашому кафе потрібний сайт?
Наразі бізнесмени проходять через часи змін. Дехто вже встиг зрозуміти, що діджиталізація бізнесу не просто почалася, а йде повним ходом. Але інші відстають від них, бо не розуміють суті змін. Головне — ми стоїмо на порозі тотальної зміни підходу до сфери обслуговування. Однією з ключових змін є щільніша взаємодія з клієнтами в інтернеті. Ось чому ваші конкуренти з гастробізнесу зараз масово замовляють сайти та додатки. Кафетерій отримає від сайту:
Віртуальне меню
Гостьову книгу
Список персоналу
Книгу відгуків та пропозицій
Престиж
Цифровий майданчик для бізнесу
Кейси
Етапи розробки
Познайомимося з вами та бізнесом
Для цього іноді буває достатньо спілкування у месенджері. Але ви можете показати своє кафе і пояснити його особливості, а також показати свій персонал. Нам знадобиться будь-яка інформація, адже вона дозволить зробити сайт кращим.
Дизайнер враховує особливості вашого бізнесу
При створенні макета майбутнього сайту дуже важливо уявити деталі інтер'єру вашого кафе, логотип і навіть особливості характеру власника закладу. Кожен візуальний графічний елемент повинен вирішувати завдання щодо збільшення кількості відвідувачів та замовлень на доставку.
Програміст перенесе всі напрацювання до мережі
Навіть інтуїтивно-зрозумілий дизайн інтерфейсу має бути функціонально виправданим. Для цього програміст часто працює паралельно із дизайнером. Якщо виникають спірні питання, можливі консультації з клієнтом.
Тестуємо юзабіліті
Зручність сайту можна оцінити лише методом безпосереднього контакту з ним. Для цього наші фахівці проводять ряд стрес-тестів, у тому числі й тест відвідувача: вони вживаються в його роль і проходять всі кроки до оформлення замовлення. Лише після цього продукт показують замовнику.
Cafe
Які переваги?
01
Адаптація під смартфони

Мобільна версія передбачає можливість постійного доступу до асортименту вашого кафе та зручної навігації за QR-кодом. Опцій достатньо, і ми покажемо, як ефективно застосовувати їх.

02
Актуальні контакти закладу

Для цього на сайті буде окрема графа, де ми вкажемо інформацію, яку ви вважаєте за необхідне. Це можуть бути посилання на соцмережі, електронну адресу та багато іншого.

03
Календар подій

Відвідувачі можуть забронювати святкування дня народження, банкету, підвищення по службі. Потрібні люди отримують у день заходу повідомлення та запрошення до столу від чат-бота, який також буде присутній у списку інструментів сайту.

04
Доставка

Зараз кафе хочуть працювати не лише на літніх майданчиках та у приміщеннях, адже їм усім потрібен ще й сервіс доставки. Через пандемію цей сервіс набув особливої ​​популярності. Сучасні технології доставки сильно зробили крок вперед, і ми з радістю поділимося нашими кращими напрацюваннями.

Chief

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
A lot of delicious things
Усі вибирають Brander!
Ми розкриємо потенціал вашого бізнесу
Замовляючи ту чи іншу розробку, далеко не всі розуміють, наскільки ефективним може бути їхній бізнес, якщо використовувати перфоманс-маркетинг або розкрутити сайт за допомогою потрібних інструментів.
Ми готові підтримувати вашу компанію і після запуску сайту
Сайт є великою відповідальність. Ми це розуміємо, і якийсь час будемо підтримувати вас консультаціями, порадами та дрібними технічними доробками, якщо такі знадобляться.
Підключаємо маркетинг
Цей інструмент завжди потрібен. Клієнти помилково думають, що сайт самодостатній, і все, що їм потрібно — це запустити веб-сторінку. Ми хочемо підкреслити, що сайт слід розглядати як початок довгого шляху. Попереду на вас чекає розкрутка сайту, побудова “відносин” з пошуковими системами та наближення до цільової аудиторії. Все це можна робити поступово, але неодмінно.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Для цього передбачено багато інструментів. Ми можемо налаштувати рекламу в інтернеті, приєднати SEO та покращити позиції видачі ресурсу в пошуковій системі.
Адмініструвати стане легше. Наприклад, для прийому замовлень на доставку їжі або бронювання столиків більше не знадобляться додаткові працівники.
Ну це дивлячись із чим порівнювати. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб збільшити дохід від кафе в 5 разів, то треба обов'язково зробити сайт та займатися його промоушеном. Настав час розширити ваш бізнес!
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (163 голоса)