Розробка сайту для кафе

Сфера послуг — це популярний та цікавий напрямок, щоб спробувати свої сили в підприємництві. Особливо якщо це кафе або ресторан. Якщо правильно побудувати маркетингову стратегію, ви швидко почнете отримувати прибуток, та й просто відчувати задоволення від власної справи. Однак самому розробити таку стратегію до дрібниць досить складно. Ще складніше — запустити її в інтернеті, де потрібні спеціальні вміння та знання. Краще звернутися до професіоналів, які знають про інтернет-маркетинг абсолютно все.

Кейси
Чи є сенс виходити з оффлайн-продажів?

Перше питання, яке виникає у підприємця — а чи потрібен кафе свій власний сайт? Адже можна обійтися і без нього, просто надаючи послуги в онлайні. Особливо популярними сайти кафе стали в 2020 році. Карантин нагадав підприємцям, що заклад може працювати не лише в межах одного приміщення. Поєднувати кафе та службу доставки — це вигідна справа. І немає засобу краще для розвитку служби доставки страв, ніж інтернет. Подивіться на маркетингові кампанії найвідоміших в Україні та світі піцерій, суші-ресторанів та інших кафе. Вони пропонують замовити страви та напої віддалено, через інтернет. Залишиться лише створити власну службу доставки, або ж укласти контракт з уже існуючою фірмою, яка працює в цій сфері. Без охоплення інтернет-аудиторії пробитися в цій ніші буде гранично складно, і на це є кілька причин:

01

Сучасні люди, а особливо молодь, хоче різноманітності. Їм недостатньо ходити в кафе, які їм радять друзі та родичі, та й для бронювання столика не хочеться дзвонити на гарячу лінію. Їх тягне туди, де зручний сервіс. Якщо ви створите власний сайт для кафе, про вас дізнається більше людей, вони відразу отримають уявлення про ваш профіль, меню та інші особливості закладу. Багато послуги будуть доступні для них в кілька кліків.

02

Кожен поважаючий себе підприємець 21 століття прагне охопити інтернет-нішу. Навіть якщо ви добре налаштуєте оффлайн-рекламу, втрачати інтернет-аудиторію буде недоречно.

03

Реклама в офлайні не тільки втрачає свою ефективність. Вона ще й набагато дорожче інтернет-реклами. Навіщо зайвий раз переплачувати за речі, які працюють не так добре, як нам би хотілося?

Етапи розробки сайту для кафе

Розробка будь-якого сайту — це складний процес, який виконують в декілька етапів. Спочатку потрібно придумати саму ідею, загальний проект без конкретизації. На сайті будуть пропонуватися якісь послуги або це просто сайт візитка? Який brand-voice ви вибираєте для сайту? Чи плануєте розвивати інтернет-сторінку в найближчому майбутньому?

Коли ви або маркетологи розробили саму концепцію онлайн-бізнесу, за справу беруться вузькопрофільні фахівці. Дизайнери генерують креативні ідеї та затверджують їх з вами. На виході виходить зовнішній вигляд сайту. Frontend-розробники верстають сторінки, доповнюють їх різними "фішками", які привертають увагу відвідувача. Backend-розробники адаптують сайт під популярні CMS-платформи для e-Commerce.

Створення каркаса сайту — це лише половина справи. Контент-менеджери попрацюють над його наповненням. Треба зробити якісні фотографії, написати якісні тексти та інформативні описи для кожного блюда або послуги. Все, що є на сайті, має залучати вашу цільову аудиторію.

Ще в процесі розробки сайту для кафе треба задуматися про маркетинговому просуванні ресурсу. І мова не тільки про конверсійні характеристики текстового і візуального контенту, дизайну. Сама структура сайту повинна враховувати основи SEO-оптимізації. На кожній сторінці повинні розташовуватися ключові слова; контент повинен бути унікальним, не лише корисним для читача, але ще й зрозумілим для пошукових систем.

Наші переваги

Brander — це команда розробників і маркетологів з багаторічним досвідом в e-Commerce та сфері послуг. Ми неодноразово розробляли сайти для українських кафе та готові зробити якісний продукт для вашого підприємства.

Спочатку ми допомагаємо створити або конкретизувати вашу ідею, якщо ви ще не створили бізнес-план. Для цього фахівці проводять мозкові штурми, генерують максимум ефективних та ефектних ідей, враховуючи обсяги бюджетування. Якщо у вас вже готова бізнес-стратегія, ми готові просто стати відповідальними та талановитими виконавцями.

Маркетологи беруть участь в роботі з самого початку, щоб потім не виникли проблеми з рекламою. Наші SEO-фахівці не просто діють за підручником, а відстежують сучасні тенденції в алгоритмах пошукових систем. Їх мета — дати вам результат в найближчі терміни, паралельно з цим роблячи кроки на перспективу. Коли ж сайт буде розроблений повністю, ми готові займатися маркетинговим просуванням в інтернеті під ключ. Ви звільните себе від цього важливого, але тяжкого завдання.

У нас є всі ресурси для створення якісного контенту. Креативні райтери напишуть по-справжньому смачні тексти про послуги вашого кафе; на студії відеопродакшена знімуть ролики, що здатні продавати, та зроблять якісні фото.

Ще одна перевага — з нами зручно працювати. Вам не доведеться "власноруч" контролювати кожного фахівця. Проекти ведуть наші project-менеджери. Вони завжди на зв'язку, готові вислухати ваші побажання, розповісти про актуальний стан речей, повідомити про креативні ідеї фахівців. Якщо ж ви хочете щось виправити, то вони донесуть цю думку до окремих виконавців.

Від чого залежить вартість розробки

Переваги розробки такого ресурсу очевидні. Однак підприємців перед прийняттям рішення цікавить питання бюджетування: скільки коштує розробка сайту для кафе? Ціна сайту залежить від того, наскільки функціональним ви хочете його зробити, чи делігуєте ви інтернет-просування нашим професіоналам.

Економія на професійних навичках програмістів та інтернет-маркетологів — це не найкраще рішення. Від чистоти коду буде залежати зручність користувача, та, отже, успіх сайту. Якщо ж не розвивати SEO-просування, розробка сайту для кафе зводиться до створення візитки з майже нульовою органікою. Ми готові вивести ваш бізнес в інтернет не на папері, а на практиці. Звичайно, чим більше послуг ви вибираєте, тим більше буде вартість розробки та просування сайту. Однак шанси проекту на успіх теж будуть зростати в геометричній прогресії.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Всі етапи розробки сайту для кафе завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом. для кафе
Складність проекту і наповнення — два стовпи формування вартості розробки сайту для кафе. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Ми чекаємо на ваш проект