Drupal – чемпіонський CMS

Ви знали, що 54% сайтів, які були створені на cms drupal, потрапили в рейтинг "Top Best Sites"? Розробка сайтів cms drupal — не найпопулярніша послуга, проте це безумовно краще рішення для нестандартних, трудомістких, високо завантажених сервісів. Drupal — це безкоштовна система з відкритим кодом, потужність движка, безпека і надійність. C Drupal ви отримуєте безмежні можливості фреймворку і зручність повноцінної CMS. Drupal — це виклик для професійної команди розробників, інструмент реалізації практично будь-якої ідеї клієнта. Корпоративний сайт Brander ми також зробили на Drupal.

Чому обирають Drupal? 

Drupal використовує компоненти Symfony — найпопулярнішого і сучасного PHP веб фреймворку. Регулярні оновлення, величезна спільнота розробників, необмежені можливості для задоволення будь-яких вимог вашого бізнесу — все це ви отримаєте використовуючи в ваших проектах Drupal. Ви можете інтегрувати Drupal з будь-якими зовнішніми сервісами та іншими рішеннями вашої інфраструктури — гнучкість і масштабованість Drupal перевищує будь-які системи керування вмістом.

Легкий процес створення контенту, надійна робота і відмінна безпека — це стандартні функції Drupal. Але найголовніше в Drupal — це його гнучкість! До ваших послуг тисячі готових модулів для будь-яких завдань, а також унікальні рішення наших фахівців, які будуть повністю відповідати вашим вимогам — Drupal має насправді безмежну розширюваність. Інструменти Drupal допомагають вам створювати універсальний, структурований контент, який необхідний сучасній динамічному веб-інтерфейсу.

Останні версії Drupal розроблені та побудовані керуючись принципом Api-first - інформація, яку зберігає та управляє Drupal, може бути доступна для абсолютно будь-якого програмного забезпечення. До ваших послуг всі сучасні технології створення інформаційних систем — Sympony, Composer, Twig, GraphQL, JsonApi, Simple OAuth, Open API та інші. Також використання Drupal дозволить вам не обмежуватися у виборі рішень для фронт-енду! До ваших послуг як сучасна і швидка система рендеринга Drupal, так і всі сучасні популярні технології - React, Angular, Vue.js, Ember і інші. Коли ваші проекти засновані на Drupal, то ви не тільки йдете в ногу з часом, ви випереджаєте його — проекти, створені сьогодні, будуть актуальні ще багато років.

Drupal буде кращим вибором, якщо вам потрібна надійна і зручна система управління вашим контентом, яка дозволить вам використовувати їх де завгодно — мобільні додатки, веб-сервіси, будь-які API-орієнтовані рішення — все це можливо за допомогою Drupal!

Для кого підходить розробка сайту на drupal?

У деяких випадках Drupal називають не cms, a cmf (фреймворк керування вмістом), оскільки цей движок дозволяє створити складний проект з різноманітним функціоналом для простого управління контентом. Розробка сайтів drupal буде актуальною для:

 • E-commerce;
 • Marketplace;
 • B2B рішень;
 • Великих порталів;
 • Медійних проектів;
 • Форумів;
 • Мобільних додатків;
 • Веб-сервісів;
 • REST API додатків.

Як відбувається розробка сайту на drupal?

Аналіз

Розробка сайту drupal містить ті ж етапи, що і більшість інших технологій, але має ряд нюансів. Перш за все, команда проекту вивчає діяльність клієнта (бізнес, конкурентів, особливості ніші, сегменти цільової аудиторії). Також детально продумується ідея проекту. Brander неодноразово створював сервіси на друпал, коли був тільки задум, тому ми готові вислухати вашу ідею і допомогти її реалізувати.

Розробка ТЗ

Коли ми з клієнтом затвердили функціональне завдання, приступаємо до формування технічного. Цей етап передбачає розв'язання головної проблеми, якою буде сайт на друпал в результаті. Створюється технічна документація, яка буде орієнтиром для всіх фахівців. Після затвердження ТЗ, команда повноцінно приступає до реалізації.

Проектування

UX дизайн продукту постійно розвивається разом з продуктом. При проектуванні сервісу роль UX-дизайнера — копітка, складна, поетапна. Особливо, коли це розробка сайтів cms drupal, оскільки це проекти зі складною структурою. UX-дизайнеру необхідно вибудувати найлегший шлях клієнта від входу на ресурс до головної цільової дії. Спочатку створюються аватари користувачів, прописується типова поведінка клієнта, розглядаються всі сценарії. Потім UI / UX пишуть макет сервісу, який відразу ж проходить перші польові випробування. Так, ми створюємо сайт на drupal і тестуємо його відразу на старті, щоб не допускати помилки.

Дизайн і контент

Web-сервіси — цифрова візитка вашої компанії, а її дизайн — "обличчя" і імідж. UI-дизайнери відповідають за всю візуальну композицію призначеного для користувача інтерфейсу. Ми створимо авторський дизайн, який буде передавати суть вашого бренду. На цьому етапі прописується:

 • кожна сторінка проекту,
 • іконки, 
 • анімація, 
 • кнопки. 

Якщо потрібен крутий контент, у нас є креативники, які зроблять фото, відео, тексти з WOW-ефектом.

Розробка Backend і Frontend проекту

Потім до роботи приступають наші програмісти та починається магія. Розробка сайтів drupal дає можливість працювати з відкритим вихідним кодом, що значно економить час в створенні деяких фич. Складність створення сервісу залежить від структури, навантаження на систему, кількості сторінок і інших критеріїв. Розробка сайту на drupal складається з Backend і Frontend. Backend — серце продукту, невидимий двигун і мозок сервісу. Розробники пишуть код, на основі якого продукт буде працювати. Будь-яка операція на сервісі — це результат роботи Backend. Одночасно з цим працюють Frontend-розробники, які зайняті "фасадом" проекту. По суті, вони переводять код на призначену для користувача мову. 

QA - Тестування

Розробка сайтів cms drupal неможлива без етапу тестування. Коли продукт готовий, фахівці влаштовують йому тест-драйв. Перевіряється функціональність сервісу, його адаптивність на пристрої з різною роздільністю екрану, а також виявляються баги. Тестування дозволяє запустити в плавання потужний і гнучкий продукт.

Просування

Переважно, створення ресурсу на drupal запитується підприємцями для виходу своїх товарів і послуг на ринок. Розробити сайт на друпал — лише частина справи. Щоб користувалися вашими послугами або товарами, про вас повинні знати. У нас професійна команда маркетологів, яка підбирає найоптимальніше рішення під конкретний проект, послуги, товар.

З нами клієнти отримують більше

Гнучкий і стабільний проект 

Ми не говоримо, що друпал найкраща CMS. Однак, якщо завдання створити великий інтернет-магазин, багатосторінковий ресурс, надійну систему для зберігання даних або насичений медіа-портал, створення сайту на Drupal — кращий інструмент для її реалізації.

Аудиторія

Публікація власного сайту робить ваш бізнес відкритим, підвищує довіру клієнтів та лояльність. Розробка сайтів drupal відкриває перед вами нові канали залучення клієнтів. До того ж, щороку кількість нових користувачів у цифровому просторі України збільшується на 7%.

Публікація

Ми самостійно опублікуємо ваш сайт на хостинг або дамо практичні рекомендації.

Підтримка

Створення сервісу — відправна точка продукту в віртуальному просторі. Щоб його шлях був успішним і прибутковим, сайт потребує періодичного апгрейду. Ми будемо раді працювати над вашим проектом далі — продовжувати співпрацю в форматі технічної підтримки та оновлень.

Сила digital-маркетингу

У нас власна команда фахівців, яка готова приступити до просування вашого продукту в будь-який момент. На завоювання ринку вашим продуктом пропонуємо SEO, рекламу в соціальних мережах і Google, e-mail-маркетинг і інші інструменти.

Часті питання

Чому ми пропонуємо клієнтам розробку сайту на drupal?

Розробка сайтів cms drupal — трудомісткий процес, що дозволяє створити великий проект з високим навантаженням на сервіс. Це складна, але гнучка CMS, тому управляти контентом легко. Крім цього, розробка сайтів drupal забезпечує:

 • надійність і стабільність;
 • велику кількість документації;
 • потужну спільноту;
 • модульність і розширюваність;
 • безпеку; 
 • відкритий вихідний код.

Чи багато часу займає розробка сайту на drupal?

Оскільки це складна система з об'ємною структурою, розробка сайтів cms Drupal займає більше часу, ніж на вордпресс. Однак, термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, кількості сторінок, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.

Скільки коштує розробка сайту на drupal?

Вартість створення сайту на cms Drupal залежить перш за все від складності проекту: дизайн, кількість сторінок, додаткові модулі та плагіни, розширені можливості та інші моменти. Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми скажемо приблизну вартість реалізації проекту.

Чи можу я стежити за процесом?

На кожен проект виділяється окрема команда фахівців. Менеджер команди завжди на зв'язку, тому ви можете уточнити будь-яке питання. Після кожного етапу розробки, надаємо звіт і тільки після затвердження продовжуємо роботу далі.

Розробка сайтів на Drupal

Кожного року з'являються нові CMS. Для їх порівняння складають рейтинги та іншу нудну статистику. Але серед них є лише один довгожитель – Drupal. Ця CMS виграє призи симпатій глядачів протягом останніх 10 років.

Поверхневий аналітик скаже, що кількість сайтів на Drupal падає з кожним роком, і потрібно вибирати щось простіше, наприклад – WordPress. Аналітик з досвідом ввічливо попросить колегу помовчати й розкаже, що кількість ресурсів на Drupal давно переросла в якість, а кристально чиста статистика зломів робить безпеку головною фішкою. Не будемо повторювати помилок поверхневого аналітика і вивчимо всі аспекти двигуна.

Drupal чи не Drupal – ось у чому питання!
Drupal поширюється безплатно, тому доведеться оплачувати лише години роботи програміста. Наш експерт Сашко називає Drupal не CMS, а CMF (Content Management Framework). Він каже, що CMF надає йому більше свободи. Сашко впевнений, що універсальність Drupal робить її вибором номер один для:
Офіційних сайтів компаній;
Форумів та порталів;
Повноцінних медіа;
Сайтів-візиток та лендингів;
Культурних закладів;
Складних інтерактивних елементів;
Ресурсів державних органів.
Кейси
Етапи роботи з Drupal
Ми складемо план
У ньому вкажемо цілі сайту, пояснимо, як він зможе потягатися з вашими найближчими конкурентами, і переконаємо вас, що вони кусатимуть лікті, коли зрозуміють, що даремно відмовилися від сайту на Drupal. Після цього ми поспілкуємось про вартість вашого проекту.
У проект вриваються дизайнери
Разом із ними налаштовуються макети сайту та його інтерфейсу.
Приступаємо до розробки
Виконується первинне налаштування, зв'язуються сайт та сервер, інтегрується база даних. Кодери працюють у гордій самоті.
Підключаємо допоміжні модулі
Вони нададуть адміністраторські права та встановлять планку безпеки. Не забудемо і про мовний пакет.
Легкий старт
Перевантажувати проект на цьому етапі не потрібно, тому ми закинемо на сервер лише необхідне. Якщо захочете, то команда Brander розповість вам все в деталях.
Фінальне тестування
Ми побачимо виконану роботу у кращому світлі. Тут ви й зрозумієте, що звернулися до нас недаремно!
Реліз – це лише початок
Усі інструменти запрацюють як слід, сайт почне залучати перших відвідувачів. Додатково ми інтегруємо у сайт збір аналітики для видачі звітності стосовно лояльності клієнтів до бізнесу. Налаштуємо все так, щоб ви могли перевіряти це на мобільному або ПК.
Winner
Вагон переваг
01
Комфорт і можливості

Маленьке навантаження на сервер, прискорена розробка бекенда, різноманітність інтерфейсів користувача та елементи найпопулярнішого php-фреймворку Symfony.

02
Економія

Збережіть гроші на чайові в улюбленій кав'ярні, адже ліцензія безплатна.

03
Синхронізація

Ресурс взаємодіятиме з програмами бухгалтерського обліку та підключатиме сторонні обчислювальні послуги. Завдяки Drupal цифри будуть в порядку, бо він не помиляється.

04
Це просто!

Після запуску проекту ви самостійно, без додаткових знань, зможете оновлювати стрічку новин, займатися адмініструванням, підтягувати інформацію із соцмереж та оновлювати список запропонованої продукції.

05
Постійні апдейти

З кожним оновленням Drupal поповнює список можливостей та рішень для фронтенду.

06
Техно-шик

Реалізація полів для пошуку на чемпіонському рівні. За інструментарій сайту не варто переживати, адже там буде справжнє функціональне мистецтво!

07
Один раз і на багато років

Розробка на Drupal робить проект довгожителем. Сайт, створений сьогодні, зберігатиме візуальну та технічну актуальність кілька років.

I take all

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
To be, or not to be
Невже Brander гарні у всьому? Ні, ми найкращі!
Після нас не залишається проблем
Кожен хоче собі прибутковий сайт, де немає багів та складнощів у розробці. Ми це вміємо. Додайте сюди понад 10 років досвіду та більш ніж 1000 успішних проектів у сферах web-розробки, digital-маркетингу, e-commerce та мобільних додатків. Brander гарантує, що майбутня співпраця буде успішною.
Ми працюємо до перемоги, і ви це відчуєте
Ваша ідея з нашою допомогою почне втілюватись із самого початку співпраці. Маркетологи, аналітики, копірайтери, дизайнери, найбільш хардкорні програмісти вкладають свій досвід, а також уміння вирішувати будь-які завдання із зірочкою.
Нам не страшний сірий вовк
Brander не відмовиться від стартапів і не злякається загальнонаціональної компанії. Великий обсяг роботи нас не лякає, адже ми черпаємо силу у виклику!
Ви захочете бути нашим другом
Для нас довгострокові відносини з клієнтом – це основа бізнесу. Перший проект закладає основи довіри та призводить до співпраці на довгі роки.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Розробка сайтів на Drupal – процес трудомісткий, із закладом на майбутнє. Наберіться терпіння, тому що в результаті ви отримаєте суперсайт на складній та гнучкій CMS, де контентом керувати простіше, ніж велосипедом.
А що ви хочете отримати у результаті? Drupal – це про надійність! Фреймворк не боїться великих обсягів документів і розрахований на подальше розширення, а в питаннях безпеки Drupal має диплом відмінника.
Звісно. Всі етапи розробки ми будемо звіряти з вами. Команда на зв'язку 24/7 та завжди готова надати останні новини щодо роботи з проектом.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (530 голосів)