Розробка сайтів на Drupal

Ви знали, що 54% сайтів, які були створені на cms drupal, потрапили в рейтинг "Top Best Sites"? Розробка сайтів cms drupal — не найпопулярніша послуга, проте це безумовно краще рішення для нестандартних, трудомістких, високо завантажених сервісів. Drupal — це безкоштовна система з відкритим кодом, потужність движка, безпека і надійність. C Drupal ви отримуєте безмежні можливості фреймворку і зручність повноцінної CMS. Drupal — це виклик для професійної команди розробників, інструмент реалізації практично будь-якої ідеї клієнта. Корпоративний сайт Brander ми також зробили на Drupal.
Для кого підходить розробка сайту на drupal?
У деяких випадках Drupal називають не cms, a cmf (фреймворк керування вмістом), оскільки цей движок дозволяє створити складний проект з різноманітним функціоналом для простого управління контентом. Розробка сайтів drupal буде актуальною для:
E-commerce;
Marketplace;
B2B рішень;
Великих порталів;
Медійних проектів;
Форумів;
Мобільних додатків;
Веб-сервісів;
REST API додатків.
Кейси
Чому обирають Drupal

Drupal використовує компоненти Symfony — найпопулярнішого і сучасного PHP веб фреймворку. Регулярні оновлення, величезна спільнота розробників, необмежені можливості для задоволення будь-яких вимог вашого бізнесу — все це ви отримаєте використовуючи в ваших проектах Drupal. Ви можете інтегрувати Drupal з будь-якими зовнішніми сервісами та іншими рішеннями вашої інфраструктури — гнучкість і масштабованість Drupal перевищує будь-які системи керування вмістом.

Легкий процес створення контенту, надійна робота і відмінна безпека — це стандартні функції Drupal. Але найголовніше в Drupal — це його гнучкість! До ваших послуг тисячі готових модулів для будь-яких завдань, а також унікальні рішення наших фахівців, які будуть повністю відповідати вашим вимогам — Drupal має насправді безмежну розширюваність. Інструменти Drupal допомагають вам створювати універсальний, структурований контент, який необхідний сучасній динамічному веб-інтерфейсу.

Особливості Drupal

Останні версії Drupal розроблені та побудовані керуючись принципом Api-first - інформація, яку зберігає та управляє Drupal, може бути доступна для абсолютно будь-якого програмного забезпечення. До ваших послуг всі сучасні технології створення інформаційних систем:

 • Sympony,
 • Composer,
 • Twig,
 • GraphQL,
 • JsonApi,
 • Simple OAuth,
 • Open API
 • та інші.

Також використання Drupal дозволить вам не обмежуватися у виборі рішень для фронт-енду! До ваших послуг як сучасна і швидка система рендеринга Drupal, так і всі сучасні популярні технології:

 • React,
 • Angular,
 • Vue.js,
 • Ember
 • і інші.

Коли ваші проекти засновані на Drupal, то ви не тільки йдете в ногу з часом, ви випереджаєте його — проекти, створені сьогодні, будуть актуальні ще багато років. Drupal буде кращим вибором, якщо вам потрібна надійна і зручна система управління вашим контентом, яка дозволить вам використовувати їх де завгодно — мобільні додатки, веб-сервіси, будь-які API-орієнтовані рішення — все це можливо за допомогою Drupal!

Як відбувається розробка сайту на drupal?
Аналіз

Розробка сайту drupal містить ті ж етапи, що і більшість інших технологій, але має ряд нюансів. Перш за все, команда проекту вивчає діяльність клієнта (бізнес, конкурентів, особливості ніші, сегменти цільової аудиторії). Також детально продумується ідея проекту. Brander неодноразово створював сервіси на друпал, коли був тільки задум, тому ми готові вислухати вашу ідею і допомогти її реалізувати.

Проектування

UX дизайн продукту постійно розвивається разом з продуктом. При проектуванні сервісу роль UX-дизайнера — копітка, складна, поетапна. Особливо, коли це розробка сайтів cms drupal, оскільки це проекти зі складною структурою. UX-дизайнеру необхідно вибудувати найлегший шлях клієнта від входу на ресурс до головної цільової дії. Спочатку створюються аватари користувачів, прописується типова поведінка клієнта, розглядаються всі сценарії. Потім UI / UX пишуть макет сервісу, який відразу ж проходить перші польові випробування. Так, ми створюємо сайт на drupal і тестуємо його відразу на старті, щоб не допускати помилки.

Дизайн і контент

Web-сервіси — цифрова візитка вашої компанії, а її дизайн — "обличчя" і імідж. UI-дизайнери відповідають за всю візуальну композицію призначеного для користувача інтерфейсу. Ми створимо авторський дизайн, який буде передавати суть вашого бренду. На цьому етапі прописується:

 • кожна сторінка проекту,
 • іконки, 
 • анімація, 
 • кнопки. 

Якщо потрібен крутий контент, у нас є креативники, які зроблять фото, відео, тексти з WOW-ефектом.

Розробка Backend і Frontend проекту

Потім до роботи приступають наші програмісти та починається магія. Розробка сайтів drupal дає можливість працювати з відкритим вихідним кодом, що значно економить час в створенні деяких фич. Складність створення сервісу залежить від структури, навантаження на систему, кількості сторінок і інших критеріїв. Розробка сайту на drupal складається з Backend і Frontend. Backend — серце продукту, невидимий двигун і мозок сервісу. Розробники пишуть код, на основі якого продукт буде працювати. Будь-яка операція на сервісі — це результат роботи Backend. Одночасно з цим працюють Frontend-розробники, які зайняті "фасадом" проекту. По суті, вони переводять код на призначену для користувача мову.

QA - Тестування

Розробка сайтів cms drupal неможлива без етапу тестування. Коли продукт готовий, фахівці влаштовують йому тест-драйв. Перевіряється функціональність сервісу, його адаптивність на пристрої з різною роздільністю екрану, а також виявляються баги. Тестування дозволяє запустити в плавання потужний і гнучкий продукт.

Просування

Переважно, створення ресурсу на drupal запитується підприємцями для виходу своїх товарів і послуг на ринок. Розробити сайт на друпал — лише частина справи. Щоб користувалися вашими послугами або товарами, про вас повинні знати. У нас професійна команда маркетологів, яка підбирає найоптимальніше рішення під конкретний проект, послуги, товар.

З нами клієнти отримують більше
01
Гнучкий і стабільний проект

Ми не говоримо, що друпал найкраща CMS. Однак, якщо завдання створити великий інтернет-магазин, багатосторінковий ресурс, надійну систему для зберігання даних або насичений медіа-портал, створення сайту на Drupal — кращий інструмент для її реалізації.

02
Аудиторія

Публікація власного сайту робить ваш бізнес відкритим, підвищує довіру клієнтів та лояльність. Розробка сайтів drupal відкриває перед вами нові канали залучення клієнтів. До того ж, щороку кількість нових користувачів у цифровому просторі України збільшується на 7%.

03
Публікація

Ми самостійно опублікуємо ваш сайт на хостинг або дамо практичні рекомендації.

04
Підтримка

Створення сервісу — відправна точка продукту в віртуальному просторі. Щоб його шлях був успішним і прибутковим, сайт потребує періодичного апгрейду. Ми будемо раді працювати над вашим проектом далі — продовжувати співпрацю в форматі технічної підтримки та оновлень.

05
Сила digital-маркетингу

У нас власна команда фахівців, яка готова приступити до просування вашого продукту в будь-який момент. На завоювання ринку вашим продуктом пропонуємо SEO, рекламу в соціальних мережах і Google, e-mail-маркетинг і інші інструменти.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Розробка сайтів cms drupal — трудомісткий процес, що дозволяє створити великий проект з високим навантаженням на сервіс. Це складна, але гнучка CMS, тому управляти контентом легко. Крім цього, розробка сайтів drupal забезпечує: надійність і стабільність, велику кількість документації, потужну спільноту, модульність і розширюваність, безпеку, відкритий вихідний код.
Оскільки це складна система з об'ємною структурою, розробка сайтів cms Drupal займає більше часу, ніж на вордпресс. Однак, термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, кількості сторінок, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Вартість створення сайту на cms Drupal залежить перш за все від складності проекту: дизайн, кількість сторінок, додаткові модулі та плагіни, розширені можливості та інші моменти. Залиште заявку на безкоштовну консультацію і ми скажемо приблизну вартість реалізації проекту.
На кожен проект виділяється окрема команда фахівців. Менеджер команди завжди на зв'язку, тому ви можете уточнити будь-яке питання. Після кожного етапу розробки, надаємо звіт і тільки після затвердження продовжуємо роботу далі.
Ми чекаємо на ваш проект