Розробка мобільних додатків для Android — доступ до двох мільярдів користувачів

Хочете, щоб клієнт завжди пам'ятав про ваш бізнес? Розробка мобільних додатків під android скоротить дистанцію між вами та вашою аудиторією. Ми вивчимо вашу модель бізнесу, потенційних користувачів, запропонуємо приємний, зрозумілий, зручний дизайн. Напишемо надійний код, здійснимо за вас інтеграції та виведемо продукт на ринок. Віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Кому це потрібно?

Бізнесу, що зростає

Припустимо, ви розпочали свій бізнес і запустили інтернет-магазин на iOS. Все йшло як по маслу, але потім ви раптом зрозуміли, що настав час розширюватися. Після цього можете сміливо писати нам на пошту, і ми запропонуємо вам програму для Android.

Тим, кому потрібен рекламний майданчик

Android підтримується насамперед корпорацією Google. Її співробітники надають своїм клієнтам практично необмежені рекламні можливості. Масштаби такі, що їх важко уявити.

Тим, кому потрібна унікальна програма

Буває, що клієнти гидують унікальними мовами програмування для Android (наприклад, Kotlin). І все це через те, що їм колись хтось розповів, ніби це лише ускладнює справу. Не вірте в такі чутки! З нами жодних складнощів не виникне. Ми зробимо додаток на Android окремо або на додаток до iOS-версії.

Як ми розробляємо мобільні додатки для android?

Розробка мобільного додатку на андроїд — комплексний процес, який складається з шести основних етапів.

Аналіз ринку та концепція

Спочатку ми з вами зустрінемося та обговоримо майбутній проєкт. Чим чіткіше ви уявляєте його, тим ефективніше буде розробка. Навіть якщо у вас є тільки геніальна ідея, наша команда допоможе реалізувати її. Після обговорення ТЗ, ми аналізуємо ваших конкурентів, потенційну аудиторію, пропонуємо оптимальне рішення.

Проектування 

Це відповідальний і складний етап. На основі аналізу вашої аудиторії прописуються портрети користувачів. Створюються прототипи інтерфейсів, з урахуванням поведінкових факторів саме вашої мобільної аудиторії. У розробці мобільних додатків для андроїд є нюанси, які відрізняються від веб-версії та повинні враховуватися. Після UX дизайну, ми узгоджуємо макет з клієнтом і передаємо фахівцям.

Дизайн

Малюємо приємний інтерфейс і створюємо унікальний корпоративний стиль для вашого проекту. Деталізуємо анімації, інфографіку, іконки, логотип.

Технічна частина

Після створення красивого дизайну проекту переходить до програмістів. За допомогою магії розробки мобільних додатків на андроїд та ефективних інструментів, команда реалізує ваші ідеї. 

Публікація в магазинах додатків

Після технічної частини ми запускаємо тестування, щоб перевірити програму під android на працездатність, якість і зручність. Тільки переконавшись в бездоганній роботі продукту, ми готуємо його до публікації.

Маркетинг і підтримка

Не кинемо та завжди допоможемо. Ми — компанія повного циклу, тому після публікації проєкт до роботи приступають маркетологи. Створимо філософію бренду, вибудуємо контент-план завоювання ринку, поглибимо охоплення аудиторії, сформуємо довіру до продукту. Розбавимо відокремлення від конкурентів креативом у фото, відео, текстах.

З нами клієнти отримують більше 

Аудиторія

Розробники створюють мобільні додатки з версії Android 6 Marshmallow і вище. Це покриває 90% користувачів андроїд-пристроїв з актуальними версіями ОС.

Публікація 

Опублікуємо готовий продукт в Play Market з нашого аккаунта або дамо докладні рекомендації щодо публікації з вашого.

Підтримка

Команда професіоналів повністю занурюється в роботу над вашим мобільним додатком на андроїд, відповідально ставиться до кожного етапу його створення. Ми розуміємо, що з публікації життя програми лише починається. Ми готові допомагати вам у розвитку продукту далі: підтримка, оновлення, маркетинг.

Підвищення продажів

Серед українців 85% користувачів андроїд-пристроїв, а третина з них щомісяця роблять покупки з мобільних пристроїв. Приємний і зрозумілий інтерфейс сприяє швидкій покупці.

Монетизація 

Ринок смарт-технологій і можливості мобільних програм постійно розширюються, чим приваблює все більше користувачів. Розробка мобільного додатку для android може приносити дохід: зробіть продукт платним, дозвольте оплати всередині програми, додайте платний контент.

Часті питання

У чому перевага розробки програми на платформі андроїд?

Останні соцопитування показали, що 85% українців обирають смартфони на android. Play Market швидше перевіряє програми, дає велику свободу дій користувачам. 

Скільки коштує розробка мобільного додатка?

Ціна розробки програми на андроїд залежить від того, який функціонал потрібно отримати в результаті. Без аналітики та деталізації можна назвати тільки приблизну вартість. Щоб отримати більш точну оцінку, необхідно розуміти вимоги до програми та бажану функціональність.

Скільки триває розробка?

Сказати точно, скільки часу займе розробка мобільного додатка для android, складно. Це залежить від кількості екранів, функціоналу, дизайну, специфіки теми та інших моментів. Якщо у вас вже є чітке ТЗ, можемо зробити швидку оцінку проекту.

Скільки часу публікується додаток на андроїд?

Графік публікації може бути гнучким, оскільки це залежить від перевірки Google: від пари днів до декількох тижнів. При цьому до модерації додаток вже буде знаходитися в Play Market.

Чи можемо ми стежити за процесом?

Ми постійно на зв'язку, тому клієнти можуть в будь-який момент дізнатися, як йдуть справи. Тестові прототипи будуть доступні в будь-який час.

Розробка мобільних додатків на android

Можна скільки завгодно жартувати над операційною системою Android і розповідати страшилки про якість телефонів, які на ній працюють, але все одно її вибирає величезна аудиторія. Як би не намагалися Apple зі своїм розкрученим маховиком маркетингу випередити конкурентів, але вони продовжують посідати друге місце. Розберемося докладніше, навіщо розробляти програми на Android та як потрапити на екрани телефонів величезної аудиторії.

Якому бізнесу підійде розробка мобільних додатків під android?
Розробка мобільного додатку на android робить ваш бізнес гнучким, незалежно від сфери або напряму. Збільшити конверсію з випуском мобільного додатку на андроїд зможуть:
eCommerce;
сфера послуг;
фінансові компанії;
сфера B2B;
онлайн-ЗМІ;
виробничі компанії.
Кейси
Android dancing
Якій платформі краще віддати перевагу?
01
Java

Для початку нам довелося вивчити цю мову програмування, оскільки її використовують з метою розробки під систему Android. Java підтримує андроїд-студію та вважається основою для вивчення наступної мови у цьому списку.

02
Kotlin

Це інша офіційна і не менш потрібна мова. Він також підтримується андроїд-студією та відрізняється простотою освоєння, що дозволяє писати код лаконічно та ефективно.

03
Python

Ця мова адаптована до особливостей розробки на Андроїд завдяки відкритій бібліотеці для розробки кросплатформенних рішень та набору UI-інструментів, здатних налаштовувати інтерфейс програм на Андроїд максимально точно.

Animation
Скільки це коштує?
Ми скажемо після першої зустрічі

Кожен, хто сягає цього пункту, сподівається знайти відповідь на всі питання про витрати, але ми змушені вас розчарувати. Кожен кейс індивідуальний. Спочатку нам потрібно буде зрозуміти цілі, завдання та складності, а також визначити кількість годин, необхідних для роботи. Коли ми порахуємо це все, тоді скажімо точніше.

Ви отримаєте аргументовану відповідь

Жодних сухих цифр без пояснення не буде. Ми обіцяємо звіт, у якому суму, необхідну для роботи, буде підкріплено наочними прикладами.

Даємо слово, що…

…наш прайс завжди зважений на вагах справедливості 👌

How much?
Мобільні програми або веб?

Ми не можемо однозначно стверджувати, що з цього краще. І, якщо чесно, ніхто не може. Тому вирішувати доведеться вам, відштовхуючись від ваших завдань та потреб.

  • Буває, що без додатка ніяк. Наприклад, ви хочете, щоб ваш інтернет-магазин переглядали на мобільному, або стовпчик новин зручно перегортали пальцем на сенсорному екрані? Тоді бігом за додатком!
  • Мобільні програми мінімалістичні. Це дозволяє користувачам легше орієнтуватися у просторі та швидше робити покупки. Щодо сайту, то він дає велике інформаційне навантаження, і в цьому йому немає рівних.
  • Станьте частиною нової ери. Класна і зручна програма — це ознака глибокого розуміння поточної епохи.
I`ll take it.
Чому додаток так необхідний вашому бізнесу?
01
Це ваш імідж у мережі

Не варто розраховувати на високі показники продажів, якщо в інтернеті немає гідної презентації бізнесу. Виправити це допомагає додаток та сайт.

02
Бізнесу потрібні можливості

Не варто обмежуватись одним сайтом. Так, це теж необхідний внесок, але для прокачування бізнесу потрібно розвиватися. Додаток — це наступний крок на шляху.

03
Оптимізація для Android

Іноді буває так, що бізнесмену роблять кросплатформенну програму, але її можливостей починає не вистачати, і він вирішує розділити додаток на дві операційні системи. Переробити програму таким чином — це серйозне завдання, і ми рекомендуємо доручити його нам.

Why?

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
По рукам.
Чому я маю обрати саме Brander?
Заради повного циклу та роботи під ключ
Повний цикл та робота під ключ — це ваш шлях у світ нескінченного комфорту. Вам не потрібно буде комусь дзвонити, поспішати на зустрічі та бути присутніми на фільмуванні. Все зробимо без вас, але під вашим контролем.
Укладаємо довгострокові угоди
Творчий розум бізнесмена надає можливість планувати нові проекти. Ми хочемо бути частиною цих проектів і допомагати втілювати найсміливіші ідеї.
Тримаємо ваші секрети в таємниці
За необхідності можемо укласти договір про нерозголошення. Ви мовчатимете про наші секрети успіху, а ми про ваші. Головне, що ми з вами знаємо, а решті знати не потрібно.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Шанс, звісно, ​​є. І він буде значно вищим, якщо ви погодитеся на маркетингову підтримку від Brander.
Для цього ми проведемо дослідження, під час якого визначимо, у чому сила ваших конкурентів. Знайдемо ми й слабкі сторони конкурентів, а ви зіграєте на цьому.
Вибір залежить від ваших потреб. Аудиторія цих операційних систем різна, тому радимо до початку робіт проконсультуватися з нашим менеджером.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (88 голосів)