Розробка мобільних додатків на android

Хочете, щоб клієнт завжди пам'ятав про ваш бізнес? Розробка мобільних додатків під android скоротить дистанцію між вами та вашою аудиторією. Ми вивчимо вашу модель бізнесу, потенційних користувачів, запропонуємо приємний, зрозумілий, зручний дизайн. Напишемо надійний код, здійснимо за вас інтеграції та виведемо продукт на ринок. Віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Якому бізнесу підійде розробка мобільних додатків під android?
Розробка мобільного додатку на android робить ваш бізнес гнучким, незалежно від сфери або напряму. Збільшити конверсію з випуском мобільного додатку на андроїд зможуть:
eCommerce
сфера послуг
фінансові компанії
сфера B2B
онлайн-ЗМІ
виробничі компанії
Як ми розробляємо мобільні додатки для android?

Розробка мобільного додатку на андроїд — комплексний процес, який складається з шести основних етапів.

01
01
Аналіз ринку та концепція

Спочатку ми з вами зустрінемося та обговоримо майбутній проєкт. Чим чіткіше ви уявляєте його, тим ефективніше буде розробка. Навіть якщо у вас є тільки геніальна ідея, наша команда допоможе реалізувати її. Після обговорення ТЗ, ми аналізуємо ваших конкурентів, потенційну аудиторію, пропонуємо оптимальне рішення.

02
02
Проектування

Це відповідальний і складний етап. На основі аналізу вашої аудиторії прописуються портрети користувачів. Створюються прототипи інтерфейсів, з урахуванням поведінкових факторів саме вашої мобільної аудиторії. У розробці мобільних додатків для андроїд є нюанси, які відрізняються від веб-версії та повинні враховуватися. Після UX дизайну, ми узгоджуємо макет з клієнтом і передаємо фахівцям.

03
03
Дизайн

Малюємо приємний інтерфейс і створюємо унікальний корпоративний стиль для вашого мобільного додатка. Деталізуємо:

  • анімації,
  • інфографіку,
  • іконки,
  • логотип.
04
04
Технічна частина

Після створення красивого дизайну проекту переходить до програмістів. За допомогою магії розробки мобільних додатків на андроїд та ефективних інструментів, команда реалізує ваші ідеї. 

05
05
Публікація в магазинах додатків

Після технічної частини ми запускаємо тестування, щоб перевірити програму під android на працездатність, якість і зручність. Тільки переконавшись в бездоганній роботі продукту, ми готуємо його до публікації.

06
06
Маркетинг і підтримка

Не кинемо та завжди допоможемо. Ми — компанія повного циклу, тому після публікації проєкт до роботи приступають маркетологи. Створимо філософію бренду, вибудуємо контент-план завоювання ринку, поглибимо охоплення аудиторії, сформуємо довіру до продукту. Розбавимо відокремлення від конкурентів креативом у фото, відео, текстах.

З нами клієнти отримують більше
01
Аудиторія

Розробники створюють мобільні додатки з версії Android 6 Marshmallow і вище. Це покриває 90% користувачів андроїд-пристроїв з актуальними версіями ОС.

02
Публікація

Опублікуємо готовий продукт в Play Market з нашого аккаунта або дамо докладні рекомендації щодо публікації з вашого.

03
Підтримка

Команда професіоналів повністю занурюється в роботу над вашим мобільним додатком на андроїд, відповідально ставиться до кожного етапу його створення. Ми розуміємо, що з публікації життя програми лише починається. Ми готові допомагати вам у розвитку продукту далі: підтримка, оновлення, маркетинг.

04
Підвищення продажів

Серед українців 85% користувачів андроїд-пристроїв, а третина з них щомісяця роблять покупки з мобільних пристроїв. Приємний і зрозумілий інтерфейс сприяє швидкій покупці.

05
Монетизація

Ринок смарт-технологій і можливості мобільних програм постійно розширюються, чим приваблює все більше користувачів. Розробка мобільного додатку для android може приносити дохід: зробіть продукт платним, дозвольте оплати всередині програми, додайте платний контент.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Останні соцопитування показали, що 85% українців обирають смартфони на android. Play Market швидше перевіряє програми, дає велику свободу дій користувачам.
Ціна розробки програми на андроїд залежить від того, який функціонал потрібно отримати в результаті. Без аналітики та деталізації можна назвати тільки приблизну вартість. Щоб отримати більш точну оцінку, необхідно розуміти вимоги до програми та бажану функціональність.
Сказати точно, скільки часу займе розробка мобільного додатка для android, складно. Це залежить від кількості екранів, функціоналу, дизайну, специфіки теми та інших моментів. Якщо у вас вже є чітке ТЗ, можемо зробити швидку оцінку проекту.
Графік публікації може бути гнучким, оскільки це залежить від перевірки Google: від пари днів до декількох тижнів. При цьому до модерації додаток вже буде знаходитися в Play Market.
Ми постійно на зв'язку, тому клієнти можуть в будь-який момент дізнатися, як йдуть справи. Тестові прототипи будуть доступні в будь-який час.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.