Розробка сайтів на WordPress

Сайт під ключ на системі WordPress — одна з послуг, яку надає Brander. Більш як 36% сайтів, що існує, створені на CMS WordPress, що робить цю систему лідером серед движків. Багатомовність, універсальність, багатофункціональність, інтуїтивно зрозуміле управління — айсберг причин, чому наші клієнти замовляють сайт на вордпресс.
Коли вибираємо WordPress?
Створення сайту вордпресс відкриває нові можливості для розвитку вашої діяльності в цифровому просторі. За винятком інтернет-магазину з великим асортиментом, цей движок підійде практично для будь-якої мети.
Створення корпоративного сайту;
Промо-сайти;
Портфоліо студії або окремого спеціаліста;
Сайт-візитка для презентації;
Блог для особистого брендування.
Кейси
Етапи створення сайтів WordPress
Знайомство з вашим бізнесом

Для кожного проекту нами виділяється команда фахівців, оскільки створення сайтів вордпресс — комплексний процес. Ми вивчаємо вашу ідею, бізнес, конкурентів, цільову аудиторію. Наша команда працює не тільки з повноцінним завданням. Якщо у вас є ідея вебсервісу, але поки не уявляєте, як її реалізувати, розкажіть нам про неї. У нашому портфоліо є проекти, які ми створювали з клієнтами від ідеї до повноцінного продукту.

Розробка ТЗ

Кожен проект — нова історія для нашої команди. Щоб вдалося створити робочий продукт, після ознайомлення з вашим бізнесом ми створюємо ТЗ. Це технічне завдання (документація), в якому зібрані всі побажання і вимоги клієнта для ефективної та швидкої роботи. По суті, це покрокова інструкція втілення вашої ідеї в реальність.

Проектування

Якщо клієнт відчуває позитивні емоції при першому контакті з порталом, значить проект вдався. Щоб позитивні емоції були завжди, розробка сайту на вордпресс заснована на аналізі вашої цільової аудиторії. Так, макет сервісу пишуть UI / UX: враховуються всі можливі аватари користувачів, аналізується кожен можливий сценарій, вибудовується логіка ресурсу. На цьому етапі відразу ж тестується робочий прототип, щоб запобігти можливим помилкам.

Дизайн і контент

Дизайн — безмовний представник вашої компанії в віртуальному просторі. Розробка з відкритим кодом відкриває різноманітність платних і безкоштовних тем з додатковими ефектами. Ми зможемо зібрати воєдино кращі ідеї конкретно для вашого бізнесу. Також допоможемо з наповненням текстового і візуального контенту.

Розробка Backend і Frontend проекту

WordPress — система з відкритим кодом, тому сайт створюється швидше. До того ж, регулярно технології оновлюються і вдосконалюються, що впливає на прискорення сайту і лояльність аудиторії. Ми налаштуємо функціональність сторінок і їх зручність. Розробники Backend допоможуть з організацією і зберіганням даних, налаштують інтерфейс, опрацюють інформацію, яка буде зображатися на сторінці. Розробники Frontend допоможуть налагодити зовнішній вигляд порталу.

QA - Тестування

Обов'язково перед запуском проекту, ми його тестуємо. Щоб виявити всі баги та проблеми та відразу ж все пофіксить. Тільки після тестування і виправлення помилок, коли перед нами адаптивний і функціональний ресурс, його побачать ваші потенційні клієнти.

Просування

Ми не залишаємо своїх клієнтів після розробки. Brander — компанія повного циклу, тому після створення сайту на вордпресс, наша команда маркетологів займається його просуванням. Хочете круту відбудову від конкурентів, рекламу, яка вражує, і смачні тексти?

З нами клієнти отримують більше
01
Легкий і зрозумілий сайт

Ви можете легко змінити інформацію, додати новини, поділитися фотографією. Клієнти ж швидко знайдуть ваші контакти, оформлять заявку або проявлять залученість. При необхідності наші менеджери підкажуть з керуванням контенту на ресурсі.

02
Публікація і підтримка

Ми опублікуємо вебсервіс самостійно або допоможемо практичними рекомендаціями. Наші чарівники програмного забезпечення завжди на зв'язку: надаємо технічну підтримку проектам після їх публікації, допомагаємо з оновленнями. Навіть, якщо сайт створювали не нашими розробниками, можемо виділити для вас команду фахівців.

03
Аудиторія

Щороку в Україні зростає кількість internet-юзерів. В середньому, це 7%. З власним сайтом ваша потенційна аудиторія буде збільшуватися, а репутація як представницької компанії зміцнюватися. Інформацію необхідно регулярно актуалізувати, тоді конверсія не падатиме.

04
Просування

Інтернет-маркетинг пропонує більше можливостей для просування товарів і послуг, але щоб просуватися в віртуальному просторі потрібна, як мінімум, онлайн-візитка.Наші маркетологи використовують весь арсенал інструментів для вашого просування: рекламу в соціальних мережах і Google, пошукову оптимізацію, контент-маркетинг. Для кожного проекту вибираємо найкраще рішення.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
WordPress — один з найпопулярніших движків для розробки вебресурсів різної спрямованості та форматів. Є як мінімум п'ять причин, чому розробка сайтів на вордпресс актуальна та оптимальна технологія для багатьох рішень: написати сайт під ключ wordpress можливо на будь-яку тематику і будь-якого формату, винятком будуть великі інтернет-магазини, але і там є рішення; інтуїтивно зрозуміла система, тому ви легко внесете зміни на правах адміністратора; движок дає багато фіч, можливостей, функціоналу для програмістів, щоб ресурс вийшов крутим, зрозумілим, корисним; багатомовність ресурсу: на ціну розробки це не вплине, але дозволить охопити більше потенційних клієнтів; можливість ергономічно зробити сайт на wordpress — ціна створення продукту на цьому движку буде нижче, ніж на фреймворку; кросплатформна побудова движка дозволяє управляти даними сервісу, без прив'язки до комп'ютера або ноутбука, з головною умовою — доступ до інтернету; замовити сайт на wordpress — отримати ресурс з максимально швидким завантаженням даних, а це позитивно позначається на позиціях майданчики та призначеному для користувача досвіді.
Якщо відвідала думка замовити сайт на wordpress, ціна може бути головною умовою. Однак, кожен ресурс унікальний, тому сказати кінцеву вартість створення сайту на wordpress без вихідних даних не можна. Якщо є ідея і попереднє ТЗ, наші фахівці можуть дати попередню оцінку проекту. Як і вартість розробки сайту на wordpress, терміни — складніше питання, оскільки залежить від бажаного функціоналу, плагінів, дизайну та інших факторів. Залиште заявку на безкоштовну консультацію.
У нас є свій проект — Hyper Production, які зроблять ефектний фото і відео контент. Також за бажанням замовника ми пишемо "смачні тексти", що будуть вести клієнта до головної цільової дії.
Ми вже 9 років займаємося просуванням інформаційних продуктів. Компанія маркетологів запропонує кращу контент-стратегію та оптимальні інструменти конкретно під ваш проект.
Ми працюємо над продуктом поетапно. Кожен етап узгоджується і затверджується з клієнтом. До того ж, ви можете в будь-який момент зв'язатися з менеджером, щоб дізнатися про прогрес проекту.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.