Найхітовіша CMS - Wordpress

Сайт під ключ на системі WordPress — одна з послуг, яку надає Brander. Більш як 36% сайтів, що існує, створені на CMS WordPress, що робить цю систему лідером серед движків. Багатомовність, універсальність, багатофункціональність, інтуїтивно зрозуміле управління — айсберг причин, чому наші клієнти замовляють сайт на вордпресс.

Коли вибираємо WordPress?

Створення сайту вордпресс відкриває нові можливості для розвитку вашої діяльності в цифровому просторі. За винятком інтернет-магазину з великим асортиментом, цей движок підійде практично для будь-якої мети.

 • Створення корпоративного сайту;
 • Промо-сайти;
 • Портфоліо студії або окремого спеціаліста;
 • Сайт-візитка для презентації;
 • Блог для особистого брендування.

Етапи створення сайтів WordPress

Знайомство з вашим бізнесом

Для кожного проекту нами виділяється команда фахівців, оскільки створення сайтів вордпресс — комплексний процес. Ми вивчаємо вашу ідею, бізнес, конкурентів, цільову аудиторію. Наша команда працює не тільки з повноцінним завданням. Якщо у вас є ідея вебсервісу, але поки не уявляєте, як її реалізувати, розкажіть нам про неї. У нашому портфоліо є проекти, які ми створювали з клієнтами від ідеї до повноцінного продукту.

Розробка ТЗ

Кожен проект — нова історія для нашої команди. Щоб вдалося створити робочий продукт, після ознайомлення з вашим бізнесом ми створюємо ТЗ. Це технічне завдання (документація), в якому зібрані всі побажання і вимоги клієнта для ефективної та швидкої роботи. По суті, це покрокова інструкція втілення вашої ідеї в реальність.

Проектування

Якщо клієнт відчуває позитивні емоції при першому контакті з порталом, значить проект вдався. Щоб позитивні емоції були завжди, розробка сайту на вордпресс заснована на аналізі вашої цільової аудиторії. Так, макет сервісу пишуть UI / UX: враховуються всі можливі аватари користувачів, аналізується кожен можливий сценарій, вибудовується логіка ресурсу. На цьому етапі відразу ж тестується робочий прототип, щоб запобігти можливим помилкам.

Дизайн і контент

Дизайн — безмовний представник вашої компанії в віртуальному просторі. Розробка з відкритим кодом відкриває різноманітність платних і безкоштовних тем з додатковими ефектами. Ми зможемо зібрати воєдино кращі ідеї конкретно для вашого бізнесу. Також допоможемо з наповненням текстового і візуального контенту.

Розробка Backend і Frontend проекту

WordPress — система з відкритим кодом, тому сайт створюється швидше. До того ж, регулярно технології оновлюються і вдосконалюються, що впливає на прискорення сайту і лояльність аудиторії. Ми налаштуємо функціональність сторінок і їх зручність. Розробники Backend допоможуть з організацією і зберіганням даних, налаштують інтерфейс, опрацюють інформацію, яка буде зображатися на сторінці. Розробники Frontend допоможуть налагодити зовнішній вигляд порталу.

QA - Тестування

Обов'язково перед запуском проекту, ми його тестуємо. Щоб виявити всі баги та проблеми та відразу ж все пофіксить. Тільки після тестування і виправлення помилок, коли перед нами адаптивний і функціональний ресурс, його побачать ваші потенційні клієнти.

Просування

Ми не залишаємо своїх клієнтів після розробки. Brander — компанія повного циклу, тому після створення сайту на вордпресс, наша команда маркетологів займається його просуванням. Хочете круту відбудову від конкурентів, рекламу, яка вражує, і смачні тексти? 

З нами клієнти отримують більше

Легкий і зрозумілий сайт

Ви можете легко змінити інформацію, додати новини, поділитися фотографією. Клієнти ж швидко знайдуть ваші контакти, оформлять заявку або проявлять залученість. При необхідності наші менеджери підкажуть з керуванням контенту на ресурсі.

Публікація і підтримка

Ми опублікуємо вебсервіс самостійно або допоможемо практичними рекомендаціями. Наші чарівники програмного забезпечення завжди на зв'язку: надаємо технічну підтримку проектам після їх публікації, допомагаємо з оновленнями. Навіть, якщо сайт створювали не нашими розробниками, можемо виділити для вас команду фахівців.

Аудиторія

Щороку в Україні зростає кількість internet-юзерів. В середньому, це 7%. З власним сайтом ваша потенційна аудиторія буде збільшуватися, а репутація як представницької компанії зміцнюватися. Інформацію необхідно регулярно актуалізувати, тоді конверсія не падатиме.

Просування

Інтернет-маркетинг пропонує більше можливостей для просування товарів і послуг, але щоб просуватися в віртуальному просторі потрібна, як мінімум, онлайн-візитка.Наші маркетологи використовують весь арсенал інструментів для вашого просування: рекламу в соціальних мережах і Google, пошукову оптимізацію, контент-маркетинг. Для кожного проекту вибираємо найкраще рішення.

Часті питання

Які переваги в створенні сайту на wordpress?

WordPress — один з найпопулярніших движків для розробки вебресурсів різної спрямованості та форматів. Є як мінімум п'ять причин, чому розробка сайтів на вордпресс актуальна та оптимальна технологія для багатьох рішень:

 • написати сайт під ключ wordpress можливо на будь-яку тематику і будь-якого формату, винятком будуть великі інтернет-магазини, але і там є рішення;
 • інтуїтивно зрозуміла система, тому ви легко внесете зміни на правах адміністратора;
 • движок дає багато фіч, можливостей, функціоналу для програмістів, щоб ресурс вийшов крутим, зрозумілим, корисним;
 • багатомовність ресурсу: на ціну розробки це не вплине, але дозволить охопити більше потенційних клієнтів;
 • можливість ергономічно зробити сайт на wordpress — ціна створення продукту на цьому движку буде нижче, ніж на фреймворку;
 • кросплатформна побудова движка дозволяє управляти даними сервісу, без прив'язки до комп'ютера або ноутбука, з головною умовою — доступ до інтернету;
 • замовити сайт на wordpress — отримати ресурс з максимально швидким завантаженням даних, а це позитивно позначається на позиціях майданчики та призначеному для користувача досвіді.

Розробка сайту на wordpress: ціна і терміни

Якщо відвідала думка замовити сайт на wordpress, ціна може бути головною умовою. Однак, кожен ресурс унікальний, тому сказати кінцеву вартість створення сайту на wordpress без вихідних даних не можна. Якщо є ідея і попереднє ТЗ, наші фахівці можуть дати попередню оцінку проекту.

Як і вартість розробки сайту на wordpress, терміни — складніше питання, оскільки залежить від бажаного функціоналу, плагінів, дизайну та інших факторів. Залиште заявку на безкоштовну консультацію. 

Ви допоможете з наповненням сайту?

У нас є свій проект — Hyper Production, які зроблять ефектний фото і відео контент. Також за бажанням замовника ми пишемо "смачні тексти", що будуть вести клієнта до головної цільової дії.

Ви займаєтеся просуванням сервісу?

Ми вже 9 років займаємося просуванням інформаційних продуктів. Компанія маркетологів запропонує кращу контент-стратегію та оптимальні інструменти конкретно під ваш проект.

Чи можу я стежити за розробкою сайту на wordpress?

Ми працюємо над продуктом поетапно. Кожен етап узгоджується і затверджується з клієнтом. До того ж, ви можете в будь-який момент зв'язатися з менеджером, щоб дізнатися про прогрес проекту.

Розробка сайтів на WordPress

Чверть сайтів Інтернету працює на Wordpress. Подібна статистика вражає, чи не так? Після ознайомлення з особливостями двигуна стає зрозуміло, звідки такий ажіотаж. Він ідеально простий, інтуїтивно зрозумілий навіть для новачків. Підкуповують безплатна установка та постійна підтримка з боку розробників. Вони оперативно надають відповіді, а також регулярно розширюють список доступних технологій. З їх допомогою ваш і так широкий асортимент функцій сайту зростає в геометричній прогресії. Настав час дізнатися, що ж за звір такий, цей Wordpress.

Я продаю чайники, мені потрібен Wordpress?
Так, і не лише вам. Wordpress виправдовує свою корисність у багатьох сферах бізнесу. Якому підприємцю не хотілося б сайт, що повністю задовольняє його потреби у продажу товарів, зручний для самого власника та сотень його клієнтів? Завдяки Wordpress сотні переростають на тисячі, а на рахунку підприємця з'являються додаткові символи.

Радимо Wordpress:
Блогерам – ключовій аудиторії
Бізнесу з продажу послуг
Підприємцям будь-якого розміру
Маркетплейсам
ЗМІ
Медіапорталам
B2B/B2C
Кейси
Етапи створення правильного сайту
Планування
Поставте правильне завдання, і ви закриєте більшу частину питань, що виникають у команди розробників. Чи хочеться вам витрачати час на виснажливе спілкування з техно-гіками?
Ми зробимо технічку
Після вашого брифа слідує наша частина планування. У технічному завданні зображені всі важливі питання: ціна, час роботи та інші тонкощі.
Чудеса розпочинаються
Працюють дизайнери, працюють програмісти. Разом вони розуміють, як візуалізувати вашу ідею та втілити її у мережі.
Контент
Тепер до команди дизайнерів та програмістів приєднується копірайтер. Слідуючи ТЗ, він наповнює сайт контентом. Залежно від поставленого завдання, 3-й та 4-й етап можуть тривати до кількох тижнів.
Тестування
Важливішим за цей етап не може бути нічого. Ми проганяємо сайт за всіма можливими параметрами. Намагаємося зрозуміти, як він працює, чи витримає навантаження, чи розуміє запити. Лише після цього можна писати замовнику.
Показуємо роботу
Настав час здавати роботу. Команда, звісно, ​​сподівається, що це вдасться з першої спроби. Насправді ж буває так, що доводиться виконувати редагування. Ми до цього готові, адже головна мета – виконане завдання.
The road appears under the feet of the walker
Вагон переваг
Зірковий статус

Саме популярність Wordpress призвела до того, що на сьогодні з цим двигуном працюють усі відомі хостери. Розробники також із задоволенням беруться до роботи над ним. Ох, ця популярність.

Оптимізація

При такому рівні популярності не дивно, що двигун зроблений вкрай доступним. Розробники здебільшого починають освоювати мистецтво конструювання сайтів саме з Wordpress. Чи варто говорити, що ми зробили сотні сайтів на цій CMS?

Доступність

Wordpress безплатний, від слова "зовсім". Розробка сайту через це стає значно дешевшою, що кожного разу приваблює клієнтів.

Модулі, теми та плагіни

Більшість перерахованого абсолютно безплатна. Платні модулі коштують не дуже дорого, тому питання кусючої ціни точно не стосується Wordpress. Теми, що легко настроюються як на порожніх сайтах, так і на тих, які вже наповнені контентом.

Дружба з пошуковими системами

Wordpress не був би таким популярним, якби не грамотна SEO-оптимізація, яка дозволяє CMS дружити з пошуковими системами. Яка вам від цього вигода? Перший рядок у видачі, індексація посилань і місце в серці кожного, хто вибере ваш ресурс.

Power up!
Wordpress може багато і навіть більше
01
Найкращий для блогів

Ви мрієте про блог, що підтримує рубрики, коментарі, розмітку, багатофункціональний пошук? Вам точно потрібний Wordpress з усіма його наворотами.

02
Панель управління – окремий кайф

Вона дозволяє активувати деревоподібні коментарі, популярні на Reddit, а також налаштувати підтримку клієнтів, кількість запитів, переглядів та іншої статистичної мішури.

03
Онлайн-редактор фото

Так, так! Останні версії Wordpress дозволяють змінювати картинки на сайті у режимі онлайн. Якщо ви впевнені у своїх силах, можете робити це самі, а якщо потрібна допомога – пишіть майстрам Brander.

04
Автоматичний апдейт

Погодьтеся, 2022-го року нікому не хочеться оновлювати щось самостійно. Усі люблять, коли програма сама розуміє, що потрібне її власнику. Тут саме той випадок. Пошук та встановлення – через інтуїтивну панель управління.

Truth?

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Homer
Чому ми яскравіші за інших?
Brander виконує обіцянки
Ми не будемо обіцяти вам золоті гори, якщо ви не побачите їх наприкінці роботи. Обіцяти ми можемо перфекціонізм, адже наша команда настільки закохана у процес, що відточує його до самої досконалості. Іноді це призводить до нападів "вау-ефекту" у клієнта.
Ми – команда повного циклу
З нами значно простіше створити успішний бізнес, адже вам не потрібно шукати додаткові компанії на аутсорсі. Ми займаємося брендуванням, знімаємо відеоролики, робимо унікальний контент. Ви зрозумієте, що одного сайту недостатньо, і потрібен повний комплекс послуг, а ми його з радістю надамо.
Індивідуальність – наше все
Саме тому ми намагаємось розкрити її у вас. Завдяки підходу, де в центрі процесу знаходиться клієнт, нам вдалося домогтися маси інсайтів, які зробили проекти не просто вдалими, а унікальними.
Підтримка постфактум
Ми зробили вам сайт, але на цьому наша співпраця не повинна перерватися. Фахівці Brander пропонують розробити стратегію просування вашого бізнесу. Варто тільки розпочати, і зупинитись вже буде неможливо. Ми станемо колегами!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ні! Wordpress – це перевірено та помірно. Розробка не коштує дорого, перевірена сотнями спроб та не підводила в жодному разі.
Багатосторінкові та складні сайти краще робити на іншій CMS, але повірте, Wordpress вміє дивувати. Не варто розглядати її як суто блогерську платформу.
Ми вже набили руку на ній, але іноді завдання бувають із зірочкою, і навіть на Wordpress вони розтягуються на кілька тижнів. Ось чому варто відштовхуватися від брифа і технічного завдання.
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (230 голосів)