Підтримка сайтів на Drupal

Підтримка сайтів на Drupal — комплексна послуга для нових проєктів і проєктів, що вже давно працюють. Це співпраця з командою технічних спеціалістів, які слідкуватимуть за тим, щоб усе працювало, виправляючи маленькі та дуже серйозні проблеми, щойно вони з’являються.

Підтримка сайтів Drupal гарантує стабільну та безпечну роботу проєктів і можливість легко розвивати їх. Вона позбавляє вас необхідності розбиратися з хостингом, доменом і буквально будь-яким завданням у рамках технічної частини проєкту.

Підтримка Drupal — команда, готова розв’язувати будь-які завдання і відповідати на всі запитання, пов’язані з вашим сайтом на цій CMS.

4 причини замовити підтримку сайту на Drupal

 1. Контроль стабільності. Головне, для чого потрібна технічна підтримка сайтів на Drupal, гарантія постійної роботи без збоїв. Оновлення системи та окремих модулів, а також контроль сумісності — основна робота спеціалістів підтримки поряд із вирішенням завдань пов’язаних із хостингом і доменом. Друпал — одна з найпопулярніших у світі систем керування з відкритим вихідним кодом, а отже, у ній часто з’являються зміни та доповнення, створені величезним ком’юніті. Фахівці стежитимуть за тим, щоб жодне з поліпшень не порушило роботу сайту, а версії всіх модулів були актуальні та сумісні. Крім того, підтримка CMS Drupal створить для вас резервні копії сайту й бекап на випадок критичних збоїв у самій системі управління контентом або всередині вашого проєкту.
 2. Розробка та підключення модулів. Підтримка й доопрацювання сайтів на Drupal дає змогу поступово розвивати свій проєкт, тестуючи різні можливості та покращуючи користувацький досвід. Багато модулів не потрібні інтернет-магазинам і сайтам іншого призначення на старті, але будуть дуже корисні згодом. Наприклад, це може бути інтеграція з 1С, системами онлайн-оплати або доставки. Так само може знадобитися розробка нових розділів і сторінок, як під додаткові модулі, так і для розміщення іншого контенту. Усе це, включно з різноманітними функціональними доопрацюваннями, наприклад, додаванням фільтрів, і змінами дизайну може зробити команда підтримки.
 3. Оптимізація. Drupal підтримка, як співпраця, починається з комплексного аудиту сайту. Якщо на етапі перевірки будуть виявлені недопрацювання, які знижують швидкість завантаження сайту, порушують коректність роботи або негативно впливають на ранжування в пошукових системах, їх можна буде виправити. Контролювати стабільність і безпеку, обслуговувати клієнтів, а також просувати сайт без внутрішніх помилок буде набагато легше. Особливо критично виправити баги, які сповільнюють роботу або заважають здійснити цільову дію. Саме через них відвідувачі залишають сайт, а ви втрачаєте прибуток, і підтримка сайту Drupal займеться цим завданням насамперед.
 4. Контент і маркетинг. SEO та реклама — послуги, які прямо не входять у підтримку сайту на Drupal, але завжди доступні додатково. Технічні фахівці можуть виправити баги з відображенням тексту або картинок, і знайти помилки з SEO, але створення контенту і просування — окремі завдання, з якими ми вам допоможемо.

Етапи підтримки сайтів на Drupal

Підтримка сайтів на Drupal складається з 5 етапів:

 1. Аналітика. Перший етап співпраці — комплексна аналітика. Вона потрібна для оцінки поточного стану сайту, виявлення проблем і розроблення стратегії їхнього вирішення, яка відображається в ТЗ.
 2. Розробка ТЗ. Технічне завдання — основа договору про співпрацю. Цей документ використовуватимуть фахівці, як керівництво до дії. Ми разом із вами обговорюємо ТЗ, вносимо в нього правки й підписуємо договір.
 3. Виправлення і тестування. Кожна знайдена проблема в роботі сайту вирішується, відповідно до ТЗ. Якщо вам потрібне доопрацювання вебдодатку, наприклад, підключення модулів, створення нових сторінок і розділів, або допомога з будь-яким іншим обумовленим завданням, це так само проводиться на цьому етапі. Усі зміни тестуються, після чого ви можете перевірити роботу самі й отримаєте докладний звіт.
 4. Моніторинг. Підтримка сайту Drupal — це постійне спостереження за технічною частиною роботи вебдодатка. Навіть якщо все гаразд, не потрібно нічого виправляти або додавати, фахівці однаково стежать за актуальністю сертифікатів безпеки, версіями модулів та іншими чинниками, від яких залежить робота сайту, щоб у разі потреби терміново все виправити.
 5. Просування та інші додаткові послуги. Ви можете звернутися до Друпал підтримки в будь-який час, якщо захочете поліпшити якусь частину сайту, додати новий функціонал або замовити маркетинг. У «Brander» вам можуть допомогти не тільки з наповненням і seo-оптимізацією, а й із контекстною рекламою, таргетингом та іншими способами просування. Якщо сайт працює стабільно і швидко, маркетингові інструменти принесуть прибуток набагато швидше.

Від чого залежить вартість підтримки сайтів на Drupal?

Ціна підтримки сайту на Drupal — підписка на постійний моніторинг стану сайту й разова оплата за розв’язання проблем, що з’являються. Вартість підтримки сайту на CMS Drupal залежатиме від складності та частоти появи проблем. Якщо ви захочете якимось чином поліпшити сайт, наприклад, додати нову платіжну систему або змінити дизайн — усе це обговорюється окремо, а терміни й ціни фіксуються в доповненнях до договору про співпрацю.

Підтримка сайтів на Drupal

Ми любимо розв'язувати проблеми та отримуємо задоволення, коли клієнт у захваті від нашої роботи. Для досягнення цієї мети потрібно створити умови, щоб усе працювало і було на своїх місцях. Brander досягає цього, у тому числі шляхом підтримки сайтів. Опишемо вам кейс з Drupal, цього вистачить, щоб швидко схопити суть і зрозуміти, навіщо це взагалі потрібно і заразом дізнатися про одну з найкращих CMS на сьогодні.

Хто вибирає?
Бізнесмени, як і ви. Drupal надає безплатний вихідний код, що є перевагою, але й недоліки є. Цей код можуть підглянути погані люди, знайти в ньому вразливості та спробувати нашкодити вашому веб-ресурсу. З метою, як мінімум, безпеки оновлення мають стати рутиною. Замовляйте техпідтримку Drupal, якщо сайт:
Потрібен для керування персоналом
Збільшує торгові потужності
Поліпшує логістику
Знижує витрати в офлайні
Сприяє розширенню
Кейси
Порядок роботи
Зв'яжіться з нами
Все починається зі спілкування, чи не так? Напишіть нам на робочу пошту або заповніть бриф на сайті. Там вкажіть усі подробиці, які нас цікавлять, і надалі ми зв'яжемося з вами.
Технічне завдання
Ми складемо докладний план, у якому будуть вказані деталі майбутньої роботи. Ви дізнаєтесь, як здійснюватиметься підтримка вашого сайту на Drupal. Але якщо питання невідкладне, а ви наш постійний клієнт, цей пункт можна пропустити та відразу перейти до роботи.
Оплата
Пункт, який цікавить кожного. Оскільки ми використовуємо тайм-трекери, вам не доведеться платити, якщо на підтримку сайту не було витрачено жодної робочої години. Бувають дуже плідні місяці, але переважно робота розподіляється рівномірно.
Переваги підтримки
Сайт — це пам'ятник, який стоїть нерухомо. Його можна і потрібно постійно розвивати: додавати краси в дизайн, покращувати код швидкодії, налаштовувати шари захисту. Все це пов'язано з підтримкою, тому не варто відмовлятися від неї.
Sushi
Бонуси підтримки
01
Коли свистять раки

Сайти на Drupal дуже складно поламати, це правда! Платформа захищена, її можна налаштовувати до переможного, тому раптовий обвал ми виключаємо. Проте налагоджена та майже не завдає проблем своїм власникам. Ах, це зрадницьке "майже". Drupal збоїть, адже людський чинник ніхто не скасовував. Технічна підтримка вбереже від форс-мажорів та кривих рук.

02
Оперативно!

Бувають такі проблеми, які змушують програміста братися за виправлення навіть у неробочі години. Хороша новина, що клієнти Brander можуть розраховувати на розуміння від технічного персоналу. Рамки цього розуміння ми обов'язково обмовимо під час знайомства.

03
Створюєш? Підтримуй!

Якщо ми відповідальні за роботу над сайтом, то ми зацікавлені в тому, щоб проводити його інформаційну та технічну підтримку. Найчастіше, коли клієнт поділяє процеси створення та підтримки між різними агенціями, висока ймовірність конфузу.

04
Без турбот

Drupal приємно підтримувати. Офіційний сайт системи постійно на зв'язку з розробниками, повідомляє їх про актуальні оновлення та слідкує за тим, щоб функціонал CMS використовувався повністю.

Monkey

Підтримка: необхідність чи головняк?

Навіть якби головним завданням цієї статті був не продаж підтримки бізнесу, ми все одно сказали б — саппорт обов'язковий! Якщо ж ви вирішили вчинити інакше, проблеми вирішуватимуться із запізненням, а сайт покаже 30% потужності та користі, що закладається в нього. Краще на ранніх етапах взятися за голову, щоб потім кількісні проблеми можна було вирішити за осудний час:

 • Підтримка розв'язує проблеми наперед;
 • Підтримка розкриває потенціал сайту;
 • Підтримка – це м'язи ресурсу;
 • Підтримка – це робота в довгу, ставка на надійність.
Goood
Наші CMS
01
Drupal

Тут все просто. Ви читаєте про цю систему, тому вже, напевно, дізналися її ключові параметри. Освіжимо в пам'яті: Drupal надійна, гнучка, швидка, улюблена нами 😍

02
Magento

Вважаємо Magento найкращим вибором в електронній комерції. Більшість інтернет-магазинів Brander створено саме на ній.

03
WordPress

Найпопулярніша система керування вмістом. Код відкритий, написаний на PHP. Відмінно проявляє себе при розробці блогів, медіа-ресурсів та каналів новин.

04
Opencart

Також чудово підходить для створення рішень в e-commerce. Офіційний сайт CMS каже, що Opencart використовують майже півмільйона компаній у всьому світі. Не бачимо причин не приєднатися до них.

05
Shopify

Shopify – чудова платформа, розроблена за принципом все в одному. Не потрібно купувати хостинг, встановлювати гігабайти програмного забезпечення, а оновлення у своїй простоті доведені до автоматизму.

Study
Drupal-майстри з Brander
Ми приходимо на допомогу
Іноді трапляються непередбачені ситуації, і ми це розуміємо. Буває, що клієнти звертаються за допомогою вночі або у святкові дні, але ми ставимося до цього з розумінням та підтримуємо сайти у будь-який час, адже від цього залежить заробіток клієнта.
Підтримка входить у вартість контракту
Деякі агенції намагаються позиціювати підтримку як додаткову послугу, але ми стверджуємо, що це грабіж! Подібні роботи мають враховуватись за умовчанням, адже без них проект не можна вважати повноцінним. Не погоджуйтесь на грабіжницькі умови!
Готові ділитися технологіями
Якщо зараз ми тестуємо на Drupal якийсь новий веб-інструмент, то обов'язково вам про це розповімо і запропонуємо їм скористатися.
Робимо резервну копію і зберігаємо технічну інформацію
Ніколи не знаєш, стане в пригоді копія чи ні, але ми намагаємося бути передбачливими. У такому ж стилі ми намагаємося виховувати і наших клієнтів, адже їм також важливо бути обачними.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Для цього ми маємо спеціальний тестовий сервер. Ми розуміємо, що клієнт не хоче втрачати доступ до ресурсів під час оновлень, тому діємо на випередження.
Так, доводиться. Далеко не завжди клієнт приходить з лише сирою ідеєю, яку нам потрібно втілювати в життя. Буває, що конкуренти, які працюють над сайтом, роблять свою роботу не сумлінно. Але вам пощастило, адже з нами у вас буде інакше.
Скільки завгодно. Якщо сайт — це ваш довгостроковий проект, і ви плануєте інвестувати туди ресурси постійно, то зупиняти підтримку не можна.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (40 голосів)