Підтримка інтернет-магазинів

Підтримка інтернет-магазину — це технічне обслуговування та візуальне оновлення сайту, необхідне для збереження його актуальності. Така процедура вважається обов’язковою, адже ресурс не може залучати відвідувачів і покупців, якщо він не використовує сучасні технології, нові алгоритми пошукових систем тощо.

З чого складається підтримка інтернет-магазину?

Фахівці, які беруть на себе підтримку сайту інтернет-магазину, мають виконувати такі завдання:

 • забезпечувати безперебійну роботу ресурсу;
 • підтримувати продуктивність сайту на найвищому рівні;
 • вчасно оновлювати модулі та стежити, щоб вони зберігали працездатність після апдейтів;
 • здійснювати інтеграцію інтернет-магазину з додатковими сервісами;
 • вчасно виявляти та виправляти баги;
 • стежити за актуальністю контенту;
 • захищати ресурс від атак хакерів.

Вищезгадані дії спрямовані на те, щоби привертати підвищену увагу ЦА. Грамотна технічна підтримка інтернет-магазину призводить до того, що його починають частіше відвідувати. Клієнти, які зробили одну покупку, повертаються знову.

Як правило, користувачам не подобаються інтернет-магазини, які довго відкриваються або некоректно працюють. Функціональні кнопки мають чітко реагувати на натискання, а інтерфейс має бути зручним і зрозумілим. Якщо сайт здається відвідувачам незручним, вони просто йдуть на ресурси конкурентів, унаслідок чого продажі падають.

Однак якщо здійснюється правильна підтримка інтернет-магазину, то всіх перерахованих вище проблем вдається уникнути. Фахівці стежать за працездатністю сайту загалом, і зокрема за тим, щоб усі закладені функції не втратили актуальності.

Підтримка інтернет-магазину також може мати на увазі додавання нових розділів, категорій та каталогів. За потреби контент-менеджери «освіжають» тексти, зображення тощо. Повний комплекс послуг зазвичай обговорюється ще на стадії укладання договору та формування ТЗ. У разі потреби програмісти будуть інтегрувати нові модулі, унаслідок чого функціонал ресурсу буде розширено. Це робиться задля зручності користувачів, які мають почуватися комфортно, перебуваючи на сайті.

Підтримка інтернет-магазинів передбачає, що будь-які проблеми мають вирішуватись у короткі терміни. Якщо сайт висне або зазнає хакерської атаки, то фахівці мають оперативно реагувати та вживати необхідних заходів.

Але тут треба розуміти, що швидкість реакції на такі проблеми може залежати від багатьох факторів. Іноді програмістам потрібен час, щоб зрозуміти суть проблеми та максимально ефективно її усунути. Однак багато вебагентств заявляють, що готові здійснювати підтримку інтернет-магазину в режимі 24/7. Це передбачає, що фахівці готові усувати проблеми із сайтами навіть на вихідних, у святкові дні або посеред ночі.

Адміністрування сайту

Адміністрування сайту — комплекс робіт із технічної підтримки, обслуговування та розвитку інтернет-магазину після його розробки та релізу.

Технічна підтримка інтернет-магазину охоплює низку дій. Наприклад, моніторинг працездатності та продуктивності сайту. Також послуга охоплює резервне копіювання даних і відновлення у випадках збою. Оновлення ПЗ (CMS, плагінів, модулів) для закриття вразливостей, а також розв’язання технічних проблем і усунення несправностей теж входить до комплексу техпідтримки інтернет-магазину.

Складно уявити адміністрування сайту без контент-менеджменту. Це публікація нового контенту, редагування та оновлення наявного контенту й управління структурою сайту, наприклад, створення нових розділів і сторінок.

Функціональність сайту може також входити в послугу адміністрування сайту. Програмісти встановлюють і налаштовують нові модулі та плагіни, налаштовують інтеграцію із зовнішніми ресурсами, а також розробляють нові функції за потреби бізнесу клієнта.

Регулярне адміністрування сайту інтернет-магазину дає змогу підтримувати безперебійну роботу, своєчасно виправляти помилки, додавати новий функціонал і контент відповідно до потреб бізнесу. Це забезпечує якісний користувацький досвід і допомагає досягати маркетингових цілей.

Підтримка та обслуговування сайту

Підтримка та обслуговування сайту інтернет-магазину — послуга, яку часто плутають з адмініструванням, але вона вужча за обсягом і складністю завдань:

 • перевірка доступності та коректного функціонування інтернет-магазину;
 • виявлення та усунення технічних збоїв і неполадок;
 • створення регулярних бекапів файлів сайту й баз даних;
 • відновлення даних у разі збоїв або зломів;
 • своєчасне встановлення нових версій CMS, модулів і плагінів;
 • оновлення движка сайту й компонентів для закриття вразливостей;
 • сканування на віруси та видалення шкідливого коду;
 • очищення сайту після зломів;

Ключова відмінність від адміністрування — підтримка не охоплює розвиток функціонала, SEO-оптимізацію, аналітику та інші більш просунуті завдання. Вона націлена насамперед на забезпечення безперебійної технічної роботи вебресурсу.

Своєчасне оновлення сайту

Своєчасне оновлення та супровід інтернет-магазинів — важливий аспект для їхньої успішної та безперебійної роботи. Є низка причин, чому кожному бізнесу необхідна підтримка інтернет-магазину:

 1. Розробники CMS, плагінів та інших компонентів сайту регулярно випускають оновлення, які закривають потенційні вразливості та баги. Саме тому їхнє встановлення своєчасно захищає сайт від зломів і шкідливих атак.
 2. Браузери, ОС та інші ПЗ також постійно оновлюються, тому важливо адаптувати сайт під нові оновлення. Тільки так ви можете гарантувати коректний вигляд і працездатність.
 3. Новіші версії краще оптимізовані та працюють швидше, що позитивно впливає на швидкість завантаження та чуйність інтернет-магазину.
 4. Оновлення додають нові можливості та функції, які покращують юзабіліті та залучають більше нових клієнтів.
 5. Важливо не забувати, що пошукові системи найкраще реагують на сучасні сайти, які відповідають вимогам до технічних аспектів інтернет-магазину.

Від чого залежить вартість підтримки інтернет-магазину?

Якщо вас турбує питання, скільки коштує підтримка інтернет-магазину, то однозначної відповіді тут немає і не може бути в принципі. По-перше, ця послуга безстрокова, і це означає, що оплачувати її доведеться щомісяця. Звичайно, ви можете замовити короткострокову підтримку на один або кілька місяців, а потім відмовитися від неї. Однак потрібно розуміти, що в результаті сайт досить швидко старіє, і відвідувачі втрачають інтерес до нього.

Ціна підтримки інтернет-магазину багато в чому залежатиме від витрат за часом та кількістю залучених фахівців. Більшість сучасних вебагентств використовують таймери. Це виглядає приблизно так: кожен спеціаліст, коли сідає за роботу над сайтом, включає таймер. Коли співробітник завершує працю або робить паузу, він зупиняє таймер.

Таким нехитрим способом вдається точно зафіксувати кількість часу, витраченого на працю. Однак IT-компанії з хорошою репутацією, що поважають себе, зазвичай готові піти назустріч і дещо знизити витрати часу, якщо клієнту здається, що його обманюють і намагаються «взути».

Є й інші чинники, які впливають на ціну підтримки інтернет-магазину. Багато залежить від складності та унікальності залучених технологій. Якщо здійснюється підтримка простого сайту, який зроблений за шаблонами та майже нічим не відрізняється від більшості ресурсів, що конкурують, то й ціна буде невисока.

Зовсім інша річ, коли клієнт хоче рішуче обставити своїх конкурентів, і тому вимагає залучити в процесі підтримки інтернет-магазину інноваційні технології, які ще ніде не використовувалися. Це набагато складніше завдання, яке потребує великих витрат за часом, а також чималих розумових зусиль.

Підтримка інтернет магазинів

Ми часто й багато розповідаємо про нашу розробку, але рідко згадуємо, що відбувається після неї. Настав час виправити це непорозуміння та пролити світло на підтримку інтернет-магазину після його релізу. Ви ж не думали, що достатньо лише розробити магазин і потім безтурботно відпустити його у вільне плавання? Зараз пояснимо, чому так не можна робити.

Який бізнес потребує?
Простіше знайти тих, хто не потребує. Технічна та інформаційна підтримка сайту – це основа, на якій базується безперебійна робота ваших ресурсів в Інтернеті. Якщо не хочете, щоб одного дня клієнти втратили контакт з магазином — замовляйте швидше. Радимо у таких сферах:
Доставка їжі
Онлайн-ресторанам
Бутікам
Магазинів автозапчастин
Парфумерія та аксесуари
Продавцям послугами
Кейси
Programmer
З чого складається підтримка?

Коли ми підпишемо з вами договір про співпрацю, технічна підтримка сайту стане обов'язком Brander. 

Розпочнеться робота щодо надання вам доступу до проекту в системі управління завданнями. Спостерігачем стане окремий менеджер, який буде приділяти проекту підвищену увагу. Він стане вашим головним комунікатором для зв'язку з командою: призначатиме терміни, погоджуватиме звіти та вирішуватиме, показувати проміжний результат чи ні. Іноді менеджер може ставити уточнювальні питання на кшталт “Які дані ви хочете передавати через платіжний шлюз?”, тож не лякайтесь.

Наприкінці робочого місяця ми надішлемо звіт, в якому будуть вказані подробиці щодо виконаних завдань, пов'язаних із підтримкою. Оплачувати потрібно лише ті завдання, які узгоджені в трекері, а якщо він порожній, то й платити не доведеться. Це проста та прозора арифметика.

Support
Що отримуємо?

Завдання підтримки — швидко та ефективно вирішувати біль клієнта. Наша техпідтримка означає моніторинг та розв’язання ваших проблем із сайтом, іноді навіть без необхідності вашої присутності. Підсумки:

 • Життєдіяльність сайту — більше не ваша турбота;
 • Ресурс, у який вкладено зусилля, очікувано приносить більше;
 • Наповнюваність контентом утримує покупця в інфополі;
 • Виправлення проблем та їх профілактика;
 • План дій на місяці наперед.
Realy?
З якими CMS ми працюємо?
Drupal

Це один з наших улюблених варіантів. Така система управління контентом має відкритий вихідний код. Потужна база дозволяє розробляти складні структури сайтів. Робити з нуля не доводиться, адже за Drupal стоїть величезна спільнота та велика кількість модулів, що дозволяє рекомендувати систему кожному зацікавленому клієнту.

WordPress

На сьогодні не існує більш популярної CMS, ніж Wordpress. Її обрали вже понад 30% (!) наявних в інтернеті сайтів, і цей показник збільшується з кожним роком. Пояснити цю популярність не так вже й складно. Система дозволяє публікувати контент та керувати сайтом без будь-яких обмежень, що робить її привабливою для бізнесу будь-якої сфери. В основі лежать PHP і MySQL, які підтримуються більшою частиною хостингів, тому вибрати тарифний план не складе особливих труднощів. Ви отримаєте швидкість, надійність та продуктивність під гучним ім'ям WordPress.

Magento

Це платформа електронної комерції, однією з головних якостей якої є відкритий вихідний код. Вона досить вимоглива до ресурсів і вимагає професійного підходу від розробників, але натомість надає гнучку систему кошика для покупок з повним контролем над усіма аспектами вашої бізнес-діяльності. Додайте до цього інструменти для маркетингу, пошукову оптимізацію, та отримаєте, можливо, найкращу платформу для електронної комерції.

Support team
Кому та коли потрібна підтримка інтернет-магазину?

Чесна відповідь звучить так: вона потрібна кожному, хто ставить за мету побудувати успішний бізнес. Неможливо розробити власний сайт і після цього забити на нього, очікуючи, що все запрацює само собою. Уявіть, що ви відкрили магазин на центральній вулиці вашого міста. Спочатку він буде красивим і блискучим, але через те, що вхідними дверима регулярно користуються, згодом вони почнуть скрипіти. Її точно потрібно буде змастити, бо це відлякує нових клієнтів. Так само відбувається і з веб-сайтом!

Ми укладемо договір про технічну підтримку під час підписання контракту із вами. Довгий рядок успішних кейсів Brander підтверджує, що межі досконалості в онлайн-комерції немає, але до неї потрібно прагнути. Один із найкращих способів для досягнення цього ідеалу — регулярна профілактика й технічна підтримка ресурсу.

At your service master

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Яку підтримку можна замовити?
Адаптація для Інтернету
Ми називаємо адаптацією коригування графічної та текстової інформації з огляду на вимоги, які той же Google пред’являє до контенту, що публікується. Далеко не кожен бізнесмен знайомий із правилами пошукача, тому цю роботу на себе беремо ми.
Контент-менеджмент
Сюди входить повноцінна підтримка клієнта копірайтингом, послугами наповнення сайту та блогу. Деякі ресурси потребують постійної підтримки, наприклад медіа, тому цей параметр інформаційної підтримки для них є обов’язковим.
Техдизайн
Деякі клієнти приходять із готовим дизайном для сайту та просять у нас лише скіли програмування. Ми обов’язково перевіряємо їхній дизайн на придатність із технічних параметрів та нерідко відправляємо на доопрацювання. Нехай це не буде вам сюрпризом.
Копіювання даних
Якщо дисципліна є частиною вашого успіху, то резервне копіювання (ще називається backup) робиться регулярно. Це дає змогу зберегти найменування товарів, вигляд сторінок та уникнути втрати даних, якщо помилка підкралася непомітно.
Адміністрування
Ефективність вимірюється кількістю рутинних звичок підприємця та програмістів, які з ним працюють. До обов’язків адміністратора входить регулярне наповнення, а також підтримка інформації на сайті в актуальному вигляді.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Залежить від кількості завдань, які щомісяця має виконувати команда. В трекері буде вказано кількість витрачених годин, що убезпечить ваш гаманець від зайвих витрат.
Скажімо так, ми рекомендуємо не відмовлятися від неї. Якщо з якоїсь причини ви сумніваєтеся, чи потрібна підтримка, зверніться до будь-якого з наших менеджерів, і він надасть вам залізобетонні аргументи на її користь.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (153 голоса)