Підтримка інтернет магазинів

Підтримка інтернет магазину — це технічне обслуговування та візуальне оновлення сайту, необхідне для збереження його актуальності. Така процедура вважається обов'язковою, адже ресурс не може залучати відвідувачів і покупців, якщо він не використовує сучасні технології, нові алгоритми пошукових систем тощо.

З чого складається підтримка інтернет магазину?

Фахівці, які беруть на себе підтримку сайту інтернет магазину, повинні виконувати такі завдання:

 • забезпечувати безперебійну роботу ресурсу;
 • підтримувати продуктивність сайту на найвищому рівні;
 • вчасно оновлювати модулі та стежити, щоб вони зберігали працездатність після апдейтів;
 • здійснювати інтеграцію інтернет-магазину з додатковими сервісами;
 • вчасно виявляти та виправляти баги;
 • стежити за актуальністю контенту;
 • захищати ресурс від атак хакерів.

Вищезгадані дії спрямовані на те, щоб привертати підвищену увагу ЦА. Грамотна технічна підтримка інтернет магазину призводить до того, що його починають частіше відвідувати. Клієнти, які зробили одну покупку, повертаються знову. 

Як правило, користувачам не подобаються інтернет магазини, які довго відкриваються або некоректно працюють. Функціональні кнопки повинні чітко реагувати на натискання, а інтерфейс має бути зручним і зрозумілим. Якщо сайт здається відвідувачам незручним, вони просто йдуть на ресурси конкурентів, внаслідок чого продажі падають.

Однак якщо здійснюється правильна підтримка інтернет магазину, то всіх перерахованих вище проблем вдається уникнути. Фахівці стежать за працездатністю сайту в цілому, і зокрема за тим, щоб всі закладені функції не втратили актуальності. 

Підтримка інтернет магазину також може мати на увазі додавання нових розділів, категорій та каталогів. За потреби контент-менеджери “освіжають” тексти, зображення тощо. Повний комплекс послуг зазвичай обговорюється ще на стадії укладання договору та формування ТЗ. У разі потреби програмісти будуть інтегрувати нові модулі, внаслідок чого функціонал ресурсу буде розширено. Це робиться задля зручності користувачів, які повинні почуватися комфортно, перебуваючи на сайті.

Підтримка інтернет магазинів передбачає, що будь-які проблеми повинні вирішуватись в короткі терміни. Якщо сайт висне або зазнає хакерської атаки, то фахівці повинні оперативно реагувати та вживати необхідних заходів. 

Але тут треба розуміти, що швидкість реакції на такі проблеми може залежати від багатьох факторів. Іноді програмістам потрібен час, щоб зрозуміти суть проблеми та максимально ефективно її усунути. Однак багато веб-агентств заявляють, що готові здійснювати підтримку інтернет магазину в режимі 24/7. Це передбачає, що фахівці готові усувати проблеми з сайтами навіть на вихідних, у святкові дні або посеред ночі.

Від чого залежить вартість підтримки інтернет магазину?

Якщо вас турбує питання, скільки коштує підтримка інтернет магазину, то однозначної відповіді тут немає і не може бути в принципі. По-перше, ця послуга безстрокова, і це означає, що оплачувати її доведеться щомісяця. Звичайно, ви можете замовити короткострокову підтримку на один або кілька місяців, а потім відмовитись від неї. Однак потрібно розуміти, що в результаті сайт досить швидко старіє, і відвідувачі втрачають інтерес до нього. 

Ціна підтримки інтернет магазину багато в чому залежатиме від витрат за часом та кількістю залучених фахівців. Більшість сучасних веб-агентств використовують таймери. Це виглядає приблизно так: кожен спеціаліст, коли сідає за роботу над сайтом, включає таймер. Коли співробітник завершує працю або робить паузу, він зупиняє таймер. 

Таким нехитрим способом вдається точно зафіксувати кількість часу, витраченого на працю. Однак IT-компанії з хорошою репутацією, що поважають себе, зазвичай готові піти назустріч і дещо знизити витрати часу, якщо клієнту здається, що його обманюють і намагаються "взути". 

Є й інші фактори, які впливають на ціну підтримки інтернет магазину. Багато залежить від складності та унікальності залучених технологій. Якщо здійснюється підтримка простого сайту, який зроблений за шаблонами та майже нічим не відрізняється від більшості ресурсів, що конкурують, то і ціна буде невисока. 

Зовсім інша річ, коли клієнт хоче рішуче обставити своїх конкурентів, і тому вимагає залучити у процесі підтримки інтернет магазину інноваційні технології, які ще ніде не використовувалися. Це набагато складніше завдання, яке потребує великих витрат за часом, а також чималих розумових зусиль.

Підтримка інтернет магазинів

Ми часто й багато розповідаємо про нашу розробку, але рідко згадуємо, що відбувається після неї. Настав час виправити це непорозуміння та пролити світло на підтримку інтернет-магазину після його релізу. Ви ж не думали, що достатньо лише розробити магазин і потім безтурботно відпустити його у вільне плавання? Зараз пояснимо, чому так не можна робити.

Який бізнес потребує?
Простіше знайти тих, хто не потребує. Технічна та інформаційна підтримка сайту – це основа, на якій базується безперебійна робота ваших ресурсів в Інтернеті. Якщо не хочете, щоб одного дня клієнти втратили контакт з магазином — замовляйте швидше. Радимо у таких сферах:
Доставка їжі
Онлайн-ресторанам
Бутікам
Магазинів автозапчастин
Парфумерія та аксесуари
Продавцям послугами
Кейси
Programmer
З чого складається підтримка?

Коли ми підпишемо з вами договір про співпрацю, технічна підтримка сайту стане обов'язком Brander. 

Розпочнеться робота щодо надання вам доступу до проекту в системі управління завданнями. Спостерігачем стане окремий менеджер, який буде приділяти проекту підвищену увагу. Він стане вашим головним комунікатором для зв'язку з командою: призначатиме терміни, погоджуватиме звіти та вирішуватиме, показувати проміжний результат чи ні. Іноді менеджер може ставити уточнювальні питання на кшталт “Які дані ви хочете передавати через платіжний шлюз?”, тож не лякайтесь.

Наприкінці робочого місяця ми надішлемо звіт, в якому будуть вказані подробиці щодо виконаних завдань, пов'язаних із підтримкою. Оплачувати потрібно лише ті завдання, які узгоджені в трекері, а якщо він порожній, то й платити не доведеться. Це проста та прозора арифметика.

Support
Що отримуємо?

Завдання підтримки — швидко та ефективно вирішувати біль клієнта. Наша техпідтримка означає моніторинг та розв’язання ваших проблем із сайтом, іноді навіть без необхідності вашої присутності. Підсумки:

 • Життєдіяльність сайту — більше не ваша турбота;
 • Ресурс, у який вкладено зусилля, очікувано приносить більше;
 • Наповнюваність контентом утримує покупця в інфополі;
 • Виправлення проблем та їх профілактика;
 • План дій на місяці наперед.
Realy?
З якими CMS ми працюємо?
Drupal

Це один з наших улюблених варіантів. Така система управління контентом має відкритий вихідний код. Потужна база дозволяє розробляти складні структури сайтів. Робити з нуля не доводиться, адже за Drupal стоїть величезна спільнота та велика кількість модулів, що дозволяє рекомендувати систему кожному зацікавленому клієнту.

WordPress

На сьогодні не існує більш популярної CMS, ніж Wordpress. Її обрали вже понад 30% (!) наявних в інтернеті сайтів, і цей показник збільшується з кожним роком. Пояснити цю популярність не так вже й складно. Система дозволяє публікувати контент та керувати сайтом без будь-яких обмежень, що робить її привабливою для бізнесу будь-якої сфери. В основі лежать PHP і MySQL, які підтримуються більшою частиною хостингів, тому вибрати тарифний план не складе особливих труднощів. Ви отримаєте швидкість, надійність та продуктивність під гучним ім'ям WordPress.

Magento

Це платформа електронної комерції, однією з головних якостей якої є відкритий вихідний код. Вона досить вимоглива до ресурсів і вимагає професійного підходу від розробників, але натомість надає гнучку систему кошика для покупок з повним контролем над усіма аспектами вашої бізнес-діяльності. Додайте до цього інструменти для маркетингу, пошукову оптимізацію, та отримаєте, можливо, найкращу платформу для електронної комерції.

Support team
Кому та коли потрібна підтримка інтернет-магазину?

Чесна відповідь звучить так: вона потрібна кожному, хто ставить за мету побудувати успішний бізнес. Неможливо розробити власний сайт і після цього забити на нього, очікуючи, що все запрацює само собою. Уявіть, що ви відкрили магазин на центральній вулиці вашого міста. Спочатку він буде красивим і блискучим, але через те, що вхідними дверима регулярно користуються, згодом вони почнуть скрипіти. Її точно потрібно буде змастити, бо це відлякує нових клієнтів. Так само відбувається і з веб-сайтом!

Ми укладемо договір про технічну підтримку під час підписання контракту із вами. Довгий рядок успішних кейсів Brander підтверджує, що межі досконалості в онлайн-комерції немає, але до неї потрібно прагнути. Один із найкращих способів для досягнення цього ідеалу — регулярна профілактика й технічна підтримка ресурсу.

At your service master

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Яку підтримку можна замовити?
Адаптація для Інтернету
Ми називаємо адаптацією коригування графічної та текстової інформації з огляду на вимоги, які той же Google пред’являє до контенту, що публікується. Далеко не кожен бізнесмен знайомий із правилами пошукача, тому цю роботу на себе беремо ми.
Контент-менеджмент
Сюди входить повноцінна підтримка клієнта копірайтингом, послугами наповнення сайту та блогу. Деякі ресурси потребують постійної підтримки, наприклад медіа, тому цей параметр інформаційної підтримки для них є обов’язковим.
Техдизайн
Деякі клієнти приходять із готовим дизайном для сайту та просять у нас лише скіли програмування. Ми обов’язково перевіряємо їхній дизайн на придатність із технічних параметрів та нерідко відправляємо на доопрацювання. Нехай це не буде вам сюрпризом.
Копіювання даних
Якщо дисципліна є частиною вашого успіху, то резервне копіювання (ще називається backup) робиться регулярно. Це дає змогу зберегти найменування товарів, вигляд сторінок та уникнути втрати даних, якщо помилка підкралася непомітно.
Адміністрування
Ефективність вимірюється кількістю рутинних звичок підприємця та програмістів, які з ним працюють. До обов’язків адміністратора входить регулярне наповнення, а також підтримка інформації на сайті в актуальному вигляді.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Залежить від кількості завдань, які щомісяця має виконувати команда. В трекері буде вказано кількість витрачених годин, що убезпечить ваш гаманець від зайвих витрат.
Скажімо так, ми рекомендуємо не відмовлятися від неї. Якщо з якоїсь причини ви сумніваєтеся, чи потрібна підтримка, зверніться до будь-якого з наших менеджерів, і він надасть вам залізобетонні аргументи на її користь.

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (153 голоса)