Онлайн-аптека з сайтом та сервісом майбутнього

Розробка сайту для аптеки — це більше продажів для власників мережі і зручний сервіс для покупців. Клієнти зможуть швидко знайти і замовити потрібні препарати з доставкою або забронювати їх у точці видачі.

Створення сайту аптеки навіть не вимагає наявності фізичних магазинів. Весь товар можна зберігати на складі і продавати тільки онлайн. Незалежно від цього інтернет-аптека, створення якої обов'язково для тих, хто збирається розвивати свій бізнес, збільшить кількість клієнтів і поліпшить взаємодію з ними.

Навіщо аптеці свій сайт

 1. Максимум інформації. Розробка сайту для аптеки рівноцінно вигідна для клієнтів і співробітників компанії. Покупці можуть зайти до вас на сайт просто прочитати інструкцію до препарату, якщо її втратили, але вже запам'ятають вас і, можливо, прийдуть за наступною покупкою, особливо якщо їх простимулювати. Ви можете дати їм набагато більше корисної інформації, ніж вони б отримали у магазині: скільки паковань ліків залишилося в різних аптеках, а скільки на складі, коли доступна доставка з кур'єром і багато іншого. Плюс в інтернеті дуже зручно порівнювати ціни, і ті, хто шукає ліки з доставкою, точно виберуть найвигідніший варіант.
 2. Інтеграція. Мережі з будь-якою кількістю точок продажів лікарських препаратів і онлайн-магазину вигідно, якщо розробка включає інтеграцію з «1С інтернет-аптека», CRM-системою, службами доставки і онлайн-оплати. Сервіси обліку будуть автоматично отримувати дані від сайту, що знизить навантаження на операторів, менеджерів і бухгалтерів. Користувачі і собі зможуть вибрати комфортний спосіб оплати і відслідковувати доставку. На цьому список доступних інтеграцій не закінчується. Наприклад, можна почати співпрацювати зі страховими компаніями і автоматизувати оформлення замовлень їх клієнтів. Також можна підключити один з безлічі сервісів аналітики, щоб краще зрозуміти поведінку покупців, знайти вузькі місця і виправити їх. Крім того, можна підключити вивантаження товарів в маркетплейси, прайс-агрегатори, Google Shopping, соціальні мережі — усюди, де потенційні покупці можуть їх побачити.
 3. Функції і сервіс. Розробка програмного забезпечення для аптеки допоможе зробити клієнтів постійними. Для цього потрібно створити зручне меню, потужну систему пошуку, швидку реєстрацію на сайті, після якої можна буде побачити історію покупок, отримати знижку і повідомлення про надходження. Не менш важливо подбати про тих, кому складно, зокрема через хворобу, зробити замовлення. Для цього достатньо кнопки «купити в 1 клік» або «Зв'язок з оператором». До додаткових сервісів належить розробка бота для аптеки з можливістю перемикатися на менеджера. Все це підвищить лояльність покупців до вашого бізнесу.
 4. Маркетинг. Розробка бази даних аптеки і інтеграція її з онлайн-магазином робить простішим не тільки облік товарів і управління ними, а й рекламу сервісу. У базі буде зберігатися інформація не тільки про товари, але і про покупців, зокрема про те, що вони купують і як часто. Завдяки цьому можна зробити пропозиції максимально персоналізованими і автоматично розсилати сповіщення через смс або на електронну пошту. З даними також можна автоматизувати програму лояльності. Завдяки цьому користувачам не доведеться носити з собою карту. Знижка, відсоток якої змінюється, наприклад, для студентів, пенсіонерів або постійних покупців, буде нараховуватися автоматично після авторизації на сайті.

Етапи розробки сайту для аптеки

Розробка сайту для аптеки складається з 6 етапів:

 1. Аналітика. Розробка ПО для аптеки починається з комплексної аналітики. Ми знаходимо вашу цільову аудиторію і конкурентів, шукаємо переваги і обговорюємо плани. На основі завдань вибирається CMS або фреймворк для сайту. Після цього розробляється ТЗ, обговорюється і затверджується перед підписанням договору.
 2. Проектування. Розробка UI/UX-макету — перший етап створення сайту, де створюється каркас інтерфейсу. Правильно розмістити всі елементи сайту, з якими будуть взаємодіяти відвідувачі, можна, якщо спиратися на поведінкові фактори цільової аудиторії. В результаті структура сайту буде підводити користувача до цільової дії як максимально коротким шляхом, так і після відвідування будь-якої сторінки.
 3. UI-дизайн. Інтерфейс і зовнішній вигляд сайту визначається обраним двигунцем. Якщо це будь-який фреймворк, то інтерфейс створюється з нуля, як і адміністративна панель. У CMS Magento, OpenCart та інших є базова збірка, яку можна кастомізувати, щоб підвищити рівень захисту сайту, зробити його не шаблонним і впізнаваним.
 4. Front-end і back-end-розробка. Проектування і розробка бази даних аптеки, а також інших складових архітектури — технічна частина створення сайту. Бекенд-розробники напишуть кастомні модулі для потрібних вам функцій і підключать їх, а також налаштують адміністративну панель. Фронтенд пишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макету і з'єднують UX-макет з технічною основою.
 5. Тестування. Перед запуском сайт аптеки перевіряють тестувальники. Він повинен швидко завантажуватися і стабільно працювати на всіх пристроях, зокрема портативних, і на всіх браузерах.
 6. Просування. Відділ маркетингу "Brander" займається контекстною рекламою, таргетингом та іншими способами просування. Ми можемо допомогти з пошуковою оптимізацією і наповненням контентом, щоб популярність сайту росла швидше.

 Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту для аптеки залежить від того, який фреймворк або CMS ви виберете і скільки сторінок буде у проекту. На вартість впливає написання кастомних рішень для функцій і нестандартного дизайну. Окремо в ціну розробки сайту для аптеки входить оплата послуг хостингу або покупка сервера. Всі витрати і терміни обговорюються на етапі аналітики, і перш ніж підписувати договір, ви будете знати точну ціну на роботу кожного фахівця і як скоро отримаєте результат.

Створення сайту для аптеки

Закрийте очі і уявіть, що ви володієте великою аптекою в центрі міста та ще двома меншими на околицях. Реальність така, що далеко не всі хочуть ходити пішки, вибирати ліки та спілкуватися з провізорами, проте 2022 року це вже й необов'язково. Вищевказану проблему вирішить грамотний сайт, на якому клієнт — сам собі продавець та покупець. Навіть якщо ваша аптека знаходиться лише на стадії розробки, потрібно заздалегідь готуватися до того, що вона має бути сучасною.

Кому потрібна аптека онлайн?
В інших країнах Європи діджиталізація бізнесу відбувається трохи швидшими темпами, ніж в Україні. Західні підприємці вже з'ясували, що без належного представлення в мережі бізнес перебуватиме у програшному становищі порівняно з конкурентами.

Аптеки прийшли до цього розуміння трохи пізніше, але теж прийняли очевидну істину: їхні відвідувачі не хочуть приходити у торговельні зали так часто, як хотілося б власникам. Вони зрозуміли, що за допомогою сайту набагато простіше стимулювати покупців. В результаті ідея переміщення фармацевтичного бізнесу в онлайн дісталася і нашої країни. Ми рекомендуємо сайт для аптеки всім, хто:
Бажає розширити присутність аптеки в інтернеті;
Планує діджиталізацію бізнесу;
Хоче стати конкурентоспроможним;
Намагається навести порядок у каталозі товарів;
Розглядає можливості для організації віддаленої роботи.
Як ми робимо веб-сайти?
Знайомимося з бізнесом

Найкращий варіант — особиста зустріч, але ми поважно ставимося до особистого простору та розуміємо, що за часів пандемії не кожен на це погоджується. Ми прагнемо отримати всю важливу інформацію про бізнес, дізнатися про цілі та амбіції підприємця. Тільки так ми можемо виконати нашу роботу якісно.

Технічне завдання

Воно з'явиться внаслідок нашої бесіди. У ньому буде вказано не лише перелік необхідних робіт, а й вартість, кількість годин, виконавців. Дизайнер вивчить свою частину роботи. Це буде створення візуального стилю сайту та деталей інтерфейсу, а також формування почуття естетичної насолоди у клієнта.

Програміст пожвавлює роботу дизайнера

Дизайнер у душі трохи художник, а ось програміст ставиться до своєї роботи значно суворіше. Він повинен зробити так, щоб красива дизайнерська замальовка працювала у мережі. Бажано, швидко та без помилок.

Ми перевіряємо свою роботу кілька разів

Саме це дозволяє нам тримати високу планку. Як би ми не довіряли нашому дизайнеру і програмісту, але помилитися може кожний. Перш ніж клієнт побачить продукт, він спочатку повинен отримати зелене світло від тестувальників, і тільки після цього стає можливим реліз.

Медсестра.
Переваги онлайн-аптеки
01
Самостійний покупець

Багато бізнесменів побоюються цього, але вони просто не розуміють, наскільки зручно мати самостійних покупців. Коли вони усвідомлюють, що їх більше ніхто не вмовляє витратити гроші, то починають активніше цікавитись товарами, навіть якщо це аптека. І не варто думати, що купуючи німецький сироп від кашлю відвідувач не захоче придбати щось додатково (наприклад, вітаміни).

02
Віддалений доступ

Ймовірно, вам хотілося б частіше приїжджати до своєї аптеки з інспекцією, але раптові ділові зустрічі зривають ці плани. Тепер ви зможете тримати бізнес під повним контролем, адже сайт надасть практично безмежні можливості щодо інтеграції з каталогами, обліку співробітників та аналітики.

03
Нова аудиторія

Найкраще з того, що діджиталізація дає бізнесу — це правильний підхід до людей, достукатися яких раніше було просто неможливо. Наївно думати, що в аптеки ходять лише люди похилого віку. Молодь теж потребує різних ліків, вітамінів, кремів тощо, просто їм зручніше робити покупки онлайн.

04
Бронювання товарів

Ця функція особливо подобається клієнтам. Припустимо, ви єдина аптека в місті, яка продає дефіцитний інсулін, і ось ви отримуєте партію, про що оголошує на сайті. Усю цю партію куплять значно швидше, якщо вдасться уникнути черги в аптеці. Якщо людина не може самостійно забрати препарат з пункту видачі, необхідно організувати доставку у місце проживання.

Дослідження в лабораторії.
Зробіть ставку на Brander
Наша мета – це ваша лояльність

Безумовно, кожен з нас шукає свою вигоду. Ви хочете отримати якісний сайт, який дасть вашому бізнесу серйозний ривок. Ми ж хочемо отримати клієнта, який надалі повернеться до нас із новим проектом, а потім ще одним. Для Brander лояльність клієнта – це найкращий показник успіху.

Ми робимо проекти під ключ і повним циклом

Не будемо далеко уникати теми сайту для аптеки. Припустимо, проект завершено, але на цьому наша робота ще не закінчується. Маркетологи повинні зрозуміти, яким чином прокачати ваш бізнес настільки, щоб його офлайнові та онлайнові інструменти заграли разом єдину симфонію. Можливо, вам знадобиться додатковий контент, адже аптеки теж потребують реклами та розкрутки.

Ділимось технологіями, яких більше ніхто не має

Говорити про них публічно ми не готові, тому що боїмося наших уважних конкурентів. Однак ми обіцяємо, що ви не розчаруєтеся, якщо будете довіряти нам. Нехай наш спільний проект буде під знаком "цілком таємно".

Лікар слухає свою голову.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки і любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Wow!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Наш дизайнер і програміст розуміють, що аптека розрахована насамперед на старшу вікову групу. Тому сайт розробляється таким чином, щоб він був зрозумілим і доступним для всіх.
Чат з консультантом, підбір ліків, інтеграцію для адміністрування.
Все зависит от ваших пожеланий. Сложный ресурс, который заполнен функционалом, чатами, обратной связью и интеграциями, потребует больше времени на создание, и бюджет будет соответствующий. Можно заказать более скромный сайт, тогда и расходы будут заметно меньше.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (456 голосів)