Створення сайту для аптеки

Розробка сайту для аптеки — це більше продажів для власників мережі і зручний сервіс для покупців. Клієнти зможуть швидко знайти і замовити потрібні препарати з доставкою або забронювати їх у точці видачі.

 

Створення сайту аптеки навіть не вимагає наявності фізичних магазинів. Весь товар можна зберігати на складі і продавати тільки онлайн. Незалежно від цього інтернет-аптека, створення якої обов'язково для тих, хто збирається розвивати свій бізнес, збільшить кількість клієнтів і поліпшить взаємодію з ними.
 

 

Навіщо аптеці свій сайт
Максимум інформації

Розробка сайту для аптеки рівноцінно вигідна для клієнтів і співробітників компанії. Покупці можуть зайти до вас на сайт просто прочитати інструкцію до препарату, якщо її втратили, але вже запам'ятають вас і, можливо, прийдуть за наступною покупкою, особливо якщо їх простимулювати. Ви можете дати їм набагато більше корисної інформації, ніж вони б отримали у магазині: скільки паковань ліків залишилося в різних аптеках, а скільки на складі, коли доступна доставка з кур'єром і багато іншого. Плюс в інтернеті дуже зручно порівнювати ціни, і ті, хто шукає ліки з доставкою, точно виберуть найвигідніший варіант.

Інтеграція

Мережі з будь-якою кількістю точок продажів лікарських препаратів і онлайн-магазину вигідно, якщо розробка включає інтеграцію з «1С інтернет-аптека», CRM-системою, службами доставки і онлайн-оплати. Сервіси обліку будуть автоматично отримувати дані від сайту, що знизить навантаження на операторів, менеджерів і бухгалтерів. Користувачі і собі зможуть вибрати комфортний спосіб оплати і відслідковувати доставку. На цьому список доступних інтеграцій не закінчується. Наприклад, можна почати співпрацювати зі страховими компаніями і автоматизувати оформлення замовлень їх клієнтів. Також можна підключити один з безлічі сервісів аналітики, щоб краще зрозуміти поведінку покупців, знайти вузькі місця і виправити їх. Крім того, можна підключити вивантаження товарів в маркетплейси, прайс-агрегатори, Google Shopping, соціальні мережі — усюди, де потенційні покупці можуть їх побачити.

Функції і сервіс

Розробка програмного забезпечення для аптеки допоможе зробити клієнтів постійними. Для цього потрібно створити зручне меню, потужну систему пошуку, швидку реєстрацію на сайті, після якої можна буде побачити історію покупок, отримати знижку і повідомлення про надходження. Не менш важливо подбати про тих, кому складно, зокрема через хворобу, зробити замовлення. Для цього достатньо кнопки «купити в 1 клік» або «Зв'язок з оператором». До додаткових сервісів належить розробка бота для аптеки з можливістю перемикатися на менеджера. Все це підвищить лояльність покупців до вашого бізнесу.

Маркетинг

Розробка бази даних аптеки і інтеграція її з онлайн-магазином робить простішим не тільки облік товарів і управління ними, а й рекламу сервісу. У базі буде зберігатися інформація не тільки про товари, але і про покупців, зокрема про те, що вони купують і як часто. Завдяки цьому можна зробити пропозиції максимально персоналізованими і автоматично розсилати сповіщення через смс або на електронну пошту. З даними також можна автоматизувати програму лояльності. Завдяки цьому користувачам не доведеться носити з собою карту. Знижка, відсоток якої змінюється, наприклад, для студентів, пенсіонерів або постійних покупців, буде нараховуватися автоматично після авторизації на сайті.

Етапи розробки сайту для аптеки
01
01
Аналітика

Розробка ПО для аптеки починається з комплексної аналітики. Ми знаходимо вашу цільову аудиторію і конкурентів, шукаємо переваги і обговорюємо плани. На основі завдань вибирається CMS або фреймворк для сайту. Після цього розробляється ТЗ, обговорюється і затверджується перед підписанням договору.

02
02
Проектування

Розробка UI/UX-макету — перший етап створення сайту, де створюється каркас інтерфейсу. Правильно розмістити всі елементи сайту, з якими будуть взаємодіяти відвідувачі, можна, якщо спиратися на поведінкові фактори цільової аудиторії. В результаті структура сайту буде підводити користувача до цільової дії як максимально коротким шляхом, так і після відвідування будь-якої сторінки.

03
03
UI-дизайн

Інтерфейс і зовнішній вигляд сайту визначається обраним двигунцем. Якщо це будь-який фреймворк, то інтерфейс створюється з нуля, як і адміністративна панель. У CMS Magento, OpenCart та інших є базова збірка, яку можна кастомізувати, щоб підвищити рівень захисту сайту, зробити його не шаблонним і впізнаваним.

04
04
Front-end і back-end-розробка

Проектування і розробка бази даних аптеки, а також інших складових архітектури — технічна частина створення сайту. Бекенд-розробники напишуть кастомні модулі для потрібних вам функцій і підключать їх, а також налаштують адміністративну панель. Фронтенд пишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макету і з'єднують UX-макет з технічною основою.

05
05
Тестування

Перед запуском сайт аптеки перевіряють тестувальники. Він повинен швидко завантажуватися і стабільно працювати на всіх пристроях, зокрема портативних, і на всіх браузерах.

06
06
Просування

Відділ маркетингу "Brander" займається контекстною рекламою, таргетингом та іншими способами просування. Ми можемо допомогти з пошуковою оптимізацією і наповненням контентом, щоб популярність сайту росла швидше.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту для аптеки залежить від того, який фреймворк або CMS ви виберете і скільки сторінок буде у проекту. На вартість впливає написання кастомних рішень для функцій і нестандартного дизайну. Окремо в ціну розробки сайту для аптеки входить оплата послуг хостингу або покупка сервера. Всі витрати і терміни обговорюються на етапі аналітики, і перш ніж підписувати договір, ви будете знати точну ціну на роботу кожного фахівця і як скоро отримаєте результат.

Ми чекаємо на ваш проект
Ми чекаємо на ваш проект