Контекстна реклама — вічне джерело клієнтів

Нам важливо досягти бізнес-цілі, які ви перед собою ставите, будь це зростання продажів або впізнаваність бренду. Один з дієвих інструментів для цього — контекстна інтернет реклама. Грамотне налаштування контекстної реклами допоможе показати оголошення потрібному користувачеві в потрібний момент.

З нами ви не витратите гроші з рекламного бюджету на людей, яким зовсім не цікаві ваші товари та послуги. Якщо у користувача є сформована потреба або, принаймні, інтерес до певної категорії товарів, то він не пройде повз контекстної реклами вашої компанії. 

Кому потрібно замовити контекстну рекламу?

Над яким би проектом ви не працювали, варто використовувати контекстну рекламу. Вона окупається завжди, якщо дотримано ряд умов: продукт дійсно корисний і рентабельний, ніша ринку не перегріта пропозиціями, а налаштуванням контекстної реклами займаються фахівці. Вам знадобиться контекстна реклама під ключ, якщо ваша сфера діяльності — це:

 • Retail;
 • B2B;
 • B2C;
 • Product Placement;
 • сфера доставки;
 • ЗМІ, онлайн-видання;
 • медійні проекти.

Запуск контекстної реклами: основні етапи

Збір конверсійних запитів

Ми зберемо конверсійні запити, які вводять в пошукових системах ваші потенційні клієнти. Так ми донесемо рекламу до ЦА, людей з уже розігрітим інтересом до товару або послуг. Якщо людина шукає щось, у чому ви можете йому допомогти, то він знайде саме ваш сайт.

Вивчення стратегії конкурентів

Мета оголошення — привернути увагу користувача, і спонукати його перейти на сайт. Вже на сайті відвідувач прийме рішення: зробити цільову дію, або ж ні. Але як отримати гарантії, що користувач в першу чергу перейде саме на ваш сайт? Адже на ринку, швидше за все, є чимало конкурентів, і більшість з них активно зайняті просуванням в інтернеті. Ми вивчимо контекстну рекламу конкурентів, і зрозуміємо, як зробити її більш помітною та ефективною.

Створення ефективних тексту, банера або відео

Наша команда займається комплексним просуванням, тому ми не тільки розміщуємо, але і надаємо форму вашому комерційній пропозиції. Спільна праця і творчість дизайнерів, креативників і маркетологів допоможе створити унікальний продає контент. Це дієвий спосіб охоплення аудиторії YouTube і метод для роботи з KMC Google.

Розміщення контекстної реклами: вибір платформи

Ми розробимо і розмістимо рекламу на будь-якому майданчику. Найрентабельніше рішення для українського онлайн бізнесу — Google Ads. Іноді доречно розширити кампанію на Яндекс та інші пошукові системи. Ми вивчимо вашу нішу, і запропонуємо краще рішення для конкретного проекту.

Налаштування контекстної реклами

Ми налаштуємо контекстну рекламу так, що вона не залишиться непоміченою для вашої потенційної аудиторії. Для цього ми зберемо запити, через які проходить найбільший трафік, і яким релевантні ваші продукти або послуги.

Аудит контекстної реклами

Ми не зупиняємося на досягнутому. У нас більше ніж 20 клієнтських проектів з різних бізнес-ніш. Ми постійно в тренді, і безперервно отримуємо новий досвід. Цей досвід — те, що гарантує досягнення кращого результату з можливих для кожного конкретного клієнта.

З нами клієнти отримують більше

Високі показники конверсії

Ми використовуємо AB-тестування, щоб поліпшити показники конверсії сайту. Дашборди та Датастудіо допомагають нам знаходити "слабкі місця" на сайті; хотжар — знайти проблеми, пов'язані з юзабіліті. Ми дамо рекомендації, спираючись на отримані дані. Залежно від вашої готовності зайнятися контекстною рекламою, після цього ми приступимо до налаштування.

Оплата тільки за результат

Вам не доведеться платити за розміщення інформації, яка пройшла повз аудиторії. Гроші знімаються з рахунку, тільки якщо користувач перейшов за оголошенням. Користь бізнесу принесуть релевантні оголошення до посадки. Один користувач стане вашим постійним клієнтом, а інший зробить одноразову покупку, або просто підвищить привабливість сайту для пошукових машин через збільшення відвідуваності ресурсу. Тому вартість контекстної реклами це завжди оплата за кліки та переходи зацікавленої в вашому продукті аудиторії.

Зростання продажів

Підсумкова вигода — у вас будуть частіше купувати товари або замовляти послуги. Багато відвідувачів, які дізнаються про вашу компанію через "контекст", залишаться вашими постійними клієнтами. Таким чином, ви за кілька місяців відіб'єте вкладення, які входили в ціну налаштування контекстної реклами та її розміщення.

Впізнаваність бренду

Запуск "контексту" допоможе вашому бренду стати більш впізнаваним, якщо пробитися в ТОП-3 за органічній видачі складно через могутніх конкурентів. Довіра до фірми буде зростати, що простимулює розвиток інших джерел лідогенераціі. Впізнаваність бренду, в першу чергу, розвиває "органіку продажів", а також випадки повторних звернень клієнтів.

Часті питання

У чому переваги контекстної реклами?

Бізнес, який використовує контекстну рекламу, витрачає бюджет тільки на "гарячий" трафік. Оголошення побачать користувачі, у яких вже сформувалася потреба в певному товарі. При цьому не доведеться займатися просуванням всього сайту, коли ця задача не визначається як першочергова. Можна обійтися без зайвих витрат, і просувати окрему сітку товарів або послуг. 

Скільки коштує контекстна реклама?

Ціна контекстної реклами складається з декількох чинників: конкуренція в ніші, якість посадкової сторінки, географічне охоплення. Як правило, фірми розраховують ціну в місяць на контекстну рекламу, спираючись на можливості бюджету. Чим активніше просування бренду і товарів ви запланували, тим вище буде вартість. 

Як довго чекати результат?

Миттєвий результат — одна з переваг цього маркетингового інструменту. Зростання конверсій і продажів буде помітне через тиждень-два. Але краще не зупиняти кампанію, якщо хочете далі стимулювати продажі або просувати бренд сайту. Простіше використовувати спеціальні сервіси та системи автоматизації просування, щоб підтримувати маркетингову кампанію без однотипної, монотонної роботи. Тому договір на налаштування контекстної реклами укладають не на один місяць.

Чи запускають контекстну рекламу під ключ?

Ви можете самі створити ролик або написати текст, а нашим фахівцям довірити тільки розміщення. Однак, ми пропонуємо також запуск контекстної реклами під ключ, її повний супровід. У нас є власний відеопродакшн, кваліфіковані дизайнери, креативні райтери. Вони створять ефективне повідомлення, яке ми запустимо в Google Ads або на іншій популярній платформі. Вас чекає повна автоматизація маркетингу, стратегію якого визначать досвідчені фахівці.

Контекстна реклама

Контекстна реклама показується на сторінці пошуку залежно від типу контенту. Її бачать користувачі, чиї інтереси перетинаються з товаром, що просувається. Якщо ширше, то контекстна реклама передбачає розміщення рекламних повідомлень поруч із релевантним контентом. Не відривайтеся, адже далі буде цікавіше.

 

Кейси
Звідки така популярність?
Робота над попитом 1 / 4

Клієнт займається пошуком необхідного йому товару, а тут його додатково дражнять вашими пропозиціями. Таким шляхом легше привести його до конверсії.

Швидкий результат 2 / 4

Якщо потрібна конверсія через SEO, процес займає якийсь час. Щодо контексту, то він може дати результат значно швидше.

Велике охоплення 3 / 4

Пошуковиками зараз користуються взагалі всі користувачі. Сайти, з якими співпрацюють пошукові системи, отримують прибавку до аудиторії. Контекст можна назвати одним із найзручніших різновидів реклами, адже користувач відразу переходить за посиланням, і для цього йому не потрібно займатися самостійним пошуком. Так можна простіше й швидше отримати доступ до бажаного продукту.

Універсальність 4 / 4

Контекст працює практично з усіма форматами. Багатосторінкові сайти, лендинги, цифрові продукти та інтернет-магазини — все це може взаємодіяти з контекстною рекламою.

Чому ми гуру контекстної реклами?

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте: 

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Як ми працюємо з контекстною рекламою?
01
01
Аналіз ніші та продукту

На цьому етапі ми повинні зрозуміти, як продавати ваш бренд та ваш продукт. Запуск контекстної реклами без попередньої аналітики неможливий.

02
02
Налаштування

Йдеться про аналітичні нюанси, налаштування семантичного ядра, а також запуск пошукових параметрів.

03
03
Готуємо фід даних та Google Merchant

Фід підв'язує 1С до сайтів та дозволяє завантажувати повний каталог продуктів на торгові майданчики на кшталт Rozetka. Merchant – це розробка Google, яка дозволяє спостерігати, як зображується продукція всередині магазину та на сторінках пошуку.

04
04
Сміттєві слова

Допустимо, ви продаєте мобільні телефони, і вам не хочеться, щоб телефони зображалися на сайті з домофонами. Важливо помістити в ядро ​​тільки потрібне.

05
05
CMS

CMS – це система управління контентом. Якщо ми погоджуємося на запуск, то підбираємо інтереси для таргетингу.

06
06
Контроль результату

Ми запропонуємо клієнту таблицю з прописаними формулами, які дозволять розрахувати вартість проекту, а також з'ясувати, скільки реклама буде коштувати у тиждень/місяць, і який це принесе дохід.

А як це все налаштувати?

Ми робимо клієнтам бриф. Для цього у нас є спеціальна форма, в якій потрібно відповідати на прості питання. Якщо ви не справляєтесь самі, ми готові допомогти. Також нас цікавить докладний аналіз ніші та продукту, який із нею пов'язаний. У звітному документі буде показано бюджет, відсіяно зайві пункти та показано можливості, які дозволять не витрачати більше, ніж потрібно. Потім починається найцікавіше. Нам необхідно:

 • Налаштувати рекламний обліковий запис та аналітику
 • Зібрати ключові слова
 • Відкинути стоп-слова та зайві фрази
 • Розпочати безпосередній процес створення контекстної реклами
Як ми ведемо акаунт?
Створення

Ми створюємо обліковий запис і передаємо його у власність клієнта. Всі дані, що зберігаються там, нікуди більше не подінуться і залишаються у власності клієнта. Також ми прив'яжемо всі необхідні реквізити на оплату.

Реальні дані

Вивчаємо медіаплан, якщо такий є. Аналізуємо бюджет та з'ясовуємо, чи він відповідає вашим амбіціям.

Добиваємося ефективності

Слово аналітика — одне з найпоширеніших у нашому лексиконі. Тільки аналітика надає на виході максимальний ефект.

FAQ
Якщо у них більше продажів і вони вищі у рядку результатів пошуку Google, тоді, швидше за все, так. Але зовсім інше питання, наскільки ефективно у них збудовано просування. Ми зробимо так, щоб вони завили від заздрості.
Ну це залежить від того, з чим порівнювати. Співробітники Brander впевнені, що все окупають успішні продажі, тому радимо не скупитися на інструменти, які в перспективі піднімуть ваш бізнес у кілька разів.
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (669 голосів)