Контекстна реклама

Нам важливо досягти бізнес-цілі, які ви перед собою ставите, будь це зростання продажів або впізнаваність бренду. Один з дієвих інструментів для цього — контекстна інтернет реклама. Грамотне налаштування контекстної реклами допоможе показати оголошення потрібному користувачеві в потрібний момент. З нами ви не витратите гроші з рекламного бюджету на людей, яким зовсім не цікаві ваші товари та послуги. Якщо у користувача є сформована потреба або, принаймні, інтерес до певної категорії товарів, то він не пройде повз контекстної реклами вашої компанії.
Кому потрібно замовити контекстну рекламу?
Над яким би проектом ви не працювали, варто використовувати контекстну рекламу. Вона окупається завжди, якщо дотримано ряд умов: продукт дійсно корисний і рентабельний, ніша ринку не перегріта пропозиціями, а налаштуванням контекстної реклами займаються фахівці. Вам знадобиться контекстна реклама під ключ, якщо ваша сфера діяльності — це:
Retail;
B2B;
B2C;
Product Placement;
сфера доставки;
ЗМІ, онлайн-видання;
медійні проекти.
Кейси
Запуск контекстної реклами: основні етапи
Збір конверсійних запитів

Ми зберемо конверсійні запити, які вводять в пошукових системах ваші потенційні клієнти. Так ми донесемо рекламу до ЦА, людей з уже розігрітим інтересом до товару або послуг. Якщо людина шукає щось, у чому ви можете йому допомогти, то він знайде саме ваш сайт.

Вивчення стратегії конкурентів

Мета оголошення — привернути увагу користувача, і спонукати його перейти на сайт. Вже на сайті відвідувач прийме рішення: зробити цільову дію, або ж ні. Але як отримати гарантії, що користувач в першу чергу перейде саме на ваш сайт? Адже на ринку, швидше за все, є чимало конкурентів, і більшість з них активно зайняті просуванням в інтернеті. Ми вивчимо контекстну рекламу конкурентів, і зрозуміємо, як зробити її більш помітною та ефективною.

Створення ефективних тексту

Наша команда займається комплексним просуванням, тому ми не тільки розміщуємо, але і надаємо форму вашому комерційній пропозиції. Спільна праця і творчість дизайнерів, креативників і маркетологів допоможе створити унікальний продає контент. Це дієвий спосіб охоплення аудиторії YouTube і метод для роботи з KMC Google.

Розміщення контекстної реклами

Ми розробимо і розмістимо рекламу на будь-якому майданчику. Найрентабельніше рішення для українського онлайн бізнесу — Google Ads. Іноді доречно розширити кампанію на Яндекс та інші пошукові системи. Ми вивчимо вашу нішу, і запропонуємо краще рішення для конкретного проекту.

Налаштування контекстної реклами

Ми налаштуємо контекстну рекламу так, що вона не залишиться непоміченою для вашої потенційної аудиторії. Для цього ми зберемо запити, через які проходить найбільший трафік, і яким релевантні ваші продукти або послуги.

Аудит контекстної реклами

Ми не зупиняємося на досягнутому. У нас більше ніж 20 клієнтських проектів з різних бізнес-ніш. Ми постійно в тренді, і безперервно отримуємо новий досвід. Цей досвід — те, що гарантує досягнення кращого результату з можливих для кожного конкретного клієнта.

З нами клієнти отримують більше
01
Високі показники конверсії

Ми використовуємо AB-тестування, щоб поліпшити показники конверсії сайту. Дашборди та Датастудіо допомагають нам знаходити "слабкі місця" на сайті; хотжар — знайти проблеми, пов'язані з юзабіліті. Ми дамо рекомендації, спираючись на отримані дані. Залежно від вашої готовності зайнятися контекстною рекламою, після цього ми приступимо до налаштування.

02
Оплата тільки за результат

Вам не доведеться платити за розміщення інформації, яка пройшла повз аудиторії. Гроші знімаються з рахунку, тільки якщо користувач перейшов за оголошенням. Користь бізнесу принесуть релевантні оголошення до посадки. Один користувач стане вашим постійним клієнтом, а інший зробить одноразову покупку, або просто підвищить привабливість сайту для пошукових машин через збільшення відвідуваності ресурсу. Тому вартість контекстної реклами це завжди оплата за кліки та переходи зацікавленої в вашому продукті аудиторії.

03
Зростання продажів

Підсумкова вигода — у вас будуть частіше купувати товари або замовляти послуги. Багато відвідувачів, які дізнаються про вашу компанію через "контекст", залишаться вашими постійними клієнтами. Таким чином, ви за кілька місяців відіб'єте вкладення, які входили в ціну налаштування контекстної реклами та її розміщення.

04
Впізнаваність бренду

Запуск "контексту" допоможе вашому бренду стати більш впізнаваним, якщо пробитися в ТОП-3 за органічній видачі складно через могутніх конкурентів. Довіра до фірми буде зростати, що простимулює розвиток інших джерел лідогенераціі. Впізнаваність бренду, в першу чергу, розвиває "органіку продажів", а також випадки повторних звернень клієнтів.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Бізнес, який використовує контекстну рекламу, витрачає бюджет тільки на "гарячий" трафік. Оголошення побачать користувачі, у яких вже сформувалася потреба в певному товарі. При цьому не доведеться займатися просуванням всього сайту, коли ця задача не визначається як першочергова. Можна обійтися без зайвих витрат, і просувати окрему сітку товарів або послуг.
Ціна контекстної реклами складається з декількох чинників: конкуренція в ніші, якість посадкової сторінки, географічне охоплення. Як правило, фірми розраховують ціну в місяць на контекстну рекламу, спираючись на можливості бюджету. Чим активніше просування бренду і товарів ви запланували, тим вище буде вартість.
Миттєвий результат — одна з переваг цього маркетингового інструменту. Зростання конверсій і продажів буде помітне через тиждень-два. Але краще не зупиняти кампанію, якщо хочете далі стимулювати продажі або просувати бренд сайту. Простіше використовувати спеціальні сервіси та системи автоматизації просування, щоб підтримувати маркетингову кампанію без однотипної, монотонної роботи. Тому договір на налаштування контекстної реклами укладають не на один місяць.
Ви можете самі створити ролик або написати текст, а нашим фахівцям довірити тільки розміщення. Однак, ми пропонуємо також запуск контекстної реклами під ключ, її повний супровід. У нас є власний відеопродакшн, кваліфіковані дизайнери, креативні райтери. Вони створять ефективне повідомлення, яке ми запустимо в Google Ads або на іншій популярній платформі. Вас чекає повна автоматизація маркетингу, стратегію якого визначать досвідчені фахівці.
Ми чекаємо на ваш проект