Video production

Video production — процес виробництва рекламних роликів. У маркетингу відео продакшн став універсальним інструментом просування, здатним заманити клієнта за 1 хвилину, і утримати його. Відео продакшн — складний комплекс робіт з ретельною підготовкою, зйомкою, постобробкою. Ми знаємо, щоб привернути увагу глядача, ролику недостатньо бути просто якісним. Студія Hyper Production створить ефектний, цікавий, а головне — емоційний, рекламний ролик для вашого продукту.
Яким буває відео для бізнесу?
Світ цифрового простору створив умови, в яких людина найкраще сприймає інформацію через візуальні носії. Маркетологи ще в минулому столітті оцінили перевагу відеороликів для реклами, а зараз ми спостерігаємо новий етап цієї тенденції. За змістом відео для бізнесу зустрічається в різних форматах, але найпопулярніші:
реклама;
презентація;
огляд;
лайфхаки;
навчальні;
відгуки;
відеоінфографіка.
Video Production: види рекламних роликів
Комерційні ролики

Створені для продажу товару або послуг. Іншими словами, це пряма реклама. Video production необхідний, щоб уявити товар або послугу з виграшного боку. Рекламне video має розкривати всі плюси товару або послуги, а також розповісти глядачеві, як продукт може закрити його біль. Комерційний ролик звертається до емоцій потенційного покупця.

Іміджеві ролики

Покликані привернути увагу клієнтів до бренду або компанії. У відео розкривається мета, місія, цінності бренду. Для іміджевих роликів важливе охоплення, щоб максимальна кількість глядачів дізналась про ваш бренд. Є два способи, якими можна нагадати глядачам про компанію, сформувати лояльність клієнтів. Перший спосіб лінійно розкриває суспільну діяльність бренду, а другий являє собою динамічний сюжет (може розкривати минуле компанії або її теперішнє).

Вірусні відео

В останні п'ять років намагаються робити частіше за інших, але створення рекламних роликів даного різновиду набагато складніше і трудомісткий. Назва "вірусне відео" говорить сама за себе: про цей ролик кажуть, про нього розповідають друзям, діляться ним в соціальних мережах. Тут недостатньо зробити якісну картинку і звук. Необхідно продумати креативну ідею, створити нестандартний сценарій, використовувати спецефекти або інші візуальні технології.

Соціальні кліпи

Засновані на соціальному, культурному чи політичному конфлікті. Вони звернені до широкої громадськості, зачіпаючи серйозну соціальну проблему. При цьому, такі відео замовляють не тільки державні структури або благодійні організації. Маркетологи навчилися звертатися до некомерційних відео, щоб просувати свою рекламну кампанію. До цього різновиду часто звертаються найбільші корпорації, наприклад, Nokia, Nike, Dove, Google та інші.

Основні етапи відео виробництва
01
01
Ідея

На самому старті ми з вами зустрічаємося, щоб обговорити цілі, завдання, реалізацію продукту. Виходячи з поставлених завдань і потрібної нам цілі, розробляємо концепцію video production. На основі концепції розробляється ідея — лейтмотив, який буде пронизувати все відео. Створюється унікальний сценарій з цікавим сюжетом, діалогами, прописаними персонажами, в яких буде вірити глядач. Можемо запропонувати відразу кілька фіналів, а ви оберете сценарій ближчий до вас. На цьому ж етапі ретельно прописується кошторис відео виробництва обраної концепції. Креативна група створює сценарій майбутнього video, який буде чіпляти вашу аудиторію. Після узгодження з клієнтом сценарію ми приступаємо до підготовки.

02
02
Pre-production

Навіть в Голлівуді режисери називають Pre-production найскладнішою стадією відеовиробництва. На цьому етапі планується все. Ми знаємо, що Диявол ховається в дрібницях, тому кожен нюанс вибудовується нами як повноцінний кадр. Ми вибираємо місце постановки, готуємо реквізити та костюми для зйомок. Режисер-постановник створює розкадрування з усіма планами, ракурсами, коментарями, яка нагадує комікс. Перш за все, розкадровка потрібна режисерові, акторам, оператору, але клієнт може вже на цьому етапі отримати загальну картинку того, як буде виглядати ролик. Здійснюється кастинг на головні ролі, проводяться пробні репетиції, а також генеральні прогони вже в умовах постановки. Коли постановочний проект доведений до ідеалу, а всі нюанси враховані, починаємо зйомку.

03
03
Зйомка відео

Найвідповідальніший етап — зйомка. Сам процес нагадує мурашник, оскільки в ньому задіяні режисер, актори, оператор, гафер, менеджер проекту, гример, декоратор, інші фахівці. Кожен зайнятий своєю частиною створення відеоролика, кожен несе відповідальність за цей етап відеовиробництва. Процес починається з ранку. Найчастіше це займає весь світловий день, попри те, що сам ролик може тривати 3-3,5 хвилини. В кінці зйомки режисер переглядає отриманий матеріал, готується до наступного етапу.

04
04
Post-production

Найчастіше постпродакшн називають трудомістким етапом, оскільки він охоплює обробку матеріалу і доведення ролика до ідеалу. На цьому етапі здійснюється монтаж матеріалу, щоб отримати повноцінний продукт. Якщо відео вимагає спецефектів, вони накладаються на стадії монтажу. Це може бути анімація, 2D або 3D графіка. Крім цього, необхідно здійснити корекцію відео, щоб змінити колір, стиль, характер зображення. Це допомагає домогтися унікальної атмосфери, яка потрібна для даної ідеї, концепції, сценарію. Також фахівці займаються аудіо супроводом відео. У деяких video використовується виключно голос диктора, а для його записи потрібен час. Коли ролик повністю готовий, ми здаємо його клієнту.

З нами клієнти отримують більше
01
Аудиторія

Створення рекламних роликів — один з найшвидших і ефективних способів достукатися до своєї цільової аудиторії. Між користувачем і кліпом встановиться комунікація буквально за 3 хвилини, а в соціальних мережах — до 30 секунд. Ми вивчаємо вашу сферу діяльності, конкурентів, ЦА, тому знаходимо ідею, яка приверне ваших потенційних клієнтів. Замовити відео продакшн — отримати ефективну рекламу для охоплення потенційної аудиторії.

02
Професійна команда

Hyper Production — креативна група, яка створює якісний контент для Retail, B2B, B2C, product placement, сфери доставки та інших сфер бізнесу. Досвідчений режисер, продюсер, сценарист допоможе упакувати вашу ідею в бізнес, домогтися брендових асоціацій у ваших клієнтів, підвищити лояльність, зміцнити довіру клієнтів. Разом з вами команда розробить ідею, щоб створити ролик, яким вашим клієнтам захочеться поділитися в соціальних мережах.

03
Digital-маркетинг

На основі проведеного аналізу підготуємо рекламну кампанію, щоб просувати video в інтернеті. Контент, що чіпляє, і правильно підібрана аудиторія (наприклад, за інтересами) позитивно вплинуть на просування вашого бренду в інтернеті, охоплення аудиторії, залучення нових клієнтів.

04
Збільшення продажів

Головне завдання будь-якого бізнесу — продати свій товар або послуги. Якісний відеоролик підвищить впізнаваність бренду, поліпшить лояльність, а також довіру клієнтів, що призведе до збільшення нових клієнтів. Незалежно від сфери діяльності, рекламний кліп розповість про ваш бізнес більше, а клієнти самі прийдуть до цільової дії.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ціна створення рекламного ролика формується з десятка моментів: мета відео, витрати в людино-годинах, наявність локації та реквізитів, наявність акторів, тривалість, тип. Зрозуміло, найбільше впливає на вартість концепція. Залиште заявку і ми обговоримо вашу ідею.
Сама зйомка може зайняти до декількох днів. Найдовше займає підготовка і стадія продакшну. Час залежить від складності поставленої мети. Простий і короткий ролик можемо зняти за кілька днів. Кліп з історією, спецефектами, ідеєю, що складно реалізується, може зніматися до декількох тижнів.
Brander — компанія повного циклу. У нас є студія відеовиробництва та професійна команда маркетологів. Ми розробимо рекламну кампанію, щоб розкрутити video в цифровому просторі.
З вас — ідея, з нас — реалізація. Ми займаємося опрацюванням концепції, знімемо якісний ролик, запустимо рекламу в інтернеті. Цей же ролик ви можете запустити на TV.
Для кожного проекту ми виділяємо менеджера. Кожен етап відеовиробництва узгоджується з клієнтом. Ви зможете контролювати ситуацію на кожній стадії відеовиробництва. Якщо є питання, напишіть нам.
Ми чекаємо на ваш проект