Video production

Video production — процес виробництва рекламних роликів. У маркетингу відео продакшн став універсальним інструментом просування, здатним заманити клієнта за 1 хвилину, і утримати його. Відео продакшн — складний комплекс робіт з ретельною підготовкою, зйомкою, постобробкою. Ми знаємо, щоб привернути увагу глядача, ролику недостатньо бути просто якісним. Студія Hyper Production створить ефектний, цікавий, а головне — емоційний, рекламний ролик для вашого продукту. 

Яким буває відео для бізнесу?

Світ цифрового простору створив умови, в яких людина найкраще сприймає інформацію через візуальні носії. Маркетологи ще в минулому столітті оцінили перевагу відеороликів для реклами, а зараз ми спостерігаємо новий етап цієї тенденції. За змістом відео для бізнесу зустрічається в різних форматах, але найпопулярніші:

 • реклама;
 • презентація;
 • огляд;
 • лайфхаки;
 • навчальні;
 • відгуки;
 • відеоінфографіка.

Video Production: види рекламних роликів

 1. Комерційні ролики створені для продажу товару або послуг. Іншими словами, це пряма реклама. Video production необхідний, щоб уявити товар або послугу з виграшного боку. Рекламне video має розкривати всі плюси товару або послуги, а також розповісти глядачеві, як продукт може закрити його біль. Комерційний ролик звертається до емоцій потенційного покупця.
 2. Іміджеві ролики покликані привернути увагу клієнтів до бренду або компанії. У відео розкривається мета, місія, цінності бренду. Для іміджевих роликів важливе охоплення, щоб максимальна кількість глядачів дізналась про ваш бренд. Є два способи, якими можна нагадати глядачам про компанію, сформувати лояльність клієнтів. Перший спосіб лінійно розкриває суспільну діяльність бренду, а другий являє собою динамічний сюжет (може розкривати минуле компанії або її теперішнє).
 3. Вірусні відео в останні п'ять років намагаються робити частіше за інших, але створення рекламних роликів даного різновиду набагато складніше і трудомісткий. Назва "вірусне відео" говорить сама за себе: про цей ролик кажуть, про нього розповідають друзям, діляться ним в соціальних мережах. Тут недостатньо зробити якісну картинку і звук. Необхідно продумати креативну ідею, створити нестандартний сценарій, використовувати спецефекти або інші візуальні технології.
 4. Соціальні кліпи засновані на соціальному, культурному чи політичному конфлікті. Вони звернені до широкої громадськості, зачіпаючи серйозну соціальну проблему. При цьому, такі відео замовляють не тільки державні структури або благодійні організації. Маркетологи навчилися звертатися до некомерційних відео, щоб просувати свою рекламну кампанію. До цього різновиду часто звертаються найбільші корпорації, наприклад, Nokia, Nike, Dove, Google та інші.

Основні етапи відео виробництва

Ідея

На самому старті ми з вами зустрічаємося, щоб обговорити цілі, завдання, реалізацію продукту. Виходячи з поставлених завдань і потрібної нам цілі, розробляємо концепцію video production. На основі концепції розробляється ідея — лейтмотив, який буде пронизувати все відео. Створюється унікальний сценарій з цікавим сюжетом, діалогами, прописаними персонажами, в яких буде вірити глядач. Можемо запропонувати відразу кілька фіналів, а ви оберете сценарій ближчий до вас. На цьому ж етапі ретельно прописується кошторис відео виробництва обраної концепції. Креативна група створює сценарій майбутнього video, який буде чіпляти вашу аудиторію. Після узгодження з клієнтом сценарію ми приступаємо до підготовки.

Pre-production

Навіть в Голлівуді режисери називають Pre-production найскладнішою стадією відеовиробництва. На цьому етапі планується все. Ми знаємо, що Диявол ховається в дрібницях, тому кожен нюанс вибудовується нами як повноцінний кадр. Ми вибираємо місце постановки, готуємо реквізити та костюми для зйомок. Режисер-постановник створює розкадрування з усіма планами, ракурсами, коментарями, яка нагадує комікс. Перш за все, розкадровка потрібна режисерові, акторам, оператору, але клієнт може вже на цьому етапі отримати загальну картинку того, як буде виглядати ролик. Здійснюється кастинг на головні ролі, проводяться пробні репетиції, а також генеральні прогони вже в умовах постановки. Коли постановочний проект доведений до ідеалу, а всі нюанси враховані, починаємо зйомку.

Зйомка відео

Найвідповідальніший етап — зйомка. Сам процес нагадує мурашник, оскільки в ньому задіяні режисер, актори, оператор, гафер, менеджер проекту, гример, декоратор, інші фахівці. Кожен зайнятий своєю частиною створення відеоролика, кожен несе відповідальність за цей етап відеовиробництва. Процес починається з ранку. Найчастіше це займає весь світловий день, попри те, що сам ролик може тривати 3-3,5 хвилини. В кінці зйомки режисер переглядає отриманий матеріал, готується до наступного етапу.

Post-production

Найчастіше постпродакшн називають трудомістким етапом, оскільки він охоплює обробку матеріалу і доведення ролика до ідеалу. На цьому етапі здійснюється монтаж матеріалу, щоб отримати повноцінний продукт. Якщо відео вимагає спецефектів, вони накладаються на стадії монтажу. Це може бути анімація, 2D або 3D графіка. Крім цього, необхідно здійснити корекцію відео, щоб змінити колір, стиль, характер зображення. Це допомагає домогтися унікальної атмосфери, яка потрібна для даної ідеї, концепції, сценарію. Також фахівці займаються аудіо супроводом відео. У деяких video використовується виключно голос диктора, а для його записи потрібен час. Коли ролик повністю готовий, ми здаємо його клієнту.

Video production

Якщо ви досі не зрозуміли, ми живемо у часи фото та відео. Щоб конкурувати, потрібно організувати процес випуску цього продукту та регулярно поповнювати їм ваш сайт та соцмережі. Виведіть свій бізнес із тіні, покажіть його світу, і відгук буде практично одразу. Brander у співдружності з Hyper Production доведе вам, що це працює. Наші друзі знімають живі та емоційні відео, що чіпляють. Вашому бізнесу потрібні такі профі.

 

Чи потрібна вам підтримка відеопродакшену?
Ви живете в еру Instagram та TikTok! Відеоконтент зараз популярний як ніколи. І зовсім неважливо, чим ви займаєтесь. У будь-якому випадку ваші клієнти бажають вас бачити. Покажіть, що ви можете запропонувати. Для побутових цілей підходить камера айфона, але якщо потрібна професійна реклама, то краще звертайтеся до майстрів. Неможливо переоцінити силу відео під час роботи з клієнтом, адже це єдиний спосіб підчепити його швидко. Тому ми радимо відео всім, особливо:
Бізнесменам! Бізнесменам! І ще раз – бізнесменам!
Рекламникам
Тим, хто готує презентацію
Оглядачам
Лайфхакерам
Майстрам навчальних відео.
Чому відео з продакшену – це маст хев?
Brander x Hyper Production = POWER
Без аналітики нікуди 1 / 4

Ми займаємося своїм бізнесом вже понад 10 років і весь цей час переконувалися, що аналітика потрібна. Вона потрібна буквально кожному підприємцю-початківцю. Старшому бізнесу вона теж потрібна, але вже з тонкощами. Продакшн необхідний і тим, й іншим. Потрібно поєднати ці дві бурі в один ураган.

Познайомтесь з нашими друзями 2 / 4

Hyper Production роблять відео для рітейлерів, продукції, корпоративних та приватних клієнтів, B2B/B2C. Вони чудові креативники та знають свою справу на 1000%. Ви можете довіряти їм, як і нам.

Це мають бачити всі! 3 / 4

Результати нашої з вами праці повинні побачити якнайбільше людей. Вам не потрібні холодні та байдужі кастомери. Ми наполягатимемо на дослідженні, щоб дізнатися, в яку точку бити і як досягти успіху. В результаті робота сильно полегшиться, а успіх рекламного ролика буде простіше передбачати.

А тепер просувати 4 / 4

До цього моменту ми з вами подивимося ролик вже по 100 разів мінімум, і тепер нам потрібно буде дотягнутися до кожного по той бік екрана. Заради них все й починалося. Brander вміє просувати свою продукцію та робить це з азартом. Намагатимемося заразити цим почуттям і вас.

FAQ
Ціна створення рекламного ролика формується з десятка моментів: мета відео, витрати в людино-годинах, наявність локації та реквізитів, наявність акторів, тривалість, тип. Зрозуміло, найбільше впливає на вартість концепція. Залиште заявку і ми обговоримо вашу ідею.
Сама зйомка може зайняти до декількох днів. Найдовше займає підготовка і стадія продакшну. Час залежить від складності поставленої мети. Простий і короткий ролик можемо зняти за кілька днів. Кліп з історією, спецефектами, ідеєю, що складно реалізується, може зніматися до декількох тижнів.
Brander — компанія повного циклу. У нас є студія відеовиробництва та професійна команда маркетологів. Ми розробимо рекламну кампанію, щоб розкрутити video в цифровому просторі.
З вас — ідея, з нас — реалізація. Ми займаємося опрацюванням концепції, знімемо якісний ролик, запустимо рекламу в інтернеті. Цей же ролик ви можете запустити на TV.
Для кожного проекту ми виділяємо менеджера. Кожен етап відеовиробництва узгоджується з клієнтом. Ви зможете контролювати ситуацію на кожній стадії відеовиробництва. Якщо є питання, напишіть нам.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.