Упаковка бізнесу

Упаковка бренду або бізнесу — комплекс робіт по створенню і просуванню бренду на ринку. Це не обгортковий папір для бізнесу. Це процес, метою якого виступає залучення та утримання клієнта. Упаковка бізнесу допомагає клієнту зробити правильний вибір — купити ваш товар або скористатися вашими послугами. Brander — компанія повного циклу. Ми не тільки створюємо круті проекти, а й допомагаємо бізнесу красиво їх упакувати та правильно подати клієнту.
Що входить в упаковку бізнесу?
Регулярно на ринку з'являються нові гравці, тому конкурувати стає все складніше. Упаковка бізнесу покликана представити ваш проект в кращому світлі, дати клієнту всю необхідну інформацію про продукт, що дозволить зробити вибір на вашу користь, а вам залишити конкурентів позаду. Упаковка бізнесу у франшизу — прекрасна думка, якщо завдання масштабувати проект. При цьому, ви отримаєте реальний заробіток і гідну перспективу. Створення упаковки бізнесу — це об'ємна робота, яка охоплює поетапні завдання з розвитку компонентів всієї екосистеми вашого бізнесу. В упаковку бренду входить:
юридична основа франшизи;
легенда компанії (мета, місія, цінності, історія);
корпоративний сайт (або інтернет-магазин);
фірмовий стиль компанії (створення брендбуку);
логотип, дизайн сайту і візуальна композиція;
оформлення сторінок в соціальних мережах;
вигоди для клієнта і переваги кожного з продуктів (товару або послуги);
презентація компанії (дизайн поліграфічної продукції, заходи, промо-сайти, пром…
Кейси
Що дає комплексна упаковка бізнесу?
Ефективно вивести ваш бізнес на ринок

Перше враження найважливіше, тому необхідно ретельно підготувати свій продукт перед тим, як представити його публіці. І публіку необхідно підготувати до вашого продукту, щоб отримати максимум при першому ж торканні та в перспективі.

Виділитися серед конкурентів

Велика частина компаній нічого не розуміє в упаковці бізнесу, що вже дає вам перевагу над конкурентами. Якщо ж зробити все грамотно, ви отримаєте перевагу у квадраті. Щоб розуміти, як упакувати бізнес, необхідно знати слабкі та сильні сторони ваших конкурентів і стати в рази краще них.

Отримати нових клієнтів

Цифровий простір переорієнтував нас на візуальне сприйняття інформації. Компанія з унікальним дизайном і позиціонуванням запам'ятовується клієнтові легше, ніж компанія зі складно їх вимовляють неймінг і без логотипу.
 

Провести ребрендинг

Упаковка особистого бренду створює навколо особистості особливий ореол, в залежності від ваших цілей. Ви можете стати експертом у своїй ніші або пропонувати унікальні послуги на ринку. Навіть якщо у вас вже є брендбук і сайт, ребрендинг допоможе освіжити у свідомості клієнта пам'ять про вас і поліпшить показники продажів.

Створити свою маленьку імперію

Коли проект масштабується, питання як упакувати бізнес у франшизу залишається лише справою часу. Упакувати бізнес у франшизу під ключ — це найпростіший спосіб збільшити прибуток. При цьому, щоб молоді підприємці хотіли купити у вас франшизу, її потрібно красиво упакувати та економічно обґрунтувати її переваги.

Упаковка бренду під ключу: основні етапи
01
Позиціонування

Упаковка бренду починається зі стратегії, а маркетингова стратегія починається з аналізу. Ми проводимо внутрішнє і зовнішнє дослідження, щоб дізнатися ваш продукт краще. Внутрішній аналіз допомагає зрозуміти цільову аудиторію (вік, стать, інтереси, цілі, професії та інші аспекти), переваги компанії, сильні та слабкі сторони, рівень лояльності та довіру клієнтів. Зовнішнє дослідження допомагає краще пізнати сферу діяльності: специфіку ринку, особливості тематики, конкурентів (їх переваги, сильні та слабкі сторони). На основі аналізу ми створюємо концепцію вашого бізнесу, яка буде правильно позиціонувати компанію на ринку: випередити конкурентів, залучити клієнтів, вміло доносити переваги.

02
Обличчя бренду

Це один з найбільших етапів упаковки бізнесу, оскільки охоплює весь візуал бренду. Візуальна композиція потрібна, щоб привернути увагу клієнта, утримати його, а потім привести до цільового дії. Фірмовий стиль, на основі якого будуть створювати все візуальні компоненти вашої компанії, дозволить клієнтові відрізняти вас від конкурентів за характерними, виразним, рис. Наші UX / UI створять ефектний дизайн, який буде приємний клієнту і зробить його досвід комунікації з вашим сервісом простим і зручним. Незамінним інструментом онлайн-бізнесу виступає інтернет-магазин, лендінг або сайт. Якщо цього немає, то швидше за все ви не використовуєте можливості онлайн-продажів максимально.

03
Технічна оптимізація

Навіть якщо сайт красивий, але на ньому є помилки, клієнт не буде сидіти та чекати, поки ви їх заберете. Зараз недостатньо просто запустити сайт. Тільки оптимізований сайт, який буде красивим, приємним, зручним, здатний привести та утримати клієнтів. Якщо вже є інтернет-магазин або корпоративний ресурс, необхідно провести аудит. Ми перевіряємо, як працює адаптивна верстка, щоб надалі клієнт зміг відкрити адресу на планшеті або мобільному пристрої, щоб переглянути потрібну йому інформацію або замовити товар без кривих картинок. Перевіряємо, як швидко завантажується сайт, оскільки цінуємо час ваших клієнтів і їх терпіння. SEO оптимізація сайту також важлива, щоб пошукова система видавала ресурс на перших позиціях. Після аудиту збираємо список завдань, формуємо ТЗ і покращуємо.

04
Просування

Упаковка бренду — комплексна робота, в яку входить просування продукту на ринку. Пропонуємо тільки сучасні та ефективні технології просування. Наприклад, маркетинг в соціальних мережах — інструмент, що дозволяє вам швидко і доступно розповісти про свій продукт великій аудиторії, а ведення блогу доведе клієнтам вашу експертність.

З нами клієнти отримують більше
01
Упаковка бренду під ключ

Переваги послуги "під ключ" в її комплексній реалізації. Розробимо ваш проект від ефектної комерційної пропозиції до потужного інтернет-магазину. Ми не обіцяємо розв'язати всі проблеми, але впевнені, що спільними зусиллями спакуємо ваш проект в цукерку.

02
Експертна команда

Brander — компанія повного циклу. Ми понад 9 років на ринку, тому добре знаємо правила гри. Наша команда постійно стежить за змінами та новими трендами. Ми готові запропонувати успішну реалізацію ідеї, адже ми віримо в кожен проект і доводимо все до ідеалу.

03
Креативи з WOW-ефектом

Дизайнери створять унікальний авторський стиль вашої компанії. Розроблять візуальну композицію від логотипу до брендбуку. Створимо впізнаваний дизайн сайту, який виділить вас на ринку. Наші автори пропрацюють смисловий зміст бренду: неймінг, landing, ведення блогу, соціальних мереж, наповнення сайту. Студія Hyper Production створить для вас вірусне відео — інструмент, здатний зробити клієнта лояльним за три хвилини.

04
Налаштування рекламних кампаній

Маркетингова упаковка бізнесу передбачає просування продукту. Наші маркетологи допоможуть налаштувати контекстну рекламу і рекламу в соціальних мережах. Креативна реклама, налаштована під вашу ЦА, допоможе досягти швидких результатів в стислі терміни. Якщо завдання упакувати бізнес у франшизу, реклама буде невіддільним компонентом проекту.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
У ваших конкурентів часто такі ж проблеми, як і у вас. У когось довго вантажиться сайт, у когось немає акаунтів в соціальних мережах, хтось погано розуміє, яка у нього цільова аудиторія. Наше завдання зробити так, щоб маркетингові інструменти працювали для збільшення вашого доходу.
У нас немає рамок: ми можемо упакувати будь-який проект під ключ. Більша частина наших клієнтів — середній бізнес і стартапи. Ще частина — малий і великий бізнес.
Для великого бізнесу ми використовуємо трохи інші інструменти. Це складніше, але також реально, як і упаковка малого або середнього бізнесу. Ми детальніше вивчаємо та аналізуємо проекти, вишукуємо навіть малопомітні проблеми та розробляємо ефективну стратегію.
Ми віримо, що домогтися успіху реально тільки при злагодженій та ефективній роботі, тому в упаковці вашого продукту ви будете брати участь. На кожен проект виділяється менеджер, з яким ви можете зв'язатися в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект