SEO-просування сайту

SEO — це просування сайту в пошукових системах за цільовими запитами. Ми напрацювали власні технології, які виведуть ваш проект на топові позиції в пошуковій видачі. Для комплексного просування сайту ми підключаємо всі інструменти, зокрема рекламу в соціальних мережах і Google Ads. Отже ми не просто пропонуємо послуги сео-просування, а повноцінну розкрутку вашого бізнесу. 

Коли має сенс замовити сео-просування?

Пошукове просування сайту — комплекс робіт внутрішньої і зовнішньої оптимізації ресурсу. Купити сео-просування буде розумним рішенням, якщо є завдання підняти позиції ресурсу в результатах пошукових видач. Це канал комунікації з клієнтами, який дозволяє отримати ліди за низькою ціною. Це універсальний інструмент, який підійде для будь-якого довгострокового проекту. Доречно буде seo-просування сайту замовити, якщо у вас:

  • Retail; 
  • B2B;
  • B2C;
  • Product Placement;
  • сфера доставки;
  • медійні проекти.

Як відбувається просування сайту в топ?

Аналіз ніші і конкурентів

Ми починаємо роботу з моменту підписання договору на сео-просування сайту. SEO-просування сайту, як будь-який інструмент маркетингу, починається з дослідження вашої сфери діяльності. 

Ретельний аналіз дозволяє розпізнати всі помилки в просуванні ще на старті. Пошуковий аудит дозволяє визначити технічні помилки, промахи в структурі ресурсу, помилки у верстці конкретних сторінок, недоліки в юзабіліті і контенті. Аудит також важливий, щоб розуміти потенціал зростання і обсягу продажів. 

Розробка стратегії

На основі пошукового аудиту розробляємо план роботи. Створюємо структуру ресурсу, основні категорії та сторінки. Маршрутизація вибудовується за принципом від головної сторінки до будь-якої іншої за три кліки. Це буде зручно для користувача, а також підвищить клікабельність внутрішніх посилань. 

Наявність чіткої структури позитивно впливає на просування сайту в google, оскільки пошукова система визначає його як корисний ресурс. Основою виступає збір семантичного ядра: слів, морфологічних форм, словосполучень, які повністю охоплюють сферу діяльності компанії і тематику. Це необхідно, щоб робота над проектом була ефективною.

Внутрішня оптимізація 

Seo-просування в google неможливе без внутрішньої оптимізації — комплексу робіт, спрямованих на зміни коду і контенту сторінок для кращого сприйняття ресурсу користувачами і пошуковими системами. Технічна оптимізація передбачає усунення дублів, виправлення багів, поліпшення швидкості завантаження та інші технічні нюанси. Також прописуються теги Title і метатеги Description, налаштовується файл robots.txt для захисту ресурсу, внутрішня перелінковка. 

Просування сайту за ключовими запитами залежить від унікальності і корисності контенту. Копірайтери напишуть якісні тексти, а студія Hyper Production зробить фото- або відеоконтент, який чіпляє.

Зовнішня оптимізація 

Велике значення для ранжирування має посилальна маса, яка виступає головною метою зовнішнього сео-просування сайту компанії. Логіка алгоритму проста: якщо на ваш ресурс посилаються інші сервіси, значить вважають його авторитетним, а пошукова система може видавати його в результати. 

Зовнішні посилання важливо нарощувати поступово і плавно, особливо якщо це молодий проект. Посилальна маса може бути природною або купівельною. Для вашого проекту підберемо правильне рішення.

З нами клієнти отримують більше

Просування сайту в топ-10

Brander займається розкруткою інтернет-магазинів, корпоративних продуктів та веб-додатків понад 9 років. За цей час ми зібрали величезний багаж знань про seo-просування сайту в пошукових системах, які були доведені емпіричним шляхом. Наші знання і власні напрацювання приносять клієнтам практичну користь і топові позиції у результатах пошукових видач.

Зростання органічного трафіку

Просування сайту в топ необхідно для отримання органічних переходів. У 2020 році замовити seo-просування — отримати стабільний потік цільової аудиторії, підвищення продажів, зміцнити імідж і репутацію компанії.

Довіра і лояльність клієнтів

Сайт в топі пошукової видачі сприймається користувачами як лідер у галузі, як експерт, якому є підстави вірити. Також людина візуально запам'ятовує назву вашої компанії і згодом звернеться до того, хто зафіксувався у пам'яті. Клієнт відзначить для себе зручний ресурс з грамотною структурою, де будь-яка сторінка доступна в три кліки.

Довгострокова перевага

Ефективне пошукове просування сайту, грамотно налаштоване на старті, буде приносити результати і після роботи сео-фахівців. Звичайно, алгоритми пошукових систем змінюються, але досить підтримувати оптимізацію, щоб ресурс залишався у топі.

Комплексний підхід

У нас ви можете замовити не тільки просування сайту в топ-10. Brander надає всі послуги digital-маркетингу. Для вашого проекту можемо задіяти рекламу в соціальних мережах, контекстну рекламу, контент-маркетинг та e-mail маркетинг. Маркетологи проаналізують вашу сферу діяльності і ринок, щоб запропонувати ефективні інструменти для розкрутки проекту.

Часті питання

Навіщо компанії потрібно просування сайту за позиціями?

Без SEO ваш ресурс залишається онлайн-візиткою, за допомогою якої продавати буде не таким легким завданням. Цілком реально розробити інтернет-магазин, який буде оптимізованим з самому початку. Програмісти використовують сучасні технології і спочатку враховують напрацювання SEO-фахівців. 

Оскільки пошукові системи регулярно змінюють алгоритми, необхідно стежити за тенденціями і перманентно оптимізувати web-сервіс. SEO приносить реальних користувачів, які зацікавлені у вашому продукті і тільки цей інструмент маркетингу дозволяє залучити органічний трафік за мінімальної вартості ліда.

Скільки коштує сео-просування?

Замовити сео-просування сайту на самому початку проекту буде розумним рішенням. До того ж, на seo-просування ціна буде нижче, якщо планування оптимізації ресурсу буде відбуватися одночасно з розробкою. Однак спрогнозувати витрати без аналізу ринку і конкурентів складно. 

Також сказати, скільки коштує сео-просування сайту на місяць без аналізу продукту неможливо. Вартість пошукового просування сайту залежить від рівня конкуренції у вашій ніші — чим більше конкурентів, тим вищою може бути вартість просування сайту за ключовими словами. Вивчимо ваш бізнес і запропонуємо оптимальне рішення.

Скільки займе просування за позиціями seo?

Для корпоративних проектів можемо налаштувати один раз оптимізацію і потім підтримувати ситуацію. Для інтернет-магазинів необхідно комплексне просування сайту в пошукових системах, щоб не втрачати  позиції. Не можна назвати чітку дату, оскільки це постійна боротьба за органічний трафік. Ваші конкуренти також систематично працюють над оптимізацією ресурсу. 

Сео-просування інтернет-магазину в перший місяць — це підготовчі роботи і виправлення помилок. Результати просування сайту за ключовими словами будуть помітні через 2-3 місяці, залежно від конкуренції у вашій сфері діяльності.

Ціна просування сайту в топ

Багато підприємців задають питання, наскільки в seo-просуванні сайтів ціна послуги грає роль. Насправді, тут не такий міцний зв'язок, як, наприклад, у медійній або таргетованій рекламі. Там регулярно потрібно поповнювати бюджет, щоб реклама була і показувалася цільової аудиторії. В SEO клієнт інвестує в проект на старті, а потім пожинає плоди. Якщо деякі сторінки інтернет-магазину просідають, ця проблема вирішується, але ціна, наприклад, буде не дуже високою.

Чи можемо ми стежити за процесом?

На кожен проект виділяється команда: менеджер, seo-фахівець, копірайтер, контент-менеджер. Ми працюємо за планом, який узгоджується з клієнтом. Ви можете в будь-який момент уточнити, як проходить оптимізація.

SEO-просування

Ви ж не думаєте, що вашому сайту достатньо сподобатись лише користувачам та потенційним клієнтам? Якщо хочете, щоб він завжди з'являвся на вершині пошукової видачі, приготуйтеся до найцікавішого. Вам потрібна текстова математика – SEO просування сайту. Ви ж хочете бачити ваш сайт на вершині відгуку на запит і залучення клієнтів? Тоді не варто пропускати пункт SEO. Перш ніж потоваришувати з покупцями, станьте другом для пошукача.

 

Кадр з мультику що ілюструє сторінку послуги seo просування

SEO потрібний саме вам?
Щоб дізнатися відповідь на це питання, подивімся статистику. Щодня користувачі переходять по мільйонах посилань, щоб отримати бажані товари. Статистика Google підтверджує, що понад 80% переходів здійснюється саме із пошукових служб. Користувачі довіряють видачі та впевнені, що перший результат завжди кращий. Це говорить про те, що грамотні процедури SEO підводять вас до вершини харчового ланцюга. Ми готові допомогти вам:
Якщо ви займаєтеся e-commerce
Продаєте, займаєтеся оглядами або навчаєте
Торгуєте з бізнесом та клієнтами (B2B/B2C)
Доставляєте, налаштовуєте логістику
Розвиваєте власні ЗМІ, медіапортали.
Кейси
Плюшок буде багато
Розкладаємо SEO по поличках
01
01
Аналіз

Ми проводимо аудит вашого сайту. Без цього попереднього етапу подальші дослідження ускладнюються, тому радимо запастися терпінням. Робота буде копітка.

02
02
З'являється стратегія

Найчастіше SEO-аудиту буває достатньо, щоб зрозуміти, яку проблему потрібно виправити. Наші експерти накидають попередній план дій, щоб узгодити його всією командою. Ми переходимо до створення ТЗ.

03
03
Детально про ТЗ

Цей документ – наш план. У ньому ви побачите все, що повинні знати про роботу над сайтом незабаром: як усувати помилки, проводити оптимізацію, і чому після цього стане краще.

04
04
Реалізація плану

Магія SEO у дії! Вам будуть повідомляти проміжні результати роботи, але ви також можете цікавитись ними самі. Наші програмісти, дизайнери та копірайтери з радістю діляться своїми рецептами чарівництва.

05
05
Тестування результату

Нам знадобиться час на перевірку SEO-впровадженнь, необхідних для вашого ресурсу. Хвилюватися не варто, адже ми не будемо зловживати дедлайнами та віддамо вам роботу, як тільки переконаємося, що все працює як треба.

06
06
Звітність/редагування/коригування

Етап так званої пост-роботи. Навіть якщо ми задоволені своєю роботою, ви можете попросити внести правки. Усі основні завдання вже виконані, і тепер залишилося лише відшліфувати до блиску, щоби почути від клієнта «Вау!». На менше ми й не розраховуємо.

Можливості особистого кабінету
Навіщо потрібний кабінет?

Ви завжди будете мати доступ до інформації про ефективність ресурсу. Раніше нам доводилося користатися аналітикою від Google. Пізніше ми зрозуміли, що вона не має індивідуальності, і вирішили розробити власну версію кабінету, де будь-яка людина, навіть без знань у галузі SEO, може розібратися та дізнатися про все необхідне.

Можна підтримувати офлайн

Якщо вам з якоїсь причини потрібно відключитися від мережі та мати звітність про відвідуваність сайту, його окупність та інші деталі, то в кабінеті є можливість завантажити PDF-файл, в якому будуть всі потрібні цифри. Звіт можна знайти за будь-який день, місяць чи рік. Однак, ви не зможете отримати звітність за ті дні, коли кабінет ще не був встановлений.

Все автоматичне

В одному місці будуть генеруватися показники загальної відвідуваності, внутрішня та зовнішня оптимізації, дані про позиції у пошукових системах. Також у кабінеті можна буде дізнатися про майбутні роботи на сайті, якщо такі плануються. Звіт може надходити вам на пошту щотижня чи місяць. Система навігації проста і зрозуміла, вона не дасть вам заблукати.

Чому Brander?
Ми приводимо до зростання 1 / 4

Йдеться про зростання позицій вашого сайту у пошуковій видачі. Цільові запити будуть наводити туди, куди повинні. Ви ж не бажаєте, щоб потенційних клієнтів відбирав конкурент? Наше завдання – не допустити цього.

Скорочуємо відмови 2 / 4

Коли заманюєш відвідувача на сайт за допомогою SEO просування, важливо пам'ятати: він повинен зробити те, за чим прийшов. Він не повинен забути, де зробив покупку, і потім легко згадати, куди саме слід повернутись. Кінцева мета – лояльність клієнта та збільшення кількості його сеансів користування ресурсом.

Пошуковики вас полюблять 3 / 4

Ми зробимо для цього все потрібне. Поки ваші конкуренти будуть рвати на собі залишки волосся, намагаючись зрозуміти, чому ж їх дорогий сайт не приносить прибутку, ви будете тихенько сміятись з них і передавати привіт з топових рядків Google.

Довгострокова перспектива 4 / 4

Кінцевий сенс просування SEO – нарощування ваших позицій та доходу. Одним з мінусів SEO є відсутність швидкого результату, тому радимо вам заздалегідь налаштуватися, що ви будете спостерігати позитивні тенденції від місяця до місяця, але різкого стрибка продуктивності може і не статися.

FAQ
Тут все залежить від того, яку мету ви собі ставите. Якщо ціль – амбітний та конкурентоспроможний бізнес, що сміливо обертається в сучасному цифровому світі, то яким цінником це можна виміряти? Ми врахуємо всі ваші пропозиції та складемо ТЗ, в якому буде вказано необхідний бюджет та час на роботу.
Нам потрібно зрозуміти, за якими принципами проходитиме робота над вашим сайтом. Є три основні види ранжування: за позиціями, за цільовими запитами та за трафіком. Кожен робиться по-своєму і вимагає різного роду вкладення.
Не без цього. Доробка сайту може коштувати гроші. Якщо команда зробила роботу, а підрядник незадоволений і вимагає правок, тоді треба зрозуміти, що це займе час. І навіть якщо робота сподобалася, все одно ще потрібно буде провести індексацію. Якщо коротко, то інвестувати доведеться не лише гроші, а й час.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (326 голосів)