SEO-просування

SEO — це просування сайту в пошукових системах за цільовими запитами. Ми напрацювали власні технології, які виведуть ваш проект на топові позиції в пошуковій видачі. Для комплексного просування сайту ми підключаємо всі інструменти, зокрема рекламу в соціальних мережах і Google Ads. Отже ми не просто пропонуємо послуги сео-просування, а повноцінну розкрутку вашого бізнесу.
Коли має сенс замовити сео-просування?
Пошукове просування сайту — комплекс робіт внутрішньої і зовнішньої оптимізації ресурсу. Купити сео-просування буде розумним рішенням, якщо є завдання підняти позиції ресурсу в результатах пошукових видач. Це канал комунікації з клієнтами, який дозволяє отримати ліди за низькою ціною. Це універсальний інструмент, який підійде для будь-якого довгострокового проекту. Доречно буде seo-просування сайту замовити, якщо у вас:
Retail;
B2B;
B2C;
Product Placement;
сфера доставки;
медійні проекти.
Кейси
CROPPER
Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка Інтернет магазин
DAMILK
Дизайн Frontend Backend QA Маркетинг Підтримка
Як відбувається просування сайту в топ?
Аналіз ніші і конкурентів

Ми починаємо роботу з моменту підписання договору на сео-просування сайту. SEO-просування сайту, як будь-який інструмент маркетингу, починається з дослідження вашої сфери діяльності. 
Ретельний аналіз дозволяє розпізнати всі помилки в просуванні ще на старті. Пошуковий аудит дозволяє визначити технічні помилки, промахи в структурі ресурсу, помилки у верстці конкретних сторінок, недоліки в юзабіліті і контенті. Аудит також важливий, щоб розуміти потенціал зростання і обсягу продажів.

Розробка стратегії

На основі пошукового аудиту розробляємо план роботи. Створюємо структуру ресурсу, основні категорії та сторінки. Маршрутизація вибудовується за принципом від головної сторінки до будь-якої іншої за три кліки. Це буде зручно для користувача, а також підвищить клікабельність внутрішніх посилань. 
Наявність чіткої структури позитивно впливає на просування сайту в google, оскільки пошукова система визначає його як корисний ресурс. Основою виступає збір семантичного ядра: слів, морфологічних форм, словосполучень, які повністю охоплюють сферу діяльності компанії і тематику. Це необхідно, щоб робота над проектом була ефективною.

Внутрішня оптимізація

Seo-просування в google неможливе без внутрішньої оптимізації — комплексу робіт, спрямованих на зміни коду і контенту сторінок для кращого сприйняття ресурсу користувачами і пошуковими системами. Технічна оптимізація передбачає усунення дублів, виправлення багів, поліпшення швидкості завантаження та інші технічні нюанси. Також прописуються теги Title і метатеги Description, налаштовується файл robots.txt для захисту ресурсу, внутрішня перелінковка. 
Просування сайту за ключовими запитами залежить від унікальності і корисності контенту. Копірайтери напишуть якісні тексти, а студія Hyper Production зробить фото- або відеоконтент, який чіпляє.

Зовнішня оптимізація

Велике значення для ранжирування має посилальна маса, яка виступає головною метою зовнішнього сео-просування сайту компанії. Логіка алгоритму проста: якщо на ваш ресурс посилаються інші сервіси, значить вважають його авторитетним, а пошукова система може видавати його в результати. 
Зовнішні посилання важливо нарощувати поступово і плавно, особливо якщо це молодий проект. Посилальна маса може бути природною або купівельною. Для вашого проекту підберемо правильне рішення.

З нами клієнти отримують більше
01
Просування сайту в топ-10

Brander займається розкруткою інтернет-магазинів, корпоративних продуктів та веб-додатків понад 9 років. За цей час ми зібрали величезний багаж знань про seo-просування сайту в пошукових системах, які були доведені емпіричним шляхом. Наші знання і власні напрацювання приносять клієнтам практичну користь і топові позиції у результатах пошукових видач.

02
Зростання органічного трафіку

Просування сайту в топ необхідно для отримання органічних переходів. У 2020 році замовити seo-просування — отримати стабільний потік цільової аудиторії, підвищення продажів, зміцнити імідж і репутацію компанії.

03
Довіра і лояльність клієнтів

Сайт в топі пошукової видачі сприймається користувачами як лідер у галузі, як експерт, якому є підстави вірити. Також людина візуально запам'ятовує назву вашої компанії і згодом звернеться до того, хто зафіксувався у пам'яті. Клієнт відзначить для себе зручний ресурс з грамотною структурою, де будь-яка сторінка доступна в три кліки.

04
Довгострокова перевага

Ефективне пошукове просування сайту, грамотно налаштоване на старті, буде приносити результати і після роботи сео-фахівців. Звичайно, алгоритми пошукових систем змінюються, але досить підтримувати оптимізацію, щоб ресурс залишався у топі.

05
Комплексний підхід

У нас ви можете замовити не тільки просування сайту в топ-10. Brander надає всі послуги digital-маркетингу. Для вашого проекту можемо задіяти рекламу в соціальних мережах, контекстну рекламу, контент-маркетинг та e-mail маркетинг. Маркетологи проаналізують вашу сферу діяльності і ринок, щоб запропонувати ефективні інструменти для розкрутки проекту.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання

Без SEO-просування ваш ресурс залишається онлайн-візиткою, за допомогою якої продавати буде не таким легким завданням. Цілком реально розробити інтернет-магазин, який буде оптимізованим з самому початку. Програмісти використовують сучасні технології і спочатку враховують напрацювання SEO-фахівців.

Оскільки пошукові системи регулярно змінюють алгоритми, необхідно стежити за тенденціями і перманентно оптимізувати web-сервіс. SEO-просування приносить реальних користувачів, які зацікавлені у вашому продукті і тільки цей інструмент маркетингу дозволяє залучити органічний трафік за мінімальної вартості ліда.

Замовити сео-просування сайту на самому початку проекту буде розумним рішенням. До того ж, на seo-просування ціна буде нижче, якщо планування оптимізації ресурсу буде відбуватися одночасно з розробкою. Однак спрогнозувати витрати розкрутки сайту без аналізу ринку і конкурентів складно.

Також сказати, скільки коштує сео-просування сайту на місяць без аналізу продукту неможливо. Вартість пошукового просування сайту залежить від рівня конкуренції у вашій ніші — чим більше конкурентів, тим вищою може бути вартість просування сайту за ключовими словами. Вивчимо ваш бізнес і запропонуємо оптимальне рішення.

Для корпоративних проектів можемо налаштувати один раз seo-оптимізацію і потім підтримувати ситуацію. Для інтернет-магазинів необхідно комплексне просування сайту в пошукових системах, щоб не втрачати позиції. Не можна назвати чітку дату, оскільки це постійна боротьба за органічний трафік. Ваші конкуренти також систематично працюють над розкруткою сайту.

Сео-просування інтернет-магазину в перший місяць — це підготовчі роботи і виправлення помилок. Результати просування сайту за ключовими словами будуть помітні через 2-3 місяці, залежно від конкуренції у вашій сфері діяльності.

Багато підприємців задають питання, наскільки в seo-просуванні сайтів ціна послуги грає роль. Насправді, тут не такий міцний зв'язок, як, наприклад, у медійній або таргетованій рекламі. Там регулярно потрібно поповнювати бюджет, щоб реклама була і показувалася цільової аудиторії. В SEO-просуванні клієнт інвестує в проект на старті, а потім пожинає плоди. Якщо деякі сторінки інтернет-магазину просідають, ця проблема вирішується, але ціна, наприклад, буде не дуже високою.

На кожен проект виділяється команда: менеджер, seo-фахівець, копірайтер, контент-менеджер. Ми працюємо за планом, який узгоджується з клієнтом. Ви можете в будь-який момент уточнити, як проходить просування сайту.

Ми чекаємо на ваш проект