Послуги

Розробка мобільних додатків 

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.

Розробка інтернет-магазину 

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.

Розробка вебсайтів 

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Будуємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.

Створення стартапу 

Перетворюємо птаху ідеї у живий бізнес. Аналізуємо концепції стартапів. Ставимо під сумнів та знаходимо світло - обираємо те, у що справді віримо. Консультуємо, прокачуємо бізнес-модель продукту. Задаємо маршрут та випускаємо у небо.

Digital маркетинг 

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.

9 років з бізнесом
Дивимося проникливо
За 9 років ми зібрали пристойний досвід та експертизу в електронній комерції, мобільній та веб-розробці, digital маркетингу. Та найважливіше — досвід спільного розвитку бізнесу. Завдяки цим знанням та стратегічному мисленню ми створюємо бізнес-рішення — продукти, що органічно інтегруються у ваш бізнес та стають його точкою розвитку.
Мислимо стратегічно
Знаємо, як ефективно застосовувати інструменти Digital. Підіймаємося вище вершин та аналізуємо горизонти розвитку кожного проекту. Завдяки досвіду роботи з лідерами ринку, ми тестуємо гіпотези на великій кількості користувачів та маємо змогу збільшувати ефективність бізнесу.
Ділимося досвідом
Від загального до деталей, від малого до великого. Вивчаємо кожну концепцію, розбираємо до молекул, покращуємо та збираємо крутий проект. Прагнемо приносити користь вже з першої зустрічі та передати наш досвід кожному проекту, у який щиро віримо.
Ми чекаємо на ваш проект