Додаток для ломбардів

Додаток для ломбардів — комфортний канал зв'язку з користувачами послуг компанії і сервіс для автоматизації робочих процесів. Розробка додатків для ломбардів може охоплювати створення всього ПО, важливого для функціонування кредитної організації, з нуля, або інтеграцію програми для смартфонів до вашої існуючої CRM. 

Навіщо ломбарду додаток
Комфорт для клієнта

Швидше отримати кредит під заставу, віддалено оплатити відсотки, отримати персональну знижку — все це функції програми ломбарду для користувачів. Додатково можна додати калькулятор кредиту, який буде попередньо оцінювати вартість застави за заданими параметрами. Клієнт зможе вказувати, наприклад, вагу прикраси і пробу металу або деталі про стан машини, щоб дізнатися суму, яку може отримати. До того ж можна додати опцію завантаження фотографій для віддаленої оцінки співробітником ломбарду. Додатково у додатку можна буде переглядати кредитну історію і карту відділень, зв'язатися з консультантом за номерами гарячої лінії або в чаті з ботом чи оператором.

Автоматизація процесів

Розробка програми для ломбарду — інвестиція у спрощення всіх етапів роботи. Система зможе автоматично реагувати на певні сигнали ланцюжком подій. Наприклад, включати знижку для студентів і пенсіонерів, формувати офіційні документи, передавати прострочені застави в реалізацію та інше. Всі дані, які буде вводити користувач або оператор, зберігаються в єдиній базі, звідки їх можна буде швидко отримати і скоротити час обслуговування.

Інтеграція

Додаток для ломбардів можна об'єднати не тільки з CRM-системою, але також з 1С-бухгалтерією, декількома сервісами онлайн-оплати, серед яких можна вибрати зручний, і багатьом іншим. Все це зробить сервіс зручнішим для користувачів і покаже, що ви дбаєте про їхній комфорт, але також звільнить час вашого персоналу. Їм не потрібно буде переносити дані вручну, що також знижує ймовірність помилитися.

Аналітика та комунікація

Розробка програми для ломбарду включає створення різних звітів — як внутрішніх для аналітики, так і зовнішніх для державних служб. Перші допоможуть зробити спілкування з клієнтом більш персоналізованим. Наприклад, додатки для ломбардів можуть розсилати push-повідомлення на додаток до смс і листів на електронну пошту. Це може бути нагадування про дату виплати, повідомлення про сезонні акції або персональна пропозиція для постійного клієнта. Автоматичні звіти для менеджерів і бухгалтерії знижують навантаження на співробітників ломбарду.

Етапи розробки програми для ломбарду
01
01
Аналітика та розробка ТЗ

Створення програми для ломбарду починається з комплексної аналітики вашого бізнесу, ніші, цільової аудиторії і конкурентів. Ці дані потрібні для складання ТЗ на розробку, яке обговорюється і затверджується до підписання договору про співпрацю.

02
02
Проектування

Розробка UI/UX-макету — старт роботи над додатком ломбарду. Каркас інтерфейсу, в основі якого — дані аналітики поведінки користувачів, він описує функціональність і відображає розташування елементів інтерфейсу.

03
03
UI-дизайн

Макет — схема сайту, а призначений для користувача інтерфейс, який розробляють UI-дизайнери — його зовнішній вигляд. Саме вони продумують шлях клієнта, додають підказки, форми, які заповнюються автоматично, і багато іншого. Безпосередньо дизайн програми, підбір кольорів і форм, відмальовка контенту — теж їх робота. 

04
04
Front-end і back-end розробка

Бекенд додатка для ломбардів на Android пишеться на мовах Java і Kotlin, а для iOS — на її нативних мовах програмування Swift і Objective-C. Щоб не розробляти два додатки, можна написати кросплатформну програму на Dart або Python, використовуючи фреймворки, і опублікувати її у двох магазинах відразу. Front-end-розробники налаштовують взаємодію технічної частини програми (back-end) і дизайнерського макета.

05
05
Тестування і публікація

До запуску додатка його перевіряють на стабільність і швидкість роботи. Тестування дозволяє знайти і виправити баги, які можуть перешкодити використовувати функції програми. Після публікації можна випускати хотфікси — виправлення неочевидних помилок, а також допрацьовувати сервіс, додаючи нові опції.

06
06
Маркетинг

Швидше знайти нових клієнтів і залучити постійних до додатка допоможе грамотне просування — ми можемо налаштувати рекламу в різних каналах.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для ломбарду залежить від складності проекту. Можна дуже швидко випустити MVP — додаток з мінімумом функцій, наприклад, тільки з переглядом стану кредиту, а потім його допрацьовувати. Повноцінна розробка сервісу з кастомною CRM займе більше часу і буде дорожчою. Ціна також зміниться залежно від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. Досвід у розробці і комплексна аналітика до початку створення додатка дозволяє нам точно розрахувати ціну і терміни до підписання договору. Ви будете точно знати, скільки часу буде потрібно на реалізацію проекту в цілому і кожної функції зокрема, а також побачите, за що саме платите — опис завдань програмістів, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Вартість розробки мобільного додатку для ломбарду залежить від складності функціоналу, особливостей дизайну. Ми створюємо проекти на платформах, з якими потрібно враховувати нюанси окремого проекту. Чим чіткіше, більш вимогливим, сформульовано ТЗ, тим точніше команда назве ціну.
Краще починати з розробки додатку на Android. Так як реліз IOS-додатку ускладнений політикою App Store. Так само, можна написати кросплатформений додаток.
Додаток для ломбарду допоможе швидко налагодити процеси і поставити бізнес, середнім і великим ломбардам з філіальною мережею. За специфікою додаток підходить як автоломбарду, так і ювелірним, додаток призначений для обліку всіх видів заставного майна.
У пакет послуг по розробці мобільного додатку для ломбарду входить: Аналіз поставленого завдання, повне занурення в проект (в тому числі аналіз конкурентного середовища) і пошук можливих існуючих IT-рішень. Підготовка концепту і розробка дизайнерського рішення (UX / UI / IA-проектування), ТЗ (технічного завдання для розробників). Розробка мобільного функціоналу. Проведення тестування, налагодження і аудит. Реалізація додатку (впровадження, технічне обслуговування і підтримка). Підключення аналітики, публікація додатку в онлайн-маркетах .
Ми чекаємо на ваш проект