Додаток для ломбарду — вперед у майбутнє!

Додаток для ломбардів — комфортний канал зв'язку з користувачами послуг компанії і сервіс для автоматизації робочих процесів. Розробка додатків для ломбардів може охоплювати створення всього ПО, важливого для функціонування кредитної організації, з нуля, або інтеграцію програми для смартфонів до вашої існуючої CRM. 

Навіщо ломбарду додаток

 1. Комфорт для клієнта. Швидше отримати кредит під заставу, віддалено оплатити відсотки, отримати персональну знижку — все це функції програми ломбарду для користувачів. Додатково можна додати калькулятор кредиту, який буде попередньо оцінювати вартість застави за заданими параметрами. Клієнт зможе вказувати, наприклад, вагу прикраси і пробу металу або деталі про стан машини, щоб дізнатися суму, яку може отримати. До того ж можна додати опцію завантаження фотографій для віддаленої оцінки співробітником ломбарду. Додатково у додатку можна буде переглядати кредитну історію і карту відділень, зв'язатися з консультантом за номерами гарячої лінії або в чаті з ботом чи оператором.
 2. Автоматизація процесів. Розробка програми для ломбарду — інвестиція у спрощення всіх етапів роботи. Система зможе автоматично реагувати на певні сигнали ланцюжком подій. Наприклад, включати знижку для студентів і пенсіонерів, формувати офіційні документи, передавати прострочені застави в реалізацію та інше. Всі дані, які буде вводити користувач або оператор, зберігаються в єдиній базі, звідки їх можна буде швидко отримати і скоротити час обслуговування.
 3. Інтеграція. Додаток для ломбардів можна об'єднати не тільки з CRM-системою, але також з 1С-бухгалтерією, декількома сервісами онлайн-оплати, серед яких можна вибрати зручний, і багатьом іншим. Все це зробить сервіс зручнішим для користувачів і покаже, що ви дбаєте про їхній комфорт, але також звільнить час вашого персоналу. Їм не потрібно буде переносити дані вручну, що також знижує ймовірність помилитися.
 4. Аналітика та комунікація. Розробка програми для ломбарду включає створення різних звітів — як внутрішніх для аналітики, так і зовнішніх для державних служб. Перші допоможуть зробити спілкування з клієнтом більш персоналізованим. Наприклад, додатки для ломбардів можуть розсилати push-повідомлення на додаток до смс і листів на електронну пошту. Це може бути нагадування про дату виплати, повідомлення про сезонні акції або персональна пропозиція для постійного клієнта. Автоматичні звіти для менеджерів і бухгалтерії знижують навантаження на співробітників ломбарду.

Етапи розробки програми для ломбарду

Розробка програми для ломбарду складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та розробка ТЗ. Створення програми для ломбарду починається з комплексної аналітики вашого бізнесу, ніші, цільової аудиторії і конкурентів. Ці дані потрібні для складання ТЗ на розробку, яке обговорюється і затверджується до підписання договору про співпрацю.
 2. Проектування. Розробка UI/UX-макету — старт роботи над додатком ломбарду. Каркас інтерфейсу, в основі якого — дані аналітики поведінки користувачів, він описує функціональність і відображає розташування елементів інтерфейсу.
 3. UI-дизайн. Макет — схема сайту, а призначений для користувача інтерфейс, який розробляють UI-дизайнери — його зовнішній вигляд. Саме вони продумують шлях клієнта, додають підказки, форми, які заповнюються автоматично, і багато іншого. Безпосередньо дизайн програми, підбір кольорів і форм, відмальовка контенту — теж їх робота. 
 4. Front-end і back-end розробка. Бекенд додатка для ломбардів на Android пишеться на мовах Java і Kotlin, а для iOS — на її нативних мовах програмування Swift і Objective-C. Щоб не розробляти два додатки, можна написати кросплатформну програму на Dart або Python, використовуючи фреймворки, і опублікувати її у двох магазинах відразу. Front-end-розробники налаштовують взаємодію технічної частини програми (back-end) і дизайнерського макета.
 5. Тестування і публікація. До запуску додатка його перевіряють на стабільність і швидкість роботи. Тестування дозволяє знайти і виправити баги, які можуть перешкодити використовувати функції програми. Після публікації можна випускати хотфікси — виправлення неочевидних помилок, а також допрацьовувати сервіс, додаючи нові опції.
 6. Маркетинг. Швидше знайти нових клієнтів і залучити постійних до додатка допоможе грамотне просування — ми можемо налаштувати рекламу в різних каналах.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для ломбарду залежить від складності проекту. Можна дуже швидко випустити MVP — додаток з мінімумом функцій, наприклад, тільки з переглядом стану кредиту, а потім його допрацьовувати. Повноцінна розробка сервісу з кастомною CRM займе більше часу і буде дорожчою. Ціна також зміниться залежно від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. Досвід у розробці і комплексна аналітика до початку створення додатка дозволяє нам точно розрахувати ціну і терміни до підписання договору. Ви будете точно знати, скільки часу буде потрібно на реалізацію проекту в цілому і кожної функції зокрема, а також побачите, за що саме платите — опис завдань програмістів, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців.

Додаток для ломбардів

Хто сказав, що ломбарди не можуть одержати технології майбутнього? Зробити це не так складно. Стартер-пак у вас вже є, тому що ви володієте ломбардом. Тепер залишилося зв'язатися з Brander, замовити у нас додаток та отримати оновлену версію ломбарду, в якій всі процеси автоматизовані. Завдяки цьому ви отримаєте багато часу на розширення та покращення позицій свого бізнесу.

Кому потрібен додаток для ломбардів?
Насамперед тим власникам бізнесу, які усвідомили, що одного лише фізичного магазину у 2022-му році вже недостатньо. Залучати нових клієнтів зовнішньою рекламою стає все складніше, адже вони охоче роблять покупки через грамотні програми та сайти. Додаток — це саме те, що ми пропонуємо ломбардам, які хочуть встигнути на поїзд, який мчить у майбутнє.

Додаток необхідний:
Власникам ломбардів
Бізнесу, який розширюватиметься
Ломбардам, яким не вистачає сучасних технологій
Охочим стати конкурентоспроможними
Крок за кроком
Технічне завдання
Ми почнемо розробку програми не з написання коду чи оформлення дизайну. Спочатку нам важливо зрозуміти, чого ви хочете від бізнесу, і чому, на ваш погляд, конкуренти успішніші, а трава на їхній галявині зеленіша. Після цього з'явиться технічне завдання, у якому будуть вказані всі основні аспекти роботи: від розцінок до виконавців.
Проектування
Сюди входить розробка UI/UX-макету та дизайну інтерфейсу. В основі каркаса буде закладено дані, які обговорювалися під час складання ТЗ. Ви зможете побачити базові елементи, які, однак, поки що не будуть функціональними.
Програмування
На цьому етапі відбувається пожвавлення дизайну. Для iOS ломбардні програми будуть писати на кросплатформенних мовах Dart або Python. Це дозволить не створювати дві різні програми під кожну мобільну операційну систему.
Тестування та розміщення в магазинах
На даному етапі робота дизайнера та програміста підсумовується. Ми дивимось на результат, шукаємо можливі помилки. Робимо це ретельно, адже на кону успіх кейса, а потім показуємо вам. Якщо все добре, то ваш ломбард розміщують в App Store та Play Market.
Step by step
Яка користь вашому ломбарду від нашого додатка?
Зростання прибутку

Ця користь є найбільш очевидною. Ви будете виділятися на тлі конкурентів, а в перенасиченому конкуренцією ломбардному бізнесі це дуже вагомий аргумент. Отже, приготуйтесь набити кишені хрусткими купюрами.

Зближення з клієнтами

Для цього зближення буде достатньо кількох тапів по сенсорному екрану. Більше не потрібно буде сидіти годинами та днями в очікуванні, поки хтось зазирне у ваш ломбард. Відвідувачі просто будуть заходити через свої мобільні.

Впізнаваність

Це одна з тих характеристик, яка потрібна будь-якому бізнесмену, якщо він вирішив стати більш успішним за інших. Куди простіше впізнавати компанію та бренд, якщо вони гідно представлені у мережі.

Дистанційна робота

Ми вже багато говорили про клієнтів, але тепер обговоримо співробітників. Вони зможуть виконувати свої функції дистанційно. Дослідження показують, що при цьому вони діятимуть навіть ефективніше.

Аналітика

Про свій бізнес потрібно знати все: коли клієнти найактивніші, в які дні просідає купівельна спроможність і як часто приходять нові відвідувачі. Програма дозволяє збирати всю цю інформацію в одному місці.

Fruits

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Back to the future
Довіртеся нам!
Ми приносимо удачу
Статистика наших кейсів відкрита для всіх, ви можете подивитися її на офіційному сайті або запитати менеджера. Якщо коротенько, то у нас за плечима десять років роботи та більше тисячі успішних кейсів. За цими сухими цифрами ховається бізнес, який став успішним шляхом переходу до цифрової ери.
Ми робимо за вас всю працю
Ми зацікавлені в тому, щоб ваш бізнес отримав всі переваги сервісу повного циклу. До нього входить не тільки створення програми, а й маркетингова кампанія з його підтримки, а також розробка унікального контенту, який може знадобитися для розкручування. Загалом, це те саме пакування під ключ.
Ми не залишаємо проекти
Наша головна мета — це лояльність клієнтів. Після завершення роботи над програмою ми хотіли б побачити вас знову, але вже з іншим проектом, більш амбітним. Робота виконується ідеально, щоб ви прийшли до нас знову.
Ми тут, щоб залишитись
Ми створюємо для бізнесу умови, які підштовхують його до сміливих рішень. Якщо вам здається, що зайва сміливість у додатках для ломбарду не обов'язкова, то ми спробуємо переконати вас у зворотному та показати, яким може стати проект, якщо кожен його учасник розкриває свій потенціал на повну.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Випадки бувають різні. Іноді окупність досягається протягом місяця, але в інших проектах доводиться чекати до півроку. Так чи інакше, ви отримаєте продукт, який приведе нових клієнтів, і відкриється доступ до їхніх гаманців.
Не так дорого, як вам розповідали люди, далекі від технологій. Ми завжди виставляємо клієнту справедливу ціну і стежимо за тим, щоб такий підхід залишався нашим кредо.
На офісі, персоналі, логістиці та часі на обробку запитів. Нам здається, цього списку достатньо, щоб переконати вас замовити програму вже зараз.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (77 голосів)