Хто такий цей ваш редизайн сайту?

Залучити й утримати більше відвідувачів — головне, для чого потрібен редизайн сайту. Користувачі люблять красиві, зрозумілі, функціональні ресурси, котрі швидко завантажуються, і щоб ваш залишався таким, його треба періодично модернізувати. 

Якщо ви робите ребрендинг, впроваджуєте нову маркетингову стратегію, презентуєте новий продукт або лінійку пропозицій, особливо для іншої цільової аудиторії — вам потрібно зробити редизайн сайту.  Якщо вашому ресурсу більше ніж 5 років, він погано індексується пошуковими системами і не приносить прибуток, повний редизайн сайту може зробити його сучасним і прибутковим.

Для чого потрібен редизайн сайту 

Замовити редизайн сайту потрібно, якщо у нього є проблеми з наступними факторами:

 1. Юзабіліті. Редизайн на сайт потрібен, якщо їм незручно користуватися. Відвідувачі не розуміють, як їм виконати цільову дію (купити, підписатися, зателефонувати) і йдуть до конкурентів. Якщо дані систем веб аналітики показують рівномірне зниження конверсії і глибини перегляду сторінок, ці проблеми виправляють в першу чергу. 
 2. Адаптивність. Якщо вашому сайту більш як 5 років, є ризик, що він некоректно відображається на мобільних пристроях. Щоб це перевірити, досить використовувати один із сотні сервісів, які аналізують адаптивність для пристроїв з різною діагоналлю і на різних ОС, а аби виправити — потрібен редизайн сайту.
 3. Конкурентність. У кожній галузі свої "фішки" — способи розповісти про продукт, функції, з якими його легше знайти, вибрати і замовити. Одні з них — база, без якої ресурс не буде сприйматися серйозно. Інші — тренди, що з'явилися недавно і добре оцінені користувачами і пошуковими системами. Ваш сайт повинен бути не менш функціональним, ніж ресурси конкурентів, а ще відповідати очікуванням і просто бути краще, якщо ви лідер у своєму сегменті або плануєте ним стати. 

Який буває редизайн сайту і скільки це коштує

У випадку з таким завданням, як редизайн сайту, ціни залежать від того, наскільки складну роботу потрібно провести. 3 типи редизайну:

 1. Візуальний. Змінити колірну гамму, залити нові зображення і анімації, змінити шрифти і розташування блоків, в тому числі відповідно до актуальних трендів веб-дизайну — зробити редизайн сайту недорого. Тільки "косметичні" поліпшення збільшать конверсію, залучаючи нових клієнтів і підвищуючи лояльність постійних. Візуальний редизайн сайту в Україну добре працює, наприклад, для інтернет-магазинів і новинних порталів, де вже є розгалужена система категорій, фільтрів та інші опції, але зовні ресурс виглядає застарілим. 
 2. Функціональний. Додати нові розділи в меню, написати додаткові фільтри, систематизувати навігацію, підключити плагіни, що розширюють можливості, наприклад, карти або системи оплати — все це теж редизайн. Ця частина завдання потрібна для того, щоб ресурс був не тільки красивим, але і зручним. Функціональний редизайн сайту в Харкові і не тільки часто проводять разом з СЕО-оптимізацією. Збільшити видимість ресурсу в пошукових системах неможливо, якщо не виправити внутрішні помилки логіки в коді і не поліпшити юзабіліті. 
 3. Технічний. Оптимізація і стандартизація програмного коду потрібна, якщо сайт зроблений з помилками — глючить, повільно завантажується і в цілому не виконує своє завдання. Якщо проблеми дуже серйозні, іноді вигідніше не витрачати час і гроші на редизайн сайту, а замовити розробку нового. 

На практиці після аналітики буде зрозуміло, де локалізовані проблеми вашого сайту і що потрібно поліпшити. Ми оцінимо KPI (результативність, ефективність і ризики) кожної зміни. Ви отримаєте комплексну стратегію модернізації з тих кроків, що потрібні саме вам, адже редизайн сайту — ціна вашого іміджу.

Зберігаємо досягнення

Редизайн сайту — це послуга для власників працюючого інтернет-магазину, корпоративного або новинного порталу, блогу або іншого ресурсу, які планують розвивати свій бізнес, залучаючи більше клієнтів і покращуючи взаємодію з ними. Зміна зовнішнього вигляду і розширення функціональності в перспективі призведуть до збільшення конверсії, але можуть стати причиною втрати частини трафіку на етапі впровадження. Щоб зберегти позиції сайту у видачі та постійних клієнтів, інвестувавши в редизайн сайту, важливо розуміти з чого почати, за чим спостерігати і як оцінити досягнення.

Аналітика та підготовка

Перший етап модернізації — комплексна підготовка: технічний аудит і UX-аналіз:

 • Перед тим, як робити редизайн вебсайту, його поточна версія перевіряється краулерами (програмами, що працюють за принципом пошукових роботів в Google та інших системах), щоб побачити основні помилки, котрі потребують виправлення; 
 • На цьому ж етапі збирається і зберігається статистика — видимість ресурсу в цілому і по окремим ключамх, а також CTR (скільки разів користувачі, які побачили рекламний банер або інше посилання, та натиснули на нього);
 • Поведінкові фактори — ще один компонент підготовки. UX-аналіз допоможе зрозуміти, з якими елементами на сайті і в якому порядку взаємодіє відвідувач, щоб зберегти їх на тому ж місці в новому макеті;
 • Теплова карта кліків покаже, куди гості дивляться в першу чергу і що ігнорують, щоб перемістити менш популярні кнопки і блоки або змінити їх.

В результаті аналізу ви отримаєте рекомендації до вдосконалення макета, а також список посилань на сторінки, які дають вам максимум трафіку. Фізичні адреси цих сторінок на сервері потрібно залишити без зміни, щоб не втрачати відвідувачів і позиції у видачі, а також використовувати їх для оцінки результатів поліпшень і змін. 

Паралельно з цим під час аналітики сайту для редизайну особливості його роботи обговорюються з менеджерами з продажу. Вони спілкуються з клієнтами і допоможуть виявити неочевидні труднощі, з якими стикаються відвідувачі. Зокрема, менеджери можуть розповісти, яку інформацію у них уточнюють найчастіше, використання яких функцій сайту викликає труднощі у клієнтів і яке у них загальне враження від досвіду покупки товару чи замовлення послуг. Якщо використовувати ці дані під час редизайну, можна зробити сайт більш дружнім до користувачів, зрозумілим і зручним, а ще знизити навантаження на менеджерів. 

Жоден редизайн сайту в Києві або де-небудь ще не проводиться без створення бекапу.

Турбота про користувачів

Редизайн на сайт — ціна залучення нових клієнтів, ускладнена ризиком втратити частину постійних. Нові функції і незвичний дизайн, навіть створений з урахуванням поведінкових чинників, можуть викликати відторгнення. Іноді, особливо якщо ви змінили не тільки структуру, але навіть фірмові кольори або хоча б звичний стиль графіки, користувачі можуть почати сумніватися, що потрапили туди, куди хотіли. Щоб редизайн та ребрендинг сайту пройшли без відчутних втрат, потрібно зробити перехід комфортним:

 • поетапне оновлення розділів і елементів допоможе користувачам адаптуватися до змін і сприймати їх більш позитивно;
 • спливаючі підказки і інструкції покажуть гостям, куди перемістилися функції, до яких вони звикли, і розкажуть, як взаємодіяти з новими можливостями.

Для масштабного редизайну сайту можна створити окремий піддомен з новою версією і запропонувати користувачам спробувати його, наприклад, в обмін на бонус. Це зручно не тільки для клієнтів, але і для власника бізнесу: ви можете спостерігати за поведінкою користувачів, моніторити їх досвід і збирати зворотний зв'язок, щоб удосконалити новий сайт ще на етапі розробки. Вибір між версіями дасть можливість програмістам і маркетологам провести А/В тестування — показуючи клієнтам два різних інтерфейси і порівнюючи, наскільки вони комфортні за різними параметрами. 

Контент і метадані 

У випадку з таким проєктом, як редизайн сайту, ціна в Києві і будь-якому іншому місті України обов'язково включає роботу не тільки дизайнерів, верстальників і програмістів, але також сео-фахівців і контент менеджерів. Їх завдання — коректно перенести на нову версію сайту вже існуючий контент і метадані, щоб зберегти позиції у видачі:

 1. Текст. Текстовий контент переносять разом з тегами title і description (а також тегами оформлення b, i, ul і тд.) На сторінки з відповідним вмістом. Якщо при редизайні були змінені або створені важливі для просування сторінки — прописуються нові заголовки. Якщо цього не зробити або допустити помилку, її дуже швидко виявлять пошукові роботи, і ваша позиція у видачі знизиться.
 2. Зображення. Кожному новому зображенню на сайті з редизайном присвоюється alt-тег опис, а старі картинки переносяться разом зі своїми альт-тегами.
 3. Анімація. Динамічні елементи з повільними скриптами уповільнюють поточних завантажень некоректно відображаються та заважають користувачам, якщо не пройшли перевірку на адаптивність. Всі анімовані з JavaScript об'єкти ретельно тестуються перед запуском.
 4. Редирект. Карта редиректів допоможе користувачам і пошуковим роботам як і раніше високо оцінювати сайт, навіть якщо його структура змінилася. Під час редизайну намагаються зберегти якомога більше адрес сторінок, особливо якщо вони приносять трафік, але залишити всі з них виходить дуже рідко. 301 редирект перенаправить користувачів на нові сторінки, які відповідають тому ж запиту, що і старі. Якщо ви збираєтеся видалити сторінку або цілу категорію при редизайні, треба подбати про те, щоб користувачі, хто зберіг посилання у себе в браузері або знайшов її на сторонньому ресурсі, потрапляв на ваш сайт, принаймні на головну сторінку. Налаштувати Redirect 301 можна за допомогою плагінів для CMS, а також вручну. У те, скільки коштує редизайн сайту, входить також створення сторінки для помилки 404. Вона повинна розповідати користувачеві про те, що ведуться роботи над поліпшенням ресурсу, і містити посилання на популярні розділи.

Весь контент і метадані повинні однаково коректно відображатися не тільки в десктопних, але і в мобільних версіях браузера — аби редизайн, а разом з ним і сайт, міг називатися адаптивним.

Чи можна поміняти CMS під час редизайну

Дуже часто змінити CMS (систему управління контентом) при редизайні — те ж саме, що створити сайт з нуля: ціна послуг по розробці буде однаковою, якщо не більше, а пошукові роботи будуть індексувати всі сторінки без переадресації, як нові. Ми можемо перенести ваш сайт на Magento, OpenCart, WordPress і будь-яку іншу CMS, допоможемо вибрати серед них ту, яка найкраще відповідає завданням вашого бізнесу — впорається з навантаженням, буде зручною в налаштуванні і адмініструванні і т.д. Ціна редизайну буде тісно прив'язана до кількості старих url-адрес, які потрібно зберегти, і нових, для яких настроюються 301 редіректи і rel = canonical.

Другий варіант, якщо вам дуже хочеться перейти на іншу систему управління контентом (наприклад, на Бітрікс, щоб полегшити підключення CRM і 1С), або існуючий сайт морально застарів настільки, що оновити його складніше, ніж написати новий — замовте розробку нового. Залиште спочатку можливість перемикатися між версіями і поступово привчайте користувачів до більш сучасної.

Редизайн сайту, в тому числі і з переходом на нову CMS, включає вартість базової сео-оптимізації. Ви отримаєте ресурс з налаштованими лічильниками та іншими опціями Google Analytics без дублів сторінок, з правильною перелінковкою і відсутністю битих посилань. Наші фахівці проставлять теги canonical, noindex і атрибути nofollow для деяких нових блоків, наприклад, посилань на внутрішні статті з блогу, велика кількість яких може зіпсувати статистику пошуку. Якщо відкривати до них доступ поступово, можна буде контролювати зміни і відкочувати їх. Сео-фахівці також оновлять XML- і HTML-карти сайту і відкриють їх і сторінки для індексації в robots.txt. 

Зворотний зв'язок

Після того, як ви отримали повністю налаштований і ще раз протестований на помилки сайт з новим дизайном, можна почати відстежувати статистику змін. Наприклад, попросити користувачів поділитися враженнями, створивши опитування і запропонувавши бонус за його проходження. Отримувати зворотний зв'язок безпосередньо від клієнтів можна в соціальних мережах, якщо у вас активна аудиторія, а технічний моніторинг зручно проводити в Google Search Console. Якщо у вас є свої маркетологи і сео-фахівці, або якщо ви замовили просування у нас, вони зможуть оцінити видимість сайту, зміни трафіку, поведінкові фактори і інші параметри, що ілюструють KPI редизайну. 

Втілюємо ідеї 

Редизайн сайту, як і створення його з нуля — одночасно творча і технічна робота, націлена на збільшення конверсії. Зазвичай, ті, хто хоче залучити більше відвідувачів на сайт і підняти його в пошуковій видачу, шукають сео-фахівців для оптимізації і рекламників: маркетологів для складання стратегії, таргетологов для настройки контекстної реклами, копірайтерів для написання контенту на сайт і e-mail розсилок. Редизайн шукають ті, хто хоче в першу чергу змінити зовнішній вигляд ресурсу, а потім вже зайнятися його просуванням. Тим більше, що чим  привабливіше і зручніше сайт, тим більше потенційних клієнтів скористаються його послугами і без додаткової розкрутки. І навпаки: просувати застарілі, не адаптивні сайти з поганим юзабіліті — складно і неефективно. 

Навіщо потрібен унікальний дизайн

За статистикою, гарне перше враження, за яке відповідає дизайн — 40% ймовірності скоєння цільової дії відвідувачем сайту. Користувачеві потрібно всього 3 секунди, щоб зрозуміти, чи хоче він купити товар або послугу саме у вас і вирішити розглянути пропозицію докладніше. Управління думкою — головна причина, навіщо потрібен редизайн сайту. Нова трендова оболонка для вашого онлайн-бізнесу:

 • привертає увагу;
 • наочно і ненав'язливо розповідає про вашу компанію, її пропозиціях і вигоди від співпраці;
 • спрощує виконання цільової дії (купівля, бронювання, підписка і т.д.) і підводить до нього;
 • підвищує впізнаваність і покращує імідж бренду.

Розробити хороший, а значить зручний, красивий і впізнаваний дизайн, орієнтований на вирішення завдань певної цільової аудиторії — складне завдання. Дизайнеру потрібно упакувати ваші ідеї в конверсійну і функціональну систему на основі актуальних трендів і завдань бізнесу. Ціни на редизайн та створення сайтів в Києві і не тільки дуже сильно відрізняються в тому числі і з цієї причини. 

Базові етапи візуального редизайну

Редизайн корпоративного сайту, інтернет-магазину, блогу та іншого починається із розробки прототипу. Збереження структури — пріоритет робіт з модернізації, а значить дизайнеру належить вдосконалити вже існуючий макет. Розміщення блоків і функціональних елементів обирається на основі даних аналітики. Вам, як власнику сайту або відповідальної особи, належить брати участь в обговоренні прототипу редизайну:

 1. Затвердити палітру сайту. Основний колір для фону і кілька контрастних для виділення контенту, блоків і функціональних елементів краще вибирати з заготовлених таблиць сполучуваності відтінків. Ви можете вибрати будь-які кольори або довіритися дизайнерам — вони розкажуть, як різні відтінки впливають на емоції споживача і стимулюють в ньому певні бажання. 
 2. Знайти стиль. Навіть якщо ви точно знаєте, який стиль вам подобається — мінімалізм, ретро, вінтаж, бруталізм, органік, футуризм та інше — знайдіть приклад, а краще декілька і покажіть дизайнеру, щоб вам було простіше один одного зрозуміти. 
 3. Вибрати шрифт. Текстовий контент становить значну частину більшості сайтів і це завжди один з найважливіших елементів. Навіть якщо при редизайні ви хочете залишити мінімум слів і додати максимум графіки, правильний шрифт, а також кегль і інтерліньяж, залишать у відвідувача потрібне враження.
 4. Графіка і анімація. Унікальні фірмові зображення на сайті, так само як і "живі" елементи — тренди в вебдизайну, які не втратять популярність ще багато років. Індивідуальність і органічність — прямий шлях до хороших відгуків від користувачів і перших рядків видачі. Обговоріть з дизайнерами створення унікальної інфографіки, фотографій, 3D-зображень, відео і, звичайно ж, анімацію блоків і контенту всередині них. Тут важливо пам'ятати про юзабіліті та радитися з UX-спеціалістом, щоби ефекти приводили до цільової дії, а не відволікали від неї або заважали її виконати. 

Найчастіше до моменту, коли потрібен редизайн, у компанії вже є брендбук з прописаними корпоративними кольорами, шрифтами, елементами дизайну і логотипом. Якщо у вас його немає або ви хочете провести масштабний ребрендинг сайта або бізнесу в цілому — наші дизайнери допоможуть вам з цим. 

Ціна на редизайн сайту в будь-якому випадку включає створення нового графічного контенту, але оновлений текстовий потрібен не менше. На ваших нових сторінках не повинно бути ніякого неоригінального вмісту, і текст-риба зашкодить позиціях у видачі не менше картинок з фотостоку. Намалювати інфографіку, написати кілька текстів, що продають, і зняти відео або зробити анімацію, які дадуть відповідь на запитання користувачів, щоб поступово заливати їх на сайт, можна одночасно з технічною оптимізацією і доопрацюванням прототипу.

Розробка прототипу і складання ТЗ

Розробка прототипу — друге за важливістю після комплексної аналітики завдання редизайну сайту. Перший макет, який ви отримаєте для внесення правок, вже буде створений з урахуванням результатів внутрішнього аудиту і ваших ідей, а також оцінки конкурентів. 

Ми збираємо дані не тільки про тих, хто входить в найкращі 3 в Україні або потрапляє на першу сторінку по найбільш значущих для вас запитам, але і локальні компанії, а також світових лідерів. Аналітика конкурентів допомагає знайти функції та ідеї, які можуть збільшити конверсію вашого сайту після редизайну. Тут також важливий наш власний великий досвід в розробці та редизайні сайтів різної тематики. Наші аналітики і UX/UI-дизайнери стежать за актуальними трендами, а також перевірили їх результативність на практиці, оцінивши KPI за різними параметрами на прикладі тих наших клієнтів, для яких ми використовували їх раніше. 

Макет для редизайну сайту виглядає так само як і для нового ресурсу. Він складається з прототипів основних сторінок, зовнішній вигляд яких, своєю чергою, прив'язаний до типу сайту. Наприклад, для редизайну інтернет-магазину це буде:

 • Основні — Головна, Категорія, Картка товару, Кошик (Особистий Кабінет), Інформаційна (FAQ, блог, обмін і повернення і т.д.) і Контакти.
 •  Додаткові — сторінки для акцій, списку фізичних магазинів або точок видачі, відстеження замовлень та іншого, якщо у вас є такий функціонал;
 • Форми замовлення, спливаючі вікна і т.д.

Редизайн проводиться для кожної з них окремо з урахуванням наскрізних елементів — верхнього блоку з меню і нижнього з навігацією, а також рядки пошуку, каталогу, входу в особистий кабінет і меню порівняння. 

Прототип — це не тільки кілька графічних файлів, котрі в точності показують, де будуть знаходитися і як будуть виглядати різні блоки сайту після редизайну, а й ТЗ, яке описує, що буде відбуватися при взаємодії з елементами. Це дуже детальний документ, де прописано все: від розмірів блоків до відтінку, на який вони змінюють колір, або анімації, що запускається при наведенні миші. Кегль шрифту для кожного випадку, параметри спливаючих вікон, аж до заокруглених кутів, розміщення плашок і багато іншого також описується в технічному завданні. Деякі функції можуть по-різному працювати або спрацьовувати тільки для зареєстрованих користувачів або тих, хто прийшов на сайт вперше. 

Важливо: макет і ТЗ — офіційна основа для співробітництва з веб студією. Як тільки ви затвердите прототип, ви погоджуєтеся на те, що сайт буде виглядати в точності так, як він описаний в цих документах. Уважно розгляньте його і прочитайте, щоб переконатися в тому, що вам подобається результат. Внести деякі косметичні корективи в процесі роботи можливо після обговорення, але серйозні зміни в функціонал додати можна тільки за окрему плату і не завжди.

Етапи редизайну сайту

Редизайн сайту складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та підготовка. На цьому етапі ми обговорюємо ваші ідеї і аналізуємо завдання, щоб зрозуміти, яким саме має бути сайт після редизайну. Аналітика допоможе нам краще зрозуміти ваш продукт, його постійних і перспективних користувачів, конкурентів і інші важливі нюанси, щоб запропонувати оптимальне рішення поточних і майбутніх завдань. Ми проводимо технічний аудит і UX-аналіз вже існуючого сайту і обговорюємо його роботу з вами і вашими менеджерами з продажу, щоб знайти проблеми і спосіб виправити їх. 
 2. Розробка ТЗ і проєктування. Дані аналітики — основа для докладної технічної документації для менеджера, розробників, дизайнерів, тестувальників, сео-фахівців та інших учасників проєкту, які будуть працювати над редизайном сайту. Ми підписуємо договір і починаємо створення UI/UX макету сайту, щоб протестувати юзабіліті і показати вам підсумковий результат. При розробці прототипу враховуються дані аналітики, зокрема, поведінкові фактори цільової аудиторії і технічного аудиту. Ми зберігаємо максимум від структури сайту і шляхів, за якими користувачі переміщаються по сайту, щоб зберегти постійних клієнтів. Доповнюємо їх новими функціями, що підвищують комфорт і простоту використання сайту, додаємо нові сторінки, що збільшують конверсію, і контент. Прототип тестується і передається вам на затвердження.
 3. UI-дизайн. Редизайн сайту схожий на створення його з нуля. Ми зберігаємо структуру, але створюємо абсолютно новий зовнішній вигляд — персоналізований, такий, що запам'ятовується і розв'язує проблеми, які були у проєкту до редизайну. Наші дизайнери використовують дані аналітики, знання про нові тренди і досвід, щоб створити нове бачення вашого фірмового стилю. Загальна концепція сайту і його графічний, текстовий і відеоконтент працюватимуть на загальний результат — залучати клієнтів, розповідати їм про переваги вашої пропозиції і підводити до цільового дії.
 4. Front-end і back-end розробка. Робота back-end програмістів — виправити помилки в коді, якщо вони є, написати нові сторінки з функціональними можливостями, яких не було на старій версії сайту, і об'єднати їх в одне ціле зі старими на існуючій CMS або повністю перебудувати проєкт на новій. Front-end розробники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макету. Саме вони зроблять так, щоб всі можливості, описані в технічному завданні, працювали з відповідними функціями, а сам сайт в браузері виглядав точно так, як на прототипі. 
 5. Тестування. Сайт після редизайну проходить QA-тестування, яке охоплює перевірку адаптивності і крос-браузерності. Тестування дозволяє знайти і виправити можливі баги, щоб ви отримали сайт, який не відштовхне користувачів, а навпаки приверне їх і зростання прибутку.

Сайт після редизайну буде сео-оптимізований і готовий до просування. Ви можете продовжити співпрацювати з нашим відділом маркетингу — замовити контекстну рекламу, просування в пошукових системах і соціальних мережах, наповнення контентом і т.д.

З нами ви отримуєте більше

"Brander" займається розробкою унікальних і відомих сайтів вже понад 10 років. За цей час ми успішно завершили понад 700 успішних проєктів для e-commerce. Ми вміємо втілювати в життя навіть найсміливіші проєкти і стартапи. Серед наших проєктів — сайти і додатки для банків, операторів стільникового зв'язку, маркетплейсів, сервісів доставки і великих інтернет-магазинів для лідерів галузей. Редизайн сайту для нас — це завжди виклик. Ідеї, що вимагають персоналізованого і нестандартного підходу — наш профіль!

Ми щедро ділимося своїм досвідом і використовуємо всі знання і вміння, щоб випустити оновлений проєкт, який буде ефективно вирішувати завдання вашого бізнесу і його клієнтів. Команда "Brander" — це не тільки досвідчені розробники та UX/UI-дизайнери, чиї роботи отримали світове визнання, а й професійні аналітики. Ретельна комплексна підготовка — секрет нашого успіху у всіх проєктах і особливо в редизайні сайтів. Робота над завданням починається з оцінки вашої цільової аудиторії, продукту, ринку, конкурентів, а також всебічного аналізу існуючого сайту. Ми дізнаємося все про ваших постійних клієнтів і намалюємо портрет потенційних, розробимо оптимальну стратегію модернізації і не упустимо жодного тега при перенесенні контенту, щоб новий сайт працював швидко і стабільно, а головне — як і раніше високо ранжувався. 

Якщо вам цікаво, як ми проводимо редизайн сайту — приклади є в нашому портфоліо.

Від чого залежить вартість редизайну

Ціна редизайну сайту залежить від обсягу та складності завдання: чим більше сторінок, складних елементів дизайну, контенту і функцій, тим більше фахівців і часу буде потрібно на проведення робіт, а значить — дорожче. Вартість прив'язана до поточного стану вашого сайту: кількості помилок, які потребують виправлення, а також особливостям CMS. 

Загальна ціна розраховується після затвердження технічного завдання. У ньому прописуються зобов'язання сторін, а також скільки годин роботи back-end і front-end розробників, UI/UX дизайнерів, аналітиків, сео-фахівців та інших працівників "Brander" знадобиться на втілення вашої ідеї. Над вашим проєктом працюватиме велика команда, яка займається збереженням і розширенням структури сайту, реалізацією нестандартних функцій, створенням нового дизайну і контенту, виправленням помилок і оптимізацією. Зробити редизайн іноді навіть важче, ніж розробити новий проєкт з нуля. Це комплексне завдання, що вимагає багато вашого часу і зусиль фахівців, але набагато більш вигідна з точки зору іміджу бренду і роботи з цільовою аудиторією, ніж покупка готового сайту, ціна якого буде менше. Після редизайну ви отримаєте повністю оновлений, стабільний, функціональний і швидко працюючий сайт, що зберіг позиції у видачі та постійних клієнтів.

Редизайн сайту

Ви ж не любите ходити у старих туфлях чи поношеній кофті? На вас дивитимуться як на хіпі, а ви серйозний бізнесмен, і вам це ні до чого. Те саме і з веб-сайтом. Застарілий дизайн без сучасних фішок і з повільним двигуном – приречений. Його неминуче треба оновлювати. Як саме це зробити, ви дізнаєтесь, прочитавши цей текст. Розпочнемо.

Чи потрібний редизайн вашому бізнесу?
Відкрийте свій веб-сайт. Засікайте, скільки він завантажується, перевірте графічні елементи. Уявіть, що хочете зробити покупку. Перегляньте, як швидко вам вдасться знайти потрібний товар, зв'язатися з консультантом. Спробуйте поставити себе на місце клієнта. Якщо виявиться, що чогось не вистачає, все глючить і змушує нервувати, то це означає, що потрібні зміни.

Замовте редизайн, якщо збираєтесь:
Захопити нову аудиторію
Розвивати бізнес з урахуванням соцмереж
Омолодити свій бренд
Змінити концепцію, провести ребрендинг
Засвоїти торгівлю з бізнесом
Кейси
Послідовність редизайну
Розуміємо, навіщо це потрібно
Тільки коли підприємцю стане зрозуміло, навіщо йому редизайн, він буде максимально корисним. Розкажіть, чого бажаєте досягти, кого здивувати, з ким потягатися.
Концепція
Планувати майбутні зміни ми розпочнемо з аналізу брифінгу, який проведемо з вами на першій зустрічі. Наше завдання полягає в тому, щоб зрозуміти, як зробити красиво, зручно для користувача, і навіть для вас. В результаті народжується перший макет редизайну.
Верстка
Усі озвучені ідеї на цьому етапі втілюються у життя. Ми будемо робити сайт з ухилом на вказану аудиторію. Також нам важливо знати, які покупці у вас переважають – користувачі ПК чи мобільних пристроїв.
Програмуємо повністю
Ми вносимо зміни до коду, проводимо оптимізацію. Потім шляхом нескладних маніпуляцій прискорюємо завантаження сторінок. Так, простий редизайн іноді творить чудеса і дозволяє розігнати сайт у два рази, а то й утричі.
Тестуємо функціонал
Цей етап є дуже важливим. Неможливо зробити хороший сайт, не перевіривши, як впроваджені елементи працюють, і наскільки він прискорився у порівнянні з попереднім дизайном. Саме для цього ми просимо додатковий час на перевірку. Очікування окупиться з лишком.
Off-the-shelf sensors
Що дає редизайн?
01
Актуальність

Усім хочеться йти в ногу з часом, і для цього потрібно постійно змінюватись. Клієнт любить купувати собі найкраще у найкращих. Редизайн дає можливість знову опинитися у цій лізі красенів.

02
Новий сенс

Припустимо, вчора ви були сайтом-візиткою, але сьогодні вранці ви зрозуміли, що настав час ставати інтернет-магазином. Іноді успішний редизайн дозволяє пережити метаморфозу безболісно та швидко.

03
Позбутися зайвого

Іноді ваш бізнес перестає надавати певні послуги, і в головному меню сайту їх краще позбутися. Ми зможемо не просто видалити їх з інтерфейсу, але й зробити так, що ви не помітите змін.

04
Хай буде конкуренція!

Конкуренти не сплять! Впевнені, що у вашому списку конкурентів знайдеться той самий, у якого і сайт швидше вантажиться, і меню більш функціональне. Знайте, що він проводить редизайн щороку, а то й раз на пів року. Тому у нього все працює так добре.

Dance

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Заредизайнь із нами!
Нам подобається оновлювати
Агентства ставляться до редизайну як до роботи. Для нас – це творчість. Ми радіємо кожній нагоді взяти те, що вже старе і погано працює, а потім зробити з нього цукерку.
Ми робимо це часто
Не варто, однак, думати, що для нас це стало буденністю. Повторимо, нам подобається робити нашу працю, і ми робимо її із задоволенням. Частота виконаних робіт з редизайну призводить лише до підвищення навичок.
Дуже швидко
Самі розумієте, що коли якесь діло робиться багато разів, то в результаті стаєш послідовним і вчишся виконувати все найшвидшим і найефективнішим чином.
Не докоряючи якості
Завдяки такого підходу та обсягу досвіду якість не страждає. Ви можете ознайомитися з нашими найкращими роботами з редизайну на нашому сайті. Якщо ми не задовольнили вашу цікавість, напишіть менеджеру, і він розповість про наші переваги докладніше.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Буває, що клієнту дуже складно визначитись, і ми це розуміємо. Для цього ми маємо команду фахівців. Насамперед допоможуть дизайнери. Їм вистачає навіть побіжного погляду, щоб зрозуміти, прохідняк перед ними чи гарна робота.
Зараз світ змінюється занадто швидко, тому бізнес вже не може дозволити собі перебувати в одному стані роками. Потрібно всюди встигати.
Він точно стане однією з причин, через які вони зростуть. Ми стверджуємо, що бізнес не стає успішним через щось одне. Це завжди комплекс ознак. Одне ми знаємо точно – нічим не можна нехтувати.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (418 голосів)