Розробка рекламних кампаній

Розробка рекламної кампанії — трудомісткий процес, який повною мірою може здійснити тільки велика команда фахівців різного спрямування: бізнес-аналітиків, маркетологів, райтерів, дизайнерів, спеціалістів з таргетингу і PPC тощо. Від успішної розробки рекламної кампанії фірми буде залежати те, наскільки популярним стане ваш бренд, і наскільки суттєво зростуть обсяги продажів. Наші маркетологи готові розробити плани реклами для вашої компанії.
Кому варто замовити рекламну кампанію?
Рекламна кампанія потрібна будь-якій організації чи фірмі, навіть якщо вона не веде комерційну діяльність. Без реклами вам не вдасться залучити людей, а без рекламної кампанії організувати системне просування, у якого буде довгостроковий ефект. Так, замовити рекламну кампанію варто фірмам, що працюють у сфері:
B2B;
B2C;
Retail;
Product Placement;
нові медіа.
Кейси
Етапи розробки рекламної кампанії
Аналіз і збір вихідних даних

Ми збираємо багато інформації перед розробкою маркетингової кампанії: аналізуємо ринок, сильні та слабкі сторони конкурентів, динаміку потреб і запитів цільової аудиторії.

Створення ідеї та маркетингової стратегії

Одного аналізу недостатньо, щоб створити рекламну кампанію. Ми синтезуємо отриману інформацію, і спільно генеруємо креативні ідеї. Вони стають основою для системної маркетингової стратегії, яку ми будемо реалізовувати.

Вибір платформ для рекламної кампанії

Ще до того, як ми приступимо до створення реклами, нам треба чітко розуміти — на яких платформах ми будемо її просувати. Реклама буде виглядати по-різному в Instagram і на Facebook, в пошукових системах і на сайтах з партнерською програмою, в емейл розсилці та на каналах в месенджерах. Відштовхуючись від результатів аудиту, ми допоможемо вам визначити, на які ж ресурси треба зробити акцент.

Розробка рекламних повідомлень

Повномасштабна рекламна кампанія — це комплекс заходів, який ще потребує детального опрацювання. Будь-який проект складається з разових рекламних рішень, пов'язаних в одну цільну систему. Для кожного такого рекламного повідомлення треба створити дизайн, прописати ефектний текст, при необхідності попрацювати над версткою. У нас працюють фахівці, які готові під ключ створити рекламу, що привертає увагу аудиторії. При необхідності ми приєднаємо до просування наш video-production і фотографів.

Оптимізація та автоматизація рекламної кампанії

Ви постійно самостійно вирішуєте безліч питань, тому делегувати маркетинг — це нормально і раціонально. Ми візьмемо цю задачу на себе, і процес розробки рекламної кампанії більше не буде віднімати у вас час. Щоб знизити витрати на залучення клієнта, ми також оптимізували роботу всередині відділів. Один Project Manager веде один проект за всіма його напрямками, тому він завжди в курсі всіх процесів. Завдяки цьому якість маркетингу зростає, а швидкість вирішення поставлених завдань — збільшується.

З нами ви отримуєте більше
01
Охоплення ЦА

Якісна рекламна кампанія — це половина справи. Важливо, щоб вона охоплювала всіх людей, які можуть бути зацікавлені у ваших послугах. Ми доб'ємося цього, добре налаштувавши та запустивши контекстну і таргетовану рекламу. Якщо ви замовте у нас СММ-просування, то ми ще й утримаємо клієнтів в соціальних мережах, стимулюючи їх до нових покупок.

02
Впізнаваність бренду

Розробка плану рекламної кампанії — це не просто дія для отримання миттєвого прибутку. Добре налагоджений маркетинг робить ваш бренд популярним, про нього згадують, навіть коли не планують щось купувати. Ми зробимо креативи, які привернуть увагу. Утримання цієї уваги — окреме завдання. В її досягненні допоможуть поліпшення якості продукту і сервісу, системи лояльності, smm, e-mail розсилка, ретаргетінг і інші інструменти.

03
Лояльність клієнтів

Важливо не тільки залучити аудиторію, але й утримати клієнтів, які вже один раз зробили цільову дію. Для цього недостатньо хорошого сервісу та одного рекламного повідомлення. Треба створити та реалізувати цілу рекламну кампанію, яка буде містити також комунікацію з постійними клієнтами: наповнення соціальних мереж, e-mail розсилку, ретаргетінг і т.д. Наші фахівці застосовують безліч ресурсів та інструментів для того, щоб аудиторія не забувала про вашу компанію і спектр послуг.

04
Зростання продажів

Підсумкова мета, яку ви досягнете — це зростання продажів, клієнтів, угод і т.д. При цьому вартість залучення одного клієнта поступово зменшуватиметься, адже рекламна кампанія допоможе напрацювати солідну клієнтську базу. Чим більше продажів — тим більше прибутку. Чим більше прибутку — тим більше можливостей для маневру, що дозволяє розвивати бізнес ще сильніше.

05
Миттєвий ефект і довгострокові перспективи

Ми підбираємо рішення для вас, і не шукаємо швидкого прибутку. Наше завдання — знайти довгострокові проекти на перспективу, щоб ми з вами пишалися підсумковими результатами. Розробка плану рекламної кампанії допоможе вам реалізувати максимум завдань: від елементарного перекриття витрат за місяць, до багаторазового збільшення кількості доходу через кілька місяців або років.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Короткострокові точкові рекламні оголошення допоможуть залучити трохи покупців, але повномасштабна рекламна кампанія принесе більший ефект. Якщо стратегію від початку і до кінця продумають і реалізують фахівці у своїх нішах, то інформація про ваш бренд завжди буде представлена в інформаційному полі. Це підвищить лояльність аудиторії, довіру до бренду, його впізнаваність. У підсумку продавати вдасться більше, а витрачати коштів на залучення клієнтів — менше.
Назвати ціну рекламної кампанії не зможуть навіть досвідчені професіонали, адже чим більше бюджету — тим складніше враховувати всі фактори. Після консультації з нашими фахівцями вам треба буде вирішити, який бюджет ви готові направити на просування свого проекту в інтернеті. Від цього будуть залежати інструменти, які можна використовувати. Наприклад, SEO дорожче, але корисніше в довгостроковій перспективі. Контекстна та таргетована реклама дешевше, і допомагає швидко отримати прибуток.
Ми розробляємо медіа план рекламної кампанії таким чином, щоб домогтися подвійного ефекту: короткострокової вигоди та довгострокових перспектив. Чим довше ви будете вкладати кошти в рекламну компанію, тим більш істотним буде результат. Однак, перші переваги роботи з професіоналами ви відчуєте швидко: через 2-3 тижні після запуску маркетингової кампанії на всіх відібраних майданчиках.
Звичайно, можете. Більш того, ми хочемо знати, як ви бачите розвиток бренду, якого ефекту хочете досягти в перспективі. У будь-який момент зв'язуйтеся з PM через телефон або месенджери, щоб дізнатися на якій стадії знаходиться розробка. Особисто обговорюйте моменти, які вас цікавлять, з профільними фахівцями. Якщо ж хочете повністю довіритися, і не витрачати час на свою участь в розробці реклами — то така можливість теж є. Вам буде достатньо заповнити бриф на розробку рекламної кампанії.
Рекламна кампанія сильно залежить від того, яке майбутнє ви готуєте для своєї організації або фірми. Тому нам треба розуміти, що саме вам потрібно, які цілі ви перед собою і своїми співробітниками ставите. Важливий момент — розробка бюджету рекламної кампанії. Без нього неможливо буде визначити, які інструменти просування ми можемо собі дозволити. Заповнення брифу не займе багато часу, а в разі необхідності ви завжди зможете проконсультуватися з нашим фахівцем.
Ми чекаємо на ваш проект