Корпоративний сайт, або як згуртувати компанію

Корпоративний сайт — ваша візитка в digital-просторі, повноцінна презентація компанії, яку ви створюєте самостійно. Головна місія сервісу — залучити нових клієнтів або партнерів. Цілі при створенні сайту можуть бути різні, в залежності від бажань самої компанії. Наприклад, стати лідером галузі або вийти на міжнародний рівень. При цьому, власний ресурс здатний вирішити також інші завдання. Вебсайт підвищує імідж, зміцнює репутацію вашої фірми, викликає довіру і зміцнює лояльність. Клієнти більше довіряють компаніям, у яких є красивий і сучасний корпоративний сайт.

Ми створюємо корпоративні сайти більш як 9 років, тому точно скажемо, що буде працювати, а що — ні. Якщо замовити корпоративний сайт зараз, ми розробимо для вашої компанії продукт з унікальним дизайном, авторським стилем, зручним функціоналом.

Кому потрібна розробка корпоративних сайтів?

Корпоративний сайт — це вихід компанії у віртуальний простір. З власним web ресурсом ви будете ближче до клієнтів, відкриєте новий канал комунікації, розповісте про себе, викличете у клієнтів довіру і сформуєте лояльність. Ми зможемо створити ваш веб сервіс, якою б складною і широкої не була б тематика і спеціалізація вашої діяльності. Створення корпоративних сайтів потрібно будь-якої сучасної компанії:

  • комерційним проєктам;
  • державним організаціям;
  • онлайн-ЗМІ;
  • публічним особам;
  • сфері послуг.

Які існують корпоративні сайти?

Сайт-візитка

Розробка корпоративних сайтів такого формату — найчастіше вибір невеликих фірм і підприємств. Також це хороша думка, якщо необхідно відчути свою аудиторію та перевірити попит продукту. Сайт-візитку створюють, щоб ознайомити потенційних клієнтів з компанією, а також надати комплексну інформацію про товари або продукти. На сайті обов'язково повинна бути контактна інформація, яку можна було б легко знайти.

У віртуальній візитці є певні переваги, через що саме її вибирають для старту. Клієнт отримує можливість легко і в зручному форматі надати інформацію про свою компанію, а також можливість масштабувати та розширювати платформу в майбутньому. При цьому візитка не буде коштувати дорого. Не треба буде також витрачати кошти на технічну підтримку і регулярне оновлення контенту. Правда, потрібно враховувати, що сайт-візитка не дає можливості обслуговувати клієнта на власному сервісі, тому якщо планується обробка заявок з цього каналу, краще подумати над іншим форматом.

Вітрина або каталог

Створення корпоративних вебсайтів також може бути в форматі каталогу або вітрини. Це своєрідний перехід від візитки до інтернет-магазину. У каталозі також надається повні дані про компанію, контактна інформація і можливість зв'язатися з менеджером. Якщо у вас поки тільки офлайн-точка продажу і ви хочете залишити її центральною, каталог може стати поступовим виходом на інтернет-ринок.

Якщо вам потрібен саме такий корпоративний сайт, ціна розробки може залежати від бажаного функціоналу. На формування вартості також буде впливати специфіка бізнесу та особливість дизайну, складність інтеграції та бізнес-логіки. Створення вітрини буде коштувати менше, ніж інтернет-магазину, оскільки дії бізнесу всередині сервісу також будуть обмежені. При цьому це дорожче, ніж сайт-візитка, оскільки необхідно здійснювати інтеграцію з базою даних. Можливо також зробити інтеграцію з партнерською системою, через що вітрину або каталог часто замовляють гуртові виробники. Їх завдання — розповісти про продукцію і бренд в цілому, щоб у потенційних партнерів сформувалася зацікавленість в продукті та подальшій співпраці.

Інтернет-магазин

Розробка інтернет-магазину — краще рішення для сфери e-commerce. Це повноцінний продаж через інтернет. Для підприємця це може бути перехід з офлайн або початок власного бізнесу. Інтернет-магазини — прекрасна можливість для старту без значного капіталу. По суті, потрібно вибрати нішу, знайти постачальників, замовити корпоративний сайт в Києві. Не обов'язково відразу відкривати офіс, наймати співробітників, орендувати приміщення. 

Інтернет-магазин — один з найскладніших форматів корпоративного сайту, оскільки до нього пред'являються особливі вимоги. Він одночасно повинен виконувати інформативну та іміджеву функції, а також стати додатковим (або основним) джерелом збуту продукції. Добре, якщо інтернет-магазин буде сприяти внутрішній координації: наприклад, щоб обмінюватися інформацією всередині корпорації.

Розробка починається з аналізу побажань клієнта і головного питання — що сайт повинен вміти? Є обов'язкові моменти для інтернет-магазинів: масштабування каталогу, можливість вибрати, купити, оплатити товар, швидке завантаження ресурсу, форма зворотного зв'язку, інтеграції з системами оплати та доставки, а також багато іншого. Але головною метою інтернет-магазину залишаються онлайн-продажі.

Представництво

Іміджевий або представницький ресурс — найскладніший тип корпоративних сайтів, без якого неможливо обійтися великим гравцям. Корпоративний сайт послуг за своїм завданням нагадує візитку. Він представляє компанію в віртуальному просторі, проте завдання у нього складніше — створити та підтримувати імідж компанії. Тобто потрібна регулярна технічна підтримка, оновлення сайту, створення унікального контенту.

Цей варіант добре підходить для виробництв, корпорацій, а також особистого бренду. Іміджевий сайт надає повну інформацію про ваші товари та послуги, а також може включати каталог для ознайомлення з продукцією. Представницький сервіс — відмінний канал комунікації з вашими клієнтами, а також бюджетний спосіб сформувати образ експерта у своїй галузі. Для цього великі компанії використовують блог. Він дозволяє формувати позитивний імідж компанії, оптимізувати сайт, вести відкритий діалог з аудиторією, що позитивно вплине на її лояльність та довіру до бренду.

Створення корпоративного сайту: що врахувати на старті?

Якість

У ситуації, коли потрібна розробка корпоративних сайтів, ціна не повинна стати основоположним чинником. Якість — найважливіше в проєкті, оскільки на кону стоїть імідж вашої компанії, а з ним краще не жартувати. Навіть якщо вам потрібен корпоративний сайт в Дніпрі, а компанія на аутсорс знаходиться в Харкові, це не причина замовляти продукт у фрілансерів. Розробка власного сервісу повинна ґрунтуватися на тенденціях сайтобудування із застосуванням сучасних технологій. Тільки якісний продукт здатний вигідно піднести компанію потенційним клієнтам і партнерам.

Структура корпоративного сайту

Виготовлення корпоративних сайтів в Києві, як і в будь-якому іншому місті, має починатися з аналізу та опрацювання структури майбутнього проєкту. Структура — це ланцюжок з папок, яка повинна бути ретельно продумана і заснована на логіці користувача. Зручність використання сайту — головна умова для користувача. Якщо він відразу ж не знайде номер телефону або адресу, він просто покине сайт і вважатиме за краще звернутися до ваших конкурентів. Крім цього, правильна структура на старті стане початком успішної пошукової оптимізації.

Дизайн корпоративного сайту

Оформлення безпосередньо впливає на формування іміджу компанії, через що дизайн корпоративного сайту необхідно розробляти ретельно. Дизайн повинен грунтуватися на брендбуці компанії, сфері діяльності, особливості цільової аудиторії. Якщо брендбуку у компанії немає, розробляється оформлення з урахуванням психології кольору та інших дизайнерських тенденцій.

Функціонал 

Корпоративний сайт в Дніпрі при правильному проєктуванні здатний виконувати ряд функцій і завдань. Планування функціоналу майбутнього проєкту необхідно здійснювати на старті, щоб готовий продукт був зручний для самої компанії, її потенційних клієнтів і партнерів. Наприклад, грамотний веб сервіс допоможе керувати товарообігом, контролювати поставки продукції, відвантажувати інформацію про нові товари, передавати прайс-лист. Також корпоративний сайт в Києві повинен стати каналом взаємодії. Це може бути форма зворотного зв'язку, модуль розсилок або інший функціонал.

Інформація та контент

Інформація — головна цінність корпоративного сайту. В ідеалі на ресурсі має бути та кількість інформації, що дозволяє користувачеві знайти відповідь на будь-яке питання. Обов'язковою умовою повинна бути інформація про компанію, її продукт, контактних даних. Якщо плануєте використовувати корпоративний ресурс не тільки для формату візитки, рекомендується вести блог або хоча б новинну колонку, які будуть формувати імідж компанії.

Швидкість завантаження та адаптивність

Молоді та невеликі підприємства часто роблять одну й ту ж помилку. Орієнтуючись виключно на вартість розробки, підприємці замовляють шаблонні сайти з неунікальним контентом. Зрозуміло, такі ресурси не будуть ефективними, а ще можуть негативно вплинути на імідж компанії. Мінімальними критеріями ефективності сайту стали висока швидкість завантаження та адаптація під мобільні пристрої. Якщо сайт довго завантажується, у людини закінчується терпіння і він просто закриває ресурс. Така ж реакція виникне у людини, яка спробує відкрити неадаптивний ресурс на мобільному пристрої. Зважаючи на це, швидке завантаження сайту та адаптація під мобільні пристрої з різними дозволами екрану — важливі характеристики сучасного корпоративного сайту.

Безпечний і надійний хостинг

Питання не тільки в тому, щоб сайт витримував велику кількість відвідувачів. Якщо корпоративний ресурс буде використовуватися для документообігу або обліку товарообігу, хостинг також повинен бути безпечним. Ми враховуємо особливості вашого проєкту і пропонуємо хостинг, який буде відповідати очікуванням і вимогам.

Багатомовність

Це не обов'язкова вимога, але сайт з кількома версіями став уже своєрідним стандартом сайтобудування. Обов'язковою багатомовність буде в разі, якщо це корпоративний сайт в Дніпрі або іншому регіоні, де люди спілкуються декількома мовами. Також мультимовність повинна бути, якщо плануєте масштабувати продукт або виходити на міжнародний ринок. У тих рідкісних випадках, коли функція багатомовності не підходить нашому клієнтові, ми пропонуємо реєстрацію ресурсу на різних доменних зонах.

Етапи та розробка: корпоративний сайт

Аналіз

Спочатку ми зустрічаємося з вами та обговорюємо проєкт. Не раз доводилося стикатися з ситуацією, коли є тільки ідея і хочеться крутий продукт. Після затвердження основних нюансів і моментів починаємо працювати.

Розробка корпоративних сайтів під ключ починається з аналізу. Ми вивчаємо специфіку вашої діяльності, рівень конкуренції в галузі, аналізуємо прямих і непрямих конкурентів, щоб спочатку запропонувати краще рішення. Аналізуємо цільову аудиторію (стать, вік, інтереси, біль і розв'язання проблеми), щоб скласти унікальну торгову пропозицію.

Розробка ТЗ

Щоб замовити сайт компанії, необхідно мати уявлення про кінцевий продукт — що ви хочете отримати в результаті. Під кожен проєкт ми підбираємо індивідуальне рішення.

Для цього ми обговорюємо проєкт розробки корпоративного сайту: уточнюємо всі деталі та нюанси, можливий функціонал, особливості дизайну. Все це збирається воєдино — в ТЗ або технічну документацію. Технічне завдання на розробку сайту компанії — орієнтир для всіх дійових осіб. 

Проєктування

UX (User Experience) для створення корпоративного сайту грає важливу роль, оскільки охоплює всі відчуття клієнта при контакті з вашим сайтом. Робота UX-фахівців охоплює дизайн і аналітику. Їх завдання — привести клієнта до зазначеної цільової дії швидко і комфортно. Для цього розробляється зручний і приємний інтерфейс на основі аналізу цільової аудиторії.

Коли аватари клієнтів прописані, все типові поведінки вгадані, а сюжети створені, створюється прототип. Дизайнери пишуть макет, який відразу ж тестують. Це економить час при розробці надалі. Після затвердження макета сайту починається розробка.

UI-дизайн проєкту

User Interface — призначений для користувача інтерфейс — впливає на відчуття клієнта, поки він знаходиться на вашому сайті. UI-дизайн формує позиціювання вашої компанії, тому бажано замовляти індивідуальну візуальну композицію сайту, засновану на вашому брендбуці. Якщо брендбуку у вас поки що немає, ми допоможемо розробити логотип, фірмовий стиль, а також кольори і шрифти. Ми створимо дизайн, який буде подобатися цільової аудиторії, чіпляти її увагу і запам'ятовуватися.

Розробка корпоративних сайтів компанії на цьому етапі також охоплює промальовування всіх візуальних компонентів (іконок, кнопок, інфографіки, анімації та ін.), що служать для досягнення головної мети проєкту. UI-дизайн працює в злагоді з UX, тому вашим клієнтам і партнерам буде зручно користуватися сайтом.

Розробка Backend і Frontend проєкту

Створення корпоративних сайтів неможливо без програмної частини. Ми використовуємо сучасні технології веб розробки, щоб зробити сайт швидким і функціональним. Frontend-розробники переводять мову програмування в те, що буде бачити користувач сайту. Backend-розробники займуться вибудовуванням логіки ресурсу і подбають про те, щоб не виникали проблеми з роботою сайту. 

На цьому етапі фахівці займаються технічними компонентами: реєстрацією та особистим кабінетом клієнта, структурою системи та панелі адміністратора, створенням бази даних. Програмісти збудують систему таким чином, щоб вам було зручно і легко самостійно керувати сайтом, а клієнтам — знайти інформацію або виконати цільову дію.

QA-тестування

Ми розуміємо, що ідеал — категорія відносна, тому прагнемо завжди на краще. На цьому етапі ми тестуємо продукт, щоб створення корпоративного інтернет-сайту компанії пройшло спокійно. Тестувальники перевіряють продукт на працездатність, функціональність, швидкість завантаження сайту, яка буде впливати як на індексацію пошукової системи, так і на нервові клітини ваших клієнтів. Також перевіряється адаптивність сервісу до мобільних пристроїв з різною розподільністю. І тільки після ретельної перевірки ми його запускаємо.

Підтримка і просування

Після релізу продукту ми продовжуємо співпрацю, оскільки Brander — компанія повного циклу. Технічний відділ бере проєкт на підтримку, допомагає з оновленнями, оновлює бази даних. Відділ маркетингу займається просуванням. Щоб до вас зверталися, замовляли послуги або купували товар, про вас повинна знати цільова аудиторія. Індивідуально під проєкт ми підберемо ефективні інструменти маркетингу.

З нами клієнти отримують більше

Презентація компанії

Корпоративний сайт — візуальна візитка компанії. На ньому потенційний клієнт знаходить всю інформацію про вас, вашу діяльність, переваги, досвід і досягнення. Знання про компанію підвищує лояльність і надихає на цільову дію.

Довіра до бренду

Створення корпоративного сайту впливає на ваш імідж. Компанія, у якої є свій сайт, виглядає солідно і респектабельно. Сайт — канал позиціювання бренду і відбудова від конкурентів. До того ж, так формується репутація бренду — ваша інвестиція в майбутнє.

Комунікація з клієнтами

Сайт компанії — відмінний канал комунікації з клієнтами. Надайте контакти, щоб з вами могли зв'язатися. Розповідайте новини, щоб бути актуальним. Зробіть розділ з питаннями клієнтів або відкрийте можливість для створення спільноти. Розробіть розділ для партнерів, щоб розповісти, з якими крутими хлопцями ви співпрацюєте.

Підтримка

Ми повністю занурюємося в кожен продукт і відповідально ставимося до кожного етапу створення сайту, тому готові надавати підтримку вашому проєкту надалі: технічну підтримку, оновлення, наповнення сайту, створимо унікальний контент для вашого корпоративного сайту (тексти, фото, відео). 

Індивідуальний підхід

Розробка і просування сайту компанії за методикою Scrum дає можливість одночасно працювати в різних напрямках. Поки програмісти пишуть код, дизайнери розробляють ваш брендбук, маркетологи будуть займатися просуванням ваших товарів і послуг на ринку. 

Сила маркетингу

Проведемо маркетингове дослідження, виявимо сильні та слабкі сторони продукту, біль і розв'язання проблеми ваших потенційних клієнтів. Запропонуємо для вашого проєкту кращі інструменти маркетингу: SEO-просування, рекламу в соціальних мережах, контекстну рекламу, розсилки (e-mail, viber, тощо).

Створення корпоративного сайту: вартість і терміни

Розробка корпоративного сайту, ціна і термін виконання на кожному проєкті будуть різні. Це залежить від ряду тонкощів. Наприклад, якщо є технічне завдання на розробку сайту будівельної компанії, то будуть враховуватися специфіка напрямки, конкуренція в галузі, варіант реалізації (промо-сайт, розробка корпоративного web-сайту, каталог або вітрина, landing), CMS або framework, унікальність дизайну, підключення додаткових модулів, настройка інтеграції та інші нюанси.

Якщо вам подобаються корпоративні сайти інших компаній, покажіть приклад, на який ми будемо орієнтуватися. Це також допоможе оцінити проєкт і назвати приблизну ціну розробки корпоративного сайту компанії. Залиште заявку, і наш менеджер з вами зв'яжеться.

Створення корпоративних сайтів

У вас успішний бізнес, великий штат та безліч активностей всередині компанії. Бракує одного – функціонального сайту, який дає можливість коннекту між різними відділами компанії в одному місці. Можна сміливо назвати це вашою внутрішньою соцмережею або місцем, де дотримані всі корпоративні ідеали.

Хто замовляє корпоративні сайти?
Всі ті, хто хоче тримати співробітників в одному хабі, підказувати, повідомляти про активності, вести облік. Якщо ви наведете лад у корпоративній комунікації, то зв'яжете різні відділи та покажете їм бізнес у вигляді статей, форм та табличок. Це просто та зрозуміло!

Особливо рекомендуємо корпоративний портал:
Великим компаніям
Брендам, що зростають
Медіапорталам
ЗМІ
Онлайн-торгівлі
Комерції у сфері послуг
Кейси
Як ми цей сайт розробимо
Дізнаємось вашу мету
Чого ви хочете від порталу, якщо бути конкретним? Месенджер для відділу кадрів чи курси всередині компанії? Все це можна зробити. Головне – знати, що хоче клієнт.
Обговоримо дизайн
На цьому етапі розпочинається творчість. Дизайнери вислухають ваші ідеї та запропонують свої. Десь на проміжку народжується істина.
Втілимо ідеї
Дизайнер кооперується з програмістом, і разом вони починають втілювати проект в мережі. Ми тестуємо кожен крок проекту і повідомлятимемо вас, якщо щось із запропонованого раніше працює не так, як вам хотілося.
Начиняємо контентом
У справу вступає копірайтер. Він гуру букв, ми довіряємо йому повністю. Іноді копірайтеру можуть знадобитися додаткові консультації, щоб дізнатися про бажання клієнта в деталях.
Сайт готовий, підсумкова перевірка
Так, це сталося! Ми, щоправда, ще не розслабляємося. Потрібно зрозуміти, чи працює все без затримок, чи може ресурс витримати навантаження, коли їм буде користуватися до сотні співробітників компанії одночасно. Тільки після цього ми покажемо вам роботу.
Corporation
Переваги корпоративного порталу
01
Все по поличках

Ви повинні знати, які департаменти зайняті цього тижня, а які вільні. Якщо вам здається, що це внесе до вашого життя додаткові труднощі, то поспішаємо вас порадувати. Систематизований бізнес покликаний додати вам більше годин до вільного часу, і ми тут саме для цього.

02
Інтеграція

Інтегруйте свій корпоративний сайт з іншими системами зберігання інформації. Це може бути облік від 1C або месенджер. Обирати вам.

03
Соціальна мережа імені вас

Якщо ви дійсно зв'яжете сайт з месенджером, роздасте всім своїм співробітникам акаунти з можливістю заповнення інформації та дасте їм кілька днів, щоб освоїтися, то побачите, як проект перетвориться на соціальну мережу з усіма її перевагами.

04
Відеоконференція

Для популяризації корпоративного сайту серед працівників рекомендуємо також провести апдейт у вигляді відеоконференції. Співробітники зможуть спілкуватися один з одним, як то кажуть, «не відходячи від каси». Вони подружаться, а це великий плюс для бізнесу та заробітків.

Gas

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
You
Brander мислить корпоративно
Ми розуміємо бізнес
Корпоративний сайт потрібен бізнесу, який шукає не лише зовнішні, а й внутрішні можливості для зростання. Ви робите внесок у команду та її згуртованість з метою покращення загального результату. Ми допоможемо створити для цього найкращий веб-простір.
Ми працюємо циклом
Основне замовлення виконано, що далі? Далі ми хочемо показати, як може працювати ваш бізнес, якщо до нього додати маркетингових хитрощів.
Підтримка після релізу
Співпраця з клієнтом вибудовується краще, коли він знає, що після цього йому допоможуть у налаштуванні та не залишать, коли раптово вилізе баг.
Ваше слово – закон
Не забувайте, що ми рекомендуємо, але рідко наполягаємо. Так, ми займаємося веб-розробкою, але свій бізнес ви знаєте краще. Ми довіряємо вам у цьому знанні, а ви нам у девелопменті.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Не обов'язково! Допустимо, ваш стартап хоче створити внутрішній хаб для презентацій, де кожен може ділитися ідеями для бізнесу. Корпоративний портал дозволяє це зробити.
Можливо, ви хочете простий месенджер на готових прикладах, або сайт з розвиненою інфраструктурою, де можна переписуватися, замовляти, залишати відгуки та проводити конференції. Ціни у першого та другого варіанта помітно відрізнятимуться.
Ні, неправда. Деякі бізнесмени вважають його надмірністю, мовляв, грошей він не приносить. Але вони забувають, що благополуччя команди та зручність – це одні з головних факторів успіху. Комфорт забезпечує саме корпоративний сайт.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (463 голоса)