Мегабанк

Дизайн Розробка Підтримка
megabank
МЕГАБАНК - корпоративне рішення для великого Українського банку.
МЕГАБАНК - один з найстійкіших і надійних банків України. Історія створення Банку бере свій початок з червня 1990 року. А вже з 1998 році - "МЕГАБАНК" будує ефективну роздрібну мережу на території України. Співпрацювати з компанією почали ще у 2016 році. Замовник звернувся за доопрацюванням і редизайном сайту.

Бути простішим

Вже на старті робіт, прийняли рішення повністю змінити дизайн, навігацію і структуру платформи. Відмалювали брендбук для того, щоб підкреслити фірмовий візуальний стиль компанії, основні завдання і переслідувані цілі.

Більше ніяких полотен тексту дрібним шрифтом - тільки інформативні віжуалом з описом продуктів банку і можливістю їх online замовлення в 3 кліка.

На даному етапі співпраці, модернізували принципи дизайну. Придумали новий слоган: "Стабільність від європейських гарантів". Це було зроблено для того, щоб підкреслити наявність іноземних акціонерів у власності банку. До складу входять Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку KfW та Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC).

Також, додали новий елемент - "Стрічка", на якій пишеться слоган і зображуються логотипи тих самих акціонерів - EBRD, IFC, KfW.

Зараз ми використовуємо логотип зі слоганом під ним і "Стрічку" у всіх наших рекламних матеріалах.

Інструментарій

Паралельно з роботою над дизайном сторінок сайту був проведений рестайлінг інтерфейсу інтернет-банку для приватних і корпоративних клієнтів. 

Впровадили "Ротатор картинок" на головну сторінку сайту. На ньому відображається реклама таких продуктів:

  • Депозити для фізосіб;
  • Кредити на споживчі цілі;
  • Відкриття соціальних і пенсійних рахунків ;
  • Мікрокредити для бізнесу.

Сюди, ми також, додали картинки з рекламою різних акцій банку. Щоб новина на сайті більше впадала в очі, додали картинку до "Ротатору" з посиланням на неї. 

Також, на головній сторінці сайту створили посилання на сайт "Єдиного розрахункового центру" по оплаті за комунальні послуги. Запровадили віджет, для авторизації та переходу на сайт ЄРЦ.

Так само створили функціонал зі зручним калькулятором для депозитів і кредитів. Він автоматично максимально точно розраховує кінцевий результат і в зручному форматі виводить його користувачеві.

Де карта, Біллі?

Тепер на сайті є карта з розкладом роботи та пошуком найближчого банкомату або відділення.

Новий сайт Мегабанку - це повноцінний інструмент e-Commerce, за допомогою якого банк просуває і продає нові послуги, сервіси та залучає клієнтів. Новий сайт зрозумілий, зручний і корисний для клієнтів будь-якого типу: від студента і молодого підприємця до великого бізнесу і пенсіонера.

Висновки:

  1. Новий сайт допомагає банку позбутися черг, отримати нову аудиторію, а значить - збільшити число лояльних клієнтів і заробити більше грошей.
  2. Новий сайт - прозора, наочна і зрозуміла для всіх структура, яка пояснює принципи роботи й просуває банківські послуги.
  3. Простий банкінг для всіх, даром, і щоб ніхто не пішов скривдженим! І більше ніяких "ви що, не бачите, у нас обід?".

Технології

Frontend

HTML5
TWIG
CSS 3.0
Backbone.js
MarionetteJs
HTML5
TWIG
CSS 3.0
Backbone.js
MarionetteJs

Backend

Symfony 2.8
Symfony 2.8
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (146 голосів)