Розробка сайтів на Symfony

Symfony — відомий фреймворк з безкоштовним доступом і відкритим кодом. Це php-framework, який підходить для розробки сайтів і веб додатків будь-якої складності. Якщо шукали рішення для реалізації нестандартного проекту, розробка на Symfony допоможе в досягненні мети. Напишемо надійний код, створимо авторський дизайн, допоможемо з крутої відбудовою від конкурентів, яку запам'ятають.
Для якого бізнесу розробка на Symfony актуальна?
Головна сфера експертність фреймворку Symfony — це створення сайту і веб-додатку одночасно. Коли необхідна розробка сайту на Symfony з розширеним функціоналом, додатковими можливостями, нестандартними тематиками. Розробка на Symfony буде оптимальним рішенням, якщо необхідно створити:
E-commerce;
Marketplace;
B2B рішення;
Великий портал;
Медійний проект;
Форум.
Кейси
Етапи розробки сайту на Symfony
Аналіз

Проект починається з аналізу вашої діяльності. Ми вивчаємо нішу, бізнес, цільову аудиторію конкурентів. Ретельне вивчення діяльності дозволяє запропонувати ефективні технології для конкретного проекту. Якщо є тільки ідея, ми готові її обговорити та запропонувати опрацьовану реалізацію.

Розробка ТЗ

Щоб розробка на Symfony проходила поетапно і гладко, необхідно скласти план її реалізації. На цьому етапі функціональне ТЗ перетворюється в технічне. Створюється документ, в якому зібрані воєдино всі побажання, необхідні функції та можливості сайту або веб-додатки. Прописуються основні аспекти та моменти, на які надалі буде спиратися команда проекту.

Проектування

В основі проектування сайту або веб-додатки закладена сама ідея продукту. Наші фахівці детально вивчають цільову аудиторію, прописують аватари користувачів, розраховують типові сценарії. На основі аналізу прописуються максимально легкий і простий шлях користувача до бажаної цільової дії. З урахуванням вивченої інформації, функціоналу, розширень створюється макет сайту зі структурою. Відразу тестується прототип ресурсу, щоб мінімізувати ризики.

Дизайн і контент

Якщо сайт — це імідж компанії, то його дизайн — стиль. Наші дизайнери розроблять унікальний авторський стиль, який буде висловлювати суть бренду і зображати цінності компанії. На цьому етапі промальовується інтерфейс, який буде бачити користувач: іконки, анімація, інфографіка. За додатковою домовленістю, наші креативники створять чіпляють фото або відео, а також тексти для сервісу.

Технічна частина

Коли клієнт затвердив макет і дизайн, до роботи приступають програмісти. Розробка на symfony передбачає два етапи: Backend і Frontend. Backend — програмно-апаратна частина сервісу, в яку входить формування бази даних, вибудовування логіки та структури. Frontend займаються перекладом коду в графічний дизайн, а значить, користувачі зможуть працювати з інформацією.

Тестування

Після того, як чорновий варіант всього сервісу готовий, починається тест-драйв. Ми ретельно перевіряємо працездатність ресурсу, уважно тестуємо адаптивність сайту. Наші сайти зручні у використанні на будь-якому гаджеті з будь-яким дозволом. Проект запускається після тестування, виправлення помилок і багів.

Підтримка і просування

Розробка сайту на Symfony — половина успіху. Проект потребує підтримки та оновлення, що Brander надає в форматі подальшої співпраці. Щоб сайт почав окупатися, його необхідно просувати. Наша команда маркетологів підбере інструменти просування, щоб продукт запал в серця вашої аудиторії.

З нами клієнти отримують більше
01
Унікальний веб-сайт

Не завжди якісне CMS-рішення підходить для реалізації проекту. Розробка на Symfony підійде навіть для нестандартних проектів або складної логіки бізнесу. При цьому, фреймворк дозволяє зробити веб-сайт або додаток простим, зручним, легким в роботі та управлінні.

02
Аудиторія

Згідно з афоризмом Білла Гейтса, якщо вас немає в інтернеті — вас немає в бізнесі. Добре пророблений сервіс буде грати на бізнес, імідж, репутацію. Також це відмінний канал залучення клієнтів, оскільки кількість користувачів в українському цифровому просторі збільшується на 7% з кожним роком.

03
Публікація

Опублікуємо сайт і передамо вам доступ, допоможемо в налаштуванні та роботі. Або можемо дати практичні рекомендації по публікації, що б Ви зробили це самостійно.

04
Підтримка

Після публікації веб-сервісу, ми надаємо технічну підтримку і готуємо поновлення. Також готові взяти на саппорт кастомні проекти, які були розроблені іншими командами.

05
Сила маркетингу

Просування продукту — обов'язкова сходинка до успіху компанії. Для розкрутки вашого сайту пропонуємо пошукову оптимізацію, рекламу в соціальних мережах і Google, e-mail маркетинг, контент-маркетинг. А ще у нас є власна студія Hyper Production, яка зробить для проекту ефектні та ефективні фото і відеоролики.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Відповідь залежить від специфіки ідеї. Для деяких продуктів буде достатньо якісного і добре продуманого рішення на CMS (Drupal або Wordpress). Фреймворк — найкращий шлях, якщо необхідно створити нестандартний і гнучкий продукт. Однак, це дорожче і не завжди виправдано. Щоб зрозуміти, яке рішення буде оптимальним саме під ваш проект, ми вивчимо ідею і бізнес.
Symfony — безкоштовний фреймворк, написаний на PHP. Це одна з найпопулярніших бібліотек, що дає певні переваги: комплексне рішення зі зручною та зрозумілою панеллю адміністрування, відкритий вихідний код, що розширює можливості для бізнесу, бібліотека одночасно підтримує велику кількість баз даних, швидкість обробки даних і продуктивність на вищому рівні, можливо самостійно створити каталог з внутрішньою структурою.
Створення сайту або веб-додатку на основі фреймворку залежить від результату, який хочете отримати. Тривалість розробки продукту залежить від ряду моментів: специфіка теми, складність завдання, унікальність дизайну, кількість сторінок та інші фактори.
Складність проекту і функціонал — два стовпи формування вартості розробки сайту на symfony.Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Кожен етап розробки на symfony завершується звітом перед клієнтом. Для проекту ми виділяємо менеджера, у якого ви можете дізнатися робочі нюанси в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект