Symfony – твоя CMS-симфонія

Symfony — відомий фреймворк з безкоштовним доступом і відкритим кодом. Це php-framework, який підходить для розробки сайтів і веб додатків будь-якої складності. Якщо шукали рішення для реалізації нестандартного проекту, розробка на Symfony допоможе в досягненні мети. Напишемо надійний код, створимо авторський дизайн, допоможемо з крутої відбудовою від конкурентів, яку запам'ятають.

Для якого бізнесу розробка на Symfony актуальна?

Головна сфера експертність фреймворку Symfony — це створення сайту і веб-додатку одночасно. Коли необхідна розробка сайту на Symfony з розширеним функціоналом, додатковими можливостями, нестандартними тематиками. Розробка на Symfony буде оптимальним рішенням, якщо необхідно створити:

 • E-commerce;
 • Marketplace;
 • B2B рішення;
 • Великий портал;
 • Медійний проект;
 • Форум.

Етапи розробки сайту на Symfony

Аналіз

Проект починається з аналізу вашої діяльності. Ми вивчаємо нішу, бізнес, цільову аудиторію конкурентів. Ретельне вивчення діяльності дозволяє запропонувати ефективні технології для конкретного проекту. Якщо є тільки ідея, ми готові її обговорити та запропонувати опрацьовану реалізацію.

Розробка ТЗ

Щоб розробка на Symfony проходила поетапно і гладко, необхідно скласти план її реалізації. На цьому етапі функціональне ТЗ перетворюється в технічне. Створюється документ, в якому зібрані воєдино всі побажання, необхідні функції та можливості сайту або веб-додатки. Прописуються основні аспекти та моменти, на які надалі буде спиратися команда проекту.

Проектування

В основі проектування сайту або веб-додатки закладена сама ідея продукту. Наші фахівці детально вивчають цільову аудиторію, прописують аватари користувачів, розраховують типові сценарії. На основі аналізу прописуються максимально легкий і простий шлях користувача до бажаної цільової дії. З урахуванням вивченої інформації, функціоналу, розширень створюється макет сайту зі структурою. Відразу тестується прототип ресурсу, щоб мінімізувати ризики.

Дизайн і контент

Якщо сайт — це імідж компанії, то його дизайн — стиль. Наші дизайнери розроблять унікальний авторський стиль, який буде висловлювати суть бренду і зображати цінності компанії. На цьому етапі промальовується інтерфейс, який буде бачити користувач: іконки, анімація, інфографіка. За додатковою домовленістю, наші креативники створять чіпляють фото або відео, а також тексти для сервісу.

Технічна частина

Коли клієнт затвердив макет і дизайн, до роботи приступають програмісти. Розробка на symfony передбачає два етапи: Backend і Frontend. Backend — програмно-апаратна частина сервісу, в яку входить формування бази даних, вибудовування логіки та структури. Frontend займаються перекладом коду в графічний дизайн, а значить, користувачі зможуть працювати з інформацією.

Тестування

Після того, як чорновий варіант всього сервісу готовий, починається тест-драйв. Ми ретельно перевіряємо працездатність ресурсу, уважно тестуємо адаптивність сайту. Наші сайти зручні у використанні на будь-якому гаджеті з будь-яким дозволом. Проект запускається після тестування, виправлення помилок і багів.

Підтримка і просування

Розробка сайту на Symfony — половина успіху. Проект потребує підтримки та оновлення, що Brander надає в форматі подальшої співпраці. Щоб сайт почав окупатися, його необхідно просувати. Наша команда маркетологів підбере інструменти просування, щоб продукт запал в серця вашої аудиторії.

З нами клієнти отримують більше

Унікальний веб-сайт

Не завжди якісне CMS-рішення підходить для реалізації проекту. Розробка на Symfony підійде навіть для нестандартних проектів або складної логіки бізнесу. При цьому, фреймворк дозволяє зробити веб-сайт або додаток простим, зручним, легким в роботі та управлінні.

Аудиторія

Згідно з афоризмом Білла Гейтса, якщо вас немає в інтернеті — вас немає в бізнесі. Добре пророблений сервіс буде грати на бізнес, імідж, репутацію. Також це відмінний канал залучення клієнтів, оскільки кількість користувачів в українському цифровому просторі збільшується на 7% з кожним роком.

Публікація

Опублікуємо сайт і передамо вам доступ, допоможемо в налаштуванні та роботі. Або можемо дати практичні рекомендації по публікації, що б Ви зробили це самостійно.

Підтримка

Після публікації веб-сервісу, ми надаємо технічну підтримку і готуємо поновлення. Також готові взяти на саппорт кастомні проекти, які були розроблені іншими командами.

Сила маркетингу

Просування продукту — обов'язкова сходинка до успіху компанії. Для розкрутки вашого сайту пропонуємо пошукову оптимізацію, рекламу в соціальних мережах і Google, e-mail маркетинг, контент-маркетинг. А ще у нас є власна студія Hyper Production, яка зробить для проекту ефектні та ефективні фото і відеоролики.

Часті питання

Що краще: CMS або фреймворк?

Відповідь залежить від специфіки ідеї. Для деяких продуктів буде достатньо якісного і добре продуманого рішення на CMS (Drupal або Wordpress). Фреймворк — найкращий шлях, якщо необхідно створити нестандартний і гнучкий продукт. Однак, це дорожче і не завжди виправдано. Щоб зрозуміти, яке рішення буде оптимальним саме під ваш проект, ми вивчимо ідею і бізнес.

Що дає розробка сайтів на symfony?

Symfony — безкоштовний фреймворк, написаний на PHP. Це одна з найпопулярніших бібліотек, що дає певні переваги:

 • комплексне рішення зі зручною та зрозумілою панеллю адміністрування;
 • відкритий вихідний код, що розширює можливості для бізнесу;
 • бібліотека одночасно підтримує велику кількість баз даних;
 • швидкість обробки даних і продуктивність на вищому рівні;
 • можливо самостійно створити каталог з внутрішньою структурою.

Як довго триває розробка на symfony?

Створення сайту або веб-додатку на основі фреймворку залежить від результату, який хочете отримати. Тривалість розробки продукту залежить від ряду моментів: специфіка теми, складність завдання, унікальність дизайну, кількість сторінок та інші фактори. 

Скільки коштує розробка на symfony?

Складність проекту і функціонал — два стовпи формування вартості розробки сайту на symfony.Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.

Чи можу я стежити за процесом?

Кожен етап розробки на symfony завершується звітом перед клієнтом. Для проекту ми виділяємо менеджера, у якого ви можете дізнатися робочі нюанси в будь-який момент.

Розробка сайтів на Symfony

Чи багато ви знаєте CMS, план виходу оновлень для яких розписано на найближчі 6 років? Ми знаємо лише одну, її звуть Symfony. Розробка велася з ухилом в простоту та вирішення базових потреб сайтів без складних маніпуляцій. Ядром системи є двигун Bundles Symfony 2 – система попередніх налаштувань, які роблять легке управління ще простішим. Звучить як симфонія, чи не так? Бажаєте дізнатися, з яких нот вона складається?

Кому потрібен сайт на Symfony
Унікальність Symfony полягає у можливості одночасного створення сайту та веб-додатку. Якщо в проекті складна логіка ведення бізнесу, а сайт повинен це показувати, тоді його потрібно робити на Symfony. Фреймворк показує себе на повну у процесі індивідуальних робіт, коли ресурсу потрібні додаткові можливості та нестандартний функціонал. Не встояли перед ним навіть усім відомі BlaBlaCar та Spotify, адже саме на Symfony зараз працюють їхні сайти. Фреймворк вирішує завдання:
B2B та e-commerce;
Простих та складних маркетплейсів;
Великих порталів, форумів;
Містких ресурсів із багатотисячним охопленням;
Медіа-проектів.
Кейси
Етапи роботи
Аналіз бізнесу.
Які забаганки у клієнта і як нам їх втілювати? Наприкінці процесу аналізу з'являється технічне завдання, яке цікаво почитати й клієнту. Там він дізнається, що за чим слідує, коли він отримає ресурс і скільки це буде коштувати.
Пишемо код.
Програмісти пишуть прототип веб-ресурсу, майбутнього сайту.
Хід дизайнерів.
Вони вносять естетику та покращують зовнішній вигляд, який не буде конфліктувати з функціональною частиною. І гарно, і технічно.
Далі – тестування!
Дуже важливий процес із масою проблем. Від того, наскільки якісно ми його проведемо, залежатиме працездатність ресурсу загалом, тому цей етап потребує суттєвих витрат часу.
Мистецтво контенту.
Ми ставимося до нього дуже серйозно. Текст сподобається і Google, і всім, хто захоче зробити покупку.
symfony
Особливості Symfony
Жодних секретів.

Вихідний код відкритий, і це чудовий привід для втілення найбільш сміливих ідей.

Качай – не хочу.

Ми хвалимо Symfony за те, що не дивлячись на крутість, завантажити її можна безплатно.

Ні хакерам!

Надійний захист фреймворку – це простий спосіб позбавитись сивого волосся і нам, і клієнту. У Symfony із цим все круто. Є також підтримка суттєвого переліку баз даних, тому система працює автоматично та безвідмовно.

Робота швидка та безшовна.

Symfony не скупиться на потужності, сучасний дизайн та нескінченні варіації того, як виглядатиме ресурс вашої мрії.

Бандли, модулі, конструктор.

Бандли можна і потрібно юзати в самих специфічних напрямках: від виконання елементарних дій до втілення найцікавіших та заморочених завдань.

Вам потрібні фахівці Brander.

Попри надану розробниками документацію, самостійно вивчати фреймворк дуже складно.

I am special?
Каркас для створення сайтів Symfony
01
Кросплатформенність

Symfony чудово показує себе у роботі зі стороннім ПЗ. Фреймворк дуже гнучкий у процесі побудови.

02
Архітектура

Ядро HTTP постійно активує реакцію кеша, тому ви відразу побачите, як швидко працює ваш ресурс.

03
Самостійність

Система самостійно обробляє мільйони різних записів у базі даних і збитись не може в принципі.

04
Краса та простота

Symfony однаково добре поєднує в собі простий код та захопливу крафтову систему шаблонів для будь-якого клієнтського інтерфейсу.

05
Регулярні оновлення

Кожна нова версія – справжнє задоволення! Розробники не соромляться багато працювати, тому постійно налагоджують Symfony та наповнюють цю CMS ще більшою кількістю плюшок. Пам'ятаєте план оновлень на 6 років вперед?

06
1000% продуктивності

Жодних зависань та максимальна продуктивність. Просто гармата!

Hmmm...

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
I am the best
Вибираєш Brander – отримуєш більше
Ніяких проблем.
Приходячи до нас, будь-який клієнт хоче отримати ресурс, який навіть за мінімальних маніпуляцій з його боку вдасться швидко окупити та вийти в плюс. Ми готові надати такий ресурс, оскільки маємо за плечима понад 10 років досвіду у digital маркетингу, web-розробці, e-commerce та мобільних додатках. Понад 1000 виконаних проектів за плечима – це привід нам довіряти.
Ми будемо перемагати разом.
Ідеї ​​без втілення не дуже цінні, але Brander оживить їх! Маркетологи, аналітики, копірайтери, дизайнери та програмісти стануть найкращими друзями вашого бізнесу.
Від мишки до слона.
Brander не відмовиться від стартапів і не злякається загальнонаціональної компанії. Обсяги роботи нас не лякають, адже ми черпаємо силу у виклику!
Друзі вашого бізнесу.
Не варто переживати, що після релізу проекту ми забудемо ваше ім'я. У проект вкладено наше кохання та сили, тому кожен клієнт для нас трішки рідний.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ми не будемо зловживати вашим терпінням. Щоб ваша симфонія заграла чітко по нотах, потрібно скласти технічне завдання, в якому будуть докладно записані часові витрати на кожну операцію.
Ви хочете втілювати свої нестандартні завдання так, щоб вони здавались легкими? Щоб безпека нікого не хвилювала? Та й ресурс хочеться швидкий і красивий, чи не так? Тоді вам потрібна Symfony.
Без проблем. Кожен етап розробки будемо звіряти з вами. Команда на зв'язку 24/7 та завжди готова надати останні новини про роботу з проектом.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (577 голосів)