Розробка додатка доставлення їжі

Розробка додатка доставлення їжі — це створення мобільної програми, завдяки якій користувачам не потрібно витрачати час на походи в продуктові магазини. Згідно зі статистикою, навіть до початку епідемії COVID-19 понад 50% людей замовляли продукти через інтернет щонайменше раз на тиждень. Коли почався карантин, кількість охочих зросла, а після спаду епідемії у користувачів все одно залишилася звичка замовляти обіди віддалено. Замовити мобільний додаток для доставлення їжі можна у досвідчених фахівців із Brander.

Особливості розробки програми для доставлення їжі

У результаті розробки мобільного додатка для доставлення їжі вона повинна відповідати наступним критеріям:

 1. Зрозумілий інтерфейс. Потрібно зробити все можливе, щоб після розробки користувачі могли замовляти продукти в кілька клаців, при цьому не заморочуючись.
 2. Приємний дизайн. Колірна гама та оформлення після розробки програми для доставлення їжі повинні викликати приємні асоціації та налаштовувати на їжу.
 3. Зручна оплата. Надайте кілька варіантів оплати, і нехай клієнти вибирають найзручніший варіант.
 4. Лояльність. Як і у випадку з супермаркетом, вам знадобиться система акцій, знижок та бонусів.
 5. Відгуки. У процесі розробки програми з доставлення їжі потрібно реалізувати блок, де користувачі залишатимуть відгуки про сервіс та смакові якості страв.
 6. Відстеження замовлення. Якщо програма відображатиме статус замовлення, клієнтам не доведеться нервувати й уточнювати, коли їм доставлять обід.
 7. Системи фільтрів. Вона необхідна, щоб користувачі після розробки програми доставлення їжі не заплуталися у великому каталозі з безліччю страв. 
 8. Повідомлення. Не буде зайвим, якщо люди будуть отримувати повідомлення у стилі "Ваша страва готується" або "Кур'єр вже в дорозі". Це продемонструє їм ваше серйозне ставлення до роботи.

Також звертаємо вашу увагу, що після розробки мобільного додатка для доставлення їжі система реєстрації нових користувачів також має бути простою та зрозумілою. Вже давно минули часи, коли для реєстрації на сайті людям доводилося заповнювати безліч необов'язкових дратівливих полів, де потрібно було вводити особисті дані. У сьогоднішніх реаліях достатньо ввести номер телефону або адресу електронної пошти. Опціонально це може бути реєстрація через Facebook або інші соціальні мережі. Клієнт точно оцінить, якщо від нього не вимагатимуть ім'я, місце проживання та інші подробиці.

Будьте готові, що потрібно не тільки зробити додаток для доставлення їжі, але й надати користувачам функції зворотного зв'язку. В ідеалі інтерфейс програми після розробки повинен містити вбудований чат, через який можна буде поспілкуватися з менеджерами, отримати консультації та рекомендації щодо страв. Також рекомендується опублікувати номери контактних телефонів або впровадити функцію "Замовити дзвінок". Нехай користувачі вибирають, що для них зручніше — спілкування через чат або телефонна розмова. Не варто обмежувати їх вузькими рамками дозволеного.

Від чого залежить вартість розробки програми доставлення їжі? 

Якщо вас цікавить, скільки коштує розробити додаток для доставлення їжі, то в цьому випадку не йдеться про стандартну фіксовану ціну для будь-яких кейсів. Багато залежатиме від масштабів розробки програми для доставлення їжі та кількості функцій, які ви хочете впровадити. Чим складнішою буде програма, тим більше фахівців знадобиться для її реалізації. Окрім програміста та дизайнера можуть знадобитися послуги маркетологів, контент-менеджерів та інших спеціалістів. Їхні робочі години, можливо, теж доведеться оплачувати.

Створити програму доставлення їжі — це чудова бізнес-ідея, оскільки мобільний трафік вже обганяє десктопний. У це складно повірити, але люди охочіше замовляють товари та послуги зі своїх смартфонів, а не за допомогою ноутбуків та настільних ПК. В результаті сформувався тренд, який диктує умови та правила гри на сучасному ринку. В результаті розробки програми для доставлення їжі у вас буде більше шансів швидко вийти на окупність та обставити конкурентів, ніж у власника звичайного вебсайту, орієнтованого на десктопи. 

Розробка програми для доставлення їжі — задоволення не з дешевих. Багато в чому це пояснюється необхідністю створення двох окремих програм для iOS та Android. Тільки так ви зможете ефективно охопити всю цільову аудиторію. Але можливість заощадити на розробці програми для доставлення їжі все-таки передбачена, і йдеться про кросплатформну розробку. Така програма працюватиме під управлінням обох операційних систем, але її функціонал може бути дещо обмеженим. Кросплатформа — дуже непоганий варіант для стартапів-початківців, яким доводиться економити на всьому.

Розробка додатка доставки їжі

Чи могли ми 10 років тому уявити, що перестанемо ходити до магазину чи ресторану? Привітайте нову реальність, де додатки доставки їжі керують балом. Люди люблять, коли за них готують і роблять покупки. Люблять вільний час. То чому не зробити для них додаток, де їм буде приємно проводити час, витрачаючи кошти?

Радимо бізнесу
Додаток із доставки має відповідати характеру швидкої покупки. Якнайшвидше відмовляйтеся від нудних описів товарів і дайте користувачеві зробити вибір самостійно. Його потрібно лише м’яко підштовхнути до правильного вибору, інше він зробить сам. Додатки замовляють:
доставки (на кшталт Glovo, Bolt Food та інших)
ресторани
мережі швидкого харчування
кейтерингові компанії
громадське харчування, що мріє про діджиталізацію
Кейси
Формула смачного додатка
Починаємо зі знайомства
Перш ніж пальці програміста забігають клавіатурою в написанні коду, необхідно вислухати всі подробиці завдання, що готується. Нерідко з’ясовується, що клієнт недостатньо проінформував нас про сутність робіт, а починати в такому стані не рекомендується. Для цього ми говоримо із замовником, відповідаємо на його запитання та задаємо власні. Багато інформації не буває, особливо в проєктах, де задіяно багато людей.
Вір своєму ТЗ!
Якісне ТЗ (технічне завдання) у всіх випадках виправдовує витрачений час. Ми знаємо послідовність роботи, ви її ключових виконавців, бюджети та терміни. Чим не дорожня мапа успішного додатка?
Дизайнер-кулінар
Готувати він буде читання та інформативність вашого інтерфейсу. Закінчивши це, візьметься за відточування графічних елементів, а потім перейде до user experience. Перелічені пункти будуть лише початком шляху, але дуже важливою його стадією.
Програмні делікатеси
Щоби грамотно пожвавити дизайнерські розробки в інтернеті, програміст нарівні з маркетологами вивчає ринок, але дивиться на інші якості. Насамперед його цікавить функціонал додатків-конкурентів. Його він пропустить через власний фільтр унікальності, а додаток вмонтує остаточну блискучу версію.
girls
Ефективність у різних сферах
hello
Технології
HTML5

Інструмент фронтендера, його помічник у розробці додатка та його подальшої стилізації під запит.

Less

Динамічна мова стилів, що дає змогу особливо ретельно виконувати завдання, пов’язані з дизайном сайту та його зображення в користувача на екрані.

Grunt

Інструмент мови JavaScript, який використовують, коли потрібно прописати скрипт для виконання однакових завдань колом.

Magento 2.3

У цій версії є важливі інструменти B2B, за допомогою яких можна генерувати ціни, планувати дохід і підсумовувати наявні дані.

PHP 7.3

Ця версія є менш вимогливою до синтаксису й дає змогу писати максимально точні скрипти для роботи сервера.

women
Функціонал, без якого не обійтися
01
Швидкий пошук

Користувач заходить у додаток і хоче за кілька секунд замовляти собі страву. Якщо його навантажувати реєстрацією, промо-акціями та іншим непотрібним йому функціоналом для першого дотику, він піде туди, де простіше і швидше.

02
Найчастіше продавати актуальні пропозиції

Заходячи в додаток, насамперед клієнт натрапить на пропозицію дня, постійну акцію або комбо-меню. Готова пропозиція підіймає показник денних продажів, а також стимулює до імпульсивних витрат, на кшталт «ех, один раз живемо».

03
Підв’язка платіжних систем

Ми покажемо вам, наскільки швидким може бути додаток, який робить свій внесок Mastercard і Visa. Це обов’язково оцінять користувачі, які відчують застосування продовженням власних пальців.

04
Єдиний облік контактних даних

Так, ніхто не любить реєструватися! Тому реєстрацію потрібно зробити швидкою та перманентною. Одного разу ввів дані й більше не треба. Ще один бал у бік лояльності з’явиться, якщо ви за реєстрацію пригостите клієнта, наприклад безплатним напоєм.

05
Push-сповіщення творять дива

Складно встояти, коли телефон гукає тебе і просить перевірити, що там новенького. Для цього радимо прив’язувати до пушів лише цікаву та важливу для купівлі інформацію, наприклад акції чи пропозиції тижня.

postalman

Радимо користувачам

Є і зворотний бік бізнесу — його клієнти. Додатки зводять мости між сторонами угоди та дають змогу обмінюватися досвідом щодня, без зволікання. Обов’язково встановіть собі додаток в смартфон:

 • замовлення в доставці часто винагороджуються балами лояльності;
 • якщо ходите в ресторан, можете зробити замовлення на порозі квартири, а прийти до вже підготовленого столика;
 • мережі швидкого харчування під час замовлення доставки заохочують ваучерами;
 • якщо співпрацюєте з кейтерингом, налагодити логістику найпростіше саме з додатком;
 • додаток допоможе зробити ресторан кращим і в цьому нарешті візьме участь відвідувач, тобто ви!
animal
Хвалимо себе
Спеціальність: додатки доставки
Якщо погортаєте наше портфоліо, зможете переконатися, як багато ми робили додатків та сайтів для доставки. Практика дала змогу вивчити цю галузь на рівні Advanced. Тепер розгублений бізнесмен, який не знає з чого почати побудову додатка, отримує від нас гайд, де кожен пункт відповідатиме на чергове його питання.
Комплексне мислення
Це наша унікальна пропозиція. Ми міркуємо насамперед як маркетологи. Робити продукт, не подумавши, як його продати? Точно не про нас. Ми не тільки підкажемо зі стратегією продажів, але й успішно застосуємо її в спільному кейсі.
Віра в дедлайни
Ставимося до терміну здачі робіт фанатично. Чи не перебільшенням буде сказати, що для нас це спорт. Якщо хтось відстає від планів, що він робить у нашій команді? Відмовки на кшталт «ми не подумали» відкидаються через непотрібність, тому ви отримуєте проєкт у термін, вказаний у ТЗ.
Режим золотої рибки
Мовчати про проривні технології клієнта — виразна риса професіонала, до яких ми себе відносимо. Ризикувати репутацією ми не маємо наміру, тому обіцяємо не робити вашим конкурентам подарунків у вигляді інформації про вас. Практикуємо укладання договору про нерозголошення.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Там багато чинників, тому короткою відповіддю обійтися не вдасться. Пропонуємо вам почитати наш лонгрід на цю тему або поговорити з менеджером.
Так, ринок уже зайнятий лідерами, але вони нестабільні. Наприклад, додаток Rocket. Ще рік тому вони готувалися підкорити всіх та вся, а сьогодні намагаються оформити банкрутство. Можливо ви можете зайняти їхнє місце?
Якщо ви вважаєте, що без вашого втручання проєкт зіб’ється з призначеного шляху — feel yourself free!
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (60 голосів)