Розробка додатка доставлення їжі

Розробка додатка доставлення їжі — це створення мобільної програми, завдяки якій користувачам не потрібно витрачати час на походи в продуктові магазини. Згідно зі статистикою, навіть до початку епідемії COVID-19 понад 50% людей замовляли продукти через інтернет щонайменше раз на тиждень. Коли почався карантин, кількість охочих зросла, а після спаду епідемії у користувачів все одно залишилася звичка замовляти обіди віддалено. Замовити мобільний додаток для доставлення їжі можна у досвідчених фахівців із Brander.

Особливості розробки програми для доставлення їжі

У результаті розробки мобільного додатка для доставлення їжі вона повинна відповідати наступним критеріям:

  1. Зрозумілий інтерфейс. Потрібно зробити все можливе, щоб після розробки користувачі могли замовляти продукти в кілька клаців, при цьому не заморочуючись.
  2. Приємний дизайн. Колірна гама та оформлення після розробки програми для доставлення їжі повинні викликати приємні асоціації та налаштовувати на їжу.
  3. Зручна оплата. Надайте кілька варіантів оплати, і нехай клієнти вибирають найзручніший варіант.
  4. Лояльність. Як і у випадку з супермаркетом, вам знадобиться система акцій, знижок та бонусів.
  5. Відгуки. У процесі розробки програми з доставлення їжі потрібно реалізувати блок, де користувачі залишатимуть відгуки про сервіс та смакові якості страв.
  6. Відстеження замовлення. Якщо програма відображатиме статус замовлення, клієнтам не доведеться нервувати й уточнювати, коли їм доставлять обід.
  7. Системи фільтрів. Вона необхідна, щоб користувачі після розробки програми доставлення їжі не заплуталися у великому каталозі з безліччю страв. 
  8. Повідомлення. Не буде зайвим, якщо люди будуть отримувати повідомлення у стилі "Ваша страва готується" або "Кур'єр вже в дорозі". Це продемонструє їм ваше серйозне ставлення до роботи.

Також звертаємо вашу увагу, що після розробки мобільного додатка для доставлення їжі система реєстрації нових користувачів також має бути простою та зрозумілою. Вже давно минули часи, коли для реєстрації на сайті людям доводилося заповнювати безліч необов'язкових дратівливих полів, де потрібно було вводити особисті дані. У сьогоднішніх реаліях достатньо ввести номер телефону або адресу електронної пошти. Опціонально це може бути реєстрація через Facebook або інші соціальні мережі. Клієнт точно оцінить, якщо від нього не вимагатимуть ім'я, місце проживання та інші подробиці.

Будьте готові, що потрібно не тільки зробити додаток для доставлення їжі, але й надати користувачам функції зворотного зв'язку. В ідеалі інтерфейс програми після розробки повинен містити вбудований чат, через який можна буде поспілкуватися з менеджерами, отримати консультації та рекомендації щодо страв. Також рекомендується опублікувати номери контактних телефонів або впровадити функцію "Замовити дзвінок". Нехай користувачі вибирають, що для них зручніше — спілкування через чат або телефонна розмова. Не варто обмежувати їх вузькими рамками дозволеного.

Від чого залежить вартість розробки програми доставлення їжі? 

Якщо вас цікавить, скільки коштує розробити додаток для доставлення їжі, то в цьому випадку не йдеться про стандартну фіксовану ціну для будь-яких кейсів. Багато залежатиме від масштабів розробки програми для доставлення їжі та кількості функцій, які ви хочете впровадити. Чим складнішою буде програма, тим більше фахівців знадобиться для її реалізації. Окрім програміста та дизайнера можуть знадобитися послуги маркетологів, контент-менеджерів та інших спеціалістів. Їхні робочі години, можливо, теж доведеться оплачувати.

Створити програму доставлення їжі — це чудова бізнес-ідея, оскільки мобільний трафік вже обганяє десктопний. У це складно повірити, але люди охочіше замовляють товари та послуги зі своїх смартфонів, а не за допомогою ноутбуків та настільних ПК. В результаті сформувався тренд, який диктує умови та правила гри на сучасному ринку. В результаті розробки програми для доставлення їжі у вас буде більше шансів швидко вийти на окупність та обставити конкурентів, ніж у власника звичайного вебсайту, орієнтованого на десктопи. 

Розробка програми для доставлення їжі — задоволення не з дешевих. Багато в чому це пояснюється необхідністю створення двох окремих програм для iOS та Android. Тільки так ви зможете ефективно охопити всю цільову аудиторію. Але можливість заощадити на розробці програми для доставлення їжі все-таки передбачена, і йдеться про кросплатформну розробку. Така програма працюватиме під управлінням обох операційних систем, але її функціонал може бути дещо обмеженим. Кросплатформа — дуже непоганий варіант для стартапів-початківців, яким доводиться економити на всьому.

Розробка додатка доставки їжі


Розробка додатка доставки їжі

Сьогодні замовити їжу додому — частина нашого повсякденного життя. Це зручно, просто й економить час. У світі, де всі постійно поспішають, доставка їжі — один із перспективних напрямків бізнесу. Це може бути агрегатор замовлення або власні доставки ресторанів. Незалежно від того, як саме ви плануєте реалізувати доставку їжі користувачам, ми допоможемо з розробкою функціонального мобільного застосунку.

Радимо бізнесу
Додаток із доставки має відповідати характеру швидкої покупки. Якнайшвидше відмовляйтеся від нудних описів товарів і дайте користувачеві зробити вибір самостійно. Його потрібно лише м’яко підштовхнути до правильного вибору, інше він зробить сам. Додатки замовляють:
доставки (на кшталт Glovo, Bolt Food та інших);
ресторани;
мережі швидкого харчування;
кейтерингові компанії.
Кейси
Формула смачного додатка
Аналіз ринку та створення концепції
Уже немає сегмента ринку, у якому немає конкуренції. І сфера доставки — не виняток, але наші клієнти вже мають перевагу — у нас великий досвід створення мобільних додатків доставки їжі. Ми повністю занурюємося в проєкт, вивчаємо конкурентів і потенційну аудиторію. Після аналізу, бізнес-аналітик із клієнтом прописують вимоги до проєкту. Готуємо план, затверджуємо й починаємо роботу.
Проєктування
Будь-яка розробка починається з проєктування. Ми прописуємо аватари користувачів, їхню типову поведінку, сценарії. Це допоможе визначити необхідний для користувача функціонал, на основі якого буде розроблено макет майбутнього застосунку доставки їжі.
Дизайн
Функціонально і красиво — запорука успішного дизайну, який допомагатиме користувачеві, а не заважатиме. Дизайнери прописують усі елементи інтерфейсу: меню, кнопки, іконки та інші. Дизайн розробляється в єдиній стилістиці: якщо є брендбук, адаптуємося, а якщо ні — створюємо ваш корпоративний стиль.
Технічна частина
Ми використовуємо тільки ефективні технології та інструменти, які відповідають сучасним вимогам мобільної розробки. На цьому етапі розробляються клієнтська (фронтенд) і серверна (бекенд) частини застосунку.
Тестування та реліз
Протестувати застосунок — обов’язкове завдання для розробки успішного продукту. Не буває ідеальних програм, тому наші тестувальники ретельно перевірять мобільний застосунок. Тільки коли недоліки виявлено, виправлено і знову перевірено, мобільний застосунок готовий до публікації. Ми можемо опублікувати ваш застосунок зі свого акаунта або дати рекомендації.
Підтримка та просування
На публікації робота з проєктом не завершується. Ваш додаток необхідно просувати, щоб вашими послугами користувалися клієнти. Наша команда маркетологів допоможе в цьому. Також не забувайте, що підтримка застосунку — корисна звичка бізнесу, а не нескінченний ремонт продукту.
girls
Що вам дасть мобільний застосунок доставки їжі?
hello
Технології
Flutter

Це кросплатформений фреймворк від Google, помічник розробника у створенні застосунків з єдиною кодовою базою для iOS і Android. Ідеальний для зручних користувацьких інтерфейсів і грамотної логіки застосунку з доставки їжі.

Kotlin

Найпопулярніша і найзатребуваніша нативна мова програмування для ОС Android для створення продуктивних і безпечних модулів програми.

Swift

Офіційна мова програмування від Apple, яку застосовують для нативної розробки під iOS. Гарантує відповідність рекомендаціям Apple, швидку роботу і плавний користувацький досвід.

HTML5

Інструмент фронтендера, його помічник у розробці додатка та його подальшої стилізації під запит.

Less

Динамічна мова стилів, що дає змогу особливо ретельно виконувати завдання, пов’язані з дизайном сайту та його зображення в користувача на екрані.

Grunt

Інструмент мови JavaScript, який використовують, коли потрібно прописати скрипт для виконання однакових завдань колом.

Magento 2.3

У цій версії є важливі інструменти B2B, за допомогою яких можна генерувати ціни, планувати дохід і підсумовувати наявні дані.

PHP 7.3

Ця версія є менш вимогливою до синтаксису й дає змогу писати максимально точні скрипти для роботи сервера.

women
Функціонал, без якого не обійтися
Швидкий пошук
Швидкий пошук
1/7

Просто і швидко — запорука успішної електронної комерції, особливо якщо клієнт голодний. Щоб клієнт швидше у вас замовив їжу, йому необхідно надати можливість. Ми подбаємо, щоб пошук працював правильно і швидко.

Найчастіше продавати актуальні пропозиції
Найчастіше продавати актуальні пропозиції
2/7

Заходячи в додаток, насамперед клієнт натрапить на пропозицію дня, постійну акцію або комбо-меню. Готова пропозиція підіймає показник денних продажів, а також стимулює до імпульсивних витрат, на кшталт «ех, один раз живемо».

Онлайн-оплата
Онлайн-оплата
3/7

Ми покажемо вам, наскільки швидким може бути додаток, який робить свій внесок Mastercard і Visa. Це обов’язково оцінять користувачі, які відчують застосування продовженням власних пальців.

Ваше ідеальне меню
Ваше ідеальне меню
4/7

Якщо хочете постійно підвищувати залученість і утримувати клієнтів, то так. Також вона допомагає стимулювати повторні замовлення і збільшує середній чек. З програмою лояльності простіше формувати базу постійних клієнтів, отримувати цінні дані про аудиторію, виділятися на тлі конкурентів.

А чи потрібна програма лояльності?
А чи потрібна програма лояльності?
5/7

Каталог додатка доставки їжі або меню — ключовий контакт клієнта в додатку, тому його дизайн і юзабіліті безпосередньо впливає на конверсію. Ми розробимо логічну та інтуїтивно зрозумілу структуру каталогу, додамо функції сортування, пошуку та фільтрації для максимального комфорту ваших клієнтів.

Єдиний облік контактних даних
Єдиний облік контактних даних
6/7

Так, ніхто не любить реєструватися! Тому реєстрацію потрібно зробити швидкою та перманентною. Одного разу ввів дані й більше не треба. Ще один бал у бік лояльності з’явиться, якщо ви за реєстрацію пригостите клієнта, наприклад безплатним напоєм.

Push-сповіщення творять дива
Push-сповіщення творять дива
7/7

Складно встояти, коли телефон гукає тебе і просить перевірити, що там новенького. Для цього радимо прив’язувати до пушів лише цікаву та важливу для купівлі інформацію, наприклад акції чи пропозиції тижня.

Швидкий пошук Найчастіше продавати актуальні пропозиції Онлайн-оплата Ваше ідеальне меню А чи потрібна програма лояльності? Єдиний облік контактних даних Push-сповіщення творять дива
Наші клієнти
Розробка додатка доставки їжі - 5
Мережа доставки Суші
Розробка додатка доставки їжі - 6
Мережа Піцерій
Розробка додатка доставки їжі - 7
Мережа ресторанів Сушия
Розробка додатка доставки їжі - 8
Мережа ресторанів Япошка
Розробка додатка доставки їжі - 9
Доставка їжі в офіси
Розробка додатка доставки їжі - 10
Мережа піццерій
Розробка додатка доставки їжі - 11
Мережа доставки піци
Розробка додатка доставки їжі - 12
Мережа доставки суші
Чому Brander?
Спеціальність: додатки доставки
Якщо погортаєте наше портфоліо, зможете переконатися, як багато ми робили додатків та сайтів для доставки. Практика дала змогу вивчити цю галузь на рівні Advanced.
Комплексне мислення
Це наша унікальна пропозиція. Ми міркуємо насамперед як маркетологи. Робити продукт, не подумавши, як його продати? Точно не про нас. Ми не тільки підкажемо зі стратегією продажів, але й успішно застосуємо її в спільному кейсі.
Віра в дедлайни
Ставимося до терміну здачі робіт фанатично. Чи не перебільшенням буде сказати, що для нас це спорт. Якщо хтось відстає від планів, що він робить у нашій команді? Відмовки на кшталт «ми не подумали» відкидаються через непотрібність, тому ви отримуєте проєкт у термін, вказаний у ТЗ.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Тут багато чинників, тому короткою відповіддю обійтися не вдасться. Якщо ви залишите заявку, наш менеджер зробить персональний прорахунок вартості вашого проєкту.
Якщо ви вважаєте, що без вашого втручання проєкт зіб’ється з призначеного шляху — feel yourself free!
Ми пишаємося тим, що можемо сказати, що доставка їжі — наша зона експертності. Щоб у цьому переконатися, просто подивіться наше портфоліо.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (60 голосів)