Кохання, а не війна: розробка додатка для знайомств

Розробка додатків для знайомств виявилася популярною через те, що у сучасних людей стало набагато менше вільного часу, і це вплинуло на зміну стилю спілкування між ними. Завдяки такій мобільній програмі з'являється можливість познайомитися з людиною віддалено та швидко визначити, чи варто витрачати на неї свій дорогоцінний час. Люди все частіше знайомляться через програми, а бізнесмени на цьому успішно заробляють.

Що являє собою розробка додатків для знайомств?

При створенні програми для знайомств слід запровадити наступний функціонал:

 1. Спрощена реєстрація. Користувачам пропонують реєстрацію через соцмережі, де вони вже опублікували особисту інформацію. Якщо людина не має облікового запису або бажає залишитися анонімною, вона може зареєструватися за допомогою телефону або адреси електронної пошти.
 2. Фільтри. Шляхом фільтрації, реалізованої в ході розробки програми для знайомства, користувачі зможуть знаходити людей, які відповідають певним параметрам, та відсівати інших. Найбільш популярні фільтри — це стать, вік та місто проживання, але цим список не обмежується.
 3. Розробка програми для знайомств на iPhone або Android передбачає, що у користувачів повинні бути профілі. Якщо раніше доводилося заповнювати довгі анкети з великою кількістю питань, то тепер акцент робиться на фотографіях, а текстової інформації, як правило, мінімум.
 4. Спосіб вибору кандидата для знайомства. Від схеми "всі можуть писати всім" краще відмовитися, тому що це призведе до великої кількості спаму, аб'юзингу та хибних пропозицій інтимних послуг за гроші, які насправді виявляються шахрайством. Нехай після розробки програми для знайомства у користувачів буде можливість проставляти один одному символи симпатії (наприклад, серця), і тільки після цього вони зможуть зв'язатися між собою. 
 5. В результаті розробки додатка для знайомства у Києві або будь-якому іншому місті України мають бути реалізовані повідомлення. Якщо на сторінці користувача сталася якась подія (наприклад, хтось поставив "лайк"), то йому на смартфон має прийти сповіщення. Однак має бути передбачена можливість відключити повідомлення за бажанням.
 6. VIP-функціонал. Після розробки програми для знайомства потрібно надати користувачам можливість покупки VIP-акаунтів, які збільшуватимуть їхню популярність і значно підвищуватимуть ймовірність знайомства з потрібними людьми. Можливі й інші приємні бонуси, такі як відсутність реклами та режим "невидимки".

Чому розробка програм для знайомства набирає популярності?

Той факт, що бізнесмени цікавляться створенням програм для знайомств у Харкові та інших містах України все частіше, можна пояснити збільшенням попиту споживачів на подібні сервіси. Список переваг дейтингу онлайн виглядає так:

 1. Економія часу та коштів. Немає сенсу призначати побачення у кафе, ресторані чи кінотеатрі, якщо можна просто поспілкуватися онлайн та дізнатися багато цікавого про кандидата.
 2. Розробка програми для знайомств забезпечить відповідність сучасним трендам. Сьогоднішня реальність така, що багато сервісів перебралися в онлайн-площину. Люди купують в інтернеті харчові продукти, побутову техніку, електроніку, квитки, консультації тощо. Багато в чому це пояснюється відсутністю вільного часу, тому що робочий графік у багатьох є дуже щільним. Розвиток онлайн-сервісів досяг свого апогею за часів COVID-19, коли через ризик зараження люди стали значно рідше виходити з дому та частіше сидіти в інтернеті. У результаті пандемія пішла на спад, але звички обивателів залишилися незмінними.
 3. Широке вікно можливостей. В результаті розробки додатків для знайомств людям стало набагато простіше знаходити собі друзів та партнерів за інтересами. Якщо раніше коло спілкування обмежувалося колегами, сусідами, родичами та випадковими перехожими, з якими зав'язувалася цікава розмова, то тепер все набагато краще. Завдяки сервісам для знайомств можна шукати людей з інших міст, регіонів та країн, причому зі схожими інтересами та світоглядом. Це особливо актуально для малотовариських людей зі спокійним темпераментом, які раніше мали серйозні труднощі з пошуком партнерів.
 4. Розробка програми для знайомств пропонує безпеку. Перш ніж піти з людиною на реальне побачення, спочатку рекомендується з'ясувати, наскільки вона адекватна і психічно здорова. Додаток для знайомств допоможе цьому. Людина може мати на увазі все, що завгодно, тому перед побаченням треба поспілкуватися з нею в текстовому режимі або телефоном, щоб з'ясувати, чи не є вона дивною і підозрілою особистістю, яка не викликає довіри. Також можна дізнатися від неї особисту інформацію, таку як місце роботи, номер телефону та адресу проживання, щоб надалі можна було використати отримані дані.  

Етапи розробки програми для знайомств

Перший етап розробки програми для знайомств — це аналіз ринку, цільової аудиторії та конкурентів. У цій ніші вже є кілька гравців високого рівня, які досягли значних успіхів. Якщо ви плануєте розробку класичного сервісу знайомств для найширшої аудиторії, боротися з конкурентами буде складно. Проте останнім часом починають з'являтися специфічні додатки для знайомств, орієнтовані на певну категорію людей, які слухають однакову музику, мають схожі політичні чи релігійні переконання тощо.

Під час розробки додатка для знайомств необхідно ретельно продумати способи монетизації. Насамперед це буде передплата преміальних функцій (VIP-акаунт) та оголошення від рекламодавців. Після розробки програми для знайомства можна ввести партнерські програми для співпраці з ресторанами, продавцями квітів, службами таксі та іншими сервісами, які будуть корисними. Не варто відмовлятися від віртуальних подарунків, які користувачі зможуть дарувати один одному.

Наступний етап розробки програми для знайомств — це дизайн та програмування. Все починається зі створення інтерактивного прототипу для візуального представлення майбутньої програми. Потім дизайнери UI та UX розробляють інтерфейс і продумують досвід користувача. Паралельно до розробки програми для знайомства підключається програміст, який планує архітектуру, пише унікальний код та реалізує весь функціонал. Це найвідповідальніший етап, що займає багато часу. Поспішати дизайнера та програміста не рекомендується.

Фінальні стадії розробки програми для знайомства — це тестування, реліз та підтримка. Тестувальник шукає баги та перевіряє, щоб усі функції працювали. У разі потреби програміст та дизайнер внесуть додаткові коригування. Потім програму завантажують у Play Market або App Store, де вона проходить через модерацію. Якщо модератори не пропустять розробку з першого разу, знову доведеться вносити коригування. Але навіть якщо реліз програми успішно відбувся, на цьому робота не закінчується. Надалі її потрібно буде оновлювати та оптимізувати, розширювати функціонал.

Як зробити, щоб програма для знайомств після розробки стала успішною?

Головним фактором успіху програми для знайомств після розробки слід вважати популярність серед цільової аудиторії. Для завоювання уваги масової аудиторії знадобиться унікальна ідея чи розробка, якої немає конкурентів. Альтернативне рішення — це ставка на вузьку нішу. Можна здійснити розробку сервісу знайомств для певної вікової категорії, соціального прошарку або клубу за інтересами. Наприклад, це можуть бути знайомства для любителів собак, кішок та інших домашніх тварин.

При розробці програми для знайомств є велика можливість зіткнутися з проблемою першого користувача. Люди не захочуть реєструватися на сервісі, якщо він не містить великої кількості анкет та профілів. Нікому не потрібен клуб для знайомств, в якому нема з ким знайомитися, і в результаті виходить замкнене коло. Найкращий вихід із ситуації — це наполеглива чи навіть агресивна реклама, але вона вартує великих грошей. Є й інші варіанти розкручування, такі як партнерство зі схожими сервісами, орієнтація на обмежену аудиторію, вірусний маркетинг тощо. 

У разі розробки програми для знайомств потрібно продумати схему монетизації. Програму можна зробити платною чи умовно безплатною. У першому випадку користувач отримає доступ до програми, тільки якщо придбає її в Play Market або App Store. Умовно безплатна програма доступна для вільного завантаження та зазвичай надає користувачам від 50 до 90% доступного функціоналу. Однак найцікавіші функції, такі як підвищення анкети в рейтингу пошукової видачі, унікальні смайли та анімовані віртуальні подарунки, будуть доступні користувачам лише за донат.

Найприбутковішим способом монетизації програми для знайомств після розробки слід вважати рекламу. Тут важливо, щоб вона була грамотно реалізована та не заважала користувачам. Найбільший успіх принесе розробка контекстної реклами, яка просуває ресторани, торговців квітами або подарунковими наборами, ювелірні магазини тощо. Досвідчений дизайнер зможе розмістити рекламні банери так, щоб вони доповнювали інтерфейс, не порушуючи його цілісність. А геніальний дизайнер зуміє переконати користувача, що це зовсім не реклама, і він навіть не помітить жодної каверзи.

Від чого залежить вартість розробки додатка для знайомств?

Вартість розробки програми для знайомств в IT-компанії безпосередньо залежить від масштабів проєкту. Якщо планується сервіс, розрахований на масового споживача, який має охопити цільову аудиторію з різних країн, то ціна буде відповідна. І справа зовсім не в жадібності, а в тому, що для такого проєкту знадобиться чимала кількість фахівців різного профілю та робочих годин. Знадобляться маркетингові дослідження та вивчення цільової аудиторії, а програмістам, дизайнерам та іншим фахівцям доведеться пам'ятати безліч змінних.

Буде простіше, якщо планується розробка програми для знайомств, яка не орієнтується на найширшу аудиторію. Це може бути клуб за інтересами, майданчик для людей з певними релігійними переконаннями, віртуальна альтанка для тих, кому за 60 тощо. Для такого проєкту не знадобиться дуже велика кількість фахівців, та й кількість робочих годин вдасться скоротити багаторазово. 

Розробка програми для знайомств передбачає, що вона має працювати під операційними системами iOS та Android. Це може бути кросплатформне рішення, яке сумісне з обома ОС. Воно буде дещо обмеженим у плані функціональності, але така технологія коштуватиме майже вдвічі дешевше, ніж нативна. Якщо створювати нативні додатки, то фактично доведеться розробляти дві окремі програми для iOS та Android з різним кодом, тому і вартість буде відповідна. Однак, по можливості, все одно рекомендується вибирати нативну розробку, тому що її розширений функціонал може виявитися критично важливим для деяких користувачів.

Довірте розробку програм для знайомств нам, компанії Brander. У нас за плечима є двадцятирічний досвід створення програмного забезпечення різної складності та спрямованості. Ми вже мали справу з інтернет-магазинами, іміджевими сайтами та багатьма іншими розробками, причому всі кейси були винятково успішними. У нас є команда дизайнерів, програмістів, маркетологів та фахівців іншого профілю, які також братимуть участь у розробці програми.

Розробка додатків для знайомств

Настала нова ера. У спробі знайти свою другу половину більше не доводиться ходити на галасливі тусовки, звані вечори або нудні посиденьки з незнайомими компаніями. Додатки для знайомств в інтернеті замінили все це відразу. Соціальні мережі показали нам, що все, включно з взаєминами між людьми, можна виміряти лайками, а додатки знайомств розвинули це.

Кому пропонуємо?
Коли у світі є Tinder і Badoo, конкуренція різко підвищується й потрібно створювати додаток, що перевершує конкурентів. «Це взагалі можливо?», — запитайте ви, а ми відповімо: «Так, аміго, ще як можливо!». Пропонуємо зробити прорив у сфері романтичних почуттів:
сайтам знайомств
віртуальним помічникам
онлайн-анкетам
чатам для романтичного листування
Кохання в кожному русі
«Привіт! Як справи?»
Як і в знайомстві з майбутньою половинкою, розробка продукту починається зі знайомства замовника та виконавців. На цьому етапі дуже важливо бути відвертим. Ніхто не знає ваш бізнес так, як ви знаєте, тому не соромтеся розповісти, у чому коник вашого бізнесу, щоби ми змогли цей коник побачити та втілити.
Дизайн із любов’ю
Додаток для знайомств — це щось подібне до соціальної мережі, але мета там одна — знайти собі пару. Привабливість інтерфейсу, його чуйність і зрозумілість — головне завдання дизайнера на цьому етапі. Коли майбутній користувач зосереджений на пошуку потрібної пари, ми приділяємо увагу фотографіям, розміщенню на екрані лайків і свайпів.
Закоханий програміст
На час проєкту він закоханий лише у ваш додаток. Його завдання — зібрати легкий продукт із масою функцій, опором на геолокації, додатковими чатами та іншим. Програміст не звик працювати сам собою, йому допомагає дизайнер і разом вони створюють додаток, у якому кохання знаходитимуть десятки, а то й сотні користувачів.
Підтримка після релізу
Ми це вже проходили, тому заздалегідь говоримо, наскільки це важливо. Коли додатку надається належна підтримка, він розвивається без зупинки. У разі поєднання залученого клієнта, натхненної команди та розважливого менеджменту, робота виблискуватиме на сонці як монетка.
monroe

Складнощі

Основних навантажень варто очікувати в серверній частині. Якщо говорити простіше, мова про швидкодію додатка, попри навантаження. Процес вимагає особливої ​​уваги від команди програмістів. Крім цього:

 • у додаток потрібен окремий месенджер;
 • користувачі завантажують багато фото та додаток може тупити;
 • сайти знайомств ваблять шахраїв;
 • вбудована оплата вимагає постійного контролю.
hands
Brander — робота з любов’ю!
Час, гроші та почуття
Ніяких дрібниць, викручування бюджету та інших хитрощів. Усі етапи роботи детально розписані в нашому технічному завданні. Ми за абсолютну прозорість!
Довгострокові відносини
Користувачі Tinder після кількох хвиль пандемії заявили, що більше не зацікавлені в короткострокових відносинах. Їм потрібен постійний партнер, це змушує їх почувати себе безпечно та стабільно. Brander також хоче з вами не один, а два, п’ять, десять успішних проєктів. Хімія наших стосунків закружляє вам голову, повірте.
Хотіння
Почуття не побудуєш без виконання бажань одне одного. Клієнт відчуває від нас не просто виконання робіт, а сервіс, який залишить приємний післясмак після кожного кейсу.
Справедливість
Словечко пафосне, а що воно означає? Мова про ціну. Це питання турбує кожного клієнта, який робить із нами спільну справу. Ми працюємо за тайм-трекерами та нараховуємо вартість, зважаючи на зайнятість дизайнерів, програмістів та копірайтерів. Якщо шановні панове не працювали, платити не доведеться.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Референси сильно допомагають на старті робіт швидко збагнути, що саме ви хочете. Інші вигадки залиште нам, ми на цьому спеціалізуємося. Вам радимо сконцентруватися тільки на своїх бажаннях. Якщо завдяки проєкту конкурента ви знайдете формулу успіху, чому не надихнутися цим прикладом?
У постковідному світі додатки для знайомств ростуть досить швидко і знаходять користувачів галопуючими темпами. Український ринок вважається активним, тому ми ставимо на тримісячну окупність продукту в умовах, що склалися.
Деякі сайти знайомств практикують докладні анкети під час реєстрації. Це відсіває небажані елементи на старті. Додатково шахраїв можна фільтрувати за допомогою вбудованих алгоритмів, про які ми детально розповімо наступного разу.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (63 голоса)