Кросплатформенна розробка додатків

Хочете, щоб ваш продукт став ближче до клієнта? Розробка мобільних додатків для iOs та android скоротить відстань між вами та аудиторією. Кросплатформений додаток — можливість швидко, бюджетно та ефективно охопити потенційних клієнтів.

Якому бізнесу підходить розробка кросплатформенних додатків?

Розробка мобільного додатку під android ios робить ваш бізнес гнучким, незалежно від сфери або напряму. Збільшити конверсію з випуском мобільного додатку на айос та андроїд зможуть:

  • eCommerce;
  • сфера послуг;
  • фінансові компанії;
  • сфера B2B;
  • онлайн-ЗМІ;
  • виробничі компанії.

Кросплатформений додаток актуальний для перевірки гіпотез, проектів з простим функціоналом, невеликих стартапів з невисоким бюджетом.

Як ми створюємо кросплатформні програми?

Розробка мобільних додатків для android і ios — складний комплексний процес, який складається з шести основних етапів.

Аналіз ринку та створення концепції

Спочатку ми зустрічаємося з клієнтом для обговорення основної ідеї. Вислухавши всі побажання до додатка, команда програмістів визначає, який формат підійде краще: нативний або багатоплатформний. Команда вивчає бізнес клієнта, конкурентну нішу, бізнес-сусідів, визначає цільову аудиторію, поведінкові фактори. Ми опрацьовуємо технічне завдання та після узгодження з клієнтом всіх моментів починається створення продукту.

UX-проектування

На основі аналізу створюється аватар користувача і типова поведінка, будуються сюжети, перші макети інтерфейсу. Мобільні додатки для android і ios розробляються з урахуванням нюансів кросплатформенних програм, особливостей вашої мобільної аудиторії. Після узгодження прототипів і затвердження, проект переходить до дизайнерів.

Дизайн

На цьому етапі у вашого додатка з'являється колір. Дизайнер опрацьовує корпоративний стиль програми, прописує шрифти. Інфографіка, іконки, анімація, логотипи промальовуються в стиль продукту. 

Технічна частина

Після дизайну — технічна частина. За допомогою магії frontend та backend, ефективних інструментів, SDK Flutter, наші програмісти реалізують ваші ідеї.

Публікація додатка

Коли технічна частина завершена, а проект готовий, починається етап тестування. Тільки переконавшись у працездатності всіх функцій програми, команда готує продукт до публікації додатка в маркетах.

Маркетинг і підтримка

Brander — компанія повного циклу, тому після публікації до роботи приступає команда маркетологів. Ми пропишемо філософію бренду, створимо контент-план завоювання ринку, поглибимо охоплення аудиторії, підвищимо довіру клієнта, а ще зробимо креативну відбудову від конкурентів.

З нами клієнти отримують більше 

Аудиторія

Кросплатформенні додатки охоплюють користувачів андроїд і айос, а це більше ніж 85% українців. Як мінімум 70% власників смарт-пристроїв роблять покупку в мобільному додатку протягом години.

Публікація 

Команда може опублікувати продукт в App Store і Play Market з нашого аккаунта або дати практичні рекомендації клієнту для персонального розміщення.

Підтримка

Публікація в магазині додатків — тільки початок життя вашого проекту. Наша команда готова продовжувати допомагати в його розвитку: підтримка, оновлення, просування. 

Монетизація 

Технології постійно розвиваються, а можливості розширюються. Мобільний додаток, що охоплює користувачів android і ios, може приносити дохід: запропонуйте підписку за корисний функціонал або зробіть продукт платним.

Часті питання

Скільки коштує розробка мобільних додатків під android та ios?

Вартість розробки мобільного додатку на android і ios залежить від складності проекту. Також на підсумкову вартість впливає специфіка теми, кількість екранів, очікуваний функціонал. Щоб отримати попередню оцінку, потрібно чітке ТЗ із зазначенням всіх вимог.

Чи буде кросплатформений додаток гірше?

Головна відмінність кросплатформної програми від нативної — можливість створювати проект одночасно на декількох платформах. Це дасть вам додаткову перевагу.

Скільки триває розробка мобільного додатку під android і ios?

Кросплатформений додаток створюється швидше, ніж нативне. Терміни його розробки залежать від складності, специфіки, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму.

Довго чекати релізу продукту?

У магазині додатків продукт проходить модерацію. Умови публікації в App Store і Play Market відрізняються, тому терміни будуть різними. В Play Market модерація проходить швидше, в App Store — до декількох тижнів.

Чи може клієнт стежити за процесом?

Команда завжди на зв'язку, тому клієнти можуть в будь-який момент дізнатися, як йдуть справи. Клікабельні прототипи програми доступні після кожного етапу.

Розробка мобільних додатків під iOS і android

Кросплатформенну розробку вибирають частіше. Воно і зрозуміло, адже нікому не хочеться витрачати більше грошей, часу та нервів на створення окремих програм для iOS та Android. Кросплатформа надає єдину базу коду, можливість легко редагувати та правити. Докладніше розберемося, звідки у кросплатформи така позитивна репутація.

Розробка нативним методом
Під нативною розробкою мають на увазі використання оригінальної мови програмування, а також інструментарію, створеного спеціально для тієї чи іншої платформи. Віддаєте перевагу iOS? Добре, тоді ми пропонуємо розробку XCode мовою Свіфт. Захотіли Андроїд? У такому разі вибираємо Java.
Нативна технологія прискорює процес розробки
Додає фішок
Дає ексклюзивність
Полегшує можливість редагувати
Іноді виключає можливість роботи на іншій платформі
Кейси
Як ми робимо кросплатформні програми?
Знайомимося з вашим проектом
Для цього нам знадобиться інтерв'ю із замовником. Найкраще організувати особисту зустріч, але можна поспілкуватись і через скайп. Ми захочемо дізнатись про всі подробиці вашого проекту, тому не соромтесь йти на одкровення. Чим більше деталей ми дізнаємось — тим краще вдасться налаштувати програму.
Передаємо дизайнеру
Він намалює інтерфейс і покаже клієнту, як з його додатком буде взаємодіяти споживач.
Потім програмісту
Він "оживляє" дизайнерські макети та перетворює їх на функціональний веб-інструмент.
Тестуємо та наповнюємо контентом
Спочатку потрібно переконатися, що все працює без глюків, і для цього проводиться кілька стрес-тестів. Потім копірайтер наповнює сайт текстом згідно ТЗ. Текст обов'язково буде "смачним" для покупців, тобто таким, що продає.
Deal
Натив vs кросплатформа
Ексклюзивність нативу

Якщо продукт створюється виключно оригінальною мовою програмування, то він вважається нативним. Наприклад, для Android рідними мовами будуть Java та Kotlin. Такі програми не зможуть працювати на iOS, але надаватимуть масу приємних бонусів користувачам Android.

Доброзичливість кросплатформи

Кросплатформність має на увазі, що програми можуть працювати на декількох платформах відразу. Однак не всі фішки будуть доступні, деякі з них запровадити не вдасться.

Швидкість розробки проти великого функціонала

Якщо продукт заточений під певну систему, він матиме свої переваги. Безсумнівно, додаток, написаний "фірмовою" мовою програмування, буде більш функціональним, проте швидкість точно не входить до переваг нативної розробки. Якщо потрібний швидкий результат, то краще вибрати кросплатформу.

Yo
Які кросплатформи використовуються?
01
Xamarin

Ця платформа дозволяє використовувати не менше 90% коду без змін на різних операційних системах. Продуктивність залишається високою. Xamarin призначений для написання інтерфейсів, які підійдуть бізнесу, що розвивається.

02
React Native

Така платформа підтримується розробниками Facebook. Надихає, чи не так? Ця технологія, випущена у 2015 році, повністю розкриває свій потенціал, коли знайомишся з її бібліотекою. Вона надає доступ до зовнішньої оболонки платформи, а також інструменти зміни візуальної оболонки.

03
Мультиплатформа Kotlin

Єдиний вихідний код платформи використовується для створення програм під різні операційні системи. Окремий код у цьому випадку буде потрібний лише в деяких місцях (наприклад, при створенні унікального інтерфейсу).

04
Flutter

Цей фреймворк постійно оновлюється, а в технологічному плані він підходить для обох операційних систем. Кінцевий користувач не помітить особливу відмінність коду від нативного. Цей фрейм використовується компанією Alibaba та багатьма іншими відомими брендами.

Ok
Про переваги та недоліки кросплатформи
01
Кросплатформа не підходить для великих бізнес-проектів

Якщо у вас в планах значиться проста програма, то кросплатформа повністю вам підійде. Проте не варто сподіватися на максимально крутий результат, якщо плануєте створити дорогий та масштабний ресурс.

02
Кросплатформа розкриває свій потенціал у мінімалізмі

Якщо планується велика кількість сторінок, графічних наворотів та унікальних елементів однієї з платформ, то краще обирайте натив.

03
Кросплатформа допомагає дотримуватись дедлайнів

Якщо доводиться працювати в умовах стислих термінів, а результат потрібен швидкий, то написати якісний нативний додаток буде дуже складно. Краще так не ризикувати.

Gomer
Про переваги та недоліки натива
01
Швидкодія як особливість нативної програми

Додаток, написаний для певної платформи, завжди буде показувати кращий результат у змаганні на швидкість. Саме для цього потрібен окремий код.

02
Розробка в нативі займає більше часу

У нас вже були десятки випадків, коли клієнт думав, що таку роботу можна зробити за кілька тижнів. Дуже шкода засмучувати вас, дорогі бізнесмени, але часу буде потрібно більше.

03
Ви отримаєте технічну досконалість

Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Але ж так і буде! Терпіння завжди винагороджується, і ви зрозумієте цю просту істину, коли отримаєте нативну розробку.

Cat
Найкраще рішення для бізнесу

Отже, хто переміг у цій суперечці? Натив чи кросплатформа? Вирішуйте самі, любий друже! Ми вважаємо, що і в тому, і в іншому випадку є переваги. Якщо вам потрібно отримати програму якнайшвидше, а ексклюзивність, швидкодія та фірмові фішки для Android або iOS не такі вже й важливі, то вибирайте кросплатформу і не помилитеся. Але якщо ви переконаний ідеаліст і уявляєте собі додаток, який укладатиметься лише у рамки однієї платформи, тоді вибирайте нативну розробку. Хороша новина полягає в тому, що Brander чудово впорається у будь-якому випадку.

Noice

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Another deal
Нумо працювати разом!
Ми працюємо повним циклом
Припустимо, вам потрібен не тільки додаток, але і сайт. Добре, зробимо сайт. Будемо звітувати щодо другої стадії роботи так саме докладно, як і першому випадку. Все зробимо на найвищому рівні.
Дозволяємо клієнту розкрити свій потенціал
Дуже приємно бачити, як замовник перетворюється на творчу особистість, коли він переповнений ідеями для розвитку свого бізнесу. Ми уважно вислухаємо ваші пропозиції та додамо найбільш вдалі ідеї у ТЗ.
Підкорюємо серця якістю сервісу
Нам подобається, коли клієнт відчуває свою важливість. Його ідеї завжди є першорядними, тому на будь-якому з етапів у нас знайдеться час вислухати замовника. Обіцяємо не набридати вам надмірною увагою, підберемо оптимальний баланс взаємодії з клієнтом.
Підтримуємо проект після релізу
Вам хотілося б дізнатися, як програми потрапляють у топ інтернет-магазину? Ми поділимося цими знаннями, і при необхідності залучимо заходи, які дозволять досягти такої ж популярності.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ні, це не так. Програмісту в такому разі доводиться працювати з великою, хоч і єдиною, базою коду, а також пам'ятати кілька змінних, які відносяться тільки до iOS або Android.
Якщо потрібне дослідження цільової аудиторії та маркетингова підтримка, то доведеться почекати до місяця.
У нас вже більше тисячі успішних кейсів, тому важко сказати однозначно. У всіх різні завдання та потреби, тому й замовлення розподіляються приблизно порівну.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (215 голосів)