Розробка мобільних додатків під iOS і android

Хочете, щоб ваш продукт став ближче до клієнта? Розробка мобільних додатків для iOs та android скоротить відстань між вами та аудиторією. Кросплатформений додаток — можливість швидко, бюджетно та ефективно охопити потенційних клієнтів.
 

Якому бізнесу підходить розробка кросплатформенних додатків?
Розробка мобільного додатку під android ios робить ваш бізнес гнучким, незалежно від сфери або напряму. Збільшити конверсію з випуском мобільного додатку на айос та андроїд зможуть:
eCommerce
сфера послуг
фінансові компанії
сфера B2B
онлайн-ЗМІ
виробничі компанії
Кейси
Як ми створюємо кросплатформні програми?

Кросплатформений додаток актуальний для перевірки гіпотез, проектів з простим функціоналом, невеликих стартапів з невисоким бюджетом.

Розробка мобільних додатків для android і ios — складний комплексний процес, який складається з шести основних етапів.

Аналіз ринку та створення концепції

Спочатку ми зустрічаємося з клієнтом для обговорення основної ідеї. Вислухавши всі побажання до додатка, команда програмістів визначає, який формат підійде краще: нативний або багатоплатформний. Команда вивчає бізнес клієнта, конкурентну нішу, бізнес-сусідів, визначає цільову аудиторію, поведінкові фактори. Ми опрацьовуємо технічне завдання та після узгодження з клієнтом всіх моментів починається створення продукту.

UX-проектування

На основі аналізу створюється аватар користувача і типова поведінка, будуються сюжети, перші макети інтерфейсу. Мобільні додатки для android і ios розробляються з урахуванням нюансів кросплатформенних програм, особливостей вашої мобільної аудиторії. Після узгодження прототипів і затвердження, проект переходить до дизайнерів.

Дизайн

На цьому етапі у вашого додатка з'являється колір. Дизайнер опрацьовує корпоративний стиль програми, прописує шрифти. Інфографіка, іконки, анімація, логотипи промальовуються в стиль продукту.

Технічна частина

Після дизайну — технічна частина. За допомогою магії frontend та backend, ефективних інструментів, SDK Flutter, наші програмісти реалізують ваші ідеї.

Публікація додатка

Коли технічна частина завершена, а проект готовий, починається етап тестування. Тільки переконавшись у працездатності всіх функцій програми, команда готує продукт до публікації додатка в маркетах.

Маркетинг і підтримка

Brander — компанія повного циклу, тому після публікації до роботи приступає команда маркетологів. Ми пропишемо філософію бренду, створимо контент-план завоювання ринку, поглибимо охоплення аудиторії, підвищимо довіру клієнта, а ще зробимо креативну відбудову від конкурентів.

З нами клієнти отримують більше
01
Аудиторія

Кросплатформенні додатки охоплюють користувачів андроїд і айос, а це більше ніж 85% українців. Як мінімум 70% власників смарт-пристроїв роблять покупку в мобільному додатку протягом години.

02
Публікація

Команда може опублікувати продукт в App Store і Play Market з нашого аккаунта або дати практичні рекомендації клієнту для персонального розміщення.

03
Підтримка

Публікація в магазині додатків — тільки початок життя вашого проекту. Наша команда готова продовжувати допомагати в його розвитку: підтримка, оновлення, просування.

04
Монетизація

Технології постійно розвиваються, а можливості розширюються. Мобільний додаток, що охоплює користувачів android і ios, може приносити дохід: запропонуйте підписку за корисний функціонал або зробіть продукт платним.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Вартість розробки мобільного додатку на android і ios залежить від складності проекту. Також на підсумкову вартість впливає специфіка теми, кількість екранів, очікуваний функціонал. Щоб отримати попередню оцінку, потрібно чітке ТЗ із зазначенням всіх вимог.
Головна відмінність кросплатформної програми від нативної — можливість створювати проект одночасно на декількох платформах. Це дасть вам додаткову перевагу.
Кросплатформений додаток створюється швидше, ніж нативне. Терміни його розробки залежать від складності, специфіки, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму.
У магазині додатків продукт проходить модерацію. Умови публікації в App Store і Play Market відрізняються, тому терміни будуть різними. В Play Market модерація проходить швидше, в App Store — до декількох тижнів.
Команда завжди на зв'язку, тому клієнти можуть в будь-який момент дізнатися, як йдуть справи. Клікабельні прототипи програми доступні після кожного етапу.
Ми чекаємо на ваш проект