Magento Performance Optimization - Brander

Magento — найпопулярніше рішення у світі електронної комерції. Попри те, що Magento сама собою потужна платформа, яка може задовольнити будь-які потреби онлайн-бізнесу, у міру масштабування, ви можете усвідомити, що вам потрібно ще більше. З цим чудово впорається Enterprise Edition, яка порадує навіть найвибагливіший бізнес широким функціоналом. Але що робити, коли сайт великий, потужний, але не такий швидкий як хочеться? У Brander є рішення — Magento Performance Optimization.

Чому важливо проводити Magento Performance Optimization?

Оптимізація продуктивності інтернет-магазину на мадженті має ключове значення для позитивного користувацького досвіду. Вона також впливає на конверсії та сприйняття вашого сайту пошуковими системами. Є низка причин, чому варто замовити Magento Performance Optimization у Brander:

 1. Користувачів дратує сайт, який занадто довго вантажиться. Чи помічали ви самі, як не витримуєте навіть поки сайт відкриється, натискаючи на червоний хрестик? Інші користувачі також не люблять чекати. Швидке завантаження сторінки безпосередньо впливає на утримання уваги користувача, на гарне враження від вашого магазину й бажання клієнта залишитися на сайті (що може призвести до подальшої покупки).
 2. Неодноразові дослідження і тестування показують, що навіть невелике збільшення часу завантаження сторінки здатне істотно знизити показник конверсій. Для інтернет-магазину життєво важливо, щоб клієнти могли швидко знайти й купити товар, інакше вони підуть до ваших конкурентів.
 3. Швидкість завантаження — один із ключових моментів, який враховують пошукові системи під час визначення рейтингу вашого сайту. Швидкі сайти частіше займають високі позиції в пошукових результатах, а це органічний трафік і потенційні клієнти для вашого бізнесу.
 4. Важливо, щоб сайт швидко завантажувався не тільки на ПК, а й на мобільних пристроях. Magento 2 performance optimization охоплює оптимізацію інтернет-магазину на телефонах і планшетах.
 5. Якщо Magento Performance Optimization займається команда професіоналів, то ви можете очікувати на більш ефективне використання ресурсів, зокрема хостингу.

У яких ситуаціях замовляють magento 2 performance optimization?

Оновлення та поліпшення інтернет-магазину для більшості підприємців нагадують похід до стоматолога. Поки нічого не болить, навіщо йти? З improve magento 2 performance схожа історія. У більшості випадків замовляють оптимізацію, коли вже щось болить. Найчастіше ми стикалися з такими причинами, щоб замовити magento 2 performance:

 • сайт повільно завантажується;
 • бізнес помітив низькі показники конверсії;
 • сайт помітно просів у результатах пошукових систем;
 • різке збільшення трафіку призвело до проблем із продуктивністю;
 • бізнес помітив велику кількість негативних відгуків про досвід використання сайту;
 • Magento оновився або встановили нові модулі, з’явилися проблеми з продуктивністю або сумісністю;
 • коли бізнес зростає, є ризик, що магазин зіткнеться з проблемами масштабованості;
 • додавання нових функцій і елементів також може стати причиною проблем із продуктивністю інтернет-магазину.

А кому ми можемо порадити improve magento performance? Усім бізнесам, у яких сайт на Magento. Як правило, масштабування бізнесу, його зростання, так чи інакше призведе до того, що вам знадобиться оптимізація вашого вже потужного і великого сайту.

Як відбувається Magento Performance Optimization?

Magento Performance Optimization — комплексний процес, який включає низку важливих етапів, починаючи з дослідження, завершуючи аналізом:

 1. Вивчення продукту. Багато клієнтів недооцінюють важливість брифа. А саме детальне вивчення допомагає команді зрозуміти особливості вашого інтернет-магазину і ваші бізнес-цілі, що зі свого боку допоможе нам запропонувати оптимальне для вас рішення.
 2. Технічне завдання. Створення технічного завдання допомагає визначити обсяг, терміни та вартість роботи. Бізнес-аналітик збере необхідні дані та розробить технічну документацію, яка стане для вас і нас дорожньою мапою. Це виключить багато неприємних наслідків.
 3. Аудит коду. Не нехтуйте цим етапом, навіть якщо вам здається «а що там перевіряти, код як код». Проведення аудиту коду необхідне, щоб виявити вразливості, які необхідно буде пофіксити до етапу оптимізації. Також саме аудит допоможе визначити, наскільки нинішній код відповідає потребам вашого бізнесу наразі. Якщо ви замовляли розробку інтернет-магазину на маджента в нас, процес оптимізації буде швидшим і простішим, що дасть вам змогу істотно заощадити ресурси.
 4. Отже, процес оптимізації. На цьому етапі ми здійснюємо всі необхідні кроки для поліпшення продуктивності вашого інтернет-магазину. Розміри зображень, аналіз історії сесій, статичні ресурси, сервер і база даних — це та багато іншого буде оптимізовано. Також ми усунемо всі чинники, які можуть уповільнювати роботу сайту.

Лише комплексний підхід до Magento Performance Optimization здатен забезпечити підвищення рівня безпеки, покращення користувацького досвіду та швидкодію вашого сайту.

Чому варто замовити Magento Performance Optimization у Brander?

Для нашої команди Magento Performance Optimization — одне з популярних завдань, оскільки клієнти знають нашу експертизу і сміливо довіряють. Замовляючи оптимізацію інтернет-магазину на мадженті в нас, ви отримуєте:

 • Business First — наш підхід до розробки (ми фокусуємося на результаті, аналізуючи бізнес, конкурентів і споживачів);
 • за понад 10 років ми реалізували 700+ успішних проєктів в Україні, пропонуючи не тільки розробку, а й можливості поліпшення та розширення;
 • ми досвідчені в роботі з різними платформами, додаємо корисні модулі та навчаємо персонал;
 • ми експерти в маркетингу, тому навіть на моменті розробки інтернет-магазину ми думаємо про те, як ефективно його просувати, а у випадку з оптимізацією ми запропонуємо оптимальний спосіб, щоб це пройшло безболісно для роботи з клієнтами;
 • ми використовуємо метод Scrum для ефективного поєднання розробки та просування;
 • ми завжди на зв’язку, а ви завжди зможете дізнатися поточний стан проєкту.

Magento Performance Optimization

Magento — найпопулярніша пропозиція бізнесу від розробників. Ця система управління контентом задовольняє будь-які потреби електронної комерції та має розширення до Enterprise Edition, у якому функцій стає ще більше. Бувають ситуації, що в клієнта вже готовий сайт на Magento і він звертається з проханням прискорити його. Це здійсненне завдання, яке ми доручимо програмістам бекенда. Вони працюють із сервером і базами даних — вони відповідають за швидкість Magento.

Хто замовляє?
Продуктивність Magento — перша причина, що підштовхує електронну комерцію до замовлення. Усі погоджуються, що чим швидше в тебе працюють кнопки, замовлення та лістинг, тим приємніші емоції після знайомства виносить клієнт у реальний світ. Ми радимо розігнати потужності сайту/додатку на Magento, якщо ви:
Торговці товарами
Послугами
Освітою
Торговці з бізнесом
Маркетплейси
Монотоварні магазини (рідше за інших)
Покрокова інструкція
Вивчаємо продукт
Важливо почати саме із цього етапу. Від того, наскільки детально ми вивчимо розробку, залежить, як швидко ми пройдемо ознайомлення, після якого починається фактична розробка.
Технічне завдання
Воно допомагає нам усвідомити, який обсяг роботи належить виконати команді. Це дає змогу зробити висновок про підсумкову ціну і виконавців. Також для обох сторін технічне завдання стає дорожньою мапою. Ви ніколи не загубитеся, що наразі перебуває в розробці, а що — поки планується.
Аудит коду
Ми перевіряємо код на вразливості, а також намагаємося зрозуміти, скільки із цього доведеться переписати під наші потреби. Якщо ми автори старої розробки, процес полегшується в рази.
The Процес
Робиться все необхідне, щоб сайт почав працювати швидше. Оптимізується розмір картинок, перевіряється історія сесій. Усе це засмічує ефір і може негативно позначатися на швидкодії сайту. Ми вміємо знаходити й усувати подібні причини.
Magento Performance Optimization
Бонуси роботи з Brander
Технарі-продажники
У бізнесі ми відштовхуємося насамперед від відомостей, як продавати продукт. Без підготовленої маркетингової команди це неможливо. Ми відвикли продавати наосліп, адже хочемо для наших клієнтів ракетного старту.
Таємносховище
Коли багато і плідно працюєш із бізнесом, звикаєш у потрібний момент тримати рот на замку. Цю якість ми професійно скріплюємо договором про нерозголошення. У бізнесі будь-який невеликий секрет, що випливає назовні, може стати причиною успіху конкурента. Допускати таке — дно етики та професіоналізму.
Ефективність у дії
Ніякої імітації роботи. Разом із технічним завданням ви отримаєте детальний план дій, у якому зазначено, скільки годин буде витрачено і яких фахівців залучать до виконання.
До релізу й після нього
Ми обов’язково проходимо з вами цей тернистий шлях, але після того, як застосунок з’явиться в магазинах, а сайт переживе перший наплив клієнтів, починається копітка технічна підтримка. Magento — це потужна система управління даними, що вимагає, місцями, подвійної уваги.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ми б не рекомендували займатися подібним самостійно. Magento — складна технологія, недооцінювати яку неправильно. Поломки може бути дуже важко усувати, тому ми рекомендуємо звертатися до фахівців, досвідчених у роботі з Magento.
Якщо ви прийшли усувати чужі помилки й хочете прискоритися після не зовсім вдалої розробки, ціна може бути вищою. Ми не працювали над минулою версією коду, тому робота над помилками завжди складніша.
Magento має кілька рівнів занурення, коли ви (як і ваш бізнес) дійдете до просунутого, радимо переходити на Enterprise Edition — він продуктивніший і витримує потужності на іншому рівні.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (68 голосів)