Дизайн

Дизайн

ДИЗАЙН

Оформлення сайту в інтернеті ми умовно ділимо на розробку дизайну та прикрасу. Строкаті надмірності, картинки, що кричать, і шрифти, підібрані без смаку — це все прикраси. Про дизайн теж кажуть, що він або добрий, або поганий. Для наших дизайнерів слово “поганий” образливе, тому що їхня робота не має з прикрасою нічого спільного і є повною протилежністю. Отже, ми пропонуємо вам саме дизайн.

Замовляйте обов'язково!

Ви скажете: "Brander, ви надто суб'єктивні!". Але ми маємо, що на це заперечити. Суб'єктивною може бути лише думка про стилістику, але хороший вебдизайн помітно відразу. Хорошим ми називаємо той дизайн, який виконує покладене на нього маркетингове завдання. Дизайн продає ваш бренд через візуальну інформацію, тому він необхідний:

Електронній комерції;
B2B/B2C-сегментам;
Освіті;
Сервісному сектору;
Послугам з доставляння та ресторанам.
Кейси
A real banger!
Основні фішки
01
Дизайн надає унікальність

Хороший дизайн побачите не лише ви, а й клієнт. Але набагато важливіше, що його побачить конкурент. Він рознервується до головного болю, адже ваш дизайн буде кращим, ніж у нього.

02
Дизайн приносить прибуток

Цей пункт змушує ваші очі виблискувати від захоплення, і наші також. Дизайн повинен служити не лише гарною картинкою, а й маркетинговим інструментом.

03
Дизайн підкреслює найкраще

Завдяки дизайну вдається правильно сформувати настрій клієнта, причому не лише в інтернеті, а й за межами вебу. Пам'ятайте, що всі закохуються спочатку очима.

04
Переосмислення

Припустимо, що ваш бізнес якийсь час був жертвою прикраси. Хороший дизайн розв'яже усі проблеми та на довгострокову перспективу зробить вас успішним.

Hypnose.
Розробка поетапно
Віддайтеся в надійні руки Brander
У цій заяві не так багато пафосу, як може здатися на перший погляд. Brander відповідає за кожну свою роботу і, звичайно, наша команда вважає за краще досягати лише позитивних результатів. Будьте впевнені, що ми зацікавлені в успіху продукту не менше за вас.
Розробимо прототип
На цьому етапі ми, орієнтуючись на технічне завдання, накреслимо контури сайту та зрозуміємо, як він має виглядати, а також визначимо, чи він відповідає тій високій планці, якої ми завжди дотримуємося.
Стилістика
Далеко не всі клієнти розуміються на дизайні. Нам не подобається вчити інших, але іноді доводиться пояснювати клієнтові різницю між прикрасою та дизайном. Сталі стереотипи ламати складно, але ми обіцяємо бути терплячими, якщо побачимо в проєкті потенціал.
Основний етап
Це найактивніша частина робіт, починається вона з вибору основних кольорів та шрифту. Спорів на цю тему зазвичай не виникає, тому що клієнти охоче виконують "домашнє завдання" та надають свій брендбук. Наявність цього документа покращує розуміння потрібного дизайну, дозволяє приступити до малювання макетів та створення прототипів сторінок.
Дизайн, який універсальний
Перевага хорошого вебдизайну полягає у його адаптивності. Якщо він підходить під мобільні та комп'ютери, а в перспективі може бути адаптований під нові пристрої, тоді це гарна робота. Ми прагнемо не просто позбутися прикрас, а й привнести у дизайн ваше унікальне почуття стилю. У процесі роботи ви неодмінно оціните наш творчий азарт і підхопите ритм.
Будемо друзями?
Brander говорить правду
Ми зацікавлені, щоб клієнт знаходився з нами на одній хвилі. Для цього іноді доводиться говорити клієнту, що деякі його ідеї надто складні, а розуміння стилю недостатньо сучасне. Звичайно, ми будемо аргументувати нашу точку зору, тому будьте готові її почути.
Brander зберігає секрети
Деякі бренди приходять до нас зі своїм унікальним баченням та стратегією ведення бізнесу. Це накладає на нас зобов'язання тримати в таємниці їх методи роботи. У разі допускаємо укладання угоди про нерозголошення.
Brander forever!
Ми підтверджуємо, що дизайн може перевернути сприйняття вашого бренду клієнтами з ніг на голову. Так, має пройти якийсь час, щоб клієнт переварив нову інформацію про вас, але після цього ви підете на зростання, і ми разом з вами.
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Говорити про це загалом складно, але розробка дизайну під ключ точно вимагатиме вкладень. Не радимо розпочинати масштабні проєкти, не маючи фінансового плану хоча б на пів року наперед.
Це питання насправді важливе. Професіонал вміє розташувати картинки та літери таким чином, щоб впливати на свідомість клієнта та приводити його до вас за ручку.
Ми зробимо все необхідне, щоби точно схавав. Дизайн не повинен подобатися всім, достатньо буде і цільової аудиторії.
Термін виконання залежить від завдання. В середньому наші клієнти отримують готовий ресурс через 300 годин
За роботу ми відповідаємо своєю експертизою і серцем. Але якщо клієнт не отримує задоволення від дизайну, ми не можемо не звертати уваги. Завжди шукаємо точки перетину
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (1 голос)