HT.KZ

Дизайн iOS розробка Android розробка
htkz
HT.KZ позбавляє подорожі від кордонів
Коли ти в туристичному бізнесі понад 13 років, то починаєш розуміти правила ринку на інтуїтивному рівні. Саме з такою позицією до нас звернувся лідер туристичного сегмента Казахстану HT.KZ та попросив розробити додаток. Ми розуміли, яка серйозна робота має бути, тому вирішили працювати з подвійною віддачею. Додаток дозволив туристам стати більш організованими, відстежувати тури по всьому світу та бронювати готелі. На наш погляд це не просто додаток, а повноцінний гайд для подорожей і відкриття світу.

Замовлення квитків — це теж частина подорожі

Цю фразу ми зробили гаслом усієї нашої роботи. Багато хто сприймає замовлення квитків як складну та нецікаву процедуру. Ми вирішили зруйнувати цей стереотип і полегшити процес замовлення настільки, наскільки це взагалі можливо. Почали з інтерфейсу. Ми позбавили його зайвих графічних елементів, а також розділів і колонок, що збивають з пантелику. Якщо в них містилася важлива інформація, то її переносили у відповідний розділ.

Інша стратегія

Відкриємо один секрет: більшість додатків, що випускаються, спочатку надходять до своїх користувачів у статусі так званого MVP (мінімально життєздатного продукту). Але у випадку HT.KZ ми вирішили працювати по-іншому. Програма відразу почала працювати з величезним функціоналом і масою фішок, причому все це працювало добре. Звичайно, не обійшлося без косметичних виправлень, але жодних серйозних проблем ми так і не виявили.

Обробка інформації

Враховуючи, що програма є агрегатором туристичних операторів Казахстану, нам потрібно було розробити алгоритм, який швидко збирає, обробляє та подає потрібні туристам дані у зрозумілому форматі. І в нас вийшло навіть краще, ніж було задумано спочатку. Наш додаток обробляє масиви даних у реальному часі, відображаючи ціни, доступні тури та вільні дати. Заплутатись дуже складно.

Зручності для туриста

Ми почали з того, що позбавили забудькуватих туристів проблем, які вони самі собі створюють. В особистому кабінеті надійно зберігаються всі необхідні дані: квитки, акції, тури, контакти для будь-яких випадків. Крім того, тур можна оформити у рекордно короткі терміни. Достатньо зробити фотографії документів, використати додаток для їхнього відправлення та отримати бажаний тур. Додатково можна вибрати кімнату в готелі, авіалінії та інші деталі. Отак все просто.

Що стосується турів, туристу надано можливість вивчити карту готелів у країні, куди він прямує. Ми підтримуємо такий підхід, адже до всього потрібно ретельно готуватись заздалегідь.

Ціна

Припустимо, турист збирається відвідати Туреччину в оксамитовий сезон, але сумнівається, чи може він дозволити собі таку путівку. Здійснити необхідні розрахунки буде простіше, якщо передбачено функціонал відстеження цін у різні дати. Навіть тиждень різниці може означати економію 20-30%.

Тур-хантер

Цей функціонал — наш унікальний маркетинговий винахід. Турист може вибрати тур, що його цікавить, попри те, що до нього ще три місяці. За такий проміжок часу багато що може змінитися, тому відвідувачу пропонують періодичну і не надто настирливу push-розсилку. Повідомлення, які надходять у браузер або на пошту, підказують, чи змінилася ціна, а також повідомляють про нові путівки.

Фільтри

Вони враховують такі параметри: харчування, кількість зірок готелю, престижність регіону, кількість ночей. Обробка функціонала відбувається в реальному часі, тому користувач знатиме всі нюанси та не натисне зайві кнопки.

Висновки

  1. HT.KZ сьогодні є лідером туристичного сегмента Казахстану. Додаток відіграв у цьому ключову роль, адже мобільні технології поступово витісняють версії для десктопів. Мобільні клієнти активніше купують та беруть участь у житті компанії.
  2. Наш функціонал став альтернативою невдалому інтерфейсу, який був раніше. В результаті замовлення путівок спростилося і стало доброзичливим стосовно користувача.
  3. Ми прибрали всю неактуальну інформацію, щоб зацікавити туриста саме тим, що він може купити.
Технології
Backend
MVVM MVVM
Libraries
RXSWIFT RXSWIFT LOTTIE LOTTIE COROUTINE COROUTINE ROOM ROOM
Maps
MAPKIT MAPKIT Api Google Maps Api Google Maps
App analytics
FIREBASE FIREBASE
Frameworks
COREDATA COREDATA
Android
KOTLIN KOTLIN
Відгуки
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (122 голоса)