HT.KZ

Дизайн iOS розробка Android розробка
htkz
швидкий і комфортний пошук турів
HT.KZ - турагентство з 13-ти річним досвідом на туристичному ринку, яке є лідером ніші в Казахстані. Наше співробітництво почалося у 2019 році з розробки мобільного додатку для пошуку турів. Основним завданням для розробки було створення зручного, актуального і зрозумілого сервісу для кінцевого споживача.

Пора подорожувати

Грунтуючись на аналізі конкурентів і їх додатків, ми розробили витончений дизайн і комфортний інтерфейс. Кожен елемент додатку є кастомним та створювався з можливістю розширення у майбутньому.

Найчастіше додатки виходять в реліз, як MVP (мінімально життєздатний продукт), але в разі HT KZ стратегія зовсім інша. Додаток вийшов в реліз, як повноцінний продукт з усіма фішками та величезним функціоналом, тому ми ретельно опрацьовували й відшліфовували кожен елемент інтерфейсу.
 

Додаток є агрегатором у сфері турів і ми створили продуману логіку обробки даних. Додаток обробляє в реальному часі величезний масив даних з усіма доступними турами, цінами, вільними датами та надає актуальні дані користувачеві.

Розробили особистий кабінет, в якому зберігаються дані, документи користувача, тур і квитки. Реалізували функціонал по швидкому оформленню туру. Користувач може зробити фото документів, відправити їх через додаток і придбати тур. Даний функціонал значно прискорює процес покупки путівки та покращує користувальницький досвід.
 

Продумали весь процес оформлення туру, кожен користувач може вибрати кімнату в готелі, рейс на якому летіти, все до найдрібніших подробиць.

Розробили функціонал карти готелів та турів. Споживач може ознайомитися з усіма готелями їх цінами та відгуками в заданому гео.
 

Розробили функціонал з графіком цін. При виборі туру і дати, додаток надає графік з цінами "до" і "після" потрібної дати. Таким чином користувачеві простіше відстежити зміну ціни на тур.

Створили функціонал ТурХантер. Даний функціонал є відмінним маркетинговим інструментом, який перетворює потенційного клієнта в клієнта. Користувач додає цікаві тури в обране. При підвищенні або зниженні ціни тур хантер повідомляє користувача про це за допомогою push-повідомлень. Такий інструмент відмінно допомагає, як з позиціюванням, так і з продажами.

Впровадили функціонал по перегляду гарячих путівок на потрібний тур, а також розширені фільтри. Фільтри мають такі параметри. як: харчування, зірковість, регіон, ночі і т.д. Функціонал обробляє дані
в реальному часі, щоб користувач отримував актуальну інформацію.
 

Висновки:

  1. HT.KZ - сучасний додаток зі зручним інтерфейсом, який привертає увагу своїм дизайном
  2. Розроблений функціонал значно спрощує пошук і покупку путівки
  3. Додаток надає тільки актуальні дані, що покращує користувальницький досвід.

Технології

iOS

MVVM / RXSWIFT / MAPKIT / FIREBASE / WEBSOCKET (WAMP PROTOCOL) / COREDATA / LOTTIE

ANDROID

MVVM / WEBSOCKET (WAMP PROTOCOL) / KOTLIN COROUTINE / ROOM / FIREBASE / GOOGLE MAPS / LOTTIE
Відгуки
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
Далі
Ми чекаємо на ваш проект