Technologies

MAPKIT

MAPKIT — технологія мобільної розробки Apple з якою в вашому додатку буде доступний максимум можливостей Apple Maps. Відображайте мапу або супутникові зображення у своєму додатку, відмічайте адреси та пам'ятки, будуйте маршрути і покращуйте UX.

 

Фреймворк MapKit сумісний з підтримуваними версіями операційних систем для iPhone, iPad, ноутбуків і комп'ютерів Apple (в тому числі Mac Catalyst), а також tvOS і watchOS. З його допомогою ви можете створити додаток, який стане частиною екосистеми і забезпечить користувачеві відмінний досвід.

4 причини додати MapKit у свій додаток
Допомогти користувачам знайти вас

Найпростіше, що можна зробити з MapKit — додати мапу до вікон та представлень додатку. У неї буде точно такий же інтерфейс, як у звичних Apple Maps. Це може бути просто прямокутне зображення географічного регіону, центр якого знаходиться в певних координатах. На мапі можна поставити крапки-мітки, додати компас, масштабування і зміну кута нахилу. Ще можна навчити її повертатися слідом за користувачем, відстежуючи куди він дивиться.

Додати більше інформації

MapKit дає можливість створювати анотації та накладення на мапах. Ви можете створити GeoJSON об'єкт для чого завгодно. У цьому форматі можна зберігати геодані: точки, лінії і полігони. Це адреси, вулиці і ділянки, з додатковою інформацією про кожен об'єкт. Показуйте пам'ятки, магазини, точки видачі, зупинки громадського транспорту і все що завгодно.

Знайти що цікавого поруч

Локальний пошук з фільтрами підкаже де розташоване найближче місце, котре відповідає запиту. Програма відразу змінить відображення мапи, щоб користувач бачив в якому напрямку рухатися і приблизну відстань, а потім міг зручно прокласти маршрут. Автозаповнення форм допоможе користувачам швидше знаходити те, що вони шукають, а додатку підтягувати всі дані. Це зручно, наприклад, щоб знайти відділення кур'єрської служби для доставки по номеру або цікаве туристичне місце за назвою.

Створити власний навігатор

У MapKit є всі інструменти для маршрутизації. Ваша програма може прокладати оптимальні шляхи між точками, в тому числі з огляду на обраний вид транспорту. Фреймворк допоможе налаштувати відображення часу, який буде потрібно на рух по маршруту, і реалізувати додаткові завдання. Наприклад, якщо ваш додаток показує інтервал руху громадського транспорту, з інтеграцією мап ваші користувачі зможуть легко знаходити найкоротший шлях до зупинки. Крім того вони будуть бачити, як скоро прийде наступний поїзд і скільки триватиме поїздка.

Висновок

Єдина причина відмовитися від використання MapKit, якщо вашому додатку не потрібна інтеграція з картами. Підключення Apple Maps буде однаково вигідно різним e-commerce компаніям. Якщо ваш додаток — магазин, допоможіть користувачам вибрати відділення поштової служби або викликати кур'єра до себе додому. Якщо ви надаєте послуги, розкажіть як до вас дістатися.

MapKit потрібен кожному, хто хоче запустити додаток з функціями навігації та опублікувати його в Apple Store. Неважливо що це — сервіс таксі, фітнес-трекер для пробіжок, путівник по туристичних місцях, оглядач закладів HoReCa або щось зовсім нове.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.