Розробка мобільних додатків

Бізнесу необхідно адаптуватися до реалій ринку. Розробка мобільного додатку для бізнесу — не розкіш, а додатковий канал комунікації, просування, продажу. Створимо надійний код, крутий інтерфейс, гарний дизайн — завоюємо ринок з вашим продуктом. Ми віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання. 

Розробка мобільних додатків під iOs

Смарт-пристрої захопили ринок, а кожен четвертий користувач проводить в смартфоні понад 7 годин щодня. Розробка мобільного додатку під iOs — крок до подолання дистанції між вашим продуктом і клієнтом.

Розробка мобільних додатків на android

Хочете, щоб клієнт завжди пам'ятав про ваш бізнес? Розробка мобільних додатків під android скоротить дистанцію між вами та вашою аудиторією. Ми вивчимо вашу модель бізнесу, потенційних користувачів, запропонуємо приємний, зрозумілий, зручний дизайн. Напишемо надійний код, здійснимо за вас інтеграції та виведемо продукт на ринок. Віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Розробка мобільних додатків під iOs і android

Хочете, щоб ваш продукт став ближче до клієнта? Розробка мобільних додатків для iOs та android скоротить відстань між вами та аудиторією. Кросплатформений додаток — можливість швидко, бюджетно та ефективно охопити потенційних клієнтів.
 

Для якого бізнесу ми створюємо ПЗ під ключ?

Мобільний додаток робить ваш бізнес гнучким, приносить дохід, покращує репутацію бренду. Програма може стати напрямом бізнесу або ідеєю стартапу. Розробка програмного забезпечення для смартфонів підходить для:

eCommerce;
сфери послуг;
фінансових компаній;
сфери B2B;
онлайн-ЗМІ;
виробничих компаній.
Етапи розробки мобільного додатку
Аналіз ринку та створення концепції

Етапи створення і розробки мобільного додатку

Створення і розробка мобільних додатків — процес складний і комплексний. Є шість основних етапів, які відповідають за реалізацію вашої ідеї.

На ринку вже немає сфери без конкуренції. Своє завдання бачимо в тому, щоб зробити mobile app кращим. Наша команда повністю занурюється в створення мобільного додатку, вивчає нішу, визначає конкурентів, аналізує їх діяльність. Вивчення цільової аудиторії впливає на концепт ПО. Після наскрізної аналітики, разом з клієнтом прописуємо тз на розробку мобільного додатку. Тільки після узгодження плану, наша команда приступає до роботи.

Проектування

Проектування - перший етап створення ПЗ для смартфонів

На основі аналізу цільової аудиторії, фахівець прописує аватари користувача, типову поведінку, сюжети. Це один з найважливіших етапів розробки мобільних додатків, оскільки на ньому визначається призначений для користувача функціонал. Результатом виступає перший макет майбутньої програми.

Дизайн

Розробка дизайну мобільного додатка в Brander - вірне рішення

Розробка інтерфейсу мобільного додатка — зона відповідальності UI фахівців. Хороший дизайн інтерфейсу користувача полегшує контакт з програмою. На цьому етапі прописуються всі елементи інтерфейсу. Меню, клікабельні кнопки, іконки, анімація малюються в єдиній стилістиці. Дизайнер створює унікальний стиль вашого продукту.

Технічна частина

Після створення красивого дизайну та зручного інтерфейсу мобільного додатка, до роботи приступають фахівці. У нас використовуються тільки ефективні сервіси для створення мобільного ПЗ, мови, інструменти:

  1. Для пристроїв на Android підходить розробка мобільних додатків на java, kotlin.
  2. Для пристроїв на iOS використовуються мови програмування Objective-C і Swift.
  3. Для наші розробники застосовують мову Dart з використанням SDK Flutter — універсальне рішення для швидкого запуску проекту.
  4. Мова Python, платформа Node js і фреймворк Symfony, написаний на PHP — зона відповідальності бекенд ( "закулісся" програми).

На цьому етапі опрацьовується також фронтенд — клієнтська частина смарт-програми.

  Подивитись відео
CEO AGROPORTEX.BIO
Дмитро Титаренко

Проаналізувавши агроринок я з'ясував, що основною проблемою агровиробників є збут. Ось так і з'явилась ідея для стратапу, Uber для орг продукції - Agroportex. Спільними зусиллями з командою Brander ми розробили готовий продукт в якому враховані всі нюанси і у якого немає аналогів.

5
5 з 5 - "Повністю довірилися, про що жодного разу не пошкодували."
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
Олександр Баденко

Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.

5
5 з 5 - "Приємно було бачити залученість фахівців в наш проєкт."
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
Кейси
Найчастіші питання
 
Вартість розробки мобільного додатка залежить від специфіки теми, складності функціоналу, особливостей дизайну. Ми створюємо проекти на платформах, з якими потрібно враховувати нюанси окремого проекту. Чим детальніше сформульовано ТЗ, тим точніше команда назве ціну.
Тривалість залежить від складності технічної частини, особливостей призначеного для користувача інтерфейсу, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму зворотнього зв'язку.
Після завершення створення ПЗ настає момент істини — публікація в магазині. Публікація залежить від особливостей модерації на платформах. Play Market перевіряє продукти швидше, ніж App Store. В середньому, модерація триває від декількох днів до декількох тижнів. При цьому, програма буде вже опублікована.
Це залежить від бізнес-плану мобільного додатка. Розробка нативного ПЗ підійде бізнесу, якщо точно знаєте свою цільову аудиторію. Якщо терміни підтискають, то кросплатформні проекти швидше.
Наша команда завжди на зв'язку, а клієнт має доступ до клікабельних прототипів. Після кожного етапу прототипи узгоджуються з клієнтом.
Ми чекаємо на ваш проект