Розробка мобільних додатків

Бізнесу необхідно адаптуватися до реалій ринку. Розробка мобільного додатку для бізнесу — не розкіш, а додатковий канал комунікації, просування, продажу. Створимо надійний код, крутий інтерфейс, гарний дизайн — завоюємо ринок з вашим продуктом. Ми віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання. 

Для якого бізнесу ми створюємо ПЗ під ключ?

Мобільний додаток робить ваш бізнес гнучким, приносить дохід, покращує репутацію бренду. Програма може стати напрямом бізнесу або ідеєю стартапу. Розробка програмного забезпечення для смартфонів підходить для:

 • eCommerce;
 • сфери послуг;
 • фінансових компаній;
 • сфери B2B;
 • онлайн-ЗМІ;
 • виробничих компаній.

Розважальні програми на кшталт сервісу для знайомств можуть стати бізнесом.

Етапи розробки мобільного додатку

Розробка проекту — процес складний і комплексний. Є шість основних етапів, які відповідають за реалізацію вашої ідеї.

Аналіз ринку та створення концепції

На ринку вже немає сфери без конкуренції. Своє завдання бачимо в тому, щоб зробити mobile app кращим. Наша команда повністю занурюється в проект, вивчає нішу, визначає конкурентів, аналізує їх діяльність. Вивчення цільової аудиторії впливає на концепт ПО. Після наскрізної аналітики, разом з клієнтом прописуємо тз на розробку мобільного додатку. Тільки після узгодження плану, наша команда приступає до роботи.

Проектування

Створення ПЗ для смартфонів починається з проектування. На основі аналізу цільової аудиторії, фахівець прописує аватари користувача, типову поведінку, сюжети. Це один з найважливіших етапів, оскільки на ньому визначається призначений для користувача функціонал. Результатом виступає перший макет майбутньої програми.

Дизайн 

Розробка інтерфейсу мобільного додатка — зона відповідальності UI фахівців. Хороший дизайн інтерфейсу користувача полегшує контакт з програмою. На цьому етапі прописуються всі елементи інтерфейсу. Меню, клікабельні кнопки, іконки, анімація малюються в єдиній стилістиці. Дизайнер створює унікальний стиль вашого продукту.

Технічна частина

Після створення красивого дизайну та зручного інтерфейсу, до роботи приступають фахівці. У нас використовуються тільки ефективні сервіси розробки мобільних додатків, мови, інструменти:

 1. Для пристроїв на Android підходить розробка мобільних додатків на java, kotlin.
 2. Для пристроїв на iOS використовуються мови програмування Objective-C і Swift.
 3. Для кросплатформенних програм наші розробники застосовують мову Dart з використанням SDK Flutter — універсальне рішення для швидкого запуску проекту.
 4. Мова Python, платформа Node js і фреймворк Symfony, написаний на PHP — зона відповідальності бекенд ( "закулісся" програми).

На цьому етапі опрацьовується також фронтенд — клієнтська частина смарт-програми.

Публікація в магазинах додатків

Після завершення технічної частини ми приступаємо до тестування. Тільки переконавшись, що програма працює правильно, швидко, зручно, ми готуємося до публікації додатка.

Маркетинг і підтримка

Не кинемо — завжди допоможемо. Розробка мобільного додатку — проект, який запускає життя вашого продукту. Ми розуміємо, що це тільки початок, тому пропонуємо просування продукту ефективними інструментами маркетингу.

З нами клієнти отримують більше

Публікація

Опублікуємо ПЗ в магазині з нашого аккаунта або дамо практичні поради, як зробити публікацію з аккаунта клієнта.

Аудиторія

Охопить 85% українців — користувачів смарт-пристроїв. Зі смартфона більш 70% власників здійснюють покупку протягом 1 години.

Підтримка

Якщо клієнту знадобиться вдосконалити програму, наша команда надасть підтримку, оновлення, просування.

Підвищення продажів

Приємний інтерфейс, продуманий функціонал, зручність юзабіліті робить покупку більш ймовірною. Як мінімум 53% користувачів щомісяця купують зі смартфона.

Оптимізація бізнес-процесів

Якщо клієнт замовляє інтеграцію з 1с, йому не доводиться окремо оформляти замовлення з панелі адміністратора, покупці чекають менше, підвищується рівень довіри. До того ж, з інтеграцією 1с звітність та інша документація автоматизується.

Монетизація

Ваш проект може приносити дохід. Запропонуйте додатковий функціонал, додайте можливість оплати або зробіть доступ до продукту платним.

Розробка мобільних додатків

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ
Пару століть тому люди бажали тільки більше золота. Згодом ця істерія переросла у золоту лихоманку. Сьогодні без жодних перебільшень світ поглинений мобільними технологіями, і це можна вважати лихоманкою нашого часу! Якщо у бізнесу відсутня технологія для смартфонів, то він втрачає аудиторію, ні більше, ні менше. І навіть зараз ви читаєте цей текст із мобільного, чи не так? Гортайте далі, буде цікаво.
Якому бізнесу потрібен додаток?

Зменшення розміру мобільних пристроїв стало метою номер один для компаній у всьому світі. Більше ніхто не купує габаритних девайсів, адже хочеться, щоб усе містилося в кишені. Повертаючись до питання, якому бізнесу необхідний додаток, можна впевнено відповісти: “Усім, хто бачить своє майбутнє у новій епосі!”. У світі, де Ілон Маск збирається на Марс, а нейроінтелект — лише питання часу, створення додатка для бізнесу є необхідним кроком, а не забаганкою. Замовляйте розробку вже зараз, якщо ви:

 
МАРКЕТПЛЕЙС БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ
МРІЄТЕ ПРО ПОСТУПОВЕ РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ
ТОРГУЄТЕ З БІЗНЕСОМ АБО КЛІЄНТАМИ
ЗАЙМАЄТЕСЯ СЕРТИФІКАЦІЄЮ ПОСЛУГ
ПРОДАЄТЕ СЕРВІС
НАВЧАЄТЕ ОНЛАЙН
БУДУЙТЕ ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ
Кейси
Відгуки
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
Олександр Баденко

Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.

5
5 з 5 - "Приємно було бачити залученість фахівців в наш проєкт."
  Подивитись відео
CEO AGROPORTEX.BIO
Дмитро Титаренко

Проаналізувавши агроринок я з'ясував, що основною проблемою агровиробників є збут. Ось так і з'явилась ідея для стратапу, Uber для орг продукції - Agroportex. Спільними зусиллями з командою Brander ми розробили готовий продукт в якому враховані всі нюанси і у якого немає аналогів.

5
5 з 5 - "Повністю довірилися, про що жодного разу не пошкодували."
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
class
В чому полягають переваги додатка?
Регулярний приріст мобільних користувачів 1 / 4

Останні кілька років наші клієнти регулярно повідомляють про стрибки зростання прибутку з мобільної платформи в тому чи іншому сегменті за звітний період. Ми завжди намагаємося доносити актуальну інформацію до своїх замовників, тому і вам кажемо, що мобільний додаток дозволяє налагодити комунікацію з великою кількістю потенційних покупців.

Додаток — найкращий вибір для смартфона та планшета 2 / 4

Наша головна мета при створенні сайту або програми полягає в тому, щоб підштовхнути клієнта до здійснення покупки. Цікава статистика: 57% покупців відмовляються розглядати товари на сайтах, які не адаптовані під мобільні девайси. Однак із завданням адаптації найкраще справляються саме додатки.

Канал зв'язку з клієнтом 3 / 4

Якщо ви продаєте, то повинні розуміти, що покупці завжди мають запитання, побажання і навіть скарги. Для того, щоб вони доносили це все до вас, має бути передбачений окремий канал зв'язку. Якщо інтегрувати в мобільний додаток форму для зворотного зв'язку та простенький месенджер, то ми вирішимо завдання, і дамо клієнту можливість відчути свою важливість.

Станьте аналітиком 4 / 4

Далеко не всі бізнесмени хочуть стежити за ключовими цифрами свого бізнесу. Ми закликаємо вас бути кращими за своїх лінивих конкурентів і тримати всі операції під контролем. Завдяки інструментам, які можна додати до програми, ви будете знати все про конверсії, продажі, нових відвідувачів і час їх активності. Це дозволить вам не тільки заощадити на додатковому персоналі, а й прокачати власні навички менеджера.

magic-ball
Яку платформу краще вибрати?
iOS

Платформу від корпорації Apple вибирають насамперед багаті користувачі. Дослідження показують, що вони не терплять товари низької якості та бажають відразу отримати максимум від продукту, за який платять. Не варто сподіватися, що вони заплющать очі на баги у додатку. Вони помітять недоліки та обов'язково розкажуть своїм друзям. Краще не допускати промахів, але, на щастя, ми знаємо, як їх уникнути.

Android

Найпоширеніша платформа у світі — 2,5 мільярда активних користувачів. Тільки вдумайтесь у цю цифру! Така платформа підійде тим, хто масштабує свій бізнес і шукає вихід на азійські ринки.

Кросплатформа

Іноді клієнт хоче отримати результат якнайшвидше, і при цьому не платити за дві програми. У такому випадку на допомогу приходить кросплатформне рішення, яке дозволяє створити програму на основі єдиної бази коду. Обслуговувати такі програми дещо простіше, але від програміста потрібні подвійні зусилля.

money

Ціна питання

Звичайно, не можна оголошувати кінцеву вартість, не вивчивши попередньо продукт. Тому подивімося на все з іншого боку. Ми готові пояснити пункти, що впливають на формування прайсу, і ви зможете визначитися, чи варто воно того. Отже, на кінцеву ціну впливають наступні моменти:

 • Обсяги робіт, кількість сторінок у додатку, елементи керування й типи підтримуваних пристроїв
 • Кількість фахівців, які займатимуться кейсом
 • Для кого створюється додаток, чи є нюанси
 • Наскільки складним буде дизайн
 • У якій кількості будуть присутні графічні елементи
 • Як швидко треба вийти на окупність
 • Наскільки сильним буде навантаження на сервіс.
Deal
Технології
iOS
SWIFT SWIFT OBJECTIVE-C OBJECTIVE-C
Android
KOTLIN KOTLIN DART DART JAVA JAVA FLUTTER FLUTTER
Backend
PYTHON PYTHON NODE.JS NODE.JS SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4
Як ми розробляємо програми?
Знайомимось із бізнесом
Запити у всіх різні. Попри те, що програми робляться приблизно за одним принципом, не варто упускати деталі. Саме деталі відіграють вирішальну роль. Завдяки їм люди будуть купувати вашу програму і радити іншим у соціальних мережах.
Покажемо свій погляд на речі через ТЗ
У технічному завданні буде розписано всі ключові пункти нашої співпраці. Ви дізнаєтесь ціну та особливості роботи, а також кількість годин та фахівців, яких потрібно буде залучити.
Дизайнер розробить інтерфейс і покаже вам
Ви зрозумієте, як користувач взаємодіятиме з вашим додатком. На даному етапі бажано вносити косметичні правки, тому що надалі це буде складніше.
Програміст оживить додаток
Наш веб-ремісник уважно вивчить технічне завдання, потім подивиться на роботу дизайнера і змусить її ожити. Це тонка процедура, яка потребує старанності, терпіння та чималого таланту. Ми намагаємося не відривати нашого гуру, доки він не скаже, що все готове.
Тестування
Важливо отримати зелене світло від усіх команд фахівців, залучених до проекту. Коли вони підтвердять, що все працює без помилок, можна буде показати програму клієнту. Якщо від замовника ми теж почуємо заповітне слово "OK", то почнемо завантажувати програму в інтернет-магазини.
Чому потрібно довірити додаток нам?
Ми вже зробили ДУЖЕ багато додатків
З повним списком ви можете ознайомитися на нашому сайті та на власні очі переконатися, що ми не даремно хвалимося.
Ми підтримуємо програми після релізу
Можемо перерахувати більше сотні агентств, де клієнтам відмовляють у підтримці, але ми не такі. Співробітники Brander зацікавлені в розкручуванні вашого продукту, тому що від цього залежить наша репутація.
Робочий процес завжди простий і зрозумілий
Не буде ніяких хитромудрих термінів у технічному завданні, заплутування клієнта заради накрутки бюджету та іншої непрофесійної нісенітниці. Ви з самого початку знатимете, скільки часу знадобиться на розробку програми та скільки потрібно буде за це платити.
Беремо всі складнощі на себе
Якщо замовник працює з нами, йому не доведеться доводити технічній підтримці App Store, що його додаток не порушує чиюсь інтелектуальну власність. Подібні суперечки ми беремо на себе. Навіщо напружувати клієнта, якщо ми маємо для цього компетентних людей та необхідні ресурси.
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Якщо ваша аудиторія повністю складається з мобільних користувачів, можна. Але не забувайте і про сайт, адже необхідно постійно розширювати публіку на всіх фронтах.
Доведено, що показник спонтанних покупок серед мобільних користувачів є значно вищим. Якщо ви плануєте створити інтернет-магазин, то передбачаємо, що найбільше продажів буде саме серед користувачів смартфонів та планшетів.
Раніше ми вже говорили про те, що не вдасться визначити якість програми, не знаючи факторів, якими її оцінюють. У технічному завданні вам докладно пояснять, чому ціна буде саме такою. Після цього залишиться лише звернутися до нашого менеджера та розпочати спільну роботу.
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (136 голосів)