Розробка мобільних додатків

Бізнесу необхідно адаптуватися до реалій ринку. Розробка мобільного додатку для бізнесу — не розкіш, а додатковий канал комунікації, просування, продажу. Створимо надійний код, крутий інтерфейс, гарний дизайн — завоюємо ринок з вашим продуктом. Ми віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання. 

Розробка мобільних додатків та інтеграція з 1с підприємство

Мобільні пристрої захоплюють ринок, а кожен четвертий користувач проводить сім годин зі смартфоном в руках. Розробка мобільного додатку оновлює ваш бізнес, робить його більш гнучким. Інтеграція 1с підприємство оптимізує і автоматизує бізнес-процеси. Ми віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.
 

Розробка мобільних додатків під iOs і android

Хочете, щоб ваш продукт став ближче до клієнта? Розробка мобільних додатків для iOs та android скоротить відстань між вами та аудиторією. Кросплатформений додаток — можливість швидко, бюджетно та ефективно охопити потенційних клієнтів.
 

Розробка мобільних додатків під iOs

Смарт-пристрої захопили ринок, а кожен четвертий користувач проводить в смартфоні понад 7 годин щодня. Розробка мобільного додатку під iOs — крок до подолання дистанції між вашим продуктом і клієнтом. Наша команда повністю занурюється в кожен проект і доводить до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Розробка мобільних додатків на android

Хочете, щоб клієнт завжди пам'ятав про ваш бізнес? Розробка мобільних додатків під android скоротить дистанцію між вами та вашою аудиторією. Ми вивчимо вашу модель бізнесу, потенційних користувачів, запропонуємо приємний, зрозумілий, зручний дизайн. Напишемо надійний код, здійснимо за вас інтеграції та виведемо продукт на ринок. Віримо в кожен проект і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Для якого бізнесу ми створюємо ПЗ під ключ?

Мобільний додаток робить ваш бізнес гнучким, приносить дохід, покращує репутацію бренду. Програма може стати напрямом бізнесу або ідеєю стартапу. Розробка програмного забезпечення для смартфонів підходить для:

eCommerce;
сфери послуг;
фінансових компаній;
сфери B2B;
онлайн-ЗМІ;
виробничих компаній.

Етапи розробки мобільного застосування

Аналіз ринку та створення концепції
1/6
На ринку вже немає сфери без конкуренції. Своє завдання бачимо в тому, щоб зробити mobile app кращим. Наша команда повністю занурюється в проект, вивчає нішу, визначає конкурентів, аналізує їх діяльність. Вивчення цільової аудиторії впливає на концепт ПО. Після наскрізної аналітики, разом з клієнтом прописуємо тз на розробку мобільного додатку. Тільки після узгодження плану, наша команда приступає до роботи.
Проектування
2/6
Створення ПЗ для смартфонів починається з проектування. На основі аналізу цільової аудиторії, фахівець прописує аватари користувача, типову поведінку, сюжети. Це один з найважливіших етапів, оскільки на ньому визначається призначений для користувача функціонал. Результатом виступає перший макет майбутньої програми.
Дизайн
3/6
Розробка інтерфейсу мобільного додатка — зона відповідальності UI фахівців. Хороший дизайн інтерфейсу користувача полегшує контакт з програмою. На цьому етапі прописуються всі елементи інтерфейсу. Меню, клікабельні кнопки, іконки, анімація малюються в єдиній стилістиці. Дизайнер створює унікальний стиль вашого продукту.
Технічна частина
4/6
Після створення красивого дизайну та зручного інтерфейсу, до роботи приступають фахівці. У нас використовуються тільки ефективні сервіси розробки мобільних додатків, мови, інструменти:
• Для пристроїв на Android підходить розробка мобільних додатків на java, kotlin.
• Для пристроїв на iOS використовуються мови програмування Objective-C і Swift.
• Для кросплатформенних програм наші розробники застосовують мову Dart з використанням SDK Flutter — універсальне рішення для швидкого запуску проекту.
• Мова Python, платформа Node js і фреймворк Symfony, написаний на PHP — зона відповідальності бекенд ( "закулісся" програми).
На цьому етапі опрацьовується також фронтенд — клієнтська частина смарт-програми.
Публікація в магазинах додатків
5/6
Після завершення технічної частини ми приступаємо до тестування. Тільки переконавшись, що програма працює правильно, швидко, зручно, ми готуємося до публікації додатка.
Маркетинг і підтримка
6/6
Не кинемо — завжди допоможемо. Розробка мобільного додатку — проект, який запускає життя вашого продукту. Ми розуміємо, що це тільки початок, тому пропонуємо просування продукту ефективними інструментами маркетингу.

З нами клієнти отримують більше

Публікація
Опублікуємо ПЗ в магазині з нашого аккаунта або дамо практичні поради, як зробити публікацію з аккаунта клієнта.
Аудиторія
Охопить 85% українців — користувачів смарт-пристроїв. Зі смартфона більш 70% власників здійснюють покупку протягом 1 години.
Підтримка
Якщо клієнту знадобиться вдосконалити програму, наша команда надасть підтримку, оновлення, просування.
Підвищення продажів
Приємний інтерфейс, продуманий функціонал, зручність юзабіліті робить покупку більш ймовірною. Як мінімум 53% користувачів щомісяця купують зі смартфона.
Оптимізація бізнес-процесів
Якщо клієнт замовляє інтеграцію з 1с, йому не доводиться окремо оформляти замовлення з панелі адміністратора, покупці чекають менше, підвищується рівень довіри. До того ж, з інтеграцією 1с звітність та інша документація автоматизується.
Монетизація
Ваш проект може приносити дохід. Запропонуйте додатковий функціонал, додайте можливість оплати або зробіть доступ до продукту платним.

Технології

iOS native

Swift Objective C

Android native

Java Kotlin Dart C++

Cross-platform development

Flutter

BACKEND

SYMFONY NODE.JS PYTHON
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ
Відгуки
CEO AGROPORTEX.BIO
ДМИТРО ТИТАРЕНКО
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
ОЛЕКСАНДР БАДЕНКО
Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.

Кейси

Найчастіші питання

 
Вартість розробки мобільного додатка залежить від специфіки теми, складності функціоналу, особливостей дизайну. Ми створюємо проекти на платформах, з якими потрібно враховувати нюанси окремого проекту. Чим детальніше сформульовано ТЗ, тим точніше команда назве ціну.
Тривалість залежить від складності технічної частини, особливостей призначеного для користувача інтерфейсу, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму зворотнього зв'язку.
Після завершення створення ПЗ настає момент істини — публікація в магазині. Публікація залежить від особливостей модерації на платформах. Play Market перевіряє продукти швидше, ніж App Store. В середньому, модерація триває від декількох днів до декількох тижнів. При цьому, програма буде вже опублікована.
Це залежить від бізнес-плану мобільного додатка. Розробка нативного ПЗ підійде бізнесу, якщо точно знаєте свою цільову аудиторію. Якщо терміни підтискають, то кросплатформні проекти швидше.
Наша команда завжди на зв'язку, а клієнт має доступ до клікабельних прототипів. Після кожного етапу прототипи узгоджуються з клієнтом.
Ми чекаємо на ваш проект