Мобільні додатки

Нативні та кросплатформенні додатки, якими захоплюються клієнти та користувачі. Мобільна розробка для будь-яких потреб: електронна комерція, сервісні та B2B додатки, успішні стартапи. Вивчимо вашу нішу, поведінку користувачів та спроектуємо зручний UX. Напишемо надійний код, зробимо інтеграції та допоможемо вивести продукт на ринок. Наші додатки створені для того, аби досягати цілей бізнесу.

Сервіси
Продукти, що спрощують життя. Наприклад, інформаційні додатки, месенджери та соцмережі, сервіси доставки, внутрішні додатки для великих компаній і навіть розумний будинок. І це лиш невелика частинка нашої експертизи. Кожен проект для нас — повноцінний продукт, з яким проходимо шлях від аналізу до виходу на ринок.
Fintech
Особливі вимоги ставляться до фінансових додатків. Користувачі прагнуть мати підвищену безпеку та простоту. Ми проектуємо інтерфейс, скорочуючи шлях користувача до мети. Інтегруємо різноманітні банківські системи та платіжні сервіси. Забезпечуємо безпеку платежів та персональних даних користувачів.
Для eCommerce
Завжди поруч та вчасно: замовити піцу на ходу, купити жадані туфельки чи планшет. З додатком покупки стають простішими та швидшими, а бізнес має змогу будувати персоналізований маркетинг та воронку продажів. Аналіз поведінки клієнтів допомагає команді дизайну проектувати інтерфейс, що спонукає до покупок, а інструменти маркетинга — тримати покупців у теплі.
B2B додатки
Особливі інструменти потрібні для роботи з корпоративними клієнтами. Ми допомагаємо бізнесу оптимізувати такі процеси. Аналізуємо мету та задачі проекту, трансформуємо вашу бізнес-логіку у мобільні додатки.
Кросплатформенні додатки
Створюємо кросплатформенні додатки на Flutter. Це універсальне рішення для відносно швидкого старту одразу на двох платформах. Кросплатформенні додатки зручні для запуску стартапів, а також коли додаток компактний за функціональністю, а нативність - не обов’язкова умова.

Технології

iOS native

Swift Objective C

Android native

Java Kotlin Dart C++

Cross-platform development

Flutter

BACKEND

SYMFONY NODE.JS PYTHON
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ
Відгуки
CEO AGROPORTEX.BIO
ДМИТРО ТИТАРЕНКО
  Подивитись відео
CEO TOPLYVO.UA
ОЛЕКСАНДР БАДЕНКО
Ми створили мобільний додаток, який змінить ринок палива.
Пряма знижка на паливо, електронні талони. Більше 300 000 завантажень, 4 мережі партнерських АЗС та більше 100 000 кубометрів палива щоденно заправляють у баки наші користувачі. Завдяки зусиллям та експертності команди Brander, ми зробили ідею бізнесом і продовжуємо розширювати можливості нашого продукту разом.

Кейси

Поширені питання

Залежить від бажаного функціоналу. Одразу сказати не можна, адже без деталізації оцінка буде вкрай неточною. Опишіть вимоги до додатка і весь функціонал, який вам потрібен. Якщо маєте хороше ТЗ - це скоротить час на оцінку.
Залежить від цілей додатку. Кросплатформенний актуальний для перевірки гіпотез, для додатків з простим функціоналом, невеликих стартапів з невисоким бюджетом. Тобто, при виборі потрібно в будь-якому випадку відштовхуватися від функціоналу і завдань додатку. І лише після ретельного аналізу можна видати оптимальне рішення.
Аналізуємо і опрацьовуємо бізнес-модель проекту, його потреби. Проводимо бенчмаркінг і аналіз конкурентів. Доопрацьовуємо концепцію. Визначаємо ролі користувачів, функціонал для кожної ролі. Результати зводимо в документі, званому “беклог”. Після цього UX-фахівець створює інтерактивні прототипи. Ми приводимо у відповідність візуальну частину і функціонал з беклога. На цьому етапі інтерфейс виглядає схематично. Це шлях, яким користувач “ходитиме” по додатку. Далі - UI. Дизайнимо приємний інтерфейс і унікальний корпоративний стиль для вашого проекту. Створюємо анімації, інфографіку, іконки і логотип. Коли макети дизайну створені, починаємо розробку. Після тестування розміщуємо на Google Play і AppStore.
Залежить від швидкості перевірки на боці Google і Apple. Через це термін “плаває” від декількох днів до тижнів.
500 гр яблук нарізати кубиками або дольками. Збити чотири яйця із цукром та щіпкою солі, аж поки не буде світлої густої маси. Сюди просіюємо борошно, ніжно перемішуємо лопаткою. Форму для шарлотки вистилаємо пергаментом або змащуємо вершковим маслом. Легенько посипаємо борошном. Якщо яблучка порізані кубиками, можна одрау змішати їх із тістом і викласти все у форму. Якщо ж дольками — виливаємо у форму половину тіста, викладаємо половину дольок. Потім виливаємо решту тіста і знову викладаємо на нім яблука. Випікаємо 25-30 хвилин при 180 градусах.
Ми чекаємо на ваш проект