Розробка мобільних додатків

Бізнесу необхідно адаптуватися до реалій ринку. Розробка мобільного додатку для бізнесу — не розкіш, а додатковий канал комунікації, просування, продажу. Створимо надійний код, крутий інтерфейс, гарний дизайн — завоюємо ринок із вашим продуктом. Ми віримо в кожен проєкт і доводимо до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Для якого бізнесу ми створюємо ПЗ під ключ?

Мобільний додаток робить ваш бізнес гнучким, приносить дохід, покращує репутацію бренду. Програма може стати напрямом бізнесу або ідеєю стартапу. Розробка програмного забезпечення для смартфонів підходить для:

 • eCommerce;
 • сфери послуг;
 • фінансових компаній;
 • сфери B2B;
 • онлайн-ЗМІ;
 • виробничих компаній.

Розважальні програми на кшталт сервісу для знайомств можуть стати бізнесом.

Етапи та процес розробки мобільного застосунку

Розробка проєкту — процес складний і комплексний. Є шість основних етапів, які відповідають за реалізацію вашої ідеї.

Аналіз ринку та створення концепції

На ринку вже немає сфери без конкуренції. Своє завдання бачимо в тому, щоб зробити mobile app кращим. Наша команда повністю занурюється в проєкт, вивчає нішу, визначає конкурентів, аналізує їх діяльність. Вивчення цільової аудиторії впливає на концепт ПО. Після наскрізної аналітики, разом із клієнтом прописуємо тз на розробку мобільного додатку. Тільки після погодження плану, наша команда починає роботу.

Підготовка технічного завдання

Успішний застосунок на замовлення неможливо уявити без чіткої технічної документації. Щоб усі ваші побажання і вимоги були реалізовані, бізнес-аналітик збирає всі дані воєдино. Ми обговорюємо з командою і вами найкращий спосіб реалізувати бажане й готуємо технічне завдання. У розробці мобільних застосунків технічне завдання — дороговказ для всіх учасників процесу. Він допомагає розробити застосунок точно, швидко й ефективно.

Проєктування

Створення ПЗ для смартфонів починається з проєктування. На основі аналізу цільової аудиторії, фахівець прописує аватари користувача, типову поведінку, сюжети. Це один із найважливіших етапів, оскільки на ньому визначається призначений для користувача функціонал. Результатом є перший макет майбутньої програми.

Дизайн

Розробка інтерфейсу мобільного додатка — зона відповідальності UI фахівців. Хороший дизайн інтерфейсу користувача полегшує контакт із програмою. На цьому етапі прописуються всі елементи інтерфейсу. Меню, клікабельні кнопки, іконки, анімація малюються в єдиній стилістиці. Дизайнер створює унікальний стиль вашого продукту.

Технічна частина

Після створення красивого дизайну та зручного інтерфейсу, до роботи приступають фахівці. У нас використовуються тільки ефективні сервіси розробки мобільних додатків, мови, інструменти:

 1. Для пристроїв на Android підходить розробка мобільних додатків на java, kotlin.
 2. Для пристроїв на iOS використовуються мови програмування Objective-C і Swift.
 3. Для кросплатформенних програм наші розробники застосовують мову Dart з використанням SDK Flutter — універсальне рішення для швидкого запуску проєкту.
 4. Мова Python, платформа Node js і фреймворк Symfony, написаний на PHP — зона відповідальності бекенд («закулісся» програми).

На цьому етапі опрацьовується також фронтенд — клієнтська частина смартпрограми.

Тестування мобільного застосунку

Багато замовників недооцінюють важливість тестування мобільного застосунку. Але саме цей етап допомагає переконатися у функціональності, безпеці, якості продукту перед його випуском на ринок. Наші тестувальники проведуть функціональне тестування, перевірять на сумісність, оцінять продуктивність і безпеку, протестують мережеву взаємодію та інші аспекти роботи мобільного застосунку. Виявлені баги будуть виправлені, а вразливості усунені. Тільки після того, як ми будемо впевнені в якості продукту, його можна буде публікувати.

Публікація в магазинах додатків

Тепер коли ми точно знаємо, що все працює як годинник, можна публікувати застосунок. Ми можемо опублікувати ПО з нашого акаунту або надати рекомендації для публікації з вашого.

Маркетинг і підтримка

Не кинемо — завжди допоможемо. Розробка мобільного додатку — проєкт, який запускає життя вашого продукту. Ми розуміємо, що це тільки початок, тому пропонуємо просування продукту ефективними інструментами маркетингу.

З нами клієнти отримують більше

Публікація

Опублікуємо ПЗ у магазині з нашого акаунта або дамо практичні поради, як зробити публікацію з акаунта клієнта.

Аудиторія

Охопить 85 % українців — користувачів смартпристроїв. Зі смартфона понад 70 % власників здійснюють покупку упродовж 1 години.

Підтримка

Якщо клієнту знадобиться вдосконалити програму, наша команда надасть підтримку, оновлення, просування.

Підвищення продажів

Приємний інтерфейс, продуманий функціонал, зручність юзабіліті робить покупку більш ймовірною. Як мінімум 53 % користувачів щомісяця купують зі смартфона.

Оптимізація бізнес-процесів

Якщо клієнт замовляє інтеграцію з 1с, йому не доводиться окремо оформляти замовлення з панелі адміністратора, покупці чекають менше, підвищується рівень довіри. До того ж, з інтеграцією 1с звітність та інша документація автоматизується.

Монетизація

Ваш проєкт може приносити дохід. Запропонуйте додатковий функціонал, додайте можливість оплати або зробіть доступ до продукту платним.

Замовити розробку мобільного застосунку

В основі успішної розробки мобільного застосунку лежить ідея. Але реалізувати її повинна експертна команда розробників, інакше ідея може не просто прогоріти, а й надихнути ваших конкурентів. А вони вже звернуться до експертів і отримають якісний продукт. Щоб не втратити можливість реалізувати свою ідею, запустити свій бізнес, отримати своїх клієнтів, ви можете замовити мобільний застосунок у Brander.

Скільки коштує розробка мобільного застосунку?

Вартість розробки мобільного застосунку варіюється залежно від безлічі факторів. Це буде нативний або гібридний додаток на замовлення? На якій платформі буде програма? Наскільки складним буде функціонал мобільного застосунку, який ви хочете замовити? Наскільки унікальним буде дизайн і багато інших моментів.

Прорахувати вартість розробки мобільного застосунку можна тільки після обговорення бажаного функціоналу, тому дамо тільки приблизні ціни. Базовий продукт із простим функціоналом і дизайном обійдеться від 20 до 30 тис. доларів США.

Якщо плануєте замовити мобільний застосунок середньої складності, який міститиме більше функцій, цікаві, але не складні, візуальні елементи, фірмовий стиль, то вартість буде вищою. Зазвичай такі проєкти оцінюються в діапазоні від 50 000 до 70 000 доларів США.

Комплексні та складні проєкти з опрацьованою логікою, насиченим функціоналом і цікавим дизайном будуть і коштувати відповідно. Тут уже все залежить від складності проєкту. Що складніший функціонал, архітектура й дизайн, то вищою буде вартість. У середньому, ціна на розробку мобільного застосунку такого рівня від 100 тис. доларів США.

Терміни розробки мобільного застосунку

Розробка застосунків, як і її терміни, залежать від низки факторів. Ключовий серед них — складність функціонала, бо цей компонент продукту рідко можна скоротити або змінити в процесі. Простий мобільний застосунок на замовлення наша команда може розробити за 2–4 місяці, а ось продукт із середнім рівнем складності вже займе від 4 до 8 місяців роботи.

Комплексні корпоративні застосунки, супераппи, ПЗ із широким функціоналом та інші продукти зі складною логікою — уже завдання із зірочкою. У середньому їхня розробка займе від 6 місяців до 1 року. Вищий рівень складності — продукти з машинним навчанням, доповненою або віртуальною реальністю — займе в розробників до двох років продуктивної роботи. Це усереднені терміни, тому якщо хочете дізнатися, скільки займе розробка застосунку для вашого бізнесу, залиште менеджеру заявку, і він зробить індивідуальний розрахунок вартості та термінів.

Часті питання

Скільки коштує розробка мобільного додатка?

Вартість розробки мобільного додатка залежить від специфіки теми, складності функціонала, особливостей дизайну. Ми створюємо проєкти на платформах, з якими потрібно враховувати нюанси окремого проєкту. Чим детальніше сформульовано ТЗ, тим точніше команда назве ціну.

Як довго триває розробка мобільного додатка?

Тривалість залежить від складності технічної частини, особливостей призначеного для користувача інтерфейсу, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму зворотнього зв’язку.

Як довго публікується додаток?

Після завершення створення ПЗ настає момент істини — публікація в магазині. Публікація залежить від особливостей модерації на платформах. Play Market перевіряє продукти швидше, ніж App Store. У середньому, модерація триває від декількох днів до декількох тижнів. При цьому, програма буде вже опублікована.

Що краще: нативний або кросплатформений додаток?

Це залежить від бізнес-плану мобільного додатка. Розробка нативного ПЗ підійде бізнесу, якщо точно знаєте свою цільову аудиторію. Якщо терміни підтискають, то кросплатформні проєкти швидше.

Чи можу я стежити за процесом?

Наша команда завжди на зв’язку, а клієнт має доступ до клікабельних прототипів. Після кожного етапу прототипи погоджуються з клієнтом.

Розробка мобільних додатків

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ
Пару століть тому люди бажали тільки більше золота. Згодом ця істерія переросла у золоту лихоманку. Сьогодні без жодних перебільшень світ поглинений мобільними технологіями, і це можна вважати лихоманкою нашого часу! Якщо у бізнесу відсутня технологія для смартфонів, то він втрачає аудиторію, ні більше, ні менше. І навіть зараз ви читаєте цей текст із мобільного, чи не так? Гортайте далі, буде цікаво.

Послуги мобільної розробки

Якому бізнесу потрібен додаток?

Зменшення розміру мобільних пристроїв стало метою номер один для компаній у всьому світі. Більше ніхто не купує габаритних девайсів, адже хочеться, щоб усе містилося в кишені. Повертаючись до питання, якому бізнесу необхідний додаток, можна впевнено відповісти: “Усім, хто бачить своє майбутнє у новій епосі!”. У світі, де Ілон Маск збирається на Марс, а нейроінтелект — лише питання часу, створення додатка для бізнесу є необхідним кроком, а не забаганкою. Замовляйте розробку вже зараз, якщо ви:

 
МАРКЕТПЛЕЙС БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ
МРІЄТЕ ПРО ПОСТУПОВЕ РОЗШИРЕННЯ БІЗНЕСУ
ТОРГУЄТЕ З БІЗНЕСОМ АБО КЛІЄНТАМИ
ЗАЙМАЄТЕСЯ СЕРТИФІКАЦІЄЮ ПОСЛУГ
ПРОДАЄТЕ СЕРВІС
НАВЧАЄТЕ ОНЛАЙН
БУДУЙТЕ ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ
Кейси
Відгуки
  Подивитись відео
CEO HT.KZ
Максим Банін

Ми мережа турагентств HT.KZ. У ніші вже 14 років. 

Є компанією-лідером з продажу туристичного продукту в Казахстані. 

Завдяки Brander - ми отримали не лише новий додаток, а ще й досвід, нове бачення та нові цілі.

5
5 з 5 - "Якби ми це робили своїми силами, я не знаю - чи було б це так добре."
class
В чому полягають переваги додатка?
Регулярний приріст мобільних користувачів 1 / 4

Останні кілька років наші клієнти регулярно повідомляють про стрибки зростання прибутку з мобільної платформи в тому чи іншому сегменті за звітний період. Ми завжди намагаємося доносити актуальну інформацію до своїх замовників, тому і вам кажемо, що мобільний додаток дозволяє налагодити комунікацію з великою кількістю потенційних покупців.

Додаток — найкращий вибір для смартфона та планшета 2 / 4

Наша головна мета при створенні сайту або програми полягає в тому, щоб підштовхнути клієнта до здійснення покупки. Цікава статистика: 57% покупців відмовляються розглядати товари на сайтах, які не адаптовані під мобільні девайси. Однак із завданням адаптації найкраще справляються саме додатки.

Канал зв'язку з клієнтом 3 / 4

Якщо ви продаєте, то повинні розуміти, що покупці завжди мають запитання, побажання і навіть скарги. Для того, щоб вони доносили це все до вас, має бути передбачений окремий канал зв'язку. Якщо інтегрувати в мобільний додаток форму для зворотного зв'язку та простенький месенджер, то ми вирішимо завдання, і дамо клієнту можливість відчути свою важливість.

Станьте аналітиком 4 / 4

Далеко не всі бізнесмени хочуть стежити за ключовими цифрами свого бізнесу. Ми закликаємо вас бути кращими за своїх лінивих конкурентів і тримати всі операції під контролем. Завдяки інструментам, які можна додати до програми, ви будете знати все про конверсії, продажі, нових відвідувачів і час їх активності. Це дозволить вам не тільки заощадити на додатковому персоналі, а й прокачати власні навички менеджера.

magic-ball
Яку платформу краще вибрати?
iOS

Платформу від корпорації Apple вибирають насамперед багаті користувачі. Дослідження показують, що вони не терплять товари низької якості та бажають відразу отримати максимум від продукту, за який платять. Не варто сподіватися, що вони заплющать очі на баги у додатку. Вони помітять недоліки та обов'язково розкажуть своїм друзям. Краще не допускати промахів, але, на щастя, ми знаємо, як їх уникнути.

Android

Найпоширеніша платформа у світі — 2,5 мільярда активних користувачів. Тільки вдумайтесь у цю цифру! Така платформа підійде тим, хто масштабує свій бізнес і шукає вихід на азійські ринки.

Кросплатформа

Іноді клієнт хоче отримати результат якнайшвидше, і при цьому не платити за дві програми. У такому випадку на допомогу приходить кросплатформне рішення, яке дозволяє створити програму на основі єдиної бази коду. Обслуговувати такі програми дещо простіше, але від програміста потрібні подвійні зусилля.

money

Ціна питання

Звичайно, не можна оголошувати кінцеву вартість, не вивчивши попередньо продукт. Тому подивімося на все з іншого боку. Ми готові пояснити пункти, що впливають на формування прайсу, і ви зможете визначитися, чи варто воно того. Отже, на кінцеву ціну впливають наступні моменти:

 • Обсяги робіт, кількість сторінок у додатку, елементи керування й типи підтримуваних пристроїв
 • Кількість фахівців, які займатимуться кейсом
 • Для кого створюється додаток, чи є нюанси
 • Наскільки складним буде дизайн
 • У якій кількості будуть присутні графічні елементи
 • Як швидко треба вийти на окупність
 • Наскільки сильним буде навантаження на сервіс.
Deal
Технології
iOS
SWIFT SWIFT OBJECTIVE-C OBJECTIVE-C
Android
KOTLIN KOTLIN DART DART JAVA JAVA FLUTTER FLUTTER
Backend
PYTHON PYTHON NODE.JS NODE.JS SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4
Як ми розробляємо програми?
Знайомимось із бізнесом
Запити у всіх різні. Попри те, що програми робляться приблизно за одним принципом, не варто упускати деталі. Саме деталі відіграють вирішальну роль. Завдяки їм люди будуть купувати вашу програму і радити іншим у соціальних мережах.
Покажемо свій погляд на речі через ТЗ
У технічному завданні буде розписано всі ключові пункти нашої співпраці. Ви дізнаєтесь ціну та особливості роботи, а також кількість годин та фахівців, яких потрібно буде залучити.
Дизайнер розробить інтерфейс і покаже вам
Ви зрозумієте, як користувач взаємодіятиме з вашим додатком. На даному етапі бажано вносити косметичні правки, тому що надалі це буде складніше.
Програміст оживить додаток
Наш веб-ремісник уважно вивчить технічне завдання, потім подивиться на роботу дизайнера і змусить її ожити. Це тонка процедура, яка потребує старанності, терпіння та чималого таланту. Ми намагаємося не відривати нашого гуру, доки він не скаже, що все готове.
Тестування
Важливо отримати зелене світло від усіх команд фахівців, залучених до проекту. Коли вони підтвердять, що все працює без помилок, можна буде показати програму клієнту. Якщо від замовника ми теж почуємо заповітне слово "OK", то почнемо завантажувати програму в інтернет-магазини.
Чому потрібно довірити додаток нам?
Ми вже зробили ДУЖЕ багато додатків
З повним списком ви можете ознайомитися на нашому сайті та на власні очі переконатися, що ми не даремно хвалимося.
Ми підтримуємо програми після релізу
Можемо перерахувати більше сотні агентств, де клієнтам відмовляють у підтримці, але ми не такі. Співробітники Brander зацікавлені в розкручуванні вашого продукту, тому що від цього залежить наша репутація.
Робочий процес завжди простий і зрозумілий
Не буде ніяких хитромудрих термінів у технічному завданні, заплутування клієнта заради накрутки бюджету та іншої непрофесійної нісенітниці. Ви з самого початку знатимете, скільки часу знадобиться на розробку програми та скільки потрібно буде за це платити.
Беремо всі складнощі на себе
Якщо замовник працює з нами, йому не доведеться доводити технічній підтримці App Store, що його додаток не порушує чиюсь інтелектуальну власність. Подібні суперечки ми беремо на себе. Навіщо напружувати клієнта, якщо ми маємо для цього компетентних людей та необхідні ресурси.
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Якщо ваша аудиторія повністю складається з мобільних користувачів, можна. Але не забувайте і про сайт, адже необхідно постійно розширювати публіку на всіх фронтах.
Доведено, що показник спонтанних покупок серед мобільних користувачів є значно вищим. Якщо ви плануєте створити інтернет-магазин, то передбачаємо, що найбільше продажів буде саме серед користувачів смартфонів та планшетів.
Раніше ми вже говорили про те, що не вдасться визначити якість програми, не знаючи факторів, якими її оцінюють. У технічному завданні вам докладно пояснять, чому ціна буде саме такою. Після цього залишиться лише звернутися до нашого менеджера та розпочати спільну роботу.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (136 голосів)