Inbus app

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
Inbus app
inBus піклується про вас: продаж автобусних квитків через додаток чи незабутня пригода?
inBus дали мандрівникам можливість бронювати та викуповувати квитки, а також повернули надію на те, що цікаві пригоди можуть розпочатися вже з автобусної поїздки. Створюючи програму, ми керувалися саме такою ідеєю, сподіваючись заразити їй не тільки колег з inBus, але й усіх, хто користуватиметься програмою. Але ми зараз поговоримо не про романтику великої дороги, а розповімо про успішний кейс усіма улюбленого агрегатора автобусних квитків.

Заводимо двигун і приступаємо до поетапної розробки

Завдання, поставлені inBus, ми розподілили по кількох розділах. Всього вийшло 5 пунктів:

  1. Нативна розробка
  2. Оформлення дизайну
  3. Особистий кабінет
  4. Пошук квитків
  5. Інтеграція з іншими сервісами

Глобально

inBus попросив нативну розробку для iOS та Android. Клієнт запевнив нас, що якість роботи для нього важливіша за суворі дедлайни. Ми вважали це гарною ознакою.

Зустрічають по одягу

Під час досліджень ми натрапили на цікавий інсайт про те, що багато пасажирів уникають покупок квитків у додатках, побоюючись заплутатися в інтерфейсі та натиснути зайве. Ми постаралися мінімізувати всі можливі ризики та спростити інтерфейс настільки, щоб він виявився інтуїтивно зрозумілим навіть для пенсіонера.

Кабінет пасажира

Якщо у додатку можна купити квитки, то очевидно, що мандрівнику потрібне місце для їхнього зберігання. Таким місцем ми зробили особистий кабінет. Ми також помістили туди маршрути, документи користувача та розклад на місяць вперед. Зберігати можна не тільки інформацію про себе, а й дані про попутників (якщо ви водій автобуса).

Як тут зручно шукати!

Алгоритм пошуку дозволяє знаходити квитки не тільки за ключовими пунктами, а й за станціями відправлення/прибуття. При цьому можна вибрати зручне місце біля вікна і перевіряти, чи сидить хтось поруч з вами. Найцікавіші можуть дізнатися вичерпну інформацію про рейс аж до кожної зупинки.

Тюнінг

Ми додали у програму повний список інтеграцій від Firebase — консолі для розробки мобільних і веб-додатків, що належить Google. Система має широкий інструментарій та засоби управління додатком. Ми додали протоколи зниження вартості квитка, що управляються з адмін-панелі. Системи LiqPay та Google Pay вибрали як основні.

Висновки

inBus отримали зручну програму, яка всім своїм виглядом налаштовує на подорож і пригоду. В ній відсутні нудні форми для заповнення, є лише позитивний досвід мандрівника. Такий підхід показав результати: тверда оцінка 5 на AppStore та 4,4 з двома сотнями відгуків у Play Market. Ми дуже раді, що доклали руку до цього успіху!

Технології
Backend
MVVM MVVM
Libraries
RXSWIFT RXSWIFT ALAMOFIRE ALAMOFIRE RETROFIT2 RETROFIT2
App analytics
FIREBASE FIREBASE
Frameworks
COREDATA COREDATA
Android
KOTLIN KOTLIN
Відгуки
  Подивитись відео
CEO Inbus.ua
Костянтин Мінаков

INBUS - прямий ретейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. У ніші вже понад 15 років.

Із завданням Brander впоралався на 100%. Ми отримали повністю готові робочі додатки, які дозволяють здійснювати купівлю автобусних квитків до 60 секунд.

На цьому етапі, спільно з Brander, прийняли рішення про продовження роботи та розвиваємо вже не один, а чотири проєкти.
 

 
5
5 з 5 - "Ми своїм досвідом довели, що співпраця з Brander - це позитивний досвід. Однозначно рекомендуємо іншим підрядникам"
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.3 / 5 (164 голоса)