Inbus app

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
Inbus app
inBus - просто, доступно, надійно.
inBus - це зручна система безкоштовного бронювання і простого викупу квитків. Їх мета - надати своїм клієнтам простий і швидкий сервіс для пошуку і купівлі доступних квитків на автобусні рейси. Ми почали співпрацювати з inBus у березні 2020 року. Завданням стала розробка додатків під iOS і Android для існуючого сайту.

Купити квиток на автобус онлайн - просто

Додатки на платформах iOS і Android розроблені за технічним завданням замовника. Створили інтерфейс, максимально спростивши і пропрацювавши його для комфортного користування.

Функціонал InBus реалізували у вигляді інтуїтивного і зрозумілого меню, в яке входить : розклад, квитки, обране, історія, список пасажирів і налаштування.

Розробили особистий кабінет, в якому зберігаються такі дані: документи користувача, маршрути і квитки. Вхід здійснюється за номером телефона - що значно економить час користувача.

Впровадили функцію збереження інформації не лише про себе , а й про попутників. При подальшому використанні - цей функціонал значно прискорює процес купівлі квитка і покращує призначений для користувача досвід.

Створили функціонал пошуку квитків за заданими категоріями: станція відправлення, станція прибуття, дата відправлення і кількість місць. Додаток зберігає інформацію про куплені квитки з можливістю їх повернення.

Впровадили функціонал перегляду повної інформації про рейси - включаючи маршрут прямування, інформацію про перевізника і транспортний засіб. 

Юзабіліті розроблено так, щоб пошук був зручним, вибір квитка і його оформлення - швидким.

Маршрути обмежені тільки вашою уявою і фінансами

Інтегрували системи firebase, a саме: firebase - auth, firebase - crashlytics, firebase - analytics, firebase - messaging, firebase - analytics. Інтеграція дозволяє користувачам зберігати і отримувати збережену інформацію, а також має зручні засоби і методи взаємодії з нею. 

У додаток впровадили систему промокодів для зниження вартості квитка. Це маркетинговий інструмент, який допомагає утримати старого та привернути увагу нового клієнта. 

Також інтегрована платіжна система Google Pay і LiqPay.

Висновки:

  1. inBus - зручний додаток, що економить час і гроші юзера при купівлі квитка.
  2. Розроблений функціонал покращує призначений для користувача досвід.
  3. Створений додаток збільшує конкурентоспроможність компанії і підвищує лояльність юзера.

Технології

IOS

MVVM / RXSWIFT / ALAMOFIRE / FIREBASE / COREDATA

ANDROID

MVVM / LIVEDATA / KOTLIN COROUTINE / RETROFIT2 / USECASE / NAVIGATION-FRAGMENT / FIREBASE
Відгуки
  Подивитись відео
CEO Inbus.ua
Костянтин Мінаков

INBUS - прямий ретейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. У ніші вже понад 15 років.

Із завданням Brander впоралався на 100%. Ми отримали повністю готові робочі додатки, які дозволяють здійснювати купівлю автобусних квитків до 60 секунд.

На цьому етапі, спільно з Brander, прийняли рішення про продовження роботи та розвиваємо вже не один, а чотири проєкти.
 

 
5
5 з 5 - "Ми своїм досвідом довели, що співпраця з Brander - це позитивний досвід. Однозначно рекомендуємо іншим підрядникам"
Далі
Ми чекаємо на ваш проект