Technologies

ALAMOFIRE

Alamofire — мережна бібліотека HTTP, написана на Swift. Її призначення — спростити роботу з API у клієнт-серверних додатках для iOS та Mac OS X. Alamofire включає набір готових методів запитів/відповідей, інструменти для серіалізації, автентифікації та інших функцій, які потрібні вашій програмі для взаємодії із зовнішніми службами, від хмарних сховищ до соціальних мереж та рекламних сервісів.

Три причини використати Alamofire для свого проєкту
01
01
Просте готове рішення

У Swift є URLSession та інші нативні класи для роботи з HTTP, їх можна застосовувати безпосередньо, але з Alamofire вашим розробникам буде потрібно написати вдесятеро менше коду. Це не тільки швидше і зручніше, але також знижує можливість випадкових помилок, у тому числі завдяки вбудованим інструментам перевірки, і загалом спрощує спільну роботу кількох фахівців.

02
02
Для усіх запитів

Alamofire дасть вашим розробникам можливість легко організовувати різні типи взаємодій. Як стандартні запити Get, Post, Put для отримання, створення або оновлення даних відповідно, так і складніші функції для розвантаження та завантаження файлів різними методами. Також Alamofire дозволяє просто створювати.request — будь-які потрібні вашому проєкту HTTP-запити, не пов’язані з передачею файлів.

03
03
Асинхронність

Alamofire відповідає принципам REST — загальноприйнятим правилам архітектури веб-API. Дотримання цього стандарту не просто хороша практика, а й гарантія того, що всі зовнішні інтеграції програми можна буде організувати просто й без зайвих дій, наприклад, відстеження даних за запитами.

Висновок

Alamofire — дуже корисна бібліотека для клієнт-серверних програм на iOS. Вона написана на Swift та враховує всі особливості проєктів цією мовою. Щоби працювати з нею не потрібно специфічних знань, достатньо розбиратися в мережевих класах Apple, що вміють усі хороші розробники iOS.

Alamofire позбавляє ваших програмістів від необхідності вручну прописувати HTTP, JSON та REST для вебсервісів програми. Ця бібліотека рекомендована навіть проєктам із невеликою кількістю взаємодій із зовнішніми сервісами. Alamofire — зручна оболонка для нативних інструментів обробки даних від сервера та де-факто стандарт iOS-розробки. Його використання в будь-якому випадку прискорить розробку та тестування, а також стабільність та продуктивність готового додатка.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.